Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua, impreuna!-7

+66
violetas
danabekk
kitty_1973
denis21
natasaSV
roxanabacila
melus
mssdelilah
gabrielachiriac87
danae
Ania
aurishta
bubu85
Anuk
irish05
daiana25
manuela29
Marry
Iulia40
cretu_veronica22
diada
datsun
lucky
valentinadof
Uca
aidaalex
Ela
maryd
Ioana Stanciu
Anita_Cristal
Adelaida
teisoara
Maci
Camy
mihaelavama
silvia s
came_lia
julici
02gaviota
mnarcisa
Lucia Ro
Giobsy
rdelia
mickyta
iuliana72
Serban Valentina
bibitu
lotus nufar
Admina
SilviaDumitrescu
veniciuc nicoleta
leonutza69
Clio_Ela
ema
AlinaJ.Bijoux
MihaelaT
marami
Nicoleta Irimescu
betymi72
CCristinaC
LYNDA
ivanoiuadela9
julix_2007
Tache Marilena
MagdaMarin
europolis
70 participanți

Pagina 32 din 34 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de europolis Vin 10 Sept 2010, 11:27 am

As mai bea si eu o cafea, dar ar purta nr. 3 wink dupa ce ca ca sunt agitata mi-ar salta parul rade
O sa ma multumesc cu cautat modele pe forum, am 20 de pagini deschise si ma plang ca se reseteaza calculatorul zid
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de mnarcisa Vin 10 Sept 2010, 12:25 pm

europolis a scris:As mai bea si eu o cafea, dar ar purta nr. 3 wink dupa ce ca ca sunt agitata mi-ar salta parul rade
O sa ma multumesc cu cautat modele pe forum, am 20 de pagini deschise si ma plang ca se reseteaza calculatorul zid

Sie u fac cam la fel. mii de pagini deschise, caut mereu cate ceva, acu sunt la capitolul mobila.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Vin 10 Sept 2010, 12:39 pm

eu o continui pe cea inceputa mai devreme ca n-am avut timp sa o termin...deh bebelusa nu m-a lasat..
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de betymi72 Vin 10 Sept 2010, 1:41 pm

buna ziua la cafea...am ajuns acasa dupa o tura mai lunga si va salut din mers...o zi buna va doresc!!!
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de betymi72 Vin 10 Sept 2010, 1:42 pm

buna ziua la cafea...am ajuns acasa dupa o tura mai lunga si va salut din mers...o zi buna va doresc!!!
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de CCristinaC Sam 11 Sept 2010, 7:25 am

Neata! Am ajuns sa umblu singura, simbata dimineata, prin cafenea. M-am trezit devreme, am spalat cesti, aparate pentru cafea, ibrice, mese si tot ce o mai fi prin cafeneaua asta virtuala. Asta nu pentru ca nu am somn, dar ma duc si azi la serviciu, ca nu am terminat ieri cu arhivarea dosarelor (oare de ce ma mir?). Sper sa termin azi pina pe la prinz, ca am pus si ceva fasole la inmuiat, pentru o ciorbita.
Va las cafeaua facuta si am plecat. O zi cu spor tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 11 Sept 2010, 7:50 am

Mersi Cristina,azi am fost mai inceata aici,caci ne-am trezut de la 5 fara 10,fata ca vrea lapte,baiatul ca a facut pe el si e ud,sotu' ca pleaca la munca.Si la 7 jumate am pus fata pe picioare ca era obosita si vroia sa doarma,eu fiind in fata calculatorului,baiatul e si el pe mocheta pe o perna se uita la bebe tv si ma tine de mana(o fobie de-a lui cand se culca, se joaca cu unghia mea).
Acu de ametita ce sunt(deee cu ochii in calculator)am pus mana pe biberonul fetei in loc sa pun mana pe cana de cafea. rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de CCristinaC Sam 11 Sept 2010, 7:56 am

marinmagda18 a scris:Acu de ametita ce sunt(deee cu ochii in calculator)am pus mana pe biberonul fetei in loc sa pun mana pe cana de cafea. rade
Culca tu copii si mai baga-te si tu vreo doua ore la somn, ca treburile nu se termina nicioada, insa o sa pici din picioare cu asa putine ore de somn. A, si vezi ca faci riduri daca dormi putin.pupi
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 11 Sept 2010, 8:15 am

Cum sa ma bag la somn ziua vrei sa fiu zombie toata ziua??? rade
Eu daca dorm pana mai tarziu sau daca apuc sa adorm putin ziua sunt ametita toata ziua,ceasul biologic ma trezeste dimineata si am energie toata ziua si urmatoarea noapte daca e nevoie.
Ex: cand am plecat la mare pe 2 august ,m-am trezit la 5 dimineata,in noaptea aia la 12 am plecat spre mare(numai eu conduc)si abia seara pe 3 august am putut dormi.Desii eram in camera de hotel,fata dormea ,baiatul era cu Vio pe plaja, nu am putut sa dorm ci am despachetat tot(eu plec cu toata casa dupa mine rade )si am stat putin la tv aranjand programele din setarile televizorului asa cum vroiam eu sa le vad.
In 2007 cand avea Marius 2 luni am fost cateva zile in Moldova la Deleni.Am plecat de acolo la 8 dimineata si am ajuns acasa la 1 noaptea cu pauze de plans si linistit copilul,vazut Cheile Bicazului in rest am condus mai mult de 300 km.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Sam 11 Sept 2010, 8:58 am

Buna dimineata.Magda tu esti o superwoman...Astazi beau cafeluta facuta de socrela(cam rarut)dar decat deloc...Cristina,fata trebuia sa atsepti sa venit si noi la curatenie...(dar oare mai faceam sau ne dadeam la barfa rade )..o sambata placuta pupi
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 11 Sept 2010, 10:01 am

'neata!
Mai am si eu o gura de cafea si apoi fug sa-mi recuperez copila de la ai mei si sa mergem sa-i probez niste botine de toamna.
Azi am programare sa ma tund(cu programul ce l-am avut nu ma putea programa decat azi) si apoi vin socrii pe la noi si sora serifului cu familia ca-i ziua lui. Oricum nu ne intindem, asa o aluna, o maslina, o prajitura si gata ca-i criza rade
Abia astept ziua de luni sa-mi cunosc boboceii. love Pe cativa-i stiu ca-s fosti colegi de gradi de-ai Dianei sau frati de-a fostelor eleve, dar cel putin jumatate nu-i cunosc.

Magda, intr-o zi o sa cazi de pe picioare. Mai i-a si tu o pauza ca tot tu le faci pe toate si odihneste-te mai mult ca si asa ai probleme cu spatele. pupi

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 11 Sept 2010, 10:09 am

m'neataaa, sa traiasca serifuuuuuu, la multi ani si multa sanatate (si nu uita sa dai si pe aci ceva de baut )
Eu imi iau nicul dejun aici cu voi, apoi cafeaua, si mai apoi vai vad ce mai invart azi.
Va pupi .Sa aveti o zi buna va doresc!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 11 Sept 2010, 10:17 am

Sar'na! hug pupi
Ete ca vine si beutura.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de julix_2007 Sam 11 Sept 2010, 10:38 am

Buna ziua, la cafea.... cu prune/perje, ca mai am 2 galeti de procesat. Am procesat 4 galeti , compoturi si gemo-dulceata.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de bibitu Sam 11 Sept 2010, 10:52 am

dragele mele am aparut sieu pe aici si am o intrebare ,cae poate sa mi raspunda va rog ,am fetita matusii este clasa a doua ,scoala lor este in renovare si s-au mutat cu tot cu catel cu purcel la o alta scoala . mihaela pe tine vreau sa te intreb ca esti in domeniu ,cum este mai bine sa invete un copil de clasele I-IV,dimineata sau dupa amiaza,pe urma va spun mai departe problema
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 11 Sept 2010, 12:13 pm

Desii nu sunt in domeniu eu cred ca cel mai bine pentru un copil e sa invete dimineata caci dupa amiaza e deja obosit.Dara sa mai invete.Si de obicei copii dorm dupa-amiaza(nu toti).

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de roxanabacila Sam 11 Sept 2010, 2:21 pm

Buna dimineata la amiaza....m-am trezit mi-am facut o cafea si m-am pus sa imi verific mailurile, intre timp la sotul meu ii se face ca el vrea ciorba de fasole boabe, ma puc sa fac si pun fasolea la fiert. Ma intorc la calculator si intru pe forum si stau si stau, ma minunez de ce mai lucreaza lumea si mai stau un pic si can d ma duc in bucatarie adineuri, fasolea mea era caramelizata....asa m-a prins forumul asta si cafeaua de dimi ca am stricat si aruncat la gunoi o oala noua si juma de kg de fasole......forumul asta produce dependenta... rade

BIBITU eu zic ca dimineata, nu am copii dar eu am facut scoala si asa si asa si cand eram de dimi imi stiam programul, scoala, acsa la mancare, temele si apoi joaca....cand eram de dupa-amiaza era dezastru...ma trezeam mai tarziu nu aveam chef de nimic si apoi plecam la scoala, veneam acasa pe seara, mancam, ieseam si la joaca ca doar erau toti copii pe afara hop si eu si apoi somn cca eram obosita moarta, si dimineata cand ziceam ca imi fac temele era ceva interesant la televizor sau nu aveam chef si uite asa mi-au scazut notele si din premiul I care il luam de obicei in anul in care am facut scoala dupa-amiaza nu am luat nici mentiune. In anul urmator spre fericirea alor mei am revenit la program normal.....dar tu hotarasti.


Ultima editare efectuata de catre roxanabacila in Sam 11 Sept 2010, 2:26 pm, editata de 1 ori (Motiv : Raspuns bibitu)
roxanabacila
roxanabacila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 145
Varsta : 40
Localizare : sibiu,romania
Data de inscriere : 20/05/2010

http://roxyunique.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de came_lia Sam 11 Sept 2010, 2:49 pm

Roxano, eu am aruncat 3 oale si am ars pana si ciorba!!

Bine ai venit in club!
came_lia
came_lia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 337
Varsta : 63
Localizare : Miercurea Ciuc
Data de inscriere : 04/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 11 Sept 2010, 3:36 pm

Bibitu, acum vreo 14 ani am lucrat cu clasa a III-a dupa-masa pentru ca nu era spatiu suficient. In primul trimestru(erau trimestrele) a fost foarte greu pentru ei, dar si pentru mine, de la ora a III-a nu ma mai intelegeam cu ei, cascau, doreau sa se joace, auzeau zgomotul copiilor si nu mai erau atenti, plus ca in pauze nu-i prea puteam lasa pe hol ca erau elevii de gimnaziu care se "impiedicau" de ei si stateam in sala de clasa unde ne jucam cat ne permitea spatiul. In timp s-au obisnuit, dar spre sfarsitul anului scolar a fost din nou greu ca erau prea obositi.
Cel mai bine pentru elevii ciclului primar este ca orele de curs sa se desfasoare dimineata.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de bibitu Sam 11 Sept 2010, 4:37 pm

multumesc de sfaturi ,acum sa va spun povestea mai departe,cei la scoala la care s-au dus cu gazda, nu sunt profesorii de gimnaziu de acord sa invete dupa amiaza,ca anul trecut au avut asa putine clase ca au trecut toti si au invatat dimineata si au motivat ca le este prea greu [ CA PROFESOR] sa vina dupa amiaza,asa ca au preferat sa cheme bietii copii, dupa amiaza de la ora 13 -17,.va multumesc ptr ajutor acum stim ce avem de facut.
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de CCristinaC Sam 11 Sept 2010, 4:57 pm

Gata, am terminat si eu treburile pe ziua de azi. Mai am sa spal salopetele sotului, da' mai tirziu.
Nicoleta, multam pentru oferta de ajutor pupi da' ma plictiseam chiauna p'aci in loc sa dorm, ca e simbata rade
Mihaela, sa-ti traiasca sotul si tu alaturi de el, sa fiti fericiti si sa va bucurati de viata impreuna multi ani. Ma pun cu Silvia la o sticla😉
Roxana, pune calculatorul in bucatarie, altfel de alegi cu un divort de toata frumusetea rade Si hai sa-ti dau eu ciorbita de fasole boabe ca tocmai ce am terminat-o.
Magda, vorbesc serios. Fa-ti un program de 6-7ore de somn/zi ca altfel chiar ai de suferit. Acu' esti tinara, nu simti, dar vine o vreme cind tot ce nu faci bine in tinerete se va simti.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 11 Sept 2010, 5:03 pm

Cristinaaaa pupi Fata eu impart cu tine continutul sticleui dar sa stii ca sticla goala o iau eu, ca imi place cum e imbracata, Smile

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de CCristinaC Sam 11 Sept 2010, 5:09 pm

Silviuto, io de continut vorbeam, ca n-am ce face cu sticla goala. Ce, la mine e plaja de nudisti? rade
Hopa, stai asa ca e imbracata. Tot n-are ce cauta ca nu am spatiu si pentru ea. Ia-o tu. pupi
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 11 Sept 2010, 5:43 pm

CCristinaC a scris: Magda, vorbesc serios. Fa-ti un program de 6-7ore de somn/zi ca altfel chiar ai de suferit. Acu' esti tinara, nu simti, dar vine o vreme cind tot ce nu faci bine in tinerete se va simti.
Nu am des nopti albe.Sunt saptamani in care am 2 si altele in care dorm toata noaptea.
Depinde de nevoi.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 11 Sept 2010, 7:38 pm

Cristino da de unde stii tu cum e pe plaja la nudisti?

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua, impreuna!-7 - Pagina 32 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-7

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 34 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB