Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

+73
Chirrox13
kla78
ancabanu
ank93
Panea Laura
marabr
afilimonb
carmenzoe
ismi3ismi
firicel
i.xell
elenaveronica
adriuta
maribel
valentinadof
andegelia
arielas
Buburuza
symos
Motzu
andreeaX
Miniona
dandana
roxana096
olympia
corina corina
nicoleta_mc
odrina
moruna
Nicoleta Irimescu
danabarbu2007
zylv
Gabiuta
Lucia.BlueFlower
ancone
Steluzza
mischelle35
bibitu
mnarcisa
amoni
GABRELA
virus
geany
ivanoiuadela9
MagdaMarin
amnro
mimmi
canadianca50
andreeazaharcu
danae
danabekk
vilcris
rosita
clodi
Camy
Danny24
m-julie
diada
chocolate
Clio_Ela
Admina
Noemi
mamiboom
nadina_b2005@yahoo.com
Karina33
margot
Uca
ciucamona
totolina
leonutza69
adelina24
amia
MihaelaT
77 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Uca Joi 15 Iul 2010, 11:09 pm

Noemi, sunt frumosi, cred ca pana la urma incerc si eu, am doar liniara, dar incerc, tu ce zici, daca cos cu grija, o sa ii pot face?

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Joi 15 Iul 2010, 11:19 pm

Bineinteles ca se poate la liniara. Astia luciosi ai mei sunt din material ca de costum de baie, si nu se destrama. Daca ai o liniara care coase materiale elastice si nu sare pasi si nu te dispera, sigur ca poti face. Nici nu cred ca trebuie surfilat, poate asa de estetica mai mult
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Danny24 Joi 15 Iul 2010, 11:21 pm

si eu am doar liniara si am reusit sa fac 2 perechi de colanti..... la prima pereche, i-am facut cu talie mult prea joasa, iar a doua mi-au iesit cam larguti, dar se poate. ca material am folosit un tricot subtirel si am cusut cu zigzag. nu i-am postat pe forum ptr ca daca postez vreau sa fie ceva de care sunt 100% multumita Smile . mai incerc, si sunt sigura ca data urmatoare imi vor iesi bine. wink
Danny24
Danny24
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 119
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 15 Iul 2010, 11:27 pm

Ucabesty, ma bag si eu Smile ...am cusut la liniara colanti si lungi si scurti, pentru copila ce-i drept, din trei feluri de materiale. Eu folosesc ac pt materiale elastice si cusatura zig zag ca am vazut la o pereche cusuti cu cea dreapta ca a puscat pe ici, pe colo si i-am mai bagat o tura la cusut si de atunci folosesc doar cusatura zig zag, undeva pe la jumatate setez, iar pasul il reglez la 1,5. Eu las rezerva mica si cos tot cu zig-zag pe margine...hai ca cei de la concurs i am pozati si pe dos(nu se vede grozav, dar no...)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Uca Vin 16 Iul 2010, 8:20 am

Multumesc pentru explicatii, o sa incerc si eu, am si ace pt materiale elastice, si o gramada de cusaturi la masina de cusut, si in timp ce citeam mi-am dat seama ca eu doar am cusut un polar care era putin elastic si a iesit bine.
Saru'mana pentru impuls!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Danny24 Vin 16 Iul 2010, 2:21 pm

eu am cusut cu ac normal si inafara de faptul ca mi se incalcea din cand in cand ata la suveica alte probleme nu am avut Smile .
Danny24
Danny24
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 119
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Mar 27 Iul 2010, 6:43 pm

Am facut si eu o pereche de colantei mai de yoga asa mi se pare stilul.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de danabekk Mar 27 Iul 2010, 7:17 pm

Sunt foarte frumosi. FOARTE frumosi, si eu mor dupa...d-astia...dar nu prea stiu sa fac...poate pentru ca inca nu am gasit ( a se citi "cautat") material care se preteaza. Nu-i asa ca daca nu e elastic ( lycra, jerse), nu merge??

Bravo, draga mea!!
Te pupez,
Dana
danabekk
danabekk
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 200
Localizare : Atlanta, GA
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Mar 27 Iul 2010, 7:38 pm

Sarumana
Normal ca nu merge decat daca e cat se poate de elastic materialul.
Daca iti e greu sa bantui prin oras, de ce nu incerci ebay draga, ca doar esti acolo la mama lui...
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de danabekk Mar 27 Iul 2010, 8:11 pm

LOL!! Pentru ca vreau sa pun mana pe el - la material te referi, nu? Si nu-i greu nici cu bantuitul, pentru ca sunt magazine specializate "Hancock, JoAnn's, Hobby Lobby..etc...da' tot uit cand merg acolo, si cand am intrebat o data de lycra, s-au uitat la mine ca la extraterestrii... Nu cred ca am intrebat pe cine trebuie, ca exista sigur si tot asa il cheama si pe limba astora - lycra - "laicra"...
Mai caut. Colantii ar merge perfect cu iiutele pe care le fac eu si le iubesc tare, tare... kiss

danabekk
danabekk
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 200
Localizare : Atlanta, GA
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Admina Mar 27 Iul 2010, 8:55 pm

Noemi, frumosi foc si acesti colanti. Eu fac yoga dupa exemplul mentorului meu, adica... in chiloti. Embarassed Dar fac acasa; daca as merge la sala, as purta colanti bumbacosi, clar.
Din ciclul "mama impunge si eu trag", in cazul meu, Diada coase si eu completez... am adaugat dantela elastica la o pereche de colanti 3/4, primiti de la Diada. Merci

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
p.s. poza e luata de sus, am o scuza ca sunt asa dolofana la pulpe. wink cica...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Uca Mar 27 Iul 2010, 9:00 pm

Frumosi colanti as purta si eu dar am aceeasi problema cu pulpele si nu mi se pare ca imi sta bine.
Dar parca am stabilit... picioare de bucatareasa!! rade

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Mar 27 Iul 2010, 10:43 pm

Super tari colantzosii tai admina flower
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de mimmi Mar 27 Iul 2010, 11:01 pm

Foarte frumosi colantii !
mimmi
mimmi
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 57
Varsta : 30
Localizare : cluj-napoca
Data de inscriere : 04/12/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Admina Lun 09 Aug 2010, 11:14 am

Am facut doua jupe, una cu tulle si alta simpla. Cea gri cu tulle este pt o cunostinta si nu i-am dat-o inca. Imi pare cam mare... Vreau sa va intreb, e ok pus tulle-ul asa, deasupra materialului de captuseala? Mie nu-mi placea cum arata cusatura daca puneam dedesubt tulle-ul. De, fiind pt altcineva, imi fac procese de constiinta. rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si a mea, simpla pt fuste transparente, pe principiul 2 transparente fac una opaca. wink
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Uca Lun 09 Aug 2010, 11:30 am

Eu zic ca la cea cu tul arata bine pus asa, am mai vazut jupe asa.
Ce sa mai spun de fustele lungi cu materialul incretit si soar surfilat, cusut pe fata.
Eu zic ca are aspect comercial!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de amnro Lun 09 Aug 2010, 12:31 pm

si eu zic ca e bine pus tulul. si eu am facut jupe din-astea si m-am luat dupa altele cumparate.
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de diada Lun 09 Aug 2010, 2:17 pm

si eu tot asa am pus tul la jupa, a iesit bine!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 22 Aug 2010, 1:52 am

Tot in seara asta am terminat si eu un capod pentru soacra mea si cum nu puteam sa-l pun langa rochiile alea frumoase l-am pus si eu aici.
E cam desucheat dar ea numai din astea poarta vara pe acasa.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Dum 22 Aug 2010, 7:11 am

Magda de ce zici că e "desucheat " mie mi se pare lejer şi vaporos numai bun de purtat vara prin grădina wink
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 46
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Vin 08 Oct 2010, 12:27 am

colanti colanti colanti, pentru pitzipoance si nu numai Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de canadianca50 Vin 08 Oct 2010, 10:02 am

Noemi ce fateriale folosesti ca sint foarte frumoase , te felicit
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de geany Vin 08 Oct 2010, 10:07 am

Noemi sunt draguti, spor in continuare Smile De tine nu mai spun nimic, doar produsele trebuiesc comentate nu?! pupi
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de virus Vin 08 Oct 2010, 11:02 pm

pitzipoance zici aaaaaaaa?, si sa trecem la comentat , upsss dar nu avem ce
virus
virus
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 166
Varsta : 45
Localizare : craiova
Data de inscriere : 25/09/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Vin 08 Oct 2010, 11:02 pm

Smile da, doar produsele se comenteaza ca altfel iti dau avertisment rade
Persoanele se comenteaza la cafea
Materialul la acesti colanti este spandex
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 4 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB