Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

+129
valentyna_sweetly
monique
monatm
sonya65
ana_dark84
Gabiuta
AKD
godeta
DIRVARIU ALEXANDRINA
ELENA76
avr_dana
canadianca50
pisi
Ioana-Isabel
marya26
julix_2007
Roxanne
kitty_1973
subryna
mimmi
Lucia Ro
mirelaelena77
geany20062006
anc@
Love
AlinaJ.Bijoux
Anuk
dominiq
emi
rucsy
Nika_C
silvisor
pop maria
mihaelavama
firicel
Elisabeta1966
denis21
skyla
elena_iosipescu75
Lali
tatianamunteanu
pinocchio41able
kiss
cretu_veronica22
anigherman
cocav
denisa_rachid
SilviaDumitrescu
ADArt
Rodica Pavlidis
CCristinaC
Oana Crivat
vera_45
samo99ro
Ramonica
melus
LYNDA
StMihaela
ivanoiuadela9
romaya
Ana Maria
margot
roxx
mariaz_09
M.Emilia
europolis
catallinag
rivka
Medi
ancush
Camy
clodi
marina40
kla78
aidaalex
floralis
Giobsy
cris69
manuela29
danadea
MihaelaT
Dodo-pui
Danny24
Iulia40
geany
bibitu
florentina69
cory74
Karina33
Maci
ismi3ismi
diada
doni
aba
erika
Aditza
silvia s
petronela2008
betymi72
LauraFlo
ioana soare
claras
iuliana72
teisoara
lorinaoo1
MagdaMarin
ancuta_ancuta
dina_dorina
Ela
adelina24
Dragonfly
Clio_Ela
came_lia
Kristina
amnro
rdelia
Noemi
TD1
maria_covacef
ontika24
Angelica18
gabrielanninu
codruta-cosmina
nicola_
aurishta
violeta25
Serban Valentina
veniciuc nicoleta
Admina
133 participanți

Pagina 4 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Votati geanta preferata!

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap8%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap3%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap16%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 16% 
[ 73 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap3%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 13 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap3%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap3%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 13 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap0%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 7 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap0%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap0%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap5%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 5% 
[ 22 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 11 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap0%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap27%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 27% 
[ 119 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 10 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap6%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 6% 
[ 28 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap8%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 449
 
 

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 18 Aug 2010, 9:28 am

Dina Dorina,vroiam sa-ti raspund de ieri,in propunerile mele (pag.3)al acestui topic,spuneam ca adimiratoarele (ca mine de ex,sa vina sa sponsorizeze cu ce vor si ce pot)

de ex la incepatori (cu fire ptr.crosetat sau tricotat)depinde de s ectiunea respectiva a concursului,ustensile de tot felul, cu pinze etc
la avansati si super avansati desigur premiile vor creste in valoare .
Desigur se pot alatura sponsori valorosi ai acestui site,asa cum o si fac de fapt la toate concursurile organizate pe Forum
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de floralis Mier 18 Aug 2010, 9:31 am

Am votat si eu pt geanta Mihaelei T. pentru ca mi-a placut enorm de mult geanta. Iar ideea cu creatiile pentru concursuri, fara sa se stie autoarea, mi se pare foarte buna. Mai ales ca la fiecare concurs au iesit discutii care nu-si aveau rostul.
floralis
floralis
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : piatra neamt
Data de inscriere : 30/11/2008

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de aidaalex Mier 18 Aug 2010, 9:34 am

Felicitari tuturor participantelor la concurs!
Fiecare geanta e speciala si cea mai frumoasa pentru cea care a lucrat-o. Eu personal sunt mandra de gentuta mea pentru ca sunt oprita pe strada de doamne si domni care ma intreaba de unde am cumparat-o. Nu cred ca ar trebui sa ne suparam daca gentuta nu e votata, oricum parerile sunt subiective. Daca nu am fost votate nu inseamna ca nu am avea experienta si geanta nu e lucrata bine. Cine a votat cu siguranta a votat geanta care i se potriveste cel mai bine si pe care ar purta-o.
Doni ma bucur ca ti-a placut gentuta mea.
Am votat si eu.


Ultima editare efectuata de catre aidaalex in Mier 18 Aug 2010, 9:45 am, editata de 1 ori
aidaalex
aidaalex
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 205
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Iulia40 Mier 18 Aug 2010, 9:38 am

Eu mi-am scris doar parearea fara sa supar pe nimeni. Mi se pare corect sa-mi spun parearea pe forum caci aici invatam multe lucruri despre lucrul de mana. In cazul in care s-a suparat cineva nu are decat sa ramana cu supararea si eu cu satisfactia muncii mele.
avatar
Iulia40
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 54
Localizare : Vaslui
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 18 Aug 2010, 9:54 am

Aglaia nu totul este de vinzare pe lumea asta ,daca votezi in functie de ce ai cumpara,ma indoiesc ca esti obiectiva in votare.
Dar este opinia ta si eu ti-o respect.

Floralis, discutiile constructive sunt bine venite,de ce nu?
In fond nu este un Forum si de discutii ,schimbat pareri ,schimbat idei?
Nu balacareala (cum s-a exprimat cineva) insusi cuvintul este urit.
Iulia40 ,sunt de acord cu tine ,de aceea am propus concursuri pe incepatori,avansati si super avansati.

Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Karina33 Mier 18 Aug 2010, 12:39 pm

Serban Valentina am si eu un sfat si-o remarca:

SFATUL: ia forumul la puricat si vezi cate concursuri(pe ce nivele,cu ce sponsori si ce-au iscat fiecare) s-au organizat pana acum!

REMARCA: esti singura care incerci sa faci valva pe-aici.

Asteapta finalul concursului si apoi n-ai decat sa-ti faci forumul tau, concursul tau dupa ce reguri si criterii vrei! ACUM si AICI asta e concursul, cine-a vrut a participat, se voteaza si felicitarile si comentariile dupa!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 18 Aug 2010, 12:52 pm

Karina 33 , nu fii asa categorica
Daca ma citeai cu atentie(de la pagina 3),intelegeai cite ceva din ce am scris pe Forum
Ma gindesc ca ai putea lua idei noi si de la noi.

Nu stiu ce intelegi tu prin vilva ,fii mai explicita

.
Cu drag Valentina S






Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de kla78 Mier 18 Aug 2010, 1:03 pm

MIHAELA T felicitari ,ai facut o geanta extrem de frumoasa si pentru asta te-am votat si eu!

va felicit pe toate ,este greu de votat deorece sunt multe gentute frumoase.

kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de marina40 Mier 18 Aug 2010, 1:44 pm

Felicitari tuturor pt genti,toate fetele ati muncit,mie mi s-a parut cel mai frumos concurs.Felicitari Flowers
marina40
marina40
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 255
Localizare : zalau
Data de inscriere : 10/04/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de codruta-cosmina Mier 18 Aug 2010, 2:11 pm

DONI imi cer scuze ca am avut limba mai ascutita ieri.....nu ar trebui ca problemele zilei cotidiene sa-mi afecteze viata sociala!Scuza-ma,tu si toate celelalte!mi-au fost stramb aliniate ...astrele! Flowers (e scuza mea cind in ziua respectiva i-mi merge prost)
codruta-cosmina
codruta-cosmina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 199
Varsta : 49
Localizare : medias
Data de inscriere : 04/06/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Mier 18 Aug 2010, 2:35 pm

Eu va multumesc pentru propuneri. Multe dintre ele au fost luate in consideratie, altele au fost excluse din start. Nu putem multumii pe toata lumea si va asigur ca nici faimoasele loto 6/49, nu pot scoate numai castigatori si nici numai multumiti. Incercam sa fim cat mai obiective (ca organizatoare ale concursului) si de aceea am ales ca metoda de votare, sondajul public, pentru toti membrii inscrisi pe forum, pana la data inceperii votului. Din nou am oprit activarea noilor membrii, pe perioada concursului.
Nu stiu daca are mare legatura calitatea de avansat sau de incepator, la nici un concurs. Toate trebuie sa acceptam ca exista persoane care au talent si inclinatie spre tot ce e hand-made si mai mult, au multa rabdare si perseverenta. Va asigur ca persoane ca Ioana Soare (e cel mai bun exemplu si toate ii stim munca Flowers ) sunt multe si nu se lasa pana nu aduc acel produs cat mai aproape de perfectiune. Nu putem exclude concurentele perfectioniste, nu neaparat experte, doar foarte meticuloase.

Exclamation Astazi voi anunta in sfarsit premiile si cand se va incheia sondajul. Cel putin azi si maine (toata ziua) se va mai putea vota. Premiile va pot spune ca vor fi in numar de 3, vor consta, fiecare, in 250g de fire+ un premiu in valoare de 50lei (produse utile pentru lucru de mana)+ alte cadouri care vor diferentia premiile, intre ele. Separat se va acorda o mentiune, constand in fire si accesorii.

Serban Valentina
, ai postat 7 mesaje instigatoare, in ultimele zile. La subiectul unde s-au postat gentile, de la concurs, ai postat mesaje succesive, fara sa folosesti functia Edit, cum prevede Regulamentul. Am rugamintea sa incerci sa respecti regulile, deja stabilite pe acest forum si sa nu impui altor membre, regulile tale. Aceasta este o avertizare usora, dar va urma un avertisment grav, daca nu te conformezi. Multumesc.


Ultima editare efectuata de catre Admina in Mier 18 Aug 2010, 7:24 pm, editata de 1 ori

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de adelina24 Mier 18 Aug 2010, 2:42 pm

Da, nu totul este de vanzare . Nu vreau sa supar pe nimeni , dar nu cred ca cinava ar lua pe gratis ceva urat ( vorbesc la general si nu ma refer la gentute ) doar de dragul achizitiei .
Este de apreciat munca depusa de toate fetele si cum am mai spus , mai este o chestie de gusturi . Daca cineva are gusturi bune sau mai putin bune nu inseamna ca este obiectiv sau nu .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de doni Mier 18 Aug 2010, 2:57 pm

codrutza eu nu-s suprata pe tine in mod special ,ce a fost a fost ,eu am zis ce am gandit si gata.
Admina a zis bine,nu mai are rost sa dau citat.Eu am fost suparata e adevarat dar am avut un alt motiv care nu te priveste pe tine pt ca nu esti implicata in el.cu cine am stat de vb stie si nu mai e nevoie sa revin ca treburile s-au relovat.Merci
Ce rost are sa bat apa in piua
da daca concuram si eu? rade


Ultima editare efectuata de catre doni in Mier 18 Aug 2010, 5:06 pm, editata de 1 ori
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de clodi Mier 18 Aug 2010, 5:05 pm

Felicitari participantelor ca s-au ales cu niste genti minunate create cu multa daruire dupa gustul si nevoia fiecareia! Flowers
Am votat si eu ieri dar am uitat sa specific Smile
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Camy Mier 18 Aug 2010, 5:37 pm

felicitari tuturor participantelor,fiecare gentuta este frumoasa si deosebita in felul ei

am votat si eu! kiss
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de ancush Mier 18 Aug 2010, 6:00 pm

m-am decis greu avand in vedere ca sunt cel putin 3 care mi-au placut in mod deosebit bounce
pana la urma am votat bucurie
avatar
ancush
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 485
Localizare : cluj
Data de inscriere : 30/11/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Medi Mier 18 Aug 2010, 8:34 pm

Votat! Cu greu!
Succes, fetelor!

Pentru cele care sunt o lecuta triste: uitati-va pe strada... cate genti ca a voastra ati vazut? Cate dintre femeile care trec pe langa voi stiu sa faca asa ceva? Si cate fac? Poate sunteti una la o suta, poate una la o mie... Ati castigat deja!
P.S. Din toate, eu as cumpara cam... 26... pupi
Medi
Medi
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 345
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de rivka Mier 18 Aug 2010, 9:38 pm

fetelor sunteti geniale love ooooooo ce idei minunate mi-ati dat kiss
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de codruta-cosmina Mier 18 Aug 2010, 10:17 pm

Medi ai mare dreptate!Am o vecina care e ..."in bani",isi poate cumpara cam ce viseaza noaptea.....si ma intrebat daca nu o vind pe a mea.Poate visa in continuare rade De fapt sotul ei mi-a oferit ceva euro pe prima mea tapiterie...si bineintelesca nu am acceptat.
codruta-cosmina
codruta-cosmina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 199
Varsta : 49
Localizare : medias
Data de inscriere : 04/06/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de catallinag Mier 18 Aug 2010, 11:20 pm

Felicitari tuturor concurentelor! E tare greu sa alegi doar una!!!
catallinag
catallinag
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 28
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/05/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de europolis Mier 18 Aug 2010, 11:35 pm

Am votat si eu Smile geanta pe care as purta-o vara zi de zi si in toate cazurile. wink e secret votul. In rest, imi plac toate foarte mult, se vede straduinta si imaginatia pusa la lucru a fiecarei concurente. Sincere felicitari tuturor concurentelor Flowers Flowers Flowers
PS: vorbele in afara concursului nu-si au rostul, asa ca fericiti cei care sunt...invidiati, inseamna ca au de ce sa fie mandri hug
Sunt absolut sigura ca nu premiul (intre noi fie vorba, a fost cel mai tare concurs ca nu se stia premiul) a fost motivul participarii kiss
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de M.Emilia Joi 19 Aug 2010, 12:20 am

foarte frumoase gentutele! Imi pare rau ca nu am putut vota mai multe
M.Emilia
M.Emilia
helper
helper

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 17/02/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty concurs

Mesaj Scris de mariaz_09 Joi 19 Aug 2010, 12:33 am

Am votat si eu concurenta cu nr. 15,danadea.Consider ca a avut o geanta eleganta si foarte atent elaborata.Felicitari,danadea!
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de doni Joi 19 Aug 2010, 9:00 am

nu se stia premiul e adevarat dar se banuia sau se inchipuia ce ar putea fi.Daca era pe nimic as fi vrut sa vad.
Ca venii vb s-a incheiat votarea?
puneti si clasamentul de final. kiss
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Dodo-pui Joi 19 Aug 2010, 9:33 am

doni a scris:
Ca venii vb s-a incheiat votarea?
puneti si clasamentul de final. kiss
Admina zicea mai sus ca si azi se voteaza toata ziua kiss
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB