Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

+94
aidil
codryna
simona28
olympia
Larisa
mariucamariuca
marabr
despina13cucli
diana_scl
FlorinaN
sybex
elenaveronica
lacridrumas
mihamihaela
michelinebeaulieu
rmyx
cristinaalina
musetel
tala
aurelia.c
mateia
Karina33
myky7robc
andegelia
valentinadof
anamaria021a
IrisT
arielas
Anettt
Rall_baby
degetica
ancone
Cristina Munteanu
chocolate
iulia.spinu
Gianina4ever
RalucaS
iriclau
StMihaela
chemio
Uca
violeta25
biribishpampela
nicopop
minky
vilcris
lucky
nicoleee
zahariaelouise
ivanutamihaela
mihainiko
jade84
andreeaX
onomario
bibidesign
mariag
laurapopescu
Teodor Coca
cristina.moncea
danae
M.Emilia
GABRELA
virus
danabarbu2007
andra2010
pisi
cornoiuema
Cornelya
ral
raluca1980
haute_couture
mnarcisa
irinaDip
Adriana13
MagdaMarin
Admina
amnro
ismi3ismi
ralucis
oana_007
m-julie
clodi
dandana
codruta-cosmina
veniciuc nicoleta
rosita
cezar toma
amia
zylv
ralu
geany
MihaelaT
cata13lina
a_andreea_mihaela
98 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Magazine materiale in Iasi

Mesaj Scris de a_andreea_mihaela Lun 12 Apr 2010, 3:14 pm

As vrea sa cumpar materiale pentru rochite insa nu prea stiu unde pot gasi magazine de profil in Iasi. Imi poate da cineva cateva idei?? Multumesc
a_andreea_mihaela
a_andreea_mihaela
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : iasi
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de cata13lina Lun 12 Apr 2010, 4:51 pm

a_andreea_mihaela a scris:As vrea sa cumpar materiale pentru rochite insa nu prea stiu unde pot gasi magazine de profil in Iasi. Imi poate da cineva cateva idei?? Multumesc
din cate stiu eu la Casa Modei din Iasi sunt materiale dragute si accesibile ca pret
avatar
cata13lina
helper
helper

Numarul mesajelor : 95
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 29 Mai 2010, 7:59 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de geany Joi 17 Iun 2010, 5:05 pm

pisi a scris:buna fetelor am si eu o mare rugaminte la voi dak ma puteti ajuta cu ceva,as fi si eu interesata de un magazin on-line cu materiale pt rochii de ocazie, broderii , aplicatii ceva ,va multumesc.

Danny24 a scris:Ti-am trimis PM, sper ca te ajuta la ceva. Smile

pisi a scris:multumesc danny,interesante intradevar acum i-mi fac lista.

ucabesty a scris:Danny, si eu vreau link, te rog!
Multumesc!

oana_007 a scris:Nu fiti zgacite.... dati-mi si mie linkul pupi

rosita a scris:Dar de ce nu se pune linkul aici, sa poata sa-l vada toata lumea care e interesata? Ca doar s-au mai postat linkuri de la magazine online pe forum...

amia a scris:buna intrebare

Danny24 a scris:Mi-e sa nu fie considerata reclama,desi nu am nici o legatura cu firma. hai ca pun aici, daca nu e ok sa nu ma trageti prea tare de urechi Smile.

AICI link

anigherman a scris:Am o rugaminte mareee de tot. Am tot cautat prin Targu Mures un depozit sau un magazin de materiale, in special din bumbac, pentru vara, numai bune pentru tricouri, rochite, pantalonasi pentru fetita mea si nu numai si sa stiti ca nu am gasit inca. Deocamdata ma aprovizionez de la un depozit de materiale din Bistrita, unde totusi nu gasesc chiar tot ce imi trebuie, desi au mii de materiale. Daca stiti cumva unde as putea gasi...m-ati ajuta foarte mult. Multumesc anticipat! Merci

ucabesty a scris:Ani, eu nici in brasov nu gasesc bumbac, nici de camasi si nici de tricouri si sunt ceva magazine, dar nu aduc, decat cu totul alte materiale, eu zic ca singura varianta ar fi Bucuresti, dar habar nu am cand voi ajunge.


anigherman a scris:Uf, e cam departe pentru mine. Sa vedem sotul meu cand mai merge in bucuresti, ca el circula mai des incolo, dar nu cred ca el ar stii ce sa ia, daca ma intelegeti... wink Cine stie? Poate ma ia odata cu el. Mersi mult de tot pentru raspuns. As comanda materiale si de pe vreun site, daca as stii ca sunt materialele pe care le caut. Daca e cineva care comanda asemenea materiale de pe net, astept sugestii. Merci

margot a scris:Vezi ca pe pagina anterioara Dany24 a pus un link! Poti comanda on-line, mai intai mostre cu tipurile de materiale care te intereseaza iar dupa ce te hotarasti poti comanda si cantitatea dorita

anigherman a scris:Mersi mult de tot. Chiar ma ajuta foarte mult. Acest magazin l-am mai gasit si eu, dar chiar nu stiam ca poti comanda mostre mai intai. Este excelent! Inca o data Merci

Danny24 a scris:Nu aveti pentru ce, fetelor. si pe mine ma tenteaza o gramada de materiale de la ei, preturile sunt foarte ok. in Cluj stiu vreo 4-5 magazine cu materiale, mi-am luat chiar si un brocard superb din care vreau sa imi fac o rochita in genul celor asiatice, la care visez de ani de zile, dar mai am de exersat pana ma incumet la asa ceva. Nu stiti cumva si vreun magazin / depozit cu materiale la kg in Cluj? fiind incepatoare, nu as strica materiale scumpe, in caz ca nu imi iese ceea ce doresc.

Discutii mutate de la "materialetextile si auxiliare folosite in croitorie"
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de ralu Lun 28 Iun 2010, 9:11 pm

Eu am cumparat cateva manere de genti si 3 materiale imitatie de piele si din cate am vazut pe forum din discutiile voaste aici sunt chiar ieftine ,adica 2 manere pentru geanta indiferent de model costa 2,40 E ,iar un metru de material pe care l-am cumparat tot pentru niste gentute am dat 4 E ,carabine pentru gentute sau suporuri de tel am luat cu 10 centi buc ....deocamdata ma gandesc la modelul gentulor ...nu m-am hotarat inca .Va atasez si niste poze sa imi spuneti si parerea voastra .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Uploaded with ImageShack.us

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us



avatar
ralu
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/02/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de zylv Lun 28 Iun 2010, 11:46 pm

daca ne spui de unde ai luat minunatiile,te ajutam si cu modele rade glumeam wink foarte faine,si manerele,si materialele.sa ai grija sa-ti iasa ceva fain
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de amia Mar 29 Iun 2010, 10:22 am

sssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuperbeeeeeee...
de unde? Merci
avatar
amia
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 121
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de ralu Dum 04 Iul 2010, 3:32 pm

Merceria de unde am cumparat manerele pentru genti ,nu stiu care a fost motivul ,dar s-a inchis si regret ca nu mi-am cumparat mai multe ....dar oricum am cautat si am mai gasit inca un magazin unde am gasit de toate dar putin mai scumpe ....oricum nu se compara cu ce am vazut pe site-uri ....aici de exemplu manerele costea 4 E setul de 2 bucati dar tot e bine ,nu? ...sper sa nu se inchida si asta si sa apuc sa imi cumpar cam tot ce as mai vrea.....eu momentan sunt in strainatate si evident merceria este tot aici ...daca doreste cineva si pot sa ajut cu ceva de aici ,evident nu in cantitati industriale pt ca nu o sa am loc in bagaj .....eu o sa ajung in tara in august ..puteti sa imi lasati PM si imi spuneti cam ce ati dori...eu ma uit la magazin si dk gasesc va pot cumpara .....repet in limita in care dispun de loc in bagaj ....
avatar
ralu
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/02/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de amia Lun 05 Iul 2010, 2:54 pm

esti o scumpa si apreciem f mult amabilitatea ta
avatar
amia
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 121
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty material atlas elastic

Mesaj Scris de cezar toma Lun 05 Iul 2010, 3:12 pm

Salut,
De ceva zile caut material tip atlas si nu gasesc pe nicaieri, am fost in obor, pe la vreo 2 croitorii de prin cartier, n-am gasit nimic, peste tot numai saten.
Ma poate ajuta cineva cu informatii despre locuri unde as putea gasi atlas?

Multumesc frumos,
Cezar


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Lun 05 Iul 2010, 3:37 pm, editata de 1 ori (Motiv : subiecte fuzionate)
cezar toma
cezar toma
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de rosita Lun 05 Iul 2010, 3:24 pm

Azi am trecut prin zona Lipscani pe langa merceria Andreaua si am vazut de la distanta ca geamurile erau acoperite cu niste panze. Se vedea un anunt pe usa si mi-a stat sufletul pana am ajuns suficient de aproape si am putut sa citesc ce scrie: Magazinul intra in renovare, comenzi doar online pe site. Nu scrie pana cand dureaza renovarea. M-am linistit cand am citit anuntul, cu atatea mercerii (si nu numai) inchise in ultima vreme, m-am gandit ca cine stie... Am intrat pe site-ul ala si mi se pare cam greu de gasit lucrurile, nu prea sunt grupate pe categorii, dar poate, in disperare de cauza, este de ajutor cuiva.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Lun 05 Iul 2010, 3:34 pm

Din cate stiu eu satinul se mai cheama si atlas...
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty atlas-ul e diferit de satin

Mesaj Scris de cezar toma Lun 05 Iul 2010, 3:43 pm

veniciuc nicoleta a scris:Din cate stiu eu satinul se mai cheama si atlas...

Buna,
Atlasul e diferit de satin, am gasit o informare in acest sens in link-ul de mai jos:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Folosit indeosebi in confectionarea lenjeriilor de pat ori a lenjeriilor intime, satinul este o tesatura moale si foarte fina. Acesta este realizat in combinatie cu diverse alte tesaturi (matase, vascoza ori atlas), iar cea mai cunoscuta caracteristica a sa este aceea ca pe o parte este mat, iar pe cealalta lucios.
cezar toma
cezar toma
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de codruta-cosmina Dum 11 Iul 2010, 2:57 pm

Eu AICIam gasit lucruri frumoase.Si am mai avut niste linkuri,dar nu cred ca le-am salvat.Le mai caut!
Eu zic ca sint mai ACCESIBILE preturile! dama


codruta-cosmina
codruta-cosmina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 199
Varsta : 49
Localizare : medias
Data de inscriere : 04/06/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de dandana Mier 14 Iul 2010, 11:42 am

mie nu-mi merge linkul ala cu andreaua Sad
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de clodi Mier 14 Iul 2010, 11:54 am

dandana a scris:mie nu-mi merge linkul ala cu andreaua Sad

Nu merge din cauza punctului de la sfarsit.
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de m-julie Mar 20 Iul 2010, 10:38 am

am gasit un site. ma uitam pe niste facturi de la un client care cumparase niste foarfece si creioane croitorie : D (e buna si contabilitatea la ceva :P ) si am dat de o firma care are si magazin online
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
am vazut ca au si manechine, foarfece, ate, ace...

(sper sa nu fie considerat reclama site-ul)
m-julie
m-julie
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 57
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de oana_007 Mar 20 Iul 2010, 1:44 pm

Vand doar persoanelor juridice sau persoanelor fizice autorizate.... Sad
oana_007
oana_007
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 43
Localizare : romania, bucuresti
Data de inscriere : 20/07/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de rosita Mar 20 Iul 2010, 1:59 pm

Oana 007, daca te referi la magazinul online Emidale, mie nu mi s-a parut ca pun vreo conditie de genul asta. M-am uitat la sectiunea "Cum cumpar" si scrie numai ca trebuie sa iti faci cont la ei pe site, si atat. Imi amintesc si eu ca a fost o discutie de genul asta pe forum, dar cred ca se referea la magazinul fizic, nu si la cel virtual.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de oana_007 Mar 20 Iul 2010, 4:17 pm

La Emidale ma refer, si din pacate chiar ei mi-au spus lucrul asta!
Am vrut sa imi comand ceva (comanda depasea 200 lei, deci este exclus sa fi refuzat politicos comanda din cauza ca era mica) si au fost foarte draguti, dar si categorici... Citez "comercializam doar persoanelor juridice si persoanelor fizice autorizate"


Ultima editare efectuata de catre oana_007 in Mar 20 Iul 2010, 4:20 pm, editata de 1 ori (Motiv : Completat detalii)
oana_007
oana_007
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 43
Localizare : romania, bucuresti
Data de inscriere : 20/07/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de ralucis Mar 20 Iul 2010, 4:45 pm

Si eu stiu la fel despre politica de vanzare de la Emidale, am primit acelasi raspuns anul trecut de la ei.
ralucis
ralucis
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 135
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/08/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de rosita Mar 20 Iul 2010, 4:50 pm

Am inteles... Nu m-as fi gandit!! Pe vremurile astea, ca si magazin, sa iti permiti sa fii asa de selectiv, e mare lucru.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de oana_007 Mier 21 Iul 2010, 2:24 pm

Intr-un fel ii inteleg - lucrul cu persoanele fizice e dificil (trebuie casa de marcat, mai dai de un nebun care incepe sa iti trimita OPC si alte minuni doar ca i se pune lui pata sau nu stie sa vorbeasca frumos ca sa fie ambele parti multumite samd).
oana_007
oana_007
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 43
Localizare : romania, bucuresti
Data de inscriere : 20/07/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de ismi3ismi Joi 22 Iul 2010, 8:28 pm

Eu stiu ca daca iti trimit marfa prin curier sau posta cu plata ramburs,pot sa vanda si persoanelor neautorizate.
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de amnro Joi 22 Iul 2010, 8:45 pm

bine dar cer vreo dovada ca esti firma sau PFA?nu poti sa dai un nume si un CUI fictiv?
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima - croitorie(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB