Ultimele subiecte
» Desen, acuarela, ulei, acril... 2
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyAstazi la 5:45 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyAstazi la 5:42 am Scris de Dorulet

» Pirogravura
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyJoi Oct 17, 2019 9:27 pm Scris de Dorulet

» Modificarea si stramtarea hainelor -2
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyJoi Oct 17, 2019 12:20 pm Scris de ionela07

» fire bumbac
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyMier Oct 16, 2019 12:43 am Scris de leea80

» Username schimbat la cerere
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyLun Oct 14, 2019 10:43 pm Scris de diada

» Jucarii crosetate
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyJoi Oct 10, 2019 8:19 pm Scris de Dorulet

» Fuste - capitolul X
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyJoi Oct 10, 2019 8:05 pm Scris de diada

» Decoratiuni interioare pt casa (6)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyMier Oct 02, 2019 10:10 pm Scris de vlad_mom

» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyMier Oct 02, 2019 8:48 pm Scris de LRodica

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyMier Oct 02, 2019 7:33 pm Scris de piciul

» Animale de companie!!! - 5
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyMar Sept 24, 2019 10:55 pm Scris de ema

» Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyMar Sept 24, 2019 8:34 pm Scris de Dorulet

» Din materiale reciclabile 6
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyDum Sept 22, 2019 9:32 pm Scris de diada

» Florile din gradina mea(2)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyMier Sept 11, 2019 7:47 pm Scris de vlad_mom

» Drumetii si locuri vizitate (3)
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2019 9:21 pm Scris de LRodica

» Picturi pe sticla
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyJoi Aug 29, 2019 9:46 pm Scris de vlad_mom

» Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyJoi Aug 22, 2019 12:31 pm Scris de vlad_mom

» Metoda servetelulul capitolul VIII
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyMar Aug 13, 2019 9:41 pm Scris de diada

» amicii nostri necuvantatori
Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 EmptyLun Aug 12, 2019 11:34 pm Scris de vlad_mom

Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de claudiana la data de Dum Mai 06, 2012 10:42 pm

Ce de frumuseti!! Spor mult sa ai Grety! Smile Faci unul pe zi?
claudiana
claudiana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 359
Varsta : 38
Localizare : Barsanesti/Bacau
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 Empty Re: Lenjerie intima, costume de baie... crosetate

Mesaj Scris de gretty la data de Lun Mai 07, 2012 1:37 am

Multumesc claudiana, chiar am nevoie de spor, teoretic fac unul pe zi, practic insa mai am si eu cate o trebita, acolo, si iesea unul la o zi si jumatate; acum insa e musai sa fac unul pe zi sa profit de o comanda ferma...
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1899
Varsta : 69
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de pufoi la data de Lun Mai 07, 2012 6:29 am

pupi Grety iti doresc comanda dupa comanda ca sunt tare frumoase costumele facute de tine!
si tu ai maini de aur, nu alta!
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 45
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Lun Mai 07, 2012 9:28 am

Eeei dragelor a sosit momentul sa va arat costumul de baie pe purtoare. Scuzati "silueta" burtoasa. Dar sa lasam vorba si sa trecem la dovezi (babane)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
M-am simtit extraordinar in el. Am fost foooarte admirata si asta m-a facut sa ma simt extraordinar de bine, mai ales ca persoanele care m-au admirat erau persoane care cunosteau cate ceva despre handmade.

album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12695
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de europolis la data de Lun Mai 07, 2012 9:32 am

Iti sta super costumul e foarte frumos si deosebit DAR.....ai postat gresit rade
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3236
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 14/12/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de zahariaelouise la data de Lun Mai 07, 2012 9:33 am

frumos frumos frumos mirat2 UAAAAAAAAU, Silvia, esti beton! si costumul la fel ups
zahariaelouise
zahariaelouise
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 670
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Lun Mai 07, 2012 9:38 am

heeeellllp myyyyyy
Cine ma muta si pe mineeeeeeee Sad Sad Sad

album picasa
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de europolis la data de Lun Mai 07, 2012 9:39 am

Cunoasteti vre'o moderatoare sa-i mute mandrei asteia mesajul? rade rade
Moama da mandra mai esti fata in el rade ai si de ce wink
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3236
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 14/12/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de tinap la data de Lun Mai 07, 2012 9:45 am

Silvia,ce frumos e costumul,nici nu am cuvinte!Si culoarea si lucratura sint the best!Bravo!Si iti sta foarte bine!Cam transparent la spate dar....fiind la mare cred ca nu are mare importanta. rade
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 59
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Lenjerie intima, costume de baie...  crosetate - Pagina 7 Empty Costume de baie crosetate

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Lun Mai 07, 2012 10:09 am

Tina daca te referi la "dunga" de pe mijlocul chilotului cred ca e din cauza ca atunci iesim din apa. Nu apucase sa se scurga apa si acolo ne fiind intins pe piele se vede asa.Chiar o sa il mai imbrac si o sa-i fac poza ca m-ai facut si pe mine curioasa. Nu am avut timp sa stau sa se scurga apa ca imi plecau colegele care ma pozau.

album picasa
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de MagdaMarin la data de Lun Mai 07, 2012 10:12 am

Silvia dar sexi mai esti draga, sa-l mai balacesti pe afara sanatoasa.
Domnul M a vazut ce nevasta sexy are??

Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie/Carte veche croitorie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5485
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Mesaj Scris de gretty la data de Lun Mai 07, 2012 10:21 am

Multumesc, pufoi, si voi aveti lucruri frumoase.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1899
Varsta : 69
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de firicel la data de Lun Mai 07, 2012 10:22 am

Bravo Silvioara pentru costum,pentru cum arati in el si pentru ca ai fost admirata!Nu ai luat comenzi? wink pupi Sa-l porti sanatoasa,fata! Smile
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 58
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 26/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Angelica18 la data de Lun Mai 07, 2012 10:24 am

Esti tare,Silvia.E super costumul si te prinde de minune.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 51
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 25/12/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de tinap la data de Lun Mai 07, 2012 10:40 am

Silvia da tu ai intrat in apa cu costumul?Ca dupa ce ziceau fetele pe aici,costumele de baie crosetate nu trebuie sa intri in apa cu ele,ca ziseau ele,se vad toate cele. rade
A..imi place mult plasa/esarfa albastra,e foarte eleganta!
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 59
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de gabyd la data de Lun Mai 07, 2012 11:22 am

bucurie Silvioara....jos palaria......superb.....cu atat mai mult cu cat zici ca te-ai simtit si foarte bine in el......felicitariiiiiiiii
aaaaaaaaa...bine-ai revenit acasa
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Lun Mai 07, 2012 11:42 am

Multumesc fetelor!
Tina am intrat in apa si m-am simtit confortabil, insa nu am putut sa ii verific timpul de uscare pentru ca am avut doar o ora la dispozitie si am profitat de easa ma balacesc in apa termala si minerala de la baile Cleopatrei, dar nu cred ca se usuca greu pentru ca pus pe sarma s-a uscat foarte repede.
Magda stie draga ce sexoaie are acasa rade
gabid stai intai sa-i termin palaria si apoi dam si cu ea de pamant wink rade
Firicel da zis cineva ca ar vrea si ea foarte mult dar... am luat-o ca pe o dorinta de-a ei nu o comanda ferma
o sa mai discutam pe mes de acum ca ne-am imprietenit si poate o sa fie o comanda ferma. Altcineva mi-a propus sa merg la targ cu dansa wink Acum am vazut si eu persoane care admirau ce fac eu si asta doar ca le placeau nu ca aveau vre-un interes sau din complezenta, lucru care m-a facut fericita.
Inca odata va multumesc!

album picasa
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de crina68 la data de Lun Mai 07, 2012 11:47 am

A venit Silvioara!A venit Silvioara!A venit Silvioara!A venit Silvioara!A venit Silvioara! ura ura ura ura

Fain costum,faină persoană!Mie îmi place cum arăți! dama
Așteptăm povești din Turcia!!!!

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de tomari la data de Lun Mai 07, 2012 11:53 am

Silvia felicitari pentru realizarea costumului, pentru prezentarea lui si nu in ultimul rand ca esti atragatoare si sexi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Lun Mai 07, 2012 11:56 am

crina dama o sa va povestesc dar dupa ce termin de povestit astora live ca mai bine facean conferinta unde invitam toate neamurile, rade toate vecinele si pe toti cei interesati sa le povestesc o singura data ca ma doare gura cat am vorbit azi Smile
Daca imi mai spuneti multe ca sunt sexi.... o sa mi se urce la cap si o sa incep sa umblu cu el pe strada rade rade rade rade
tomari pupi multumesc

album picasa
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de tomari la data de Lun Mai 07, 2012 12:09 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] am uitat sa-ti urez [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Silvia nu e tarziu nici acum daca apelezi la un post tv cu promo prezentarea handmade in turism intern si extern [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] cu dedicatie pentru toate neamurile, vecinii si prietenii, si de ce nu chiar si pentru dusmani.
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de pufoi la data de Lun Mai 07, 2012 12:33 pm

Silviuto costumul e beton, si culoarea si executia!
Prezentarea e perfecta!
imi place tare mult si esarfa!
si ... mergea si o palarie de soare crosetata, acu' ca tot esti experta! wink
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 45
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de emmancita la data de Lun Mai 07, 2012 12:42 pm

Frumos,frumos, doamna!! primul
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 46
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de dorinamisov la data de Lun Mai 07, 2012 1:20 pm

Silvia,bine ai venit!arati Cool,
dorinamisov
dorinamisov
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 886
Varsta : 71
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 25/12/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de mari01 la data de Lun Mai 07, 2012 8:30 pm

Doamna SILVIA arata minunat atat costumul dar in special purtatoarea care-l pune in valoare. Flowers
mari01
mari01
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 964
Varsta : 39
Localizare : craiova
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB