Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Decoratiuni interioare pt casa (2)

+77
teisoara
arielas
Floren
tomari
carmenco
chocolate
ghita
cosmina46
ivanutamihaela
carolina-bubulina
ancuta_ancuta
nicoleta_mc
ikuta
victoriacus
symos
aurelia.c
corina corina
Motzu
Gianina4ever
kla78
Adela Ispas
canadianca50
mariag
lilianna
ancone
dienutzababy
vilcris
mariaz_09
Buburuza
RamonaM
cris69
ileana cosanzeana
zylv
Admina
aba
mnarcisa
stoy
Andante
dktimi
mariasam
kristadesign
d.dana.c
elenaxx
manuela29
KanKan
melus
ramonasimon_74
firicel
olympia
musetel
danyelyta28badea
Noemi
Giobsy
diana_roxana
geo_narcisa
geany
Gabiuta
diada
Vianne
amoni
valentinadof
pisi
adelina24
Uca
Karina33
virus
SilviaDumitrescu
clodi
aurishta
danabarbu2007
CCristinaC
Steluzza
danabekk
danae
Tache Marilena
MagdaMarin
MihaelaT
81 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de aurishta Joi 04 Noi 2010, 9:25 am

Foarte frumos setul si foarte placuta culoarea
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de Giobsy Joi 04 Noi 2010, 11:29 am

Felicitari, Danabekk! Atat pentru premiul castigat cat si pentru gestul caritabil. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de Noemi Joi 04 Noi 2010, 2:06 pm

Foarte frumos setul dana, si foarte frumoase aplicatiile care schimba total aspectul... si nu in ultimul rand, foarte frumos gestul. In Ro nu prea stie lumea sa daruiasca, pacat.
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de danabekk Joi 04 Noi 2010, 2:30 pm

Va multumesc de aprecieri. Ma bucur, Aurishta, ca esti de acord cu culoarea aleasa.. verdele e linistitor, si o sa prinda bine unei femei care fuge din casa proprie lasand absolut tot ce are, in urma. Noemi, decoratiunile au si rolul de a fixa stratul de vatelina, sa nu se adune la spalat, plus, se vede ca sunt aplicate cu mana si m-am gandit ca asta ofera mai multa "caldura" sufleteasca... Multumesc pentru sustinere, ca intotdeauna !!
danabekk
danabekk
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 200
Localizare : Atlanta, GA
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de Steluzza Joi 04 Noi 2010, 8:32 pm

Bravo Dana in ziua de azi sunt putine persoane care sa faca fapte bune.Tot respectul.E super lenjeria. kiss
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de danyelyta28badea Joi 04 Noi 2010, 8:56 pm

eu am inceput un astfel de covor dar din prea multa graba l-am inceput pe plasa de armare care se foloseste in constructi si acum nu stiu daca sa mai continui ca se destrama plasa zid zid
ce ma sfatuiti sa fac
sa continui sau nu
mentionez ca am vrut sa il fac si pe rotund Rolling Eyes
pana il termin se alege praful de munca mea si nici nu apuc sa il port No
danyelyta28badea
danyelyta28badea
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 184
Localizare : pietrosani Ag
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de Steluzza Joi 04 Noi 2010, 9:16 pm

Desfa-l si recupereaza materialele cat despre plasa incearca sa face pe acea plasa care se pune sub covoare ca sa nu alunece.Spor la treaba. hug
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de Giobsy Vin 05 Noi 2010, 8:00 am

Danyelyta, asa cum am mai discutat si la alt subiect, parerea mea este ca muncesti degeaba pe plasa de armare. Plasa de armare se destrama, isi pierde tinuta si fiind cu fibra de sticla, o sa ai numai aschii in degete. Incearca alt suport.

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de danyelyta28badea Vin 05 Noi 2010, 9:40 pm

multumesc fetelor
unde gasesc plasa care se pune sub covoare ca sa nu alunece?
e interesanta ideea dar nu stiu de unde sa cumpar
Sad
Giobsy < ai dreptate cu plasa tocmai de aceea vreau sa incerc pe un alt suport
imi plac covorasele ciufulite Embarassed
danyelyta28badea
danyelyta28badea
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 184
Localizare : pietrosani Ag
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de clodi Dum 07 Noi 2010, 10:02 am

Plasa antiderapanta am vazut ieri ca este si in Practiker. Eu mi-am luat cum vreo 2 ani din Ikea.
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de danyelyta28badea Dum 07 Noi 2010, 9:55 pm

multumesc clodi cand ajung in practiker o sa ma interesez
chiar vreau sa continui acest proiect hug
danyelyta28badea
danyelyta28badea
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 184
Localizare : pietrosani Ag
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de musetel Joi 18 Noi 2010, 11:21 pm

Salut! pentru ziua unei prietene, am realizat urmatorul suport de perete...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mda, am facut poza inainte sa apuc sa tai ate, etc, asa ca nu este forma chiar finala.
Dar nu am reusit sa-l fotografiez dupa ce a fost gata

Sunt incepatoare in artele cusutului, insa imi permit pentru novicii ca mine sa arat cum am facut decupajele decorative... Ca doar forumul este pt "sharing" wink

- se intreaba/ se afla care este animalul preferat al destinatarei cadoului (inafara de barbat, desigur cat)
- se cauta pe google imaginea dorita; pentru a gasi imagini gen "carte de colorat", e mai usor daca se foloseste optiunile alb-negru & desen liniar
- se printeaza & decupeaza frumos
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
- se imprima pe material (parca ca se poate cumva cu calc si o chestie rotativa...dar nu m-am prins inca de smecherie; poate ne ajuta cineva de pe forum cu tehnica asta)
- se decupeaza cu o forfecuta si cu atentie
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

- pentru ca materialul sa nu se destrame, am dat cu oja marginile... intamplator, aveam acasa doar oja verde. Ma gandesc ca se poate da si cu apret sau ceva special... nu am idee ce produse mai pot exista pe piata
- se prinde cu ace de gamalie si se coase
Eu am cusut manual marginile psetisorilor, ca nu m-am priceput cum "sa iau curbele" cu masina de cusut
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
musetel
musetel
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 214
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de Uca Joi 18 Noi 2010, 11:29 pm

Foarte frumos musetel, cu timpul nu o sa ramai novice, pentru inceput e de admirat inclusiv faptul ca ai facut si aplicatii cusute.
Poti incepe sa studiezi cate putin ce exista pe forum, ne mai intrebi si incetisor avansezi.
Felicitari! bucurie

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de olympia Vin 19 Noi 2010, 8:15 am

Si mie imi place suportul, Musetel! Cand fac aplicatii, eu le decupez din material pe al carui dos am lipit intaritura termocolata. Dup-aia festonez cu zig-zag. Asa nu mai e nevoie de oja. Smile
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de geany Vin 19 Noi 2010, 3:41 pm

Foarte frumos!
Ca sa iei curbe la masina de cusut, cosi foarte incet, iar la curbura lasi acul in material si rotesti cu mana volantul masinii de cusut fara a apasa pedala (sau lasi acul in material, ridici piciorusul masini, invarti cu mana volantul masinii dupa ce ai intors materialul in directia dorita lasi piciorusul in jos si continui tot asa coaserea).
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de musetel Vin 19 Noi 2010, 7:18 pm

multumesc frumos de incurajari.

Imi poate explica cineva cum pot "transfera" usor si fidel un desen de pe hartie pe material?
(sper ca nu ies prea tare din subiectul topicului ca sa fiu certata de vreun moderator regulament )
musetel
musetel
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 214
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de Uca Vin 19 Noi 2010, 7:23 pm

Depinde ce vrei sa faci, vrei sa cosi peste liniile desenului? Daca da am scris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] link cum am transferat un desen sa fac o aplicatie.
Daca vrei altceva defapt, intreaba-ne.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de musetel Vin 19 Noi 2010, 8:31 pm

Uca, multam... daca am inteles bine, liniile le cos defapt pe dosul materialului... ei, asta este deja mai complicat, ca trebuie sa fiu atenta ca dosul cusaturii sa fie "curat" pentru ca e defapt fata.

Uite cum ajungem la vorba mamei "un lucru frumos si bine facut se cauta pe spate"

O alta intrebare- cum fac asa ceva? ... nici nu stiu cum se numeste aplicatia asta

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

musetel
musetel
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 214
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de Steluzza Vin 19 Noi 2010, 9:09 pm

Musetel e fain suportu,cat de chestia ca esti la inceput nu conteaza asa se invata si mai mult curaj. hug
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de Karina33 Dum 21 Noi 2010, 6:09 pm

Saptamana asta am lucrat pentru dormitorul unei prietene niste perdele si-o cuvertura pentru pat. Mi-au placut mult materialele alese. Fiind doua ferestre cu expunere diferita a ales voal pentru una si matase pentru cealalta.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iar husa este din matase in dungi brodate(nu tesute). M-a cam chinuit vatelina pe care m-am chinuit s-o desfac cat mai egal si subtire din val. Si dimensiunea husei de 240/260 ce-a trebuit matlasata. Cele doua cusaturi exterioare le-am putut face la masina, dar pentru cele interioare am cusut de mana cu husa proptita pe masa de calcat in mijlocul atelierului.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mie una imi place ce-a iesit!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de geany Dum 21 Noi 2010, 6:55 pm

Imi place si mie. Culorile sunt foarte elegante as spune eu. Frumos, frumos. Asa mi-as dori si pentru dormitorul meu. boo
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de Uca Dum 21 Noi 2010, 9:37 pm

Foarte frumoase materiale Karina, ai avut ceva de munca la husa.
Felicitari !
In week end am facut si eu o cuvertura pentru pat si o alta in loc de husa pentru fotoliu din acelasi material. Astept sa termin si pernutele decorative ( nu mai am suficient material) si dupa aceea le voi poza.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de Uca Mar 23 Noi 2010, 10:55 pm

Dupa cum spuneam revin cu cele doua cuverturi facute in week end.
Mi-a luat cam cinci ore puse cap la cap sa le fac cu tot cu calcat... Karina, cam mult pentru doua cuverturi?

Am urmat sfaturile tale de a baga la apa materialul ( desi m-am cam harait cu socrela) si bine am facut ca a intrat 2 cm pe latime iar pe lungime nu stiu pt. ca l-am luat la kg si stiu doar ca a avut peste 5,5 m cred ca 5,8 m cum am vazut eu asa din ochi ( era impachetat la m).

Am facut doua cuverturi identice ( 200 lungime , 138 latime + 31 cm pliurile ), una pentru canapea... veche saraca si una pe post de husa pentru fotoliu ( am facut-o tot tip cuvertura ca poate l-a anul le schimbam si imi era mila de material ca daca e sa le schimbam intr-un iitor apropiat o pot folosi si la alt pat) pe care am prins-o pe laterale cu niste ace de siguranta temorar pana fac niste floricele decorative.

Mie mi-a placut mult materialul si imprimeul si se potrivea si cu mocheta...

Gata vorbaria...faptele:


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Inca nu am avut timp dar nici material sa fac si pernele decorative. Mi-a mai ramas un cupon de 138 / 50 cm si ma gandeam sa mai cumpar un material uni sa se potriveasca ca nuanta cu una din culorile cuverturilor si sa combin cumva, cu o insertie pe verticala, diagonala.

Pernele carora vreau sa le dau o alta fata sunt acestea de mai jos, facute de mine pe cand eram in liceu:


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



In cea de-a doua poza se vad mai corect nuantele materialului cuverurilor.

Nu am putut sa fac o poza din fata pentru ca am o masa in bucatarie grea... de peste 100 kg si nu o pot da singura la o parte ...trebuie sa o pozez si pe asta... e facuta de sotul si socrul meu , sa gasesc un topic unde sa o postez.


Ultima editare efectuata de catre ucabesty in Mier 09 Mar 2011, 11:30 pm, editata de 1 ori

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de firicel Mar 23 Noi 2010, 11:04 pm

Foarte frumoase Uca si foarte frumos lucrate!Materialul este super iar pernitele,de ce sa le dat alta fata?NU ti-e mila de ele?Mai bine fa altele cu alte fete asortate si lasa-le pe cele rosii ca sunt tare vesele kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de danyelyta28badea Mier 24 Noi 2010, 6:09 am

asa este.
sunt foarte frumoase pernutele rosi
imi plac si husele canapelei cos
danyelyta28badea
danyelyta28badea
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 184
Localizare : pietrosani Ag
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (2) - Pagina 3 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB