Lucru de mână
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyAstazi la 8:33 pm Scris de LRodica

» Ajutor!...Invatam sa tricotam impreuna -6
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyMar 12 Ian 2021, 10:42 am Scris de LRodica

» Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyMar 12 Ian 2021, 10:34 am Scris de LRodica

» Paturi crosetate 2
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyMar 12 Ian 2021, 10:31 am Scris de LRodica

» Fotografia, intre hobby si arta
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyLun 04 Ian 2021, 8:19 am Scris de piciul

» Masinile de cusut si surfilat, industriale - 1
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyMar 22 Dec 2020, 4:10 pm Scris de MagdaMarin

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyVin 18 Dec 2020, 8:14 am Scris de LRodica

» Fimo-Ce putem face cu fimo (2)
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyVin 18 Dec 2020, 7:53 am Scris de piciul

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyMar 15 Dec 2020, 7:48 pm Scris de vlad_mom

» Despre masinile de tricotat
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyMar 01 Dec 2020, 11:40 pm Scris de Sanda P

» Jucarii crosetate
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyVin 27 Noi 2020, 5:00 pm Scris de vlad_mom

» Solicitare inchidere cont
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyVin 27 Noi 2020, 10:36 am Scris de tubey1801

» Desen, acuarela, ulei, acril... 2
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyMar 24 Noi 2020, 9:40 am Scris de Gabica

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyLun 23 Noi 2020, 9:55 am Scris de Gabica

» Metoda servetelulul capitolul VIII
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptySam 21 Noi 2020, 4:01 pm Scris de LRodica

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyMier 18 Noi 2020, 10:49 am Scris de Gabica

» Fire de tricotat
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyJoi 12 Noi 2020, 7:44 am Scris de LRodica

» Jucarii homemade
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyVin 06 Noi 2020, 9:00 am Scris de diada

» Pirogravura
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyVin 30 Oct 2020, 11:08 am Scris de diada

» Tehnica frivolite pe ac sau needle tatting - 7
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 EmptyMier 21 Oct 2020, 6:05 am Scris de piciul

CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Votati Bijuteria Perfecta!

CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_lcap17%CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_rcap 17% 
[ 59 ]
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_lcap20%CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_rcap 20% 
[ 70 ]
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_lcap6%CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_rcap 6% 
[ 22 ]
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_lcap3%CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_lcap27%CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_rcap 27% 
[ 96 ]
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_lcap13%CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_rcap 13% 
[ 44 ]
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_lcap3%CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 12 ]
[ 11 ]
[ 5 ]
CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_lcap4%CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea - Pagina 4 Vote_rcap 4% 
[ 14 ]

Total voturi : 352

Important Re: CONCURS BIJUTERIA PERFECTA - Votarea

Mesaj Scris de ioana soare la data de Mier 15 Sept 2010, 5:32 pm

Chiar asa, si eu as vrea sa votez. M-am trezit prea tarziu?
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3889
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de bibitu la data de Mier 15 Sept 2010, 11:04 pm

s-a zis ca se voteaza toata saptamina,mai e pina vineri,votati doamnelor ce va place ,daca facem socoteala asa vine,pina pe 10 concursul si urmatoarea saptamina votarea
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Admina la data de Mier 15 Sept 2010, 11:45 pm

Exclamation Se mai poate vota pana maine, la ora 12 (ziua). Scuze ca nu am specificat; in mod normal se voteaza 3 zile, nu va lasati pe ultima clipa. Nu putem lasa votarea asa mult, pentru ca aproape 200 de membri noi, asteapta sa fie activati (inscrierea noilor membri este oprita pe perioada concursului).
Sper sa pot face o captura, cu sondajul, in momentul respectiv. Dupa acea ora, se va putea vota, in continuare, dar nu se va tine cont de voturi, pentru premiere.

Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux la data de Joi 16 Sept 2010, 1:00 am

Tocmai am votat si eu!!! Am votat concurenta nr.1 chiar daca mi-au placut mai multe bijuterici!!! Defapt mi-au placut cam toate dar din pacate nu puteam vota decat una singura!!! Succes tuturor participantelor!!!! kiss
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 35
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de petronela2008 la data de Joi 16 Sept 2010, 9:35 am

Am votat si eu! Felicitari concurentelor,creatiile voastre sunt minunate!
petronela2008
petronela2008
Nou venit
Nou venit

feminin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 45
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de LauraFlo la data de Joi 16 Sept 2010, 9:42 am

Felicitari pentru munca depusa. Toate bijuteriile sunt deosebite !
LauraFlo
LauraFlo
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 16
Localizare : Romania
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de diada la data de Joi 16 Sept 2010, 1:00 pm

Si votarea se inchide acum, multumim celor care au votat si ne-au ajutat sa alegem castigatorii!

Like a Star @ heaven locul I - letho primul
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven locul II - marabr
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven locul III - Kristina

Multumim concurentelor, ati creat bijuterii minunate!

Multumim sponsorului Margelesibijuterii.ro

edit: ma duc sa activez membrii noi.

Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7144
Varsta : 41
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://picasaweb.google.com/101308234088606518793

Sus In jos

Mesaj Scris de aurishta la data de Joi 16 Sept 2010, 1:05 pm

Felicitari tuturor concurentelor, a fost un regal de frumusete, indemanare si imaginatie.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 53
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de letho la data de Joi 16 Sept 2010, 1:10 pm

Multumesc din suflet celor care au admirat lucrarea mea, in special celor care au si votat-o, multumesc pentru comentariile care mi-au adus lacrimi de bucurie si nu in ultimul rand, multumiri organizatorilor si sponsorului! Smile

Vreau sa felicit pe toate concurentele, a fost o mare onoare pentru mine sa fiu alaturi de maestre in ale bijuteritului. Ma inclin cu respect in fata talentului vostru!
Felicitari, Marabr! Flowers Felicitari, Kristina! Flowers
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1314
Varsta : 50
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Made by Ank la data de Joi 16 Sept 2010, 1:10 pm

Felicitari castigoatoarelor, si bineinteles tuturor care au participat aplauze
Made by Ank
Made by Ank
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 38
Localizare : Targu Mures
Data de inscriere : 30/03/2010

http://ankbijuterii.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de bijouxdemonange la data de Joi 16 Sept 2010, 1:12 pm

Felicitari fetelor! Meritati cu siguranta, nu doar premii, dar si aplauze si flori! Flowers
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de marabr la data de Joi 16 Sept 2010, 1:49 pm

multumesc tuturor care v-ati facut timp sa admirati bijuteriile noastre! cel mai mult ma bucura faptul ca mica noastra comunitate de "bijuterese din sarma" s-a facut cunoscuta pe forum!nu ma asteptam sa avem atatia privitori, peste 200!!! eu zic ca acest concurs si-a atins scopul, fiecare s-a intrecut pe sine in realizarea acestor minunatii.

dupa cum ati vazut, concursul a fost destul de "strans", pentru primele locuri.

letho, felicitari din suflet pentru minunatul colier, pentru inspiratia de care ai dat dovada in realizarea lui, si nu in ultimul rand, de maiestria cu care l-ai lucrat!

felicitari si mie, speram sa fiu remarcata, se pare ca am fost , cu mult peste asteptarile mele!multumesc sustinatorilor mei din inima!mi-ati facut saptamana si mai frumoasa!

kristina, felicitari pentru frumusetea bratarii tale, atat ca model, colorit cat si ca realizare, mai ales ca a fost facuta cu un scop nobil!

bijux, felicitari, extraordinar colierul tau, se potriveste perfect cu anotimpul de afara!nu mai spun de munca depusa, care e titanica!

Felicitari tuturor concurentelor, bijuteriile au fost la inaltime!modele diferite, tehnici diferite, abodrdari diferite!eu cel putin am avut de invatat de la voi!

Multumesc organizatorului pentru initiativa inspirata!

Ultimul, dar nu cel din urma, Sponsorul acestui concurs, fara de care el poate nu ar fi existat, http://www.margelesibijuterii.ro , caruia ii multumesc mult pentru pretioasele premii!

Gata, am terminat cu discursul de "Oscar", nu imi ramane decat sa va urez spor si inspiratie in tot ceea ce faceti!!

Ultima editare efectuata de catre marabr in Joi 16 Sept 2010, 2:25 pm, editata de 1 ori
marabr
marabr
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 850
Localizare : baragan
Data de inscriere : 18/01/2010

http://fmbijoux.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de codruta-cosmina la data de Joi 16 Sept 2010, 1:57 pm

FELICITARI CISTIGATOARELOR! ma bucur ca bijuteria votata de mine e pe podium..!daca tot s-a incheiat concursul....as avea o intrebare ptr. tetho!e o curiozitate a mea...de ce ai distribuit margelutele doar pe jumatate de frunza de la colier?e o curiozitate a mea...te rog nu te supara ca intreb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
codruta-cosmina
codruta-cosmina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 199
Varsta : 46
Localizare : medias
Data de inscriere : 04/06/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Marry la data de Joi 16 Sept 2010, 1:58 pm

Letho,Marabr,Kristina, felicitari, aplauze aplauze aplauze si Flowers Flowers Flowers
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 57
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de letho la data de Joi 16 Sept 2010, 2:14 pm

wow, codruta-cosmina ... la intrebarea asta nu ma asteptam Smile Nu, nu exista nici o semnificatie sofisticata pentru margelutele doar pe jumatate de frunza. Acum cand m-ai intrebat imi dau seama ca nici nu mi le pot imagina pe toata frunza, nu stiu sa-ti explic de ce si cum, asa le-am vazut eu ... poate pentru un echilibru cu celelate 2 din capat si ca sa nu-i stric marginea cealalta rotunda, nu stiu .... e o chestie pe care o percep doar vizual, nu te supara ca nu pot explica ...
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1314
Varsta : 50
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de bijouxdemonange la data de Joi 16 Sept 2010, 2:38 pm

in asimetrie trebuie creat un echilibru in distributia elementelor, pentru a realiza un "tot" unitar si estetic
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de nicola_ la data de Joi 16 Sept 2010, 2:57 pm

In primul rand vreau sa felicit inca o data toate participantele, intrucat toate bijuteriile au fost superbe! Flowers

In al doilea rand am rugamintea ca letho, marabr si Kristina sa-mi trimita cate un PM in care sa specifice numele si prenumele. Ulterior le invit pe site pentru plasarea comenzilor, conform premiilor .

nicola_
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 42
Localizare : Bucuresti, Ploiesti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de mssdelilah la data de Joi 16 Sept 2010, 3:01 pm

felicitarile mele si multa inspiratie castigatoarelor, si nu numai Flowers
mssdelilah
mssdelilah
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 216
Varsta : 43
Localizare : craiova
Data de inscriere : 14/06/2010

http://mssdelilah.wordpress.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Kristina la data de Joi 16 Sept 2010, 3:09 pm

Nu imi vine sa cred ca sunt pe podium!Multumesc tuturor celor ce m-au votat! sper sa nu-i dezamagesc nici de acum incolo;
Multumim sponsorilor si administratoarelor acestui forum care mereu ne provoaca in a ne depasi pe noi insine!
Si deasemenea as dori sa impart premiul cu Bijouxdemonange, sper sa fie posibil!

O zi buna tuturor!

Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Tache Marilena la data de Joi 16 Sept 2010, 4:34 pm

Felicitari castigatoarelor! Ma bucur ca votul meu a contat pentru locul I. A fost grea decizia de a alege deoarece toate lucrarile au fost frumoase.
Va doresc in continuare multa inspiratie in tot ceea ce realizati! kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1417
Varsta : 53
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de bijouxdemonange la data de Joi 16 Sept 2010, 4:41 pm

Kristina a scris:Nu imi vine sa cred ca sunt pe podium!Multumesc tuturor celor ce m-au votat! sper sa nu-i dezamagesc nici de acum incolo;
Multumim sponsorilor si administratoarelor acestui forum care mereu ne provoaca in a ne depasi pe noi insine!
Si deasemenea as dori sa impart premiul cu Bijouxdemonange, sper sa fie posibil!

O zi buna tuturor!

Multumesc frumos, este un gest deosebit pe care il apreciez foarte mult!

Insa tu ai castigat, e premiul tau si il meriti din plin! Felicitari! Si iti doresc sa mai realizezi bijuterii si mai frumoase si deosebite decat aceasta!
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Kristina la data de Joi 16 Sept 2010, 4:56 pm

bijouxdemonange a scris:
Kristina a scris:Nu imi vine sa cred ca sunt pe podium!Multumesc tuturor celor ce m-au votat! sper sa nu-i dezamagesc nici de acum incolo;

O zi buna tuturor!

Multumesc frumos, este un gest deosebit pe care il apreciez foarte mult!

Insa tu ai castigat, e premiul tau si il meriti din plin! Felicitari! Si iti doresc sa mai realizezi bijuterii si mai frumoase si deosebite decat aceasta!

Din cate am reusit eu sa vad, mereu ai fost pe locul 3 si eu pe 4! surprinzator doar azi am a urcat pe 3 si muschiul meu vrea sa imparta premiul cu tine, accepti? Smile
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de bijouxdemonange la data de Joi 16 Sept 2010, 5:12 pm

m-ai facut sa rad Smile))) serios! Smile)) Dar nu e surprinzator deloc ca ai urcat pe 3!

Esti o scumpa oricum!
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de iuliana72 la data de Joi 16 Sept 2010, 5:28 pm

bravo letho si bravo celorlate concurente.intradevar a fost o lupta stransa,toate bijuteriile au fost frumoase .letho , fata cand am vazut ca esti castigatoarea m-au trecut lacrimile de bucurie dar si de tristete ca nu mai vad asa frumuseti de bijuterii.felicit sponsorul ca sa implicat si mai ales de calitatea produselor .va pup pe toate. love
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 48
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

Mesaj Scris de nicola_ la data de Joi 16 Sept 2010, 6:21 pm

Kristina vorbeste foarte serios, bijouxdemonange. A plasat deja comanda pentru jumatate din valoarea premiului....
nicola_
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 42
Localizare : Bucuresti, Ploiesti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul