Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

+76
bubu mic
Giobsy
SilviaDumitrescu
cris69
reya
mihamiha
Donattela
cosmi
ILYANA
danadea
madalina78
ralum
diada
Love
DANIELA.I
Anuta Stanciu
ancush
T_mihaela
Ramonica
stoy
Ana Maria
Noemi
MagdaMarin
MihaelaTM
Serban Valentina
Raresuca
emi
irish05
24elena
cata13lina
Marry
dina_dorina
corilex
teisoara
Medi
lennny
antonina
kitty_1973
jeni carmen
micheline
hope
Greteledelweiss
dicioanacris
LYNDA
simonag
mihatm80
adar
skygirl
snoopy
MihaelaT
mnarcisa
scami
dorinamisov
GIO Studio
europolis
andapo
julix_2007
nicol
bubu85
ady_kat
LDM
ribana
adelina24
mickyta
AlinaJ.Bijoux
ELENA76
leonutza69
Clio_Ela
andacoman
rucsy
Dodo-pui
claras
ioana soare
geany
marlen372001
Admina
80 participanți

Pagina 3 din 14 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul

In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty noua pe forum / inscriere concurs

Mesaj Scris de snoopy Vin 05 Mar 2010, 1:03 am

sunt noua pe forum, dar vreau sa ma inscriu si eu la concurs. Am descoperit de cateva luni acest forum, mi-a placut, dar nu am scris inca. Nu am scris dintr-o anumita inertie a omului care nu a scris pana acum niciodata pe forumuri. La capitolul tricotaje, ma evaluez fiind de nivel intermediar, dar ma motiveaza acest concurs. sper sa ma pot incadra in timp.

SUCCES PARTICIPANTELOR!!!
snoopy
snoopy
helper
helper

Numarul mesajelor : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 03/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de scami Vin 05 Mar 2010, 8:16 am

Draga Ioana, imi cer scuze, dar nu stiam ca nu am voie sa trimit mai multe mesaje. Oricum mi se pare putin nedrept faptul, ca noi, ultimele venite pe forum si dornice de a participa la concurs nu putem datorita faptului ca trebuie sa postam 50 de mesaje.
In plus nu crezi ca ar fi mai echitabil ca cele inscrise pe forum de aprox o luna sa poata participa la concursuri cu un numar mai mic de mesaje?
regulament
scami
scami
helper
helper

Numarul mesajelor : 68
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 23/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de ioana soare Vin 05 Mar 2010, 8:39 am

Regulamentul este deja facut si nu se discuta. Cine vrea sa participe trebuie sa se conformeze acestuia. Aceasta regula a fost prezenta si la concursurile de la croitorie si nu a incercat nimeni sa o schimbe. Poti sa scrii cate mesaje vrei doar sa nu fie unul dupa altul.
Pentru mai multe detalii citeste Regulamentul forumului link
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de Admina Vin 05 Mar 2010, 10:05 am

scami a scris:Draga Ioana, imi cer scuze, dar nu stiam ca nu am voie sa trimit mai multe mesaje. Oricum mi se pare putin nedrept faptul, ca noi, ultimele venite pe forum si dornice de a participa la concurs nu putem datorita faptului ca trebuie sa postam 50 de mesaje.
In plus nu crezi ca ar fi mai echitabil ca cele inscrise pe forum de aprox o luna sa poata participa la concursuri cu un numar mai mic de mesaje?
regulament

Scami, ai tot timpul din lume sa postezi cele 50 de mesaje, nu trebuie sa incalci Regulamentul forumului ca sa te incadrezi in Regulamentul concursului. Stii expresia : Unde-i lege, nu-i tocmeala? Se aplica si in cazul acesta, unde am fi daca am face concesii? Si membrii vechi de un an, daca nu au 50 de mesaje, trebuie sa le posteze.wink
Apropo, ar fi foarte util daca ati mai posta si cateva creatii tricotate, pe ici pe colo, pe la categoriile respective. Daca tot sunteti membre cu " vechime" de o luna, macar sa va cunoastem prin creatiile voastre nu doar prin discutii, la cafele. Fara referire la o persoana anume, generalizam pentru ca nu este primul concurs pe care-l organizam.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de bubu85 Vin 05 Mar 2010, 10:08 am

Dodo felicitari
frumos sal
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de skygirl Vin 05 Mar 2010, 10:40 am

bafta multa participantelor la concurs. In sfarsit m-am apucat si eu sa invat sa impletesc, si acest concurs m-a impulsionat sa incep. De participat normal ca nu voi participa, ca ieri abia am invatat sa fac punctul lenes, dar macar stiu ca ma aleg si eu cu ceva in urma acestui concurs. Abia astept sa vad minunatiile voastre...

Imi place modelul de sal postat pana acum, sunt fana gaurele :D
skygirl
skygirl
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Varsta : 33
Localizare : iasi
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de marlen372001 Vin 05 Mar 2010, 11:16 am

dragi fetelor nou-venite,

nu trebuie sa va suparati daca de-abia ati venit. as zice si ca trebuie sa si dati ceva ma intai, pentru a primi in schimb. pana una-alta observ ca destula lume nu este dispusa sa cedeze ceva din ceea ce stie si sa-si impartaseasca rezultatele obtinute cu ceea ce a invatat de aici.

draga admina,

eu una nu-mi fac probleme.
sunt convinsa ca la jurizare comisia va tine cont si de ceea ce posteaza concurentele in general si de nivelul de dificultate al lucrului, de imaginatia fiecaruia pusa la lucru, ce reprezinta acesta si cum reprezinta persoana care il va purta si de felul de prezentare la final pe forum. eu zic ca asa ar trebui.

pana una-alta - inapoi la lucru !
spor si voua, fetelor,

marlen
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de ioana soare Vin 05 Mar 2010, 11:35 am

Juriul nu va tine cont de activitatea pe forum, asa cum s-a precizat si la toate celelalte concursuri. Implicarea si ajutorul dat membrilor forumului este foarte mult apreciat de catre toata lumea , insa nu creaza un avantaj in fata juriului la concurs. Avantajul este acela ca persoana fiind avansata intr-ale tricotatului isi va valorifica la maxim cunostintele in realizarea unei creatii frumoase.
La sectiunea tehnica la acordarea notelor se va tine cont de dificultatea si complexitatea modelului.
Imaginatia si modul de prezentare vor cantari mult la sectiunea artistica. Se va tine cont bineinteles de cat de bine se potriveste modelul ales persoanei care il poarta, cat de bine o reprezinta si cat de frumos o pune in valoare atat pe purtatoare cat si tinuta aleasa.

Asa cum a spus si Admina fetele noi ar fi frumos sa posteze si alte creatii , pentru a le cunoaste mai bine.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de marlen372001 Vin 05 Mar 2010, 11:47 am

ioana,

mesajul tau e general sau mi se adreseaza ?
am verificat de 4x ce am postat si nu am pomenit nicaieri "activitatea pe forum" si nici "avantaj".

te rog sa verifici si tu.
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de ioana soare Vin 05 Mar 2010, 11:57 am

marlen372001 a scris:

sunt convinsa ca la jurizare comisia va tine cont si de ceea ce posteaza concurentele in general
marlen

raspunsesem la aceasta parte a mesajului tau. Nu ti se adresa in mod special, este valabil pentru toata lumea. Este in acord cu celelalte concursuri care s-au organizat , cand au participat concurente care au ajutat foarte mult si in mod constant celelalte membre ale forumului.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de adar Vin 05 Mar 2010, 12:10 pm

Din tot sufletul va doresc succes tuturor participantelor.
Ca de obicei, premiile sunt absolut irezistibile ... din pacate eu sunt inca in refacere si in lipsa totala de idei ... de data asta o sa apreciez creatiile voastre si voi castiga modele noi Smile

Felicitari administratorilor si sponsorilor, care au fost si de data asta la inaltime ! kiss
adar
adar
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 277
Varsta : 45
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de scami Vin 05 Mar 2010, 12:15 pm

Ok fetelor! O sa respect Regulamentul si in curand o sa postez si lucrusoarele facute de mine. Oricum aveti dreptate: am timp pentru mesaje si m-am si apucat de lucru pentru concurs.
Nu fiti supi pe mine
scami
scami
helper
helper

Numarul mesajelor : 68
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 23/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de ioana soare Vin 05 Mar 2010, 12:22 pm

Adar mai ai timp si pentru inspiratie si pentru executie:) Sa te refaci cat mai repede! pupi

Scami nu e nimeni supi pe tine pupi
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de Dodo-pui Vin 05 Mar 2010, 12:25 pm

Multumesc pentru aprecierii Flowers

Adar refacere rapida...
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de mihatm80 Vin 05 Mar 2010, 2:05 pm

fetelor pot sa ma inscriu si eu la concurs si asa aveam de gand sa-mi fac si mie un obiect vestimentar ca pana acum am facut la fetite , si am sa revin cu poze la sectiunea crosetat cu bolerouri ce le-am facut fetitei mele si nepoatei
mihatm80
mihatm80
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 43
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 11/01/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de simonag Vin 05 Mar 2010, 2:06 pm

Bafta tuturor fetelor ! Abia astept sa vad minunatiile voastre . Am urmarit si alte concursuri de pe forum si intradevar s-a lucrat cu pasiune si inspiratie. Premiile sunt super faine. Poate la un moment dat ma inscriu si eu la un concurs aici .Pupici la toata lumea ,inspiratie multa si spor la treaba ! tricot
bucurie bucurie bucurie bucurie
simonag
simonag
helper
helper

Numarul mesajelor : 25
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de mnarcisa Vin 05 Mar 2010, 3:09 pm

Ma maca palmele. Parca as lucra si eu ceva. Mi-a venit si o ideie. I-mi este dor de vara. Acum sa vad daca reusesc sa termin si eu ceva tricotat. Ar fi o premiera la mine.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de Admina Vin 05 Mar 2010, 9:45 pm

Adar, refacere rapida si nu ocoli concursul. Mai ales daca nu poti sa faci efort si trebuie sa stai cuminte, ai timp sa impletesti. wink
Spor la tricotat, tuturor! Ideile vin ele, cautati prin link-uri, prin pozele de pe calculator, pe net. E pacat ca afara e urat si frig, nu va poate inspira primavara...
Dodo-pui, foarte frumos salul si ai fost rapida in executie. Am si eu firul acela si am facut un fular din el, dar crosetat. E asa de moale, sa-l porti sanatoasa.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de geany Sam 06 Mar 2010, 2:53 pm

Multumiri organizatorilor, sponsorului si juriului, dar si tuturor membrilor care sustin participatntii Flowers

Desi nu sunt AS in materie de tricotat, ma voi stradui si eu sa fac parte din acest concurs in calittate de concurent si sa-mi demostrez ca pot acum si nu mai tarziu...

Bafta tuturor si inspirarie maxima. bucurie bucurie bucurie
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de ady_kat Dum 07 Mar 2010, 4:12 pm

Admina a scris:Ady_kat, numai saluri/ esarfe de adulti, de dama. Hainutele de copii sunt dulci, frumoase, cum vrei tu, dar nu putem compara ceva pentru adulti cu ceva pentru copii. Eventual vom face si mini-concursuri cu premii ceva mai micute, dar tema speciala pentru copilasi.
multam de raspuns..am inceput si eu ceva pt mine..dar cred ca-mi dau silinta degeaba
nu e un model greu..dar nu se vede..fiindca eu mi-am ales un fir in degrade...ce sa-i faci daca pe ala mi s-a pus pata!
oricum eu il voi purta cu mare placere...
sa aveti "succesuri"!
ady_kat
ady_kat
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 235
Localizare : in Dobrogea
Data de inscriere : 23/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de ribana Dum 07 Mar 2010, 5:10 pm

Dodo, felicitari pentru rapiditate si realizare!
E un accesoriu si practic si foarte frumos.

Adar, iti doresc sa te refaci cat mai repede si sa participi si la concurs.

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Em2
ribana
ribana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 192
Varsta : 74
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de scami Lun 08 Mar 2010, 7:58 am

Felicitari Dodo! Esti foarte rapida si salul este frumos.
Multa bafta!
scami
scami
helper
helper

Numarul mesajelor : 68
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 23/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de LYNDA Mar 09 Mar 2010, 10:19 am

Fetele ma inscriu si eu hug daca la croit nu am reusit sa ma descurc macar la andrele nu-i prima data....

Multumim organizatoarelor si sponsorilor multumesc

Dodo- pui e super felicitari kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de dicioanacris Mar 09 Mar 2010, 12:44 pm

super concursul, iar premiile tare-mi fac cu ochiul............cred ca de asa ceva am nevoie sa termin si eu ceva......nu am mai tricotat ceva cap-coada de pe vremea studentiei.Deci, da ma inscriu si eu in concurs wink . Succes tuturor participantelor!
Dodo-pui, frumos salul, sa-l porti cu placere.
Multumim organizatoarelor si sponsorilor.
dicioanacris
dicioanacris
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 47
Localizare : cluj-napoca
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de ioana soare Mar 09 Mar 2010, 2:44 pm

Spor la treaba , abia astept sa vad ce iese din mainile voastre pricepute! prietenie
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 14 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB