Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

+151
symos
kamelyaa
tinassyliliana
valentyna_sweetly
mykya
veniciuc nicoleta
superpower
Dolores
Buburuza
adadebu
Savu Ramona
Sabine
kmn
razvan_mokile
crumaoli
ada+
amnro
rossana
violeta25
Camy
Pongonel
Marry
ioana soare
tomari
marcelamihalcea
mnarcisa
zylv
cretu_veronica22
PetroN
miţu
julix_2007
louise27
manuela29
gabi1795
m.m.
Eva
Gabiuta
madelainemarie
Cristina_Ionela
danae
europolis
anigherman
gratziela
hanna montana
Floren
irinel62
CCristinaC
Ela
Acarina
cristina.moncea
cris69
rosita
Dragonfly
piciul
telena
ciresicca
DANIELA.I
doraly
sunflowers
kla78
Alina.C
rebel
valentinadof
aidaalex
geo_narcisa
teisoara
Indra
craciun lidia
29lorena
pepy24
M.Emilia
RamonaM
margelutamea
aleahim67
MagdaMarin
iulia bumbu
Cristache
emi
cookie
elutzamicutza
AlinaJ.Bijoux
lorinaoo1
geany
rivka
came_lia
danabarbu2007
albinlei
Oana Crivat
virus
ionelita
Noemi
Danny24
andreea1611
Tache Marilena
dominiq
christabelle
mimy
CristineluG
claudiana
deedee_d_89
anagalina
gepiza
SilviaDumitrescu
samo99ro
Karina33
pisi
oli65
Lucia Ro
7furnici
arielas
diada
totolina
Adriana13
sonytzu
AlyC
amoni
Giobsy
laurin
carticoiaica
betymi72
Mada
icabica
nicky3128
Lali
anda
emmancita
dicioanacris
ionela stefan
MihaelaT
ancuta_ancuta
cory74
aurishta
catalinac
codruta-cosmina
Andata
leonutza69
aba
danadea
Steluzza
ral
m-julie
AKD
Uca
daiana25
adelina24
bibitu
stoy
petronela2008
Adelaida
clodi
Admina
155 participanți

Pagina 11 din 14 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Urmatorul

In jos

Votati cel mai frumos sarafan!

Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap3%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 3% 
[ 23 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap4%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 4% 
[ 27 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 1% 
[ 10 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap4%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 4% 
[ 26 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap11%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 11% 
[ 79 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 5% 
[ 33 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap8%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 8% 
[ 60 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 2% 
[ 18 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap11%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 11% 
[ 78 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 2% 
[ 15 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 2% 
[ 15 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 2% 
[ 14 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 0% 
[ 3 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap3%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 3% 
[ 21 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 2% 
[ 18 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap9%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 9% 
[ 66 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 5% 
[ 39 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 5% 
[ 34 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap6%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 6% 
[ 43 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_lcap7%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Vote_rcap 7% 
[ 51 ]
 
Total voturi : 723
 
 

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de kla78 Joi 28 Oct 2010, 9:55 am

felicitari castigatoarelor,tuturor participantelor si participantului,a fost un concurs foarte frumos,cu niste sarafane pe masura.

felicitari adminelor si multumiri,totodata multumiri sponsorilor!
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Joi 28 Oct 2010, 10:00 am

zylv a scris:
virus a scris:CORY 74 FELICITARI sti parerea mea si am curajul sa o spun si aici pe fata , tu meritai sa fi pe primu loc si din punc de vedere executie si din punct de vedere prezentare , ca aspect produs finit este net superior , nu tia scapat produsul nearanjat inainte de fotografiere , simetria este in frunte pe produsul tau , detaliile (florile)sant puse simetric (distanta este egala si in stanga si in dreapta) ce sa o mai lungesc cu vorba este frumos , finut si cu bun gust , un produs de vestimentatie pentru adulti care poate fi purtat la o plimbare , la o intalnire fie ea si de afaceri asortat bine . Inca o data felicitari
asta este punctul tau de vedere,si nu are rost sa ne apucam sa ne vaitam pe aici ca nu a castigat preferatul nostru.a castigat cel mai bun,si sunt foarte incantata ca s-a castigat pe bune.mie,chiar i mi-ar face placere sa se discute pe marginea concursului despre toate sarafanele participante,asta ca sa stie fiecare concurent/a ce unde are lipsuri.
Flowers Ai pus punctul pe I, Zylv. Eu m-am abtinut de la comentarii, ieri. Si eu vreau sa vad discutii pe aceasta tema. Sincer, as recomanda sa le continuam direct la Loc de dat cu capul, sa nu fie frustrari. Ar trebui sa fie constructiv si realist; eventual cele care nu vor critici, sa scrie ca vor sa fie excluse de la acele discutii. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cory74 Joi 28 Oct 2010, 11:08 am

Eu cred ca declaratia facuta de Virus a fost cam rigida...
Indemnul la vot a fost : votati cel mai frumos sarafan dupa parerea voastra... deci nu e potrivit sa apara discutii, totusi .
Nu s-a jurizat ca altadata ca sa se puncteze dupa executie, creatie sau mai stiu eu ce... caz in care eu una nu as fi castigat nimic (chiar daca ma bucur de premiu nu inseamna ca nu constientizez anumite lucruri), asa ca e cam loterie... love
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cris69 Joi 28 Oct 2010, 11:13 am

ma bag si eu la discutii desi eu nu sunt in stare sa fac asa ceva. dar eu imi spun punctul de vedere ca si posibil client, se poate asa?
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de clodi Joi 28 Oct 2010, 11:40 am

Mie mi-ar placea sa 'aud' sfaturile si parerile voastre in legatura cu sarafanul meu. De la Cris am retinut ca ei i-ar fi placut fara buzunarele de la spate Smile Astept si sfaturi tehnice daca aveti. hug
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Uca Joi 28 Oct 2010, 11:58 am

Si eu, ca si Clodi, astept sfaturi obiective referitoare la executie.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Joi 28 Oct 2010, 12:11 pm

aplauze aplauze aplauze aplauze aplauze aplauze

Felicitari Karina! Flowers Flowers Sarafanul tau m-a cucerit din prima prin forma si croiala originala, perfecta pentru o adolescenta! I se potriveste de minune nepoatei tale!
Felicitari Uca! Flowers Flowers Sarafanul iti vine ca turnat, iar intreaga tinuta se armonizeaza extraordinar cu peisajul ales pentru fotografii, creand o atmosfera boema ce te indeamna la visare.
Felicitari Cory Flowers Flowers Frumusetea ta este pusa perfect in valoare de sarafanul pe care l-ai creat! Chiar daca tu spui ca este simplu, tocmai acea simplitate te scoate pe tine in evidenta si tu esti cea care ii da farmec!
Felicitari Stoy! Flowers Flowers Aplicatiile florale sunt deosebite si foarte creative! Sunt un detaliu de mare efect!

Felicitari deasemenea tuturor participantilor , alaturi de castigatoare ati adus acest concurs la un nivel foarte inalt! Flowers



ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cris69 Joi 28 Oct 2010, 12:14 pm

clodi a scris:Mie mi-ar placea sa 'aud' sfaturile si parerile voastre in legatura cu sarafanul meu. De la Cris am retinut ca ei i-ar fi placut fara buzunarele de la spate Smile Astept si sfaturi tehnice daca aveti. hug
mi-ar fi placut fara buzunarele de culoarea neagra, daca erau de aceeasi culoare imi place. in rest imi place, nasturii imi plac ca sunt la doua randuri ceea ce este foarte bine pt ca alungeste silueta,
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de rosita Joi 28 Oct 2010, 12:21 pm

Si eu as vrea sa aud recomandari si critici, sper sa mai invat una-alta din ele Smile.
Mai devreme se spunea sa le dezbatem la "Loc de dat cu capul", dar parca mi se pare mai potrivit la "Scoala de croitorie", sau poate chiar aici pe topicul asta?
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Marry Joi 28 Oct 2010, 12:25 pm

Karina,Uca,Cory,Stoy felicitari! aplauze aplauze aplauze
Sa folositi sanatoase ceea ce ati castigat,si sa ne mai incaintati privirile cu lucrarile voastre.
Inca odata felicitari! Flowers Flowers Flowers
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 60
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de valentinadof Joi 28 Oct 2010, 12:27 pm

concursul a fost unul plin de fair play zic eu datorita maturitatii de care au dat dovada toate participantele.dar ca la orice competitie asteptam si eu niste comentarii obiective ,nu polemici, sa nu ma intelegeti gresit,despre fiecare sarafan in parte ,am vazut ca mai sunt fete care doresc asta.si sunt destule profesioniste care pot face una doua observatii.eu astept .
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Giobsy Joi 28 Oct 2010, 1:51 pm

Felicitari tuturor celor 32 de castigatori, organizatorilor si sponsorilor!

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Uca Joi 28 Oct 2010, 1:54 pm

Ioana, multumesc din suflet pentru apreciere.
Multumesc tuturor! Merci

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Tache Marilena Joi 28 Oct 2010, 2:12 pm

Felicitari castigatoarelor! Multumesc celor care m-au votat! M-am simtit onorata sa particip alaturi de atatea profesioniste. Recunosc ca sunt incepatoare in ale croitoriei si ca mi-a trebuit mult curaj sa iau aceasta decizie, mai ales ca o dadusem in bara cu bluza si abandonasem competitia. A fost un concurs frumos in urma caruia m-am ales cu un sarafan. Nu l-am innoit pana acum ca trebuie sa-i fac o curea din acelasi material. Nu am gasit catarama potrivita pana acum. Poate ca mai castigam ceva voturi daca avea si acest accesoriu. Asta e!
Multumiri organizatoarelor si astept o noua provocare!
kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cory74 Joi 28 Oct 2010, 2:29 pm

Ioana, saru-mana pupi , taare frumos m-ai complimentat!
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 28 Oct 2010, 2:46 pm

clodi a scris:Mie mi-ar placea sa 'aud' sfaturile si parerile voastre in legatura cu sarafanul meu. De la Cris am retinut ca ei i-ar fi placut fara buzunarele de la spate Smile Astept si sfaturi tehnice daca aveti. hug
Daca nu erau buzunarele de la spate sarafanul tau il votam ca mi-a placut mult culoarea, modelul, materialul cum este lucrat, dar buzunarele totusi l-au trecut pe locul II. Poate-ti amintesti ca ti-am scris sa mi-l trimiti mie dupa ce te plictisesti de el boo

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de pepy24 Joi 28 Oct 2010, 4:03 pm

felicitari castigatoarelor! abia acum am intrat si eu (am avut probleme cu calculatorul)!
pepy24
pepy24
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 44
Localizare : campulung
Data de inscriere : 31/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Pongonel Joi 28 Oct 2010, 8:57 pm

Bravo tuturor!!! Competitiv, creativ, inovator,......of, frumoase sarafane.
O sa incer si eu sa votez, din pacate subiectiv votul deoarece sunt incepatoare in ale "lucrului de mana".

O seara faina harnicutelor!!!
Pongonel
Pongonel
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : internet
Data de inscriere : 28/09/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de anigherman Vin 29 Oct 2010, 8:01 am

Felicitari castigatoarelor si participantilor la acest concurs!!! bucurie Ce mi-ar fi placut si mie sa fac parte dintre participanti....macar asa as fi castigat si eu un sarafan. Sad Dar astept cu nerabdare urmatorul concurs! Sper ca in acea perioada sa fiu putintel mai libera.
Multumesc si eu adminelor si le felicit pentru ca au avut o idee senzationala!
Cory, ma bucur foarte mult ca esti printre castigatoare! Flowers Chiar mi-a placut mult sarafanul tau! Dar mi-au placut si celelalte, desigur. Bravo tuturor! Flowers
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cory74 Vin 29 Oct 2010, 8:12 am

Multumesc, Ani pupi !
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de julix_2007 Vin 29 Oct 2010, 10:11 pm

Felicitari castigatoarelor.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 54
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Camy Vin 29 Oct 2010, 10:20 pm

FELICITARI KARINA sa o stapanesti sanatoasa si sa o folosesti cu mare drag hug

felicitari UCA,STOY,CORY!

FELICITARI tuturor participantelor,felicitari VIRUS ptr ambitia de care ati dat dovada
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de violeta25 Vin 29 Oct 2010, 11:09 pm

clodi a scris:Mie mi-ar placea sa 'aud' sfaturile si parerile voastre in legatura cu sarafanul meu. De la Cris am retinut ca ei i-ar fi placut fara buzunarele de la spate Smile Astept si sfaturi tehnice daca aveti. hug

asa e clodi, ar fi aratat mult mai bine sarafanul fara acele buzunare si cele 2 parti negre din fata, sau macar de nu erau negre. oricum am votat sarafanul tau pupi pentru ca este genul de sarafan pe care l-as purta
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Sam 30 Oct 2010, 10:15 pm

Rog castigatoarele sa-mi trimita datele lor personale, pentru premiere. Am nevoie de nume, prenume, adresa completa (de livrare), numar de telefon si adresa de email.
Veti fi contactate de firmele care au sponsorizat concursul.Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 11 Gift

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de margelutamea Dum 31 Oct 2010, 1:52 pm

Felicitari tuturor!
Sa o stapanesti sanatoasa, Karina si sa ne arati ce minunatii vei face cu ea ! :D
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 14 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB