Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

+13
lora17
miki72
Roxy
alessia
deiutza23
dana_mi16
ivanoiuadela9
juliennej
ana_bela
avr_dana
andreea_2008
crixuta
arime
17 participanți

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 11 Oct 2010, 12:33 am

Ooooooooooooo, zacusca, nebunia mea Smile.
Cu toate arsurile, cand eram insarcinata am mancat zacusca.
Acuma tre sa ma linistesc cu prostiile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Lun 11 Oct 2010, 12:59 am

cris,daca nu o faci cu o tona de ulei,poate fi diet..
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 11 Oct 2010, 1:05 am

[quote="juliennej"]cris,daca nu o faci cu o tona de ulei,poate fi diet..[/quotetu

Ei, da, da daca nu o faci traditional, ca la mama acasa, mai bine....
Eu oricum n-am timp acuma sa fac asa ceva.
Sunt bucuroasa ca azi am apucat sa fac o salata de vinete, tare mult imi ia coptul, bibilitul...
As pune chestii in congelatorul nou :D pentru iarna, da cine sta sa le pregateasca frate?!!?
Ana, tu pui ceva legume la congelator special pentru Iannis?
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 11 Oct 2010, 7:25 am

neata fetelor pupi
am trecut sa va salut inainte sa plec la munca. ce nu-mi place dimneata de luni....vroiam sa mai fie putin week-end
sa aveti o saptamana frumoasa si usoara. Vb diseara dc o sa fie cineva pe aici.
sa-mi tineti pumnii, poate aflu si eu cat imi face salariul ca vad ca se misca ff in reluare
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 11 Oct 2010, 10:49 am

Neata fetelor Smile
Eheeee, ce sa mai zic de mine, ca pleaca sotul in delegatie la Vatra Dornei de maine pana vineri.
Incerc sa ma calmez si sa fiu barbata rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Lun 11 Oct 2010, 12:48 pm

neata buna

cris, fii barbata. o sa fie bine doar tu cu andrei.curaj.

andrica,bafata la serviciu si sa-ti dea un salariu cit mai bun.

eu sint libera azi si m-am trezit la 5,30..
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 11 Oct 2010, 2:45 pm

Ce matinala esti Julie Smile
Sa vii sa ma mai ajuti cu Andrei, ca eu tare as dormi pana tarziu Flowers
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Lun 11 Oct 2010, 3:39 pm

te as ajuta cu drag de as fi mai aproape.

azi ies la plimbare si la cumparaturi..si sper sa mi apara si sa stea tickerul:)


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 11 Oct 2010, 5:01 pm

A aparuuuuuuuut!!! Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Lun 11 Oct 2010, 7:29 pm

da,a aparut.sa vedem daca si sta..sau tre sa il salvez undeva la semnatura..

iar mi-a fost rau si n-am fost nicaieri..mai am vreme insa.
m-am uitat la the housewives of dc...cu tipa care s-a autoinvitat la petrecerea de la casa alba,anul trecut..asta e cind ,n-ai ce face.te uiti la tot felul de shouri nebune..

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


cris ,tu ti-ai salavat undeva tickerul?sau cum iti apare de fiecare data cind scrii un mesaj?
eu a trebuit sa dau edit si sa il fac de la inceput..


Ultima editare efectuata de catre juliennej in Lun 11 Oct 2010, 7:36 pm, editata de 1 ori
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 11 Oct 2010, 7:35 pm

buna seara fetelor pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Lun 11 Oct 2010, 9:28 pm

buna andrica.ai aflat salariul si ce mai vroiai sa stii?
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 11 Oct 2010, 10:57 pm

Julie, l-am salvat la semnatura...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mar 12 Oct 2010, 8:32 am

Neatza
Juli, eu tot SB incerc. Mai calc si pe langa. Ieri am mancat si cateva boabe de struguri si o inghetata, care ziceau ca e dietetica.
Cris, n-am pus legume pentru Iannis, ca oricum nu gasesc bio. In piata sunt tot ca la supermarket, adica fara gust.
Andreea, bafta sa fie salariul cat mai mare.
Am fugit sa-mi beau cafeau. Azi e din aia cu cofeina. Vad ca nu are nimic piticu de la ea. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 12 Oct 2010, 9:20 am

neata fetele.
ma bucur ca va merge bine cu dieta,eu nu's ce am da nu pot sa tin.rezist pana spre seara si clachez.si am mancat si peste zi,nu sa zici ca n-am mancat si de-aia.felicitari voua ca sunteti tari pe pozitii,nu scrieti ce mancati,poate se prinde ceva si de mine.
JULI intra la profil-semnatura,acolo copiezi BBcode de la ticker,apoi intri la preferinte si setezi "adauga intotdeauna semnatura la mesaje" un da pupi .sper sa-ti fie de ajutor pupi .
fug la invatat,ca deja mai e mai putin de 1 luna zid .paaaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Mar 12 Oct 2010, 11:09 am

Neata fetelor Smile
Ana, si eu beau uneori putina cafea si e ok Smile.
Mai prost doarme Andrei cand nu beau rade
Deiutza, la tine e si mai greu, ca vorba aia, tre sa te concentrezi bine la invatat si e cam greu pe stomacul gol.
Eu nu mai am nici timpul nici rabdarea sa scriu in fiecare zi ce mananc, dar ai vazut ca am pus o reteta de supa (acum mi-am facut inca o tura, ca mi-a placut si mai usor imi incalzesc supa sa mananc daca e Andrei agitat), am facut weekendul asta un pui pe sticla la cuptor, salata de vinete....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ema Mar 12 Oct 2010, 11:32 am

Crixuta cum faci draguta puiul pe sticla ca nu am priceput niciodata Umpli sticla cu apa si pui dop sau o lasi asa? Acoperi puiul cu punga de hirtie?
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mar 12 Oct 2010, 12:03 pm

Deiutza, iau spirulina si cred ca ma ajuta cu poftele.
Ieri, de exemplu, am facut prostii, in ideea ca am sarit micul dejun pe motiv de graba. La pranz am mancat o pulpa de pui cu o salata de varza si o cola zero si la cina 200g branza cu iaurt Activia, fructoza si putina esenta de rom. Am ciugulit si ceva struguri. In rest muuuultaaaa apa.
Deocamdata merge si nu mi-e foame. Cand mi-e foame mananc.
Aaaaa si fac cam 25 - 30 minute de bicicleta aproape in fiecare zi si vacum si electrostimulare (atata merit si eu :-)).
Nah, cam asta e, nu-i nimic spectaculos.
Cred ca am eu o perioada mai buna, fara prea multe pofte. Plus ca imi doresc tare de tot sa intru intr-o pereche de blugi, care mi-au fost tare dragi. Acu intru, dar mi se revarsa sunculitele. zid
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Mar 12 Oct 2010, 12:23 pm

deiuta,merci.incerc acuma sa vedem daca o mearga.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Mar 12 Oct 2010, 12:28 pm

ema a scris:Crixuta cum faci draguta puiul pe sticla ca nu am priceput niciodata Umpli sticla cu apa si pui dop sau o lasi asa? Acoperi puiul cu punga de hirtie?

Sticla o umpli cu apa, fara dop. Cred ca ideea e sa fiarba apa si sa se faca puiul bine si pe interior. Puiul il bagi pe sticla. Sticla intr-o tava umpluta cu apa, putin ulei, mirodenii, usturoi.... Puiul inainte sa il pui il ungi cu ulei, mirodenii, il crestezi din loc in loc si introduci bucatele de usturoi. Nu trebuie acoperit cu nimic. Dar ca sa iasa fraged si bun trebuie lasat mult la cuptor, intre 4-5 ore, de-abia spre sfarsit volum mai mare la aragaz. Si neaparat zemuit des, adica cu o lingura tot iei din tava si il uzi, ca altfel se usuca carnea si nu are niciun farmec. Dar daca il faci cum trebuie iese superb Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ema Mar 12 Oct 2010, 12:31 pm

Multumesc mult
Ce mai este pe la Iasi? Nu am ami fost de cind am terminat facultatea, adica de vreo 16 ani Am auzit ca s-a schimbat mult ca e modern
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Mar 12 Oct 2010, 12:32 pm

haha,merge.deiuta,merci mult de tot.nu stiam unde sa mai intru si nici toate setarile care sint necesare.oricum,merci mult.m-ai salvat.

asa,acu neata buna.Smile

ana,bravo pt slabit si ca te-ai apucat de sport.cu sportul o sa ajung mai repede la tinta.

cris,cum a fost doar voi doi acasa?

deiuta,spor la invatat.dupa ce termini ai timp si de dieta.acu maninca de toate ca are nevoie corpul.dupa examene ai timp destul..

ieri am stat toata ziua in casa.am facut zacusca si atita a fost tot.cred ca de la vitaminele alea si de pilulele alea de iron nu ma simt bine..mi se face greata si vomit.sper sa treaca..

mi-am luat ieri de pe net o rochie pt gravide..adica nu neaparat pt gravide ,dar mai larga asa..ce scumpe sint hainele astea..si nu le porti decit o perioada.pe siteul pe care am intrata aveau chestii fff faine ,intr-adevar,dar nimic sub 60$.

o zi usoara va doresc.de azi inapoi la lucru..
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mar 12 Oct 2010, 1:06 pm

Juli, merci de incurajari. Am nevoie maaaareeeee. Stiu ca am muuuult de lucru, dar nu e imposibil.
Cum spunea si Cris, mi-e frica de perioada de platou. atunci e cel mai usor sa cedezi.
Cred ca de la fier iti este rau. Si mie imi era rau de la Elevit si cica astea contin o cantitate mai mare de fier. Incearca sa mananci multe fructe si legume si cred ca nu o sa mai ai nevoie de vitamine. Mie nu mi-a dat prea multe, ca sa nu ma ingras, dar tot am luat 20 de kg.
Fug la Iannis ca maraie.
Revin.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Mar 12 Oct 2010, 1:19 pm

ana,cind ajungi la platou,mareste durata de sport..sau diversifica sportul cu exercitii pt brate,abdomen,etc.

am o verisoara in ro care a nscut anul trecut ,in aprilie..e atita de slaba acuma,prea slaba,de speriat...dar stiu ca ea se infometeaza ,doar ca sa fie slaba..nici asta nu-i soloutie..si slabeste si se mentine acolo..

voi slabiti,eu ma fac mai mare pe zi ce trece:(...as vrea sa merg inapoi la gym,dar sint atita de obosita seara ca nu pot face nimic..

de scapat de pastile ,nu cred ca scap.anemia e mult sub cea mai de jos limita, care parca e 32 si eu cred ca am 24 sau asa ceva..nu stiu daca am zis bine numerele. legume maninca la fiecare masa,fructe/1 pe zi.
si ca vorbiti de cafea,as bea si eu una,macar decaff...si de cind cu bebele si stiu ca nu e voie mezeleuri si hot dog sau vin...numai la astea imi sta capul.
l-am pus pe om sa-mi ia o sticla de vin de desert,dulce si fara alcool mult si cica se uita el la continutul de alcool si chiar linga"pregnant women ..." sa nu bea si nu a put sa mi-o ia:(
asa ca tot cu pofta am ramas..

merg sa ma pregatesc de scoala.n-am nici un chef..dupa fiecare luna de scoala ,ar trebui o saptamina de vacanta.ce viseeeeeeeeeee....!!!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mar 12 Oct 2010, 2:17 pm

Juli, eu am baut cafea in timpul sarcinii, una pe zi, cu cofeina. peace Eu pun lapte muuuult. Dr. mi-a zis ca una sau doua sunt ok, dar nu mai mult si nu ness.
In ceea ce priveste vinul, si eu as beaaaaaa, dar nu cred ca Iannis ar aprecia.
Cand am fost insarcinata cu Edy gasisem in Germania o bautura de mar care continea ffffff putin alcool. Sticla semana cu cea de sampanie. Nu mai stiu cum ii spunea. Stiu ca mi-am luat 2 baxuri, ca sa-mi ajunga pentru o perioada. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB