Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

+37
pisiq
pescaru paula
Camy
ariella
mihaela2
MagdaMarin
hope
veniciuc nicoleta
amnro
mdlupu
MihaelaT
totolina
miclescumirela
aurishta
teisoara
cretu_veronica22
geany
Alina.C
adelina24
ioana soare
emi
ELENA76
mnarcisa
europolis
tala
Uca
julix_2007
nadina_b2005@yahoo.com
doyna2004
Zuri
monica11
betymi72
mihamiha
Serban Valentina
valentinadof
lencik86
Admina
41 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Alegeti compleul preferat!

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_lcap5%SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_rcap 5% 
[ 5 ]
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_lcap4%SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_rcap 4% 
[ 4 ]
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_lcap2%SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_lcap5%SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_rcap 5% 
[ 5 ]
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_lcap4%SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_rcap 4% 
[ 4 ]
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_lcap7%SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_rcap 7% 
[ 8 ]
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_lcap8%SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_rcap 8% 
[ 9 ]
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_lcap4%SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_rcap 4% 
[ 4 ]
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_lcap19%SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_rcap 19% 
[ 21 ]
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_lcap1%SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_lcap15%SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_rcap 15% 
[ 17 ]
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_lcap7%SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_rcap 7% 
[ 8 ]
SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_lcap19%SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Vote_rcap 19% 
[ 22 ]
 
Total voturi : 110
 
 
Sondaj inchis

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de teisoara Mar 27 Apr 2010, 11:09 am

Bravo!
FElicitari,Mihaela_T.Sa va bucurati de premiu si sa ne mai delectati si cu alte ocazii cu asa mandrete de fata!


P.S. Admine-lor,jos palaria cum ati gestionat voi acest concurs incat sa nu se mai iste discutii.Interesanta"ingineria"cu sondajul. Flowers
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de Alina.C Mar 27 Apr 2010, 11:18 am

Acuma vad ce mica-i diferenta intre mine si Mihaela. Admino, dar un premiu 2, mic acolo, nu dai?? SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 4246
rade
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de adelina24 Mar 27 Apr 2010, 11:53 am

Alina si compleul tau este super iar poza de la avatar este splendida !
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de aurishta Mar 27 Apr 2010, 12:04 pm

Bravo, fetelor, foarte frumoase toate. Oare nu pot fi premiate toate?Macar cu o mentiune!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de ELENA76 Mar 27 Apr 2010, 12:22 pm

felicitari mihaela t. pentru premiu kiss ...felicitari si pentru celelalte creatii,mie personal m-i se pare ca lucrusoarele facute pentru cei mici sunt mai migaloase....bravo fetelor ura
avatar
ELENA76
helper
helper

Numarul mesajelor : 85
Localizare : BRASOV
Data de inscriere : 29/12/2008

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de miclescumirela Mar 27 Apr 2010, 12:46 pm

Felicitari Mihaela pentru compleu si premiu,foarte frumosss ,culaorea aia e superba si lucrat frumos hug Felicitari
miclescumirela
miclescumirela
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de mihamiha Mar 27 Apr 2010, 1:02 pm

Felicitari Mihaela atat pt premiu cat si pentru costumas Este foarte frumos
Trebuie sa recunosc ca te-am votat si speram ca tu sa castigi.Ma bucur ca asa a fost ura
mihamiha
mihamiha
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 97
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/02/2009

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de totolina Mar 27 Apr 2010, 1:03 pm

felicitari si din partea mea, si mie imi place tot ce faci. hug
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 27 Apr 2010, 1:15 pm

Va multumesc tuturor! kiss Flowers
Nu-mi gasesc cuvintele si sper ca ma intelegeti.
Embarassed

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de Serban Valentina Mar 27 Apr 2010, 1:33 pm

Felicitari Mihaela T pentru premiu. Ai o fetita minunata ca manechin. Eu am votat locul trei Amnro.Trebuie sa recunosc ca m-a fermecat frumoasa fetita cu rochita ei de tul . Am apreciat si migala ,culoarea,materialul .Deci pentru locul 2 si 3, nu dati cite o mentiune ????
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de emi Mar 27 Apr 2010, 2:23 pm

Felicitari, Mihaela! Maiestrie, maiestrie, dar un premiu trebuie sa ii dai tu manechinului! (Desi, oricum , ea a fost cea mai castigata!) wink
avatar
emi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 330
Varsta : 48
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/07/2009

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 27 Apr 2010, 3:00 pm

Multumesc!
Emi, pai ea e mereu "premiata". A fost asa dulce cand faceam o proba...m-a intrebat daca-i voi coase si cand va fi mare.I-am spus ca o voi face de ma ajuta vederea si voi fi sanatoasa, iar ea îi spune mamei:"Si cand o sa fiu mare, o sa-mi coase daca mai vede" Smile

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de mdlupu Mar 27 Apr 2010, 3:36 pm

Felicitari Mihaela! tare draguta fetita ta! sa poarte sanatoasa costumasul, ii vine minunat!
mdlupu
mdlupu
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/12/2009

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de amnro Mar 27 Apr 2010, 3:43 pm

MihaelaT a scris:Va multumesc tuturor! kiss Flowers
Nu-mi gasesc cuvintele si sper ca ma intelegeti.
Embarassed
Felicitari Mihaela, cand iti revii asteptam si discursul. lol!

Serban Valentina a scris: Eu am votat locul trei Amnro.Trebuie sa recunosc ca m-a fermecat frumoasa fetita cu rochita ei de tul . Am apreciat si migala ,culoarea,materialul .Deci pentru locul 2 si 3, nu dati cite o mentiune ????
multumesc mult valentina. Nu-i problema, ca locurile 2 si 3 or sa ia masina de cusut lol!
o tinem fiecare cate-o luna. cred ca si alina e de acord (si asa scapa si juriul de stres) lol!
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de Alina.C Mar 27 Apr 2010, 3:53 pm

Ai cuvantu meu ca-s de acord, amnro! Si o impartim si cu Mihaela, ca si ea merita! Si cu restul fetelor, macar cate-o saptamana! ok?? rade
Chiar, ar fi fain sa fie posibil! kiss
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 27 Apr 2010, 4:00 pm

Multumesc!
Amnor, nu-s prea priceputa la discursuri Embarassed mi-s mai rusinoasa din fire si mi-e ca ma balbai.
Un pic offtopic...tot merg la sutinerea gradului I si ma gandesc ca peste doi ani urmez si-mi fac fel de fel de scenarii cum pierd randul, cum ma balbai si-mi frec mainile si lumea rade de mine si nu intelege nimic.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de doyna2004 Mar 27 Apr 2010, 4:20 pm

Felicitari Mihaela T pentru premiu...era unul din cele mai reusite compleuri si na.....tu esti profesionala !!!!nu te puteai pune cu alte mamici pentru care compleul asta e una din primele lor creatii!!!!!!daca stau bine si analizez din nou cred ca costumasul tau e cel mai bun!Bravo!Dar si locul 2 merita ceva nu??????????? wink
doyna2004
doyna2004
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 38
Localizare : Palma de Mallorca
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de geany Mar 27 Apr 2010, 5:12 pm

Mihaela felicitari. Flowers

Mai fetelor, gluma sau misto, cum vreti voi. Aici s-a specificat 1 premiu surpriza si atat. Premiul unu, doi si trei vor fi date dupa punctajul juriului, iar patru si cinci si asa mai departe au premii de consolare costumasele si bucuria copiilor de a le purta.

Acesta a fost premiul surpriza, iar premiile 1 2 si 3 vor urma. boo
O zi frumoasa sa aveti! cheers
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de Alina.C Mar 27 Apr 2010, 5:49 pm

Geany, s-a inteles perfect, dar mai glumeste omul, ca sa-si inece amarul, sau pentru ca asa e firea lui... wink
Dar misto nu cred ca a facut nimeni, de nimeni.... hug
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de amnro Mar 27 Apr 2010, 6:15 pm

geany, nu stiu ce ati stabilit voi, dar eu m-am inteles cu alina: o luna eu cos o luna ea cos o luna mihaela cos si cate-o saptamana restul participantelor. lol! (mai glumim si noi, stam in fundul clasei si nu suntem atente la ora barfa) (si inca odata ca sa nu intram in alte alea - glumim doar)

edit: de fapt, ca sa nu avem discutii, mai bine ne mutam la salon ca acolo putem sa ne impartim si x3u' alb a lu' admina, ca nu se supara nimeni. sau pe fermecatu' ei din poza rade


Ultima editare efectuata de catre amnro in Mar 27 Apr 2010, 7:22 pm, editata de 3 ori
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Mar 27 Apr 2010, 6:16 pm

Felicitari mihaela,felicitari tuturor...cred ca la acest concurs premiul a contat mai putin,realizarea unui compleu a fost cea mai importanta.Sa te bucuri de premiu si sa vedem materiale facute frumos cu masina ta cea noua:D kiss
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de betymi72 Mar 27 Apr 2010, 6:19 pm

felicitari fetelor castigatoare!!! eu cred ca toate sunteti castigatoare!!! Flowers cake
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 27 Apr 2010, 7:56 pm

Multumesc!
Doyna2004, nu e primul compleu pentru Diana, e al doilea Smile primul a fost unul din tafta.
Nicoleta, n-am castigat masina wink Acesta a fost un premiu special oferit de Merceria.ro

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de hope Mier 28 Apr 2010, 3:25 am

felicitari tuturor participantelor pt curaj, ambitie, si produsul realizat ..

mihaela,okioasa ta,draga de ea,isi facea griji"o sa-mi mai lucrezi si cind o sa fiu mare?"..asta demonstreaza ca e foarte multumita si fericita de efortul mamei ei,si ca apreciaza..un lucru foarte bun si frumos din partea ei tinind cont de virsta frageda pe care o are.am remarcat-o la concurs ca-ti arata cu degetele ceva de genul"un pitic mic mic" rade felicitari!


Ultima editare efectuata de catre hope in Mier 28 Apr 2010, 11:19 am, editata de 1 ori
hope
hope
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 153
Localizare : RO
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 28 Apr 2010, 7:17 am

Felicitari MihaelaT ai o bomboana de fata si un costumas pe masura.Ce mai o mica domnisoara,iar turqoise e culoarea mea preferata. kiss


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Mier 28 Apr 2010, 8:57 am, editata de 1 ori

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii! - Pagina 2 Empty Re: SONDAJ: Cel mai frumos compleu pentru copii!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB