Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

+39
aba
mnarcisa
valentinadof
ppisic
datsun
Camy
Maci
coripin
ioana soare
RoxanaL
Giobsy
mami de doi ingerasi
LYNDA
betymi72
mickyta
vilcris
amnro
CCristinaC
clodi
ivanoiuadela9
Noemi
Admina
teisoara
Tinkerbell
cris_27
europolis
Karina33
feliciagl
Adeana
danae
andacoman
SilviaDumitrescu
MihaelaT
Clio_Ela
MagdaMarin
veniciuc nicoleta
miclescumirela
jessica
diada
43 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 10 Aug 2010, 12:04 pm

Felicitari Noemi,aseara am vazut indicatorul tau de sarcina,sa ai o sarcina fara probleme si cat mai usoara. kiss

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de Noemi Mar 10 Aug 2010, 1:01 pm

Amnro m-am gândit si eu care ar fi logica. Medical vorbind probabil ca ei calculează vârsta embrionului din momentul când cel anterior a fost eliminat La menstruatie. Asa ar fi 6 saptamâni.
Lynda si Magda multumesc Smile momentan e uşor greturi nu prea am decât foarte foarte slab câte 5-10 min pe zi dar mananc prea cu pofta si e si cald...
Noi ne dorim baietel cu putza...
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de Lucia Ro Mar 10 Aug 2010, 2:42 pm

Noemi, sa fii sanatoasa si sa ai o sarcina fara probleme si o nastere foarte, foarte usoara! Ma bucur ca o sa fie mai multe mamici pe aici ... si astfel si mai multe hainute pentru copiii! Smile
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 10 Aug 2010, 6:48 pm

Hop si noi aici Smile
Am ajuns de la munca, bebe meu se razvrateste cand stau 8 ore asezata... Nu ii mai place inghesuit, ma cearta continuu, incearca sa isi faca loc Smile Am inceput sa numar zilele pana intru in prenatal, nu mai am chef deloc... mai am pana la sfarsitul lunii si gata!

Lynda... sa nu mi-o iei in nume de rau, dar daca mie un medic imi spune ca la bebe ajunge doar crema de pe burtica, nu as mai merge la medicul respectiv nici macar sa ma cantareasca.
Eram prin clasa a sasea cand am invatat ca in sange ajung toate substantele care intra in piele... si sangele circula, nu sta in picior, unde masam cu crema anticelulitica...




Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de amnro Mar 10 Aug 2010, 7:53 pm

mda, asa-mi zicea si mie vladareanu ca pot sa-mi dau cu diclofenac la spate ca nu se absoarbe nimic zid
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de LYNDA Mar 10 Aug 2010, 11:05 pm

Poate ca da... dar totusi cred ca unele exagereaza... e doar parerea mea si fiecare isi are grija de burtica cum crede si cum simte...
Nu toate cremele anticelulitice contin substante periculoase...

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 10 Aug 2010, 11:50 pm

Lynda, sa nu te superi pe mine!!!
Eu vorbeam de medic, nu de crema anticelulita, stiu si eu ca sunt si bio, fara chimicale, sunt de acord ca nu toate fac rau.
Un medic sa spuna ca bebe primeste numai ce dai pe burtica... mi s-a parut anormal. Eu cu ce a spus medicul am, nu am nimic impotriva cremelor folosite!
hug
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de LYNDA Mier 11 Aug 2010, 8:18 am

Stai linistita ca nu am cum sa ma supar pe tine pupi
Nu e vorba ca o cred pe doctorita , dar ma refeream ca sunt prea multe informatii ( in general) pe care fiecare le triaza , s-au le ia in considerare asa cum crede ea de cuviinta...

Eu nu ma supar pe nimeni si nu vreau sa supar pe nimeni kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de LYNDA Joi 12 Aug 2010, 8:23 am

Revin azi sa va spun ca am fost ieri la eco... si e FETITA !!!!

Sunt in culmea fericiriiii kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Joi 12 Aug 2010, 8:43 am

Felicitări lynda ce mă bucur de parcă ar fi a mea sarcina uşoară în continuare pupi
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 46
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de ioana soare Joi 12 Aug 2010, 8:59 am

Felicitari Lynda, in sfarsit a vrut sa vi se arate piticuta:))) Sa creasca mare acolo in burtica si sa se nasca sanatoasa, frumoasa si voioasa! pupi
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de LYNDA Joi 12 Aug 2010, 9:53 am

Multumim la fel fetele prietenie sa fiti sanatoase si voi si puiutii vostri hug

A avut dreptate taticul ei ca poate e rusinoasa si nu vrea sa arate de fata cu taticu'... asa ca ieri am fost singura la eco ( am profitat ca taticu' a fost plecat la bucuresti ) si printesa mea a stat asa de linistita si cu piciorusele desfacute sa se vada...

Cand am iesit de la eco l-am sunat pe tatic si i-am dat vestea... a inceput sa rada si a zis ca avea dreptate , ca doar fetitele trebuie sa fie mai rusinoase.... rade
Suntem amandoi in culmea fericirii ( indiferent ce iesea la eco ) pentru ca stim ca este totul bine si fetita are 770 gr si totul este ok.

Acum tati o sa aibe doua printese love

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de jessica Joi 12 Aug 2010, 12:23 pm

Felicitari Lynda pentru principessa ta,sa fie sanatoasa si sa ai o sarcina usoara cum am avut si eu,cateodata uitam ca sunt gravida ,asa de bine ma simteam in pielea mea.
jessica
jessica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 46
Localizare : Italia
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de Clio_Ela Joi 12 Aug 2010, 4:57 pm

Felicitari, Lynda, sa mearga bine sarcina in continuare!!
Eu o sa am doua nurori... Fetita nici o sansa, ma opresc aici, doi copii sunt de-ajuns Smile
Noi mergem luni la control, ar trebui sa avem vreo 2 kg deja. Din saptmana 30 tre sa merg la control la fiecare 2 saptamani.

Pupici, si aveti grija de burtici si de bebici!!
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de Noemi Joi 12 Aug 2010, 7:08 pm

Ce misto ela ca ai baieti
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de LYNDA Vin 13 Aug 2010, 7:56 am

Multumesc mult Ela pupi

Si eu imi doresc si un baiat mai tarziu ..dar primul copil ma bucur ca e fata pentru ca e mai cuminte si mai inteleapta....baietii sunt putin mai neastamparati cred eu....
Oricum important e sa fie sanatos copilul si mai putin conteaza ce e ....pentru ca e copilul meu si e mai presus de orice.... hug

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 13 Aug 2010, 8:29 am

Felicitari, Lynda! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de LYNDA Vin 13 Aug 2010, 9:22 am

Multumesc Mihaela pupi

Stiu ca si tu ai o fetita si cred ca este minunat hug
Si eu deja imi imaginez sa o imbrac in tot felul de rochite si volanase si sa-i fac fundite si codite si sa iesim la plimbare ......ooooo abia astept love

Ela poate ne incuscrim wink

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de cris_27 Vin 13 Aug 2010, 10:22 am

Buna fetelor,am lipsit o vreme de pe forum pt ca am fost in concediu ,apoi a inceput lucrul dintr-o data si nu am mai avut timp de nimic.Am fost la mare,totul a fos ok si nu am avut probleme,evident mi-am luat toate masurile de protectie.
Lynda felicitari ,e minunat sa ai fetita ,stiu ca si eu am una iar acum am aflat ca voi avea baiat.Sincer ma bucur ,pt ca sotul isi dorea tare mult baiat doar ca eu fiind mamica de fetita am impresia ca nu voi stii ca sa fac cu el,dat fiind faptul ca-s obisnuita cu hainute cu toane si obiceiuri de fetitza.Banuiesc ca o sa ma descurc cumva.
In septembrie am fost programata pt ecografie 3d/4d ,Lynda tu ai facut deja?Eu acum am 22 sapt.
cris_27
cris_27
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 41
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 11/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de LYNDA Vin 13 Aug 2010, 10:31 am

Cris felicitari pentru baietel!!!! pupi

Cu siguranta te vei descurca de minune si mai ales ca ai ajutor pe surioara lui mai mare hug care sunt sigura ca va avea mare grija de el.
Si eu am fost la mare cu toate masurile de protectie (poate va pun o poze maine cu burtica la mare ) si a fost minunat!!!

Cris si eu tot in septembrie sunt programata la 4D pupi .Doctorita a vrut si miercuri cand am fost la control sa imi faca 4 D la (25 saptamani ) dar dupa a zis ce e prea micuta si inca mai are spatiu sa se miste ...asa ca mai bine data viitoare cand e mai maricica si nu mai are atata spatiu... Smile

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de cris_27 Vin 13 Aug 2010, 10:49 am

Eu in 7 sept cand sunt progrm voi avea 26 sapt si merg la o clinica particulara pt ca este singura din oras unde se face si evident va fi un alt medic nu doctorita mea dar din cate am auzit e ok si medicul asta si inca o parere despre bebe nu strica.Oricum pe noi ne intereseaza sa fie sanatos si in rest nu conteaza ca-i fata ori baiat.
cris_27
cris_27
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 41
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 11/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de Clio_Ela Vin 13 Aug 2010, 11:45 am

Crys, felicitari, e frumos sa ai pereche Smile
Noi suntem doua perechi, saraca mama... (la un an diferenta intre noi, va dati seama, am un frate mai mare cu un an, unul mai mic cu un an, si o sora mai mica cu doi ani)
Lynda, abia astept Smile Pentru Victor deja e coada mare ... Pt cel mic inca nu.
Promit sa fiu o cuscra buna Smile Nurorilor vreau sa le fiu prietena, nu soacra (si sa mergem la disco.) Nu aveti idee ce dansuri trag cu soacra mea, si cum mergem la o cafeluta si un whisky. wink


Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de jessica Vin 13 Aug 2010, 2:20 pm

Pentru viitoarele mamici,un sfat, cand o sa incepeti sa alaptati sa va asteptati ca sa va doara sfarcul la inceput cand bebelusul incele sa suga si o sa vi se faca o crusta(coaja)exact ca la bubite si nu e delov placut, pt. a evita formarea acestei cruste procurati-va de la farmacie o crema speciala pt. sfarcuri,cereti sfatul farmacistului,sigur in tara aceste creme au alta denumire ca aici,mi mi-a spus sora mea mai mare care are 2 fetite,din care a doua are 6 luni,nici un medic nu mi-a recomandat nimik,nici nu stiam ca o sa ma doara sfarcurile, puteti sa va mai cumparati,tot de la farmacie,tampoane anume pt sani,tot cand o sa alaptati,ca o sa va curga laptele cand bebe suge de la un san, celalalt se "activeaza" ,sa zic asa, si pt a nu va pata toate hainele exista acesta tampoane rotunde anume pt sfarcuri pe care le tineti in sutien,eu le folosesc si imi sunt de mare ajutor. Sanatate si numai bine. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
jessica
jessica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 46
Localizare : Italia
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de LYNDA Vin 13 Aug 2010, 2:43 pm

Jesica cum te simti?

Va-ti hotarat la nume?
Multumi de sfaturi pupi

Sanatate si fericire si voua si la bebe kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de Giobsy Vin 13 Aug 2010, 3:01 pm

Jessica, fotografia este splendida! Sa fiti sanatosi si la fel de frumosi!
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2) - Pagina 11 Empty Re: Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina (2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB