Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ce masina de cusut recomandati ?(3)

+101
Carmencyta
emimari
lord_lesy
Gianina4ever
camelia-db
despina13cucli
LYNDA
i.xell
ChrisReeana
zorzonica_z
ndianai
Oanucik
tiana
tomari
alice07
leia
vladvas
deedee_d_89
Cornelya
FlorentinaA
liv22
nicopop
arielas
nicoleta_mc
valvoinicoleta
mykya
clodi
anaR
alinutza_andrei08
lennny
aurishta
esconado
Chirrox13
danabarbu2007
amoni
Andreea_u
corinasmile
emmancita
zahariaelouise
sunflowers
ancuta_ancuta
Lucia Ro
jade84
alexaaa08
Aditza
Marc
kabunta
elena.habasescu
jujabila25
Narnia
rozina
ismi3ismi
melus
felyss88
Panea Laura
moruna
andreeaX
norelif
iriclau
lotus nufar
Steluzza
Cristache
rosita
psychoralu
firimitura
d.dana.c
crazyalyna
shopmena
cris_tkp
diada
daniela_dav70
Adriana13
TeoCanada
danae
pisi
cristina.moncea
pitigoiul
louise27
Admina
Mickey
stefutza3
MagdaMarin
laurrra
Abinusu
Gabiuta
diana_roxana
cris69
nicolae arsenie
degetica
M.Emilia
Savu Ramona
stoy
aurelia.c
elenaxx
Uca
m-julie
niculaie
t_violett_e
geany
Noemi
Indra
105 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de iriclau Joi 14 Apr 2011, 6:35 pm

alexaaa08 a scris:Am inceput sa caut o masina noua de cusut. Am completat un chestionar si cei de la firma mi-au spus ca mi se potriveste un Brother Innovis 10. Vreau sa pot sa cos si materiale subtiri dar si blugi(tivuri unde trebuie indoit de 2-3 ori.). Cine are aceasta masina poate sa imi spuna cum se comporta? Imi recomandati altceva?
Nu am inteles care e diferenta dintre o masina computerizata si electromecanica?


Buna Alexaaa08 eu am cumparat o masina de cusut innovis10 si sutn f multumita de ea. Se lucreaza usor cu ea, e buna pt incepatori ca mine cos .
Pentru materialele ubtiri mi am luat un piciorus special si am putut coase dantela f usor, iar pt materialele groase ...blugul impaturit de 3 ori ..cred ca e cam greu de realizat o cusatura de genul acesta.
Am vrut si eu sa fac o comanda pe net , dar tot pe acest forum am citit ca e mai bine sa mergi la o reprezentanta Brother sa faci achizitia si nu pe net .... diferenta e ca daca mergi la magazin acolo iti explica multe lucruri despre masina ... poti sa inveti sa pui ata in ac cu ajutorul dispozitivului special ...iti arata cum sa faci o butorniera ... etc , lucruri care daca le citesti e mai greoi sa te prinzi cum se fac (nu spun ca ar fi impoibil ).
Daca ai sa mi pui vreo intrebare ... iti raspund cu drag
O zi buna tuturor !
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de danabarbu2007 Joi 14 Apr 2011, 10:01 pm

buna! eu mi-am cumparat masina pe net si tot de la ei ,dar un model mai avansat si vreau sa-ti spun ca ,daca ai rabdare sa citesti tot, te vei descurca fara probleme!exista atatea tutoriale cu explicatii pe net ca e imposibil sa nu faci fata.dar daca esti intr-o localitate din apropierea sediului lor e bine sa vezi la fata locului. daca nu-poti lua in calcul varianta comenzii on-line.
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Masina de cusut potrivita

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 20 Apr 2011, 4:46 pm

Buna ziua fetelor. Sunt noua pe acest site si o incepatoare in meseria de croitoreasa. Am o fetita de 1 an si jumatata si ii croiesc si ii cos hainele de mana. As dori sa imi cumpar o masina de cusut care sa mi se potriveasca dar nici nu vreau sa mi-o schimb anul/periodic din motive tehnice. Nu stiu ce masina de cusut mi se potriveste. va rog sa imi dati un sfat va rog. Astept si mesaje la adresa de mail....Multumesc.


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Mier 20 Apr 2011, 4:50 pm, editata de 1 ori (Motiv : subiect mutat si fuzionat; sters adresa de mail)
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de pisi Joi 21 Apr 2011, 4:30 pm

Buna,eu iti recomand [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Este suficienta,acum depinde si de bugetul tau.
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de esconado Mier 27 Apr 2011, 7:32 pm

Buna si Cristos a Inviat !
Sunt si eu nou si in ale croitoriei si pe acest site si as dori sa-mi dati o informatie, doresc sa achizitionez o masina de cu sut Singer 4210, ce-mi puteti zice ? Fac o alegere buna ? (ma refer la cei care cunosc acest model)
Va multumesc si astept raspunsurile voastre !
esconado
esconado
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 8
Localizare : Romania
Data de inscriere : 27/04/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 27 Apr 2011, 8:20 pm

Cati bani dai pe ea?E noua?
Modelul asta am vazut ca are preturi intre 739 si 830 ron

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Eu am singer nu modelul tau ci unul cu mult mai multe operatii dar nu e foarte stralucita.Cand are toane face figuri.
Incearca un brother care are mai multe functii
Si gasesti la sibiu cu 870 ron si transport gratis Brother BM3500
Si are clar mult mai multe cusaturi.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sau Brother XL5500SE,care iar are mult mai multe functii.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Priveste pozele si comparale.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de Chirrox13 Joi 28 Apr 2011, 1:17 pm

pisi a scris:Buna,eu iti recomand [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Este suficienta,acum depinde si de bugetul tau.

Buna si HRISTOS A INVIAT. Multumesc pentru sfat. Am incercat aseara sa cos la masina soacrei mele, dar e tare dereglata, nu a mai folosit-o de ani de zile.
Banii alocati pentru masina de cusut sunt max. 1000ron.
Vreau sa cos pentru fetita mea si pentru mine. Daca maine nu voi gasi job dupa acei 2 ani de stat acasa cu copilul cred ca ma voi apuca mai serios ca niciodata de aceasta meserie. Imi place sa cos si lucrurile care au iesit din mana mea au fost laudate de rude si de vecinele din bloc....dar nu le-am cusut la masina.
Zilnic imi bag nasul pe acest site si va urmaresc, nu indraznesc sa va scriu mereu.
Sunteti asi pe linga mine si consider ca am ce invata de la voi fetelor...si de la nicolae.


Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de aurishta Joi 28 Apr 2011, 1:21 pm

Chirrox13 a scris:[
Zilnic imi bag nasul pe acest site si va urmaresc, nu indraznesc sa va scriu mereu.
Ia sa indraznesti de-acum inainte, ca pe-aici nu musca nimeni! (off topic )
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de louise27 Joi 28 Apr 2011, 1:31 pm

Eu am primit de Paste, o masina Brother Innovis 10 ,este la 999 ron acum;si sunt foarte multumita de ea.Are foarte multe accesorii :piciorus pt zig-zag, pt fermoar normal, pt surfilat, pt nasturi ,pt butoniera automata, pt tiv ascuns etc.......Piciorusul pt fermoar ascuns l-am castigat la concurs in ianuarie,dar se poate cumpara separat......daca ai nevoie...Cumpara-ti ceva mai performant daca vrei sa scoti bani din ea mai tarziu wink
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de lennny Joi 28 Apr 2011, 1:41 pm

S-o stapanesti sanatoasa louise si eu visez la o asa masinuta dar deocamdata...doar vise!!!
lennny
lennny
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 55
Localizare : bacau
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de Chirrox13 Joi 28 Apr 2011, 1:46 pm

lennny a scris: S-o stapanesti sanatoasa louise si eu visez la o asa masinuta dar deocamdata...doar vise!!!

Merge cu plata in 6 rate fara dobanda...si mi se pare ca unii accepta si 12 rate fara dobanda. Nu e fain? Stiu ca e criza, dar e o bijuterie care ...sincer...vreau sa i-o las ficei mele....
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de Chirrox13 Joi 28 Apr 2011, 1:49 pm

louise27 a scris:Eu am primit de Paste, o masina Brother Innovis 10 ,este la 999 ron acum;si sunt foarte multumita de ea.Are foarte multe accesorii :piciorus pt zig-zag, pt fermoar normal, pt surfilat, pt nasturi ,pt butoniera automata, pt tiv ascuns etc.......Piciorusul pt fermoar ascuns l-am castigat la concurs in ianuarie,dar se poate cumpara separat......daca ai nevoie...Cumpara-ti ceva mai performant daca vrei sa scoti bani din ea mai tarziu wink

Esti o norocoasa...sa o stapanesti sanatoasa. hug
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de louise27 Joi 28 Apr 2011, 1:57 pm

Multumesc......am o soacra ce ma iubeste ...mult wink
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de alinutza_andrei08 Joi 28 Apr 2011, 2:57 pm

masinile astea Brother BM3500 si brodeaza sau fac doar cusaturi zig-zag,iar cand le cumperi iti dau si picioruse la ele sau trebuie sale iei separat?
alinutza_andrei08
alinutza_andrei08
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 322
Varsta : 43
Localizare : botosani-flamanzi
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de louise27 Joi 28 Apr 2011, 3:14 pm

Sora mea are BM 3500 si pe langa mosorele,surubelnite si altele au fost incluse si urmatoarele picioruse: pt zig-zag(si cus dreapta), pt fermoar normal, pt butoniera, pt nasturi; are cam 20 cusaturi decorative .....
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de alinutza_andrei08 Joi 28 Apr 2011, 4:15 pm

multumesc mult louise
alinutza_andrei08
alinutza_andrei08
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 322
Varsta : 43
Localizare : botosani-flamanzi
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 28 Apr 2011, 8:36 pm

Am si eu o intrebare!
In ce tara sunt produse masinile de cusut Brother?
Multumesc.

Si tot eu raspund:rade
Grupul Brother din Nagoya, Japonia este o companie multinaţională cu sedii în întreaga lume şi fabrici în Japonia, Taiwan, Koreea, America, Malaezia, Irlanda şi Marea Britanie. Operăm în 28 ţări, iar produsele Brother sunt puse în vânzare în peste 100 de ţări.


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Joi 28 Apr 2011, 9:01 pm, editata de 1 ori (Motiv : Scris raspuns)

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de esconado Joi 28 Apr 2011, 9:11 pm

Pentru un buget de 1000 roni ce msina de cusut imi recomandati ? Dar la un buget de 1600 ?
Va multumesc si astept raspunsurile voastre !
esconado
esconado
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 8
Localizare : Romania
Data de inscriere : 27/04/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de aurelia.c Vin 29 Apr 2011, 12:23 am

marinmagda18 a scris:Am si eu o intrebare!
In ce tara sunt produse masinile de cusut Brother?
Multumesc.

Si tot eu raspund:rade
Grupul Brother din Nagoya, Japonia este o companie multinaţională cu sedii în întreaga lume şi fabrici în Japonia, Taiwan, Koreea, America, Malaezia, Irlanda şi Marea Britanie. Operăm în 28 ţări, iar produsele Brother sunt puse în vânzare în peste 100 de ţări.

Magda, firma este Japoneza, intr-adevar... Dar sunt fabricate pe unde e mana de lucru mai ieftina, pe a mea de ex scrie Made in China... Asa ca... degeaba e brand de origine Japoneza, daca le fabrica in China...
aurelia.c
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de esconado Vin 29 Apr 2011, 8:28 pm

Buna
Ce-mi puteti spune despre masina Brother Innovis 30 ?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Va multumesc si astept comentariile voastre
esconado
esconado
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 8
Localizare : Romania
Data de inscriere : 27/04/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de aurishta Vin 29 Apr 2011, 8:32 pm

Din cate vad, este masina visurilor mele!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de Chirrox13 Vin 29 Apr 2011, 9:01 pm

E o adevarat bijuterie...desi nu e de purtare, daca ai banutii pt ea ia-o...ai grija ca e criza.
Pupici fetelor.
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Buna fetelor

Mesaj Scris de anaR Sam 30 Apr 2011, 3:01 pm

Vreau sa-mi cumpar o masina de cusut si nu m-am hotarat in privinta marcii; oscilez intre singer si brother. Din cate am vazut masinile singer nu sunt la fel de "apreciate" precum cele brother.
As avea de ales intre Singer TRADITION 2263 si BROTHER BM3500.
Mi-ar placea mult mai mult brother numai ca sunt nesigura pentru ca in prezentarea ei nu specifica nimic despre coasatura elastica.
Va rog mult, ma puteti ajuta sa ma decid? zid Va multumesc


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Sam 30 Apr 2011, 3:02 pm, editata de 1 ori (Motiv : subiecte fuzionate)
anaR
anaR
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 28/03/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de clodi Lun 02 Mai 2011, 9:53 am

La BM3500 ai cusatura elastica. In manual la pagina 30 este prezentata aceasta cusatura
Aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] inainte de 'Descriere produs' este un pdf cu manualul masinii.
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de Chirrox13 Sam 07 Mai 2011, 9:44 pm

Fetelor, spuneti-mi si mie ce parere aveti voi de masina de cusut brother 2600
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 8 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB