Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Targuri si expozitii - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Targuri si expozitii

+11
piciul
ismi3ismi
stoy
SilviaDumitrescu
waby
Maci
TargHandmade
kristadesign
luminita_khader
snoopy
amnro
15 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Targuri si expozitii - Pagina 2 Empty Targ handmade de Craciun 20-21 decembrie 2014 bucuresti

Mesaj Scris de anamariahandmade Dum 30 Noi 2014, 6:59 pm

Sambata si Duminica 20-21 Decembrie  2014, avem deosebita placere de a va invita sa participati in calitate de expozant la cel mai frumos targ dedicat creatiei - targul For The Love of Fashion –cadouri de Craciun, gazduit de Vintage Pub Str Smardan, nr. 43, in centrul vechi al capitalei.
For The Love of Fashion este dedicat exclusiv designerilor si artistilor si are ca scop promovarea acestor segmente, a produselor realizate manual, oferind in acelasi timp, creatorilor de frumos, oportunitatea de a se intalni cu clienti dornici sa achizitioneze produse unice, spre incantarea acestora si a dvs.
Notorietatea si pozitionarea locatiei (acces din 3 puncte – Smardan, Selari si Splaiul Unirii) fac ca acest eveniment sa fie usor de recunoscut si de accesat de catre vizitatori. Programul de desfasurare a targului este intre orele 11.30 – 18.30, accesul vizitatorilor fiind gratuit. Taxa de participare este de 160lei/loc(1mp) si include mobilierul de expunere (masa si scaun).
Pentru ca sustinem cu drag designerii si artistii, promovarea produselor realizate de dvs. in retelele de socializare (pe pagina evenimentului) si pe blog se efectueaza in mod gratuit si egal pentru toti participantii. Targul este promovat  in mass-media.
Va asteptam cu drag!
Echipa For The Love of Fashion
Pentru detalii: 0720 070 543
e-mail: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Edit SilviaDumitrescu
anamariahandmade este a trea postare pe care o faci si de fiecare data deschizi subiect nou. Te rog sa citesti regulamentul si sa il respecti.
Multumesc!
anamariahandmade
anamariahandmade
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2014

Sus In jos

Targuri si expozitii - Pagina 2 Empty Targ handmade si design 16-17 Mai 2015

Mesaj Scris de anamariahandmade Dum 26 Apr 2015, 9:21 pm

Buna, am gasit un targ accesibil ca pret si conditii, eu particip, las mai jos datele primite. Spor.
Sambata si Duminica 16-17 Mai 2015, avem deosebita placere de a va invita sa participati in calitate de expozant la cel mai frumos targ dedicat creatiei - targul For The Love of Fashion – gazduit de Vintage Pub Str Smardan, nr. 43, in centrul vechi al capitalei. Notorietatea si pozitionarea locatiei (acces din 3 puncte – Smardan, Selari si Splaiul Unirii) fac ca acest eveniment sa fie usor de recunoscut si de accesat de catre vizitatori. Programul de desfasurare a targului este intre orele 11.30 – 18.30, accesul vizitatorilor fiind gratuit.
Pentru ca sustinem cu drag designerii si artistii, promovarea produselor realizate de dvs. in retelele de socializare (pe pagina evenimentului) si pe blog se efectueaza in mod gratuit si egal pentru toti participantii. Targul este promovat in mass-media.
Va asteptam cu drag!
Echipa For The Love of Fashion
Pentru detalii: 0720 070 543 e-mail: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Edit SilviaDumitrescu: Se pare ca ori eu nu vorbesc/scriu romaneste, ori tu nu stii sa citesti romaneste.
anamariahandmade
anamariahandmade
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2014

Sus In jos

Targuri si expozitii - Pagina 2 Empty Re: Targuri si expozitii

Mesaj Scris de Dorulet Lun 27 Apr 2015, 9:01 am

Interesant si promitator.Costurile?
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Targuri si expozitii - Pagina 2 Empty Re: Targuri si expozitii

Mesaj Scris de Dorulet Lun 29 Mai 2017, 12:09 pm

Daca doreste cineva sa participe la un targ organizat de catre Kaufland la Gherla(jud.Cluj),intre 2-4 iunie,trimiteti-mi mesaj ,sa va dau nr.de tel.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Targuri si expozitii - Pagina 2 Empty Re: Targuri si expozitii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB