Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

+73
Chirrox13
kla78
ancabanu
ank93
Panea Laura
marabr
afilimonb
carmenzoe
ismi3ismi
firicel
i.xell
elenaveronica
adriuta
maribel
valentinadof
andegelia
arielas
Buburuza
symos
Motzu
andreeaX
Miniona
dandana
roxana096
olympia
corina corina
nicoleta_mc
odrina
moruna
Nicoleta Irimescu
danabarbu2007
zylv
Gabiuta
Lucia.BlueFlower
ancone
Steluzza
mischelle35
bibitu
mnarcisa
amoni
GABRELA
virus
geany
ivanoiuadela9
MagdaMarin
amnro
mimmi
canadianca50
andreeazaharcu
danae
danabekk
vilcris
rosita
clodi
Camy
Danny24
m-julie
diada
chocolate
Clio_Ela
Admina
Noemi
mamiboom
nadina_b2005@yahoo.com
Karina33
margot
Uca
ciucamona
totolina
leonutza69
adelina24
amia
MihaelaT
77 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de diada Vin 20 Ian 2012, 11:21 pm

da, da, asa am zis si eu, spre disperarea sotului rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de mnarcisa Vin 20 Ian 2012, 11:23 pm

De acord cu Firicel!
Sa o porti sanatoasa si sa iti mai faci [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de ismi3ismi Vin 20 Ian 2012, 11:26 pm

diada,chiar esti sexi in pijamaua asta...tu nu te-ai ingrasat ,dupa 2 nasteri,absolut deloc!!!??? aplauze cum ai facut?


Ultima editare efectuata de catre ismi3ismi in Vin 20 Ian 2012, 11:28 pm, editata de 1 ori
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de firicel Vin 20 Ian 2012, 11:26 pm

Narcisa,atat iti trebuia,sa nu fii de acord cu mine rade Scuze de off topic
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de mnarcisa Vin 20 Ian 2012, 11:28 pm

Pai as putea sa nu fiu atunci cand ai dreptate.
Oricum si eu am de gand sa imi fac ceva ptr mine (doar ca nu voi fi asa sexoasa)
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de diada Vin 20 Ian 2012, 11:30 pm

Voi ma faceti sa sterg pozele, materialul si pozarul e de vina, va zic eu, pijamaua e super lucrata, poate sa confirme Danae pupi

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de firicel Vin 20 Ian 2012, 11:33 pm

Diada,nici sa nu te gandesti sa stergi pozele ca sunt aprecieri juste ,asa ca nu mai fa pe modesta si lasa pozele acilea pupi Si noi te credem pe cuvant si nu e nevoie de confirmari wink
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de ismi3ismi Vin 20 Ian 2012, 11:44 pm

si eu stiu ca lucrezi foarte bine,confirm in cunostinta de cauza,dupa ce am vazut asta la colectia de pantaloni si bluzite pe care am primit-o de la tine,ca si Craciunita a mea si pt care iti multumesc mult,din nou pupi
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de diada Sam 21 Ian 2012, 12:01 am

Si totusi eu nu sunt atat de slaba sa stiti, va multumesc pentru aprecieri si daca veneam cu una lalaie nu era bine rade

oricum am uitat sa specific, uberul imi scoate peri albi, dar rau, nu va recomand, mai ales modelul meu zid

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de corina corina Sam 21 Ian 2012, 9:39 am

Pai n-a zis nimeni ca esti prea slaba , doar ca esti sexi . Si mie imi plac pijamalele tale si-mi place tot ce lucrezi . hug Esti foarte meticuloasa !


Ultima editare efectuata de catre corina corina in Sam 21 Ian 2012, 2:54 pm, editata de 1 ori
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Admina Sam 21 Ian 2012, 11:38 am

Hai mai, Diada face poze sexy... n-as fi crezut, o stiam femeie serioasa. rade Nu mai constatati fetelor, ca se cenzureaza dupa aia. wink
Diada, iti vine foarte bine pijamaua, iti sta frumos ca arati bine natural, fara proptele si ajutoare. Estii dovada ca poti fi mamica de doi, tinerica-frumusica. love Sa o porti odihnita, nu altfel, ca e pijama. Nu stiu la ce se gandesc fetele astea... niste neserioase... rade
p.s. eu as fi facut-o cu maneca lunga, ca mi-s friguroasa.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de carmenzoe Sam 21 Ian 2012, 11:43 am

Diada, iti vine foarte, faoarte bine si arata foarte, foarte, foarte bine. As mai pune mai multi foarte, dar ma certi ca iau spatiul cyber al grupului! wink
Stii ca femeile sunt critice intre ele, asa ca accepta ce se zice.
carmenzoe
carmenzoe
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 88
Localizare : olanda
Data de inscriere : 22/11/2009

http://sewingzoe.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de diada Sam 21 Ian 2012, 12:23 pm

Multumesc fetelor, sunteti foarte dragute, cat despre maneca lunga, stii cat de cald este la mine? wooow, lesini nu alta, cu caloriferele stinse, este blocul izolat cu 10 polistiren si tine caldura super, daca mai iese si soarele... nu vrei sa stii, de ce crezi ca am facut draperii groase? si cum noi suntem 5 persoane in 50mp nici nu mai conteaza daca e deschis caloriferul, se face cald numai daca faci un ceai pe aragaz.

edit: noptea le las la un 3 dar vara nu vrei sa stii ce inseamna la mine, sauna...


Ultima editare efectuata de catre diada in Sam 21 Ian 2012, 2:51 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de geany Sam 21 Ian 2012, 3:50 pm

Diada, vin si eu la tine la caldura! Eu sunt tot cu frigul in oase... Imi place pijamaua ta, iar tu arati superb. Nu te crede nimeni ca ai doi copii la asa silueta pupi Sa fii sanatoasa si sa-ti mai lucrezi!
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de arielas Sam 21 Ian 2012, 3:56 pm

Bravo Diada, ma bucur ca-ti faci! Si eu vreu sa te urmez, spor fetelor si coaseti, coaseti! cos
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Motzu Dum 22 Ian 2012, 10:03 am

Diada, ar trebui sa-ti urmez si eu exemplul si sa-mi fac si eu o pijama noua, a iesit bine a ta...eu n-am facut nici una pana acum.
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de diada Dum 22 Ian 2012, 5:42 pm

Pai ai si triplock, acum nu mai ai scuza!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 22 Ian 2012, 11:17 pm

Diada, ce bine arati! Imi place tare mult pijamaua. S-o porti sanatoasa!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de danae Lun 23 Ian 2012, 10:11 am

diada a scris:Si totusi eu nu sunt atat de slaba sa stiti, va multumesc pentru aprecieri si daca veneam cu una lalaie nu era bine rade

oricum am uitat sa specific, uberul imi scoate peri albi, dar rau, nu va recomand, mai ales modelul meu zid

Sa nu credeti! Arata super si ea si pijamaua. De fapt, tot ce lucreaza e profi. pupi
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Hanorac verde

Mesaj Scris de afilimonb Lun 06 Feb 2012, 10:29 pm

Salut, vreau si eu sa va prezint ce am facut, ca de urmarit tot va urmaresc de ceva timp.
Nu e primul meu articol cusut, ci e primul la care am facut poza Embarassed Un hanorac verde-deschis din fleece. Iar ca dovada ca e mesterit de mine am pus si o poza din timpul executiei.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
afilimonb
afilimonb
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 251
Varsta : 38
Localizare : iasi
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de carmenzoe Lun 06 Feb 2012, 10:57 pm

Meriti o nota maxima. E foarte reusit.
carmenzoe
carmenzoe
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 88
Localizare : olanda
Data de inscriere : 22/11/2009

http://sewingzoe.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Clio_Ela Lun 06 Feb 2012, 11:04 pm

Si mie imi place mult!! Foarte frumos lucrat, felicitari si la cat mai multe!!
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de clodi Mar 07 Feb 2012, 12:02 am

Foarte fain hanoracul, imi plac si culoarea si modelul! Ce cusatura ai folosit la atasarea buzunarelor?
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de arielas Mar 07 Feb 2012, 9:03 am

Sa-l porti cu placere, este reusit! Spor in continuare !
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de i.xell Mar 07 Feb 2012, 9:16 am

Fain tare hanoracul, sa-l porti sanatoasa si la mai multe!
Felicitari!
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 10 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB