Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

+94
aidil
codryna
simona28
olympia
Larisa
mariucamariuca
marabr
despina13cucli
diana_scl
FlorinaN
sybex
elenaveronica
lacridrumas
mihamihaela
michelinebeaulieu
rmyx
cristinaalina
musetel
tala
aurelia.c
mateia
Karina33
myky7robc
andegelia
valentinadof
anamaria021a
IrisT
arielas
Anettt
Rall_baby
degetica
ancone
Cristina Munteanu
chocolate
iulia.spinu
Gianina4ever
RalucaS
iriclau
StMihaela
chemio
Uca
violeta25
biribishpampela
nicopop
minky
vilcris
lucky
nicoleee
zahariaelouise
ivanutamihaela
mihainiko
jade84
andreeaX
onomario
bibidesign
mariag
laurapopescu
Teodor Coca
cristina.moncea
danae
M.Emilia
GABRELA
virus
danabarbu2007
andra2010
pisi
cornoiuema
Cornelya
ral
raluca1980
haute_couture
mnarcisa
irinaDip
Adriana13
MagdaMarin
Admina
amnro
ismi3ismi
ralucis
oana_007
m-julie
clodi
dandana
codruta-cosmina
veniciuc nicoleta
rosita
cezar toma
amia
zylv
ralu
geany
MihaelaT
cata13lina
a_andreea_mihaela
98 participanți

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de zahariaelouise Vin 15 Apr 2011, 11:13 am

materiale deosebite se mai gasesc la magazinul Picasso de langa Pro Tv
zahariaelouise
zahariaelouise
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 670
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de vilcris Vin 15 Apr 2011, 11:15 am

zahariaelouise a scris:materiale deosebite se mai gasesc la magazinul Picasso de langa Pro Tv
Da, uitasem! Materiale bune dar preturi tot mai maricele.
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de zahariaelouise Vin 15 Apr 2011, 11:18 am

insa sunt de calitate si unele lucruri chiar nu le gasesti in alta parte.Acum depinde cat ii trebuie,poate sa vada si sa faca o comparatie
zahariaelouise
zahariaelouise
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 670
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de minky Vin 15 Apr 2011, 1:31 pm

Pentru domnisoarele si doamnele din Bucuresti care doresc sa achizitioneze materiale, le puteti gasi pe Splaiul Independentei, vis-a-vis de tribunal. Magazinul este un fost restaurant ...Sahara. Acolo am gasit tot felul de materiale si accesorii pe masura
wink
minky
minky
helper
helper

Numarul mesajelor : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/03/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de nicopop Vin 15 Apr 2011, 2:10 pm

Stie cineva ce magazine de materiale se gasesc in Baia Mare?Stiam ca era sus la etaj la Maramuresul,dar ultima data cand am fost erau in renovari si erau inchise toate...Multumesc anticipat pentru eventualele raspunsuri.
nicopop
nicopop
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 250
Varsta : 36
Localizare : Maramures,Romania
Data de inscriere : 11/03/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de vilcris Vin 15 Apr 2011, 3:27 pm

minky a scris:Pentru domnisoarele si doamnele din Bucuresti care doresc sa achizitioneze materiale, le puteti gasi pe Splaiul Independentei, vis-a-vis de tribunal. Magazinul este un fost restaurant ...Sahara. Acolo am gasit tot felul de materiale si accesorii pe masura
wink

De asta ziceam eu ca e Sharbek de la Piata Natiunilor. Si-o fi schimbat numele !
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de nicoleee Sam 30 Apr 2011, 3:40 pm

va multumesc pentru informatii hug
nicoleee
nicoleee
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 35
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/03/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de biribishpampela Joi 12 Mai 2011, 11:00 am

buna fetelor!
caut si eu bumbac satinat sau tercot cu satin pentru rochite, dar vreau culori mai turbate :P (corai, portocaliu, albastru electric, verde...)
am cautat in sam expo si nu am gasit decat mov. am cautat pe lipscani si pe la merceriile pe care le stiu prin zona mea si nimic....
aveti idee unde pot gasi in Bucuresti asa ceva? dar la preturi rezonabile... :D
multumesc!
biribishpampela
biribishpampela
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 31/05/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de violeta25 Joi 12 Mai 2011, 8:08 pm

ivanutamihaela a scris:Jade in Constanta stiu ca era un magazin de materiale la kg,peste drum de posta(Posta mare)...

Mihaela noroc cu tine pupi am fost azi la magazin si mi-am cumparat cateva materiale la 15 lei/kg
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 18 Mai 2011, 9:30 am

Cum am la Brasov bineinteles ca ianinte de a pleca am cautat adrese de mercerii din zona.
Una pe care am vizitat-o dar foarte rapid a fost cea de la intersectia strazilor Jupiter cu Calea Bucuresti
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Si mai aveam una pe lista pe strada Zorilor dar era cam departe ca s-o vizitez pe jos.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si mai e una micuta pe strada Republicii strada care vine de la Piata Sfatului pe aleea pietonala.Am vazut-o cand am vizitat zona dar fiindca era sarbatoare era inchis.


_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de Uca Mier 18 Mai 2011, 9:40 am

Ce mult imi place de tine Magda, te documentezi de fiecare data de cate ori pleci de acasa, te apreciez sa stii!
Merceria de pe Republicii e micuta dar are multe de la fire pana la pasmanterie.
Preturile sunt putin maricele caci e mercerie de centru.
La celelalte doua eu nu prea ajung caci sunt departe de mine.
In schimb le frecventez pe cele din drumul meu, din Brintex, Bartolomeu ( au cele mai mici preturi la mul;te produse) desi de ex. aici o papusa de mouline de la Coats e 1,5 lei si la Universal ( unde multe sunt mult mai scumpe) e doar 1,3 lei.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de Admina Mier 18 Mai 2011, 9:50 am

ucabesty a scris:aici o papusa de mouline de la Coats e 1,5 lei si la Universal ( unde multe sunt mult mai scumpe) e doar 1,3 lei.
Scump, duamna, scump... rade
Magda, ai pus si poze panoramice... Chiar esti o comoara la casa omului, nedocumentat. Eu vanam magazinasele de accesorii de biju, inainte, prin tara. Am gasit in Brasov si Timisoara.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de Uca Mier 18 Mai 2011, 9:55 am

..... Aaaaaa, dincolo era mai ieftin! rade
In Brasov care ar mai fi de accesorii de biju inafara de Galeria Creativ?
Am acum un pitic cu bilele impaslite si vanez si eu cu ce sa le asortez mai frumos. Merci

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 18 Mai 2011, 10:42 am

Ma documentez caci nu-mi place sa ma ratacesc sau cumva sa intreb din om in om zid .
Asa ca am noroc cu tehnica asta si cu oamenii aia care au fotografiat orasele mari din tara.
Ca daca am temele facute merg la sigur. wink
Stiu eu de ce pierd timpul pe street view-ul de la norc sau google.
Am vazut si Brintex-ul de care zicea Uca mai devreme.
Cum mi-am infrant teama de Bucuresti ,Brasovul e o joaca ca l-am mai traversat de cateva ori.
Am crescut cautant adrese asa ca e ceva obisniut pentru mine. rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Paiete

Mesaj Scris de chemio Dum 22 Mai 2011, 9:18 pm

Buna,

As vrea sa-mi lucrez o rochie asemanatoare cu aceasta:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ma puteti sfatui unde as putea gasi un tul cu paiete? Stiu ca exista benzi cu paiete si de 3 cm! La noi se gaseste doar sirag de paiete de latime cred, 0.5 cm. N-as vrea sa cos paietele manual!

Rochita va fi din matase bleumarin pe deasupra si un satin ceva mai deschis la culoare pe dedesubt!

Multumesc frumos!

Banda imi trebuia pentru o alta rochita dar o sa ma descurc cu ce am gasit la noi (paiete pe un rand)!
Pentru rochia de mai sus speram eu sa gasesc o tesatura(tul) cu paiete!





Ultima editare efectuata de catre chemio in Lun 23 Mai 2011, 7:15 am, editata de 1 ori
chemio
chemio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 182
Varsta : 48
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de geany Dum 22 Mai 2011, 11:26 pm

Chemio, eu am de la Merceria

🔗benzi paiete
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de StMihaela Lun 23 Mai 2011, 10:45 am

Admina a scris: Eu vanam magazinasele de accesorii de biju, inainte, prin tara. Am gasit in Brasov si Timisoara.

Unde in Timisoara, ca se ascund tare de mine Smile
StMihaela
StMihaela
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 49
Localizare : Romania
Data de inscriere : 03/01/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de iriclau Dum 29 Mai 2011, 12:37 am

Buna fetelor.... am si eu o intrebare : stiti cumva un site de pe care se pot comanda materiale textile online si care sa ofere si catalog cu mostre (contracost bineinteles) ? Tin minte ca se vorbea de un astfel de site parca ...
Astept raspunsuri .... multumesc anticipat Smile
Pupici !!!
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de ivanutamihaela Dum 29 Mai 2011, 11:02 pm

Incerca la tex line,Iriclau.Cei de acolo mai lucrau asa:)
ivanutamihaela
ivanutamihaela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 162
Localizare : google
Data de inscriere : 28/03/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de iriclau Lun 13 Iun 2011, 11:20 pm

Multumesc , am sa incerc !
Pupici kiss
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de RalucaS Vin 17 Iun 2011, 10:53 am

Fetelor, aveti idee unde pot gasi concret, in Bucuresti, arici bej/culoarea pielii? Imi trebuie urgent cam 50 de cm. La Sharbek, Sahara sau Steluta nu am gasit decat alb, negru, verde si portocaliu forsforescent!

Am luat acum vreo 2 ani dar sa ma tai nu mai stiu de unde, nu ca ar fi vreo garantie ca ar mai avea si acum, si de mi-as aminti!
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de Admina Vin 17 Iun 2011, 11:59 am

StMihaela a scris:
Admina a scris: Eu vanam magazinasele de accesorii de biju, inainte, prin tara. Am gasit in Brasov si Timisoara.

Unde in Timisoara, ca se ascund tare de mine Smile
Eu doar pe acestia ii stiu. Am mers la primul magazin si aveau si accesorii pt bijuterii.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de iriclau Mar 21 Iun 2011, 5:52 pm

Buna fetelor stiti cumva vreun site din afara cu materiale pt rochii ... (ceva materiale mai speciale ) ? Magandesc in Turcia cred ca ar fi materiale faine ... dar si costul transportului e destul de mult ..
Ma uit la unele magazine ce rochii si sarafane frumoase ... au niste materiale pecare nu le vad nicaieri la noi .
pupici
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 22 Iun 2011, 7:39 am

Eu cunosc o patroana de croitorie care isi cumpara materialele din Arabia Saudita.Si era o croitorie mica cu pama in 15 angajati.
Insa produsele erau deosebite.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de geany Mier 22 Iun 2011, 10:12 am

Eu din cand in cand testez link-urile reocmandate de burda. si printre ele am gasit materiale frmoase si la preturi acceptabile (aici). Nu stiu daca am voie sa postez aici, daca nu e in ordine, rog sa fie sterse.

aici sunt client fidel link Lunar comand 5 mostre pe care le primesc gratuit (nu stiu daca este valabil si pentru strainatate).

iar aici am descoperit de curand link am si comandat si i-am trecut pe lista de favoriti.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB