Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

+129
valentyna_sweetly
monique
monatm
sonya65
ana_dark84
Gabiuta
AKD
godeta
DIRVARIU ALEXANDRINA
ELENA76
avr_dana
canadianca50
pisi
Ioana-Isabel
marya26
julix_2007
Roxanne
kitty_1973
subryna
mimmi
Lucia Ro
mirelaelena77
geany20062006
anc@
Love
AlinaJ.Bijoux
Anuk
dominiq
emi
rucsy
Nika_C
silvisor
pop maria
mihaelavama
firicel
Elisabeta1966
denis21
skyla
elena_iosipescu75
Lali
tatianamunteanu
pinocchio41able
kiss
cretu_veronica22
anigherman
cocav
denisa_rachid
SilviaDumitrescu
ADArt
Rodica Pavlidis
CCristinaC
Oana Crivat
vera_45
samo99ro
Ramonica
melus
LYNDA
StMihaela
ivanoiuadela9
romaya
Ana Maria
margot
roxx
mariaz_09
M.Emilia
europolis
catallinag
rivka
Medi
ancush
Camy
clodi
marina40
kla78
aidaalex
floralis
Giobsy
cris69
manuela29
danadea
MihaelaT
Dodo-pui
Danny24
Iulia40
geany
bibitu
florentina69
cory74
Karina33
Maci
ismi3ismi
diada
doni
aba
erika
Aditza
silvia s
petronela2008
betymi72
LauraFlo
ioana soare
claras
iuliana72
teisoara
lorinaoo1
MagdaMarin
ancuta_ancuta
dina_dorina
Ela
adelina24
Dragonfly
Clio_Ela
came_lia
Kristina
amnro
rdelia
Noemi
TD1
maria_covacef
ontika24
Angelica18
gabrielanninu
codruta-cosmina
nicola_
aurishta
violeta25
Serban Valentina
veniciuc nicoleta
Admina
133 participanți

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Votati geanta preferata!

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap8%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap3%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap16%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 16% 
[ 73 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap3%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 3% 
[ 13 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap3%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap3%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 3% 
[ 13 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap0%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 2% 
[ 7 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap0%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap0%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap5%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 5% 
[ 22 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 2% 
[ 11 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap0%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap27%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 27% 
[ 119 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 2% 
[ 10 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap6%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 6% 
[ 28 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap8%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 449
 
 

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de samo99ro Sam 21 Aug 2010, 1:13 pm

Felicitari tuturor. Castigatoarelor pentru ca au castigat, iar celorlalte pentru ca au avut curaj, daruire, pasiune.
Data viitoare vreau sa vad in frunte si ceva incepatoare. Experienta se capata in timp. Iar acest forum este atat de plin de informatie, incat, daca vreti, nu aveti nici o sansa sa nu invatati.
Am vazut si alte genti care mi-au placut foarte mult ca model, dar mai e ceva de lucru la partea tehnica. Se vede insa la toate ca au fost lucrate cu placere. Si numai faptul ca am avut la dispozitie asa o galerie de gentute frumoase imi da idei. Poate, intr-o zi, ma apuc si eu.

Inca o data felicitari tuturor.
party
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de cris69 Sam 21 Aug 2010, 1:22 pm

FELICITARI FETELOR. ma bucur pentru voi si sincera sa fiu ma bucur ca am de unde ma inspira.va imbratisez cu drag pe toate.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de firicel Sam 21 Aug 2010, 1:27 pm

Felicitari tuturor participantelor si castigatoarelor!Am fost puasa in uncurcatura cand a trebuit sa votez.Mi-au placut genile facute de iona Stanciu,CCCristina C,Danadea,Mihaela T,Mihaelavama,Codruta Cosmina,roxanne si Silvisor,dar cred ca cel mai mult mi s-ar potrivi mie(si am sa-mi fac una lafel!),varstei mele,felului meu de a fi(sunt mai conservatoare!)geanta realizata de kristina careia i-am dat votul meu!conteaza pentru mine foarte mult ca modelele realizate sunt foarte frumoase si cu siguranta sursa de inspiratie pentru mullte fete forumiste si nu numai;nu sunt deacord cu discutiile contradictoriii cara nu fac altceva decat sa ne amarasca si mai tare viata si-asa destul de grea.fetelor,fiti cerebrale si nu lasati sa intervina intre noi ura,dusmania si invidia acum cand trebuie sa ne bucuram de orice clipa frumoasa!Zoelor,fiti barbate rade ce dumnezeu!inca odata,felicitari tuturo Flowers Flowers Flowers Flowers
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de CCristinaC Sam 21 Aug 2010, 1:35 pm

Toata stima si respectul pentru cistigatoare. Felicitari!
Eu va trimit un buchet de flori, voi faceti cinste cu o bere?
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 27215

Uploaded with ImageShack.us
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de mihaelavama Sam 21 Aug 2010, 1:52 pm

felicitari celor dintai primul .... dar si celor de pe urma dama , asa ca mine. eu dau o bere beat la toata lumea si sa facem pace peace . e primul meu concurs si recunosc ca pot mai mult de atat, poate altadata. asta nu e un motiv sa plange sau box . toate participantele suntem castigatoare!!!
... si multumesc din suflet tuturor celor care m-au votat kiss


Ultima editare efectuata de catre mihaelavama in Sam 21 Aug 2010, 4:59 pm, editata de 1 ori
mihaelavama
mihaelavama
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 383
Varsta : 59
Localizare : vama
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de pop maria Sam 21 Aug 2010, 1:59 pm

Mariapop sunt,felicit toate concurentele,toate gentutele sunt super,fiecare in felul ei,votez pentru concurenta nr,XIX Mihaela/
pop maria
pop maria
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : oradea
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de codruta-cosmina Sam 21 Aug 2010, 2:05 pm

Cristina!,prinde-ooo.... beat de la mine pina la tine nu sint decit muntii....imprumut prastie baiatului sa-ti "plasez"berea!
FELICITARI TUTUROR! ura
EU UNA am mai invatat cite ceva din acest concurs....printre care ..decit sa "dai "din gura,mai bine "dai" din maini...esti mai cistigata!poti sa dai din maini si sa bolborosesti singura... rade si poate la final te trezesti ca ai crosetat sa tricotat ceva mult ,mult mai frumos sau util!
Multumesc celor care m-au votat!
codruta-cosmina
codruta-cosmina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 199
Varsta : 49
Localizare : medias
Data de inscriere : 04/06/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de silvisor Sam 21 Aug 2010, 2:06 pm

Multumesc din suflet tuturor care celor mi-au apreciat munca, priceperea ,gusturile, votandu-mi gentuta, dar si organizatorilor si sponsorilor!

prietenie
silvisor
silvisor
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 177
Localizare : iasi
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Nika_C Sam 21 Aug 2010, 2:24 pm

Eu am votat pentru gentuţa Kristinei,este foarte frumoasa Smile
Nika_C
Nika_C
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 1
Localizare : romania
Data de inscriere : 06/04/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de betymi72 Sam 21 Aug 2010, 3:04 pm

Felicitari participantelor ptr ca toate au castigat ceva!!!Imi pare rau ca si la acest concurs invidia si rautatea au aparut...dupa cum am spus am votat geanta si cred ca nu numai eu am facut asta...Succes in continuare!!! CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 756219 CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 435747
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de danadea Sam 21 Aug 2010, 3:05 pm

Multumesc tuturor celor care m-au votat, le felicit pe castigatoare si totodata pe toate fetele care s-au straduit sa faca cate o geanta, pentru ca pentru oricare geanta, chiar daca nu a luat nici un premiu, s-a muncit la fel de mult. Multumim si sponsorilor concursului.
Important este ca fiecare am facut cate o gentuta care ne place si am invatat nenumarate modele. Acum ne putem apuca de alte genti.
Felicitari fetelor!
avatar
danadea
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 736
Localizare : Deva
Data de inscriere : 17/08/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de lorinaoo1 Sam 21 Aug 2010, 4:36 pm

Felicitari tuturor celor care au participat la acest concurs, ati pus mult suflet, si mult efort creator pentru niste lucruri pe care le veti purta cu mandrie Flowers
Felicitari, in special, celor care au castigat primul Flowers

Si mie mi-au placut mai multe gentute, nu mai nominalizez, as avea o lunga lista, dar ramane problema urmatoare: eu de la care sa ma inspir? Greu de decis, asa cum a fost si de votat kiss
lorinaoo1
lorinaoo1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 46
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2008

http://mozaicdeperle.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de rucsy Sam 21 Aug 2010, 4:52 pm

Felicitari tuturor fetelor care au participat. Felicitari castigatoarelor, ma bucur ca si geanta votata de mine este printre castigatoare.
rucsy
rucsy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de emi Sam 21 Aug 2010, 5:01 pm

Felicitari tuturor! Gentile voastre sunt supebe, una mai frumoasa decat alta.
avatar
emi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 330
Varsta : 48
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/07/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Ela Sam 21 Aug 2010, 11:11 pm

Felicitari tuturor pt gentile facute pt acest concurs. Mie mi-au placut toate, unele mai mult ca altele in mod normal. Dar cele care nu au luat premij au castigat o geanta noua si unicat. Deci toata lumea a castigat, plus experienta. ura
Ela
Ela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de dominiq Dum 22 Aug 2010, 12:28 am

bravo concurentelor
aveti maini de aur
toate sint frumoase
greu de ales
felicitari inca o data
dominiq
dominiq
helper
helper

Numarul mesajelor : 28
Localizare : suceava-romania
Data de inscriere : 06/04/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Iulia40 Dum 22 Aug 2010, 1:35 am

Felicitari castigatoarelor si sponsorilor sanatate ca sa mai organizeze concursuri caci asa ne ambitioneaza sa ne punem imaginatia in aplicare.
avatar
Iulia40
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 54
Localizare : Vaslui
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Anuk Dum 22 Aug 2010, 9:22 am

Felicitari multe tuturor fetelor care au participat, din partea mea premiul intai tuturor fetelor.
Sunteti super tari toate! primul primul primul
Anuk
Anuk
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 221
Varsta : 42
Localizare : Ghe. Lazar, Il
Data de inscriere : 24/01/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Karina33 Dum 22 Aug 2010, 10:47 am

Felicitari tutoror!
Mersi pentru voturi, ma bucur ca a mai placut cuiva geanta mea!

Mihaela ai scapat de bataie! Sa porti cu drag geanta, e superba!
Silvisor felicitari pentru rabdare! Din pacate nu-mi place ca nu-i toata dublata. In schimb sunt topita dupa fusta!!!
Kristina ai lucrat curat, corect, frumos, imi place mult si geanta ta, manerele mai ales!

Romaya cand a aparut postarea ta am zis: ce minunat! Imbinari! Stiam celelalte creatii ale tale si le admirasem. Dar si la mine se vede gri-bleu marginea. Plus ca nu da bine capacul gentii, poate gaseai o solutie de inchidere gen fermoar, capse sau magneti!

Pe bucati mi-au mai placut unele, din pacate altele n-au tinuta sau nu-s finisate complet!


prietenie
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Dum 22 Aug 2010, 10:56 am

Propun deschiderea unui subiect cu tutoriale pentru croitorirea dublurii, buzunarelor, intariturilor si baretelor/ manerelor unei genti impletite, in orice tehnica doriti. Normal, speram la sfaturi din partea celor foarte pricepute la croitorie, in primul rand. Flowers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de silvisor Dum 22 Aug 2010, 11:05 am

Idee super! love
silvisor
silvisor
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 177
Localizare : iasi
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de denis21 Dum 22 Aug 2010, 1:31 pm

O idee super Admina ,să învăţăm şi noi cele începătoare.Aştept sfaturile şi ideele celor pricepute ,bineânţeles dacă vor să-şi împărtăşească din experienţa lor.
Multe mulţumiri !!!!!!!!!!!!! tricot

kiss kiss
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 22 Aug 2010, 4:05 pm

Vreau sa felicit si eu castigatoarele acestui concurs!!! A-ti facut niste genti f. frumoase!!! Si....multumesc si celor 2 persoane care m-au votat.Inseamna ca, cuiva i-a placut si geanta mea!!!
A...imi place si ideeea Adminei!!! kiss
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Love Dum 22 Aug 2010, 4:39 pm

Felicitari tuturor fetelor care au participat la concurs! aplauze
Gentile mi-au placut tare mult, au fost cateva care mi-au atras atentia mai mult Smile .

Felicitari castigatoarelor! primul

Eu am lipsit din Bucuresti pana aseara. Intrucat fetele de pe locul 4 (Ismi si Codruta) vor primi mentiunea oferita de mine, am de facut urmatoarea propunere: eu am oferit accesorii in valoare de 35 lei si un pachet de fire (de aprox. 1 kg, valoare aprox. 40 lei). Daca este in regula, va propun sa va alegeti una accesoriile si una firele. Daca Admina are alta propunere, astept PM. flower
Love
Love
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 357
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de aidaalex Dum 22 Aug 2010, 6:03 pm

Felicitari castigatoarelor! flower flower flower
aidaalex
aidaalex
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 205
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 8 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB