Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

+52
zylv
bibitu
Uca
GABRELA
arielas
Indra
virus
danabekk
oana_007
andra2010
haute_couture
veniciuc nicoleta
SilviaDumitrescu
danae
ileana cosanzeana
MagdaMarin
Cornelya
amia
Kristina
kla78
Katerina
tomari
rosita
mdlupu
IrisT
mihaela72
mes
Camy
smarande
vilcris
leonutza69
Zana Mica
alexya
Alina.C
amnro
magdaflorea
Karina33
Admina
niculaie
nadina_b2005@yahoo.com
Panea Laura
teisoara
diada
elenita
milena
pisi
Noemi
geany
Hamartia
MAYA
zarino
MihaelaT
56 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de Noemi Joi 27 Mai 2010, 6:03 pm

Admina a scris:.......
Acum am o nelamurire, poate ma ajuta Noemi sau Niculaie. Se coase de pe fata, cu materialul indoit in jos, deci nu se vede marginea. La lucrurile cumparate, e perfect cusut, chiar pe margine. Eu am cusut putin inspre terminatie, ramane ceva material dupa cusatura de acoperire de pe dos. Il tai langa cusatura, asa se procedeaza? Sau trebuia sa nimeresc chiar pe ea? Question
............
Na ca tarziu am vazut mesajul Sad
Cred ca by now ai aflat ca se coase pe fata materialului. E cam greu, si eu inca ma specializez, totul tine de indemanare. Uneori raman portiuni neacoperite, alteori ne ramane margine in plus, dar mai bine varianta 2, si taiem frumos la sfarsit.
Eu pipai cu degetul si verific tot timpul unde ma aflu cu cusatura, si cu timpul o sa vezi ca te inveti.
Daca te mai pot ajuta nu ezita sa intrebi, atata cat stiu si eu, desi nu mi-a expliat nimeni nimic special la masina asta.

Sa o folosesti cu placere !!
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de alexya Lun 31 Mai 2010, 9:05 am

Buna,
Ma poate ajuta cineva sa-mi spuna la ce ar folosi piciorusul de mai jos?
L-am primit cu triplock-ul Brother 3034D si nu e prezentat in manual.
Nu stiu la ce ar folosi. Scrie pe el LB4.
Multumesc frumos.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre geany in Lun 31 Mai 2010, 1:48 pm, editata de 1 ori (Motiv : schimbat link poza)
avatar
alexya
helper
helper

Numarul mesajelor : 27
Localizare : Romania
Data de inscriere : 30/04/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Buna Magda

Mesaj Scris de Panea Laura Joi 03 Iun 2010, 12:56 pm

magdaflorea a scris:As vrea sa-mi spuneti parerile voastre, daca ati lucrat pe triplocul 454d marca privileg de la quelle si materiale groase, gen blug. Am o masina de cusut liniara care nu are forta necesara sa treaca prin materiale groase si ma chinuie la materialele groase. Am vazut ca au mai redus cu 10% pretul la triploc si ma tot bate gandul sa-l iau.

Eu sunt foarte multumita de triplockul 454, si il am de vre-o 2-3 luni. Am cusut si blug, si ceva stofa mai groasa si merge, inca invat sa-l reglez in functie de materiale. De cand l-am luat parca nu mai vreau sa cos la masina lineara Embarassed
Daca nu l-ai luat inca eu te sfatuiesc sa-l cumperi, pentru mine merita investitia, desi nu cos zilnic, fac si eu cate o hainuta pentru cei din familie.
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de Zana Mica Joi 03 Iun 2010, 8:30 pm

Buna fetele.Am si eu o intrebare: se poate surfila si cu o masina liniara?Nu am triplock dar vreau sa surfilez ceva bumbac neelastic.Am o masina de cusut electrica cu pedala.
Multumesc! kiss


Ultima editare efectuata de catre Zana Mica in Vin 04 Iun 2010, 1:16 pm, editata de 1 ori
Zana Mica
Zana Mica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/11/2009

http://www.crazydesigns.ro

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de leonutza69 Joi 03 Iun 2010, 9:29 pm

eu cu liniara am surfilat cu zig-zag si mai am o cusatura care seamana un pic cu cea facuta de uber
leonutza69
leonutza69
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Varsta : 54
Localizare : fizic-Italia,suflet -Fagaras!
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de geany Joi 03 Iun 2010, 9:35 pm

Zana, daca masina ta liniara coase zig-zag ai puutea surfila. De ex. eu am avut o masina de cusut liniara Ileana si nu coasea zig-zag.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de Zana Mica Joi 03 Iun 2010, 10:05 pm

Da masina mea are si zig zag.Deci se poate!Imi trebuie un piciorus special sau o ata anume?Va multumesc mult pentru raspunsuri!
Zana Mica
Zana Mica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/11/2009

http://www.crazydesigns.ro

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de diada Vin 04 Iun 2010, 8:38 am

Zana mica, schimbul de link-uri te rog. Mai multe detalii la semnatura mea.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Alexya

Mesaj Scris de Panea Laura Vin 04 Iun 2010, 9:17 am

alexya a scris:Buna,
Ma poate ajuta cineva sa-mi spuna la ce ar folosi piciorusul de mai jos?
L-am primit cu triplock-ul Brother 3034D si nu e prezentat in manual.
Nu stiu la ce ar folosi. Scrie pe el LB4.
Multumesc frumos.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uite aici cateva link- uri, poate te ajuta, sunt mai multe picioruse cu explicatii link [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de teisoara Vin 04 Iun 2010, 10:20 am

Intrebare de la o novice:
acele la overlock vor fi schimbate fct.de material ca la liniara?
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de diada Vin 04 Iun 2010, 11:07 am

Eu nu le schimb, desi cred ca nu e corect cum fac eu.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de vilcris Vin 04 Iun 2010, 11:13 am

diada a scris:Eu nu le schimb, desi cred ca nu e corect cum fac eu.

Nici eu nu le schimb ca mi-e lene! rade Desi sunt sigura ca nu e corect cum fac eu rade Si la materiale subtiri chiar se simte dar prefer alta alternativa la liniara decat sa schimb acele. Lenea, de! rade
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de Karina33 Vin 04 Iun 2010, 2:38 pm

Eu merg pe principiul nici cal, nici magar si am ace de 90 la triplock. Si n-am avut necazuri din cauza asta niciodata.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de vilcris Vin 04 Iun 2010, 2:43 pm

Karina33 a scris:Eu merg pe principiul nici cal, nici magar si am ace de 90 la triplock. Si n-am avut necazuri din cauza asta niciodata.

Eu n-am reusit s-o scot la capat acceptabil intotdeauna mai ales la voalul de matase.
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de Karina33 Vin 04 Iun 2010, 2:49 pm

Pentru voaluri umblu mai mult la reglaje, pana sunt cat de cat multumita. Dar nu acul ma supara acolo. Si de multe ori schimb materialele la lucru si uit sa reglez atele si incep sa le reglez in mers si asa arata de zici ca-i de exercitiu cate o rezerva festonata. zid

Mai am de la o croitorie facuta rost niste ata de festonat mai subtire, mai fina, si iese mai fin cu ea dar o folosesc numai cand e musai.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de vilcris Vin 04 Iun 2010, 2:56 pm

Karina33 a scris:Pentru voaluri umblu mai mult la reglaje, pana sunt cat de cat multumita. Dar nu acul ma supara acolo. Si de multe ori schimb materialele la lucru si uit sa reglez atele si incep sa le reglez in mers si asa arata de zici ca-i de exercitiu cate o rezerva festonata. zid

Mai am de la o croitorie facuta rost niste ata de festonat mai subtire, mai fina, si iese mai fin cu ea dar o folosesc numai cand e musai.

Da, ai dreptate nici eu n-am rabdare sa pierd timpul sa reglez si o fac din mers si cateodata arata ca un experiment. Si iarasi o mai ia razna cand ii pun cateodata papiote obisnuite nu ata la con. Sa dea dracii daca reusesc sa-l reglez din mama masii de butoane cu papiotele rade . Cum ii pun conuri, cum nu se mai supara pe mine. bine Probabil ca e ceva si in legatura cu grosimea sau elasticitatea atei dar nu mi-am batut capul prea tare.
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de Karina33 Vin 04 Iun 2010, 3:03 pm

Cu materialele gen saten elastic sau bumbacul ala satinat elastic sunt probleme. Eu le-am mai dat de cap regland diferentialul si pasul, plus ca las talpita pe presiune mica. Nu pot sa-ti spun exact cum reglez ca banuiesti si tu ca o fac din mers pana-s multumita.
Mai degraba pot spune ca ata aia la papiote e mai bine mercerizata si merge ok. Probleme mai am cu unele ate la con care sunt sau cu firul inegal sau prea rasucite. Alea fac figuri si-n liniara.
Probabil ca depinde si de fiecare utilaj in parte, fiecare cu particularitatile lui.

Ma exaspereaza mecanicul cand mi-l regleaza si-mi face proba e suuuper, eu il dereglez pe parcurs.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de vilcris Vin 04 Iun 2010, 3:14 pm

scratch Mai, s-ar putea sa ai dreptate si sa fi fost mai mult materialul si nu atele la papiota ca era vorba de satinul elastic de la rochia fiica-mii. Am reglat si eu din diferential si s-a mai potolit. La presiune mi-a fost lene sa umblu. Am preferat sa "ajut" materialul putin cu mana si m-am descurcat pana la urma.
Si, te rog, am conuri "Gutermann", ce valoarea mea (vorba Adminei). Mi-a dat cineva de la o fabrica de confectii acu vre-o 10 ani si mai am si-acum dar doar negru, gri inchis, gri deschis si alb.
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de geany Vin 04 Iun 2010, 3:27 pm

Si eu am la overlock ace de 90. Doar de-alea am si-s scumpe ca naiba sa imi iau mai multe grosimi si nici nu gasesc oriunde. Eu va zic ce-am observat; cu ata la papiota la fel acele conuri care mai au putin fir pe ele, coase masina aiurea... de ce, eu cred ca este prea usorara bobina, in schimb cu acele conuri pline merge foarte bine. Nici prin reglaje nu prea le dau de cap.... Si inca ceva, overlock-ul meu e adevarat ca-i marca lu peste... dar imi coase doar cu 2 sau cu 4 fire. Cu trei fire nu. Daca mult acul din dreapta in stanga nu coase deloc sau eventual doar cusatura aceea lantz, dar nu surfileaza... e bengos nu? scratch
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de vilcris Vin 04 Iun 2010, 3:48 pm

Geany, stii, e ca intr-o casnicie. Trebuie sa treaca ani buni ca sa va cunoasteti unul pe altul si sa va obisnuiti rade
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de geany Vin 04 Iun 2010, 3:51 pm

NUUU, eu nu-l compar cu o casnicie...Eu vreau unul nou si multi functional (overlock-coverlock) rade
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de Zana Mica Sam 05 Iun 2010, 6:58 am

diada a scris:Zana mica, schimbul de link-uri te rog. Mai multe detalii la semnatura mea.
Gata diada, v-am adaugat banner-ul pe blog.Imi cer scuze pentru neatentie.
Zana Mica
Zana Mica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/11/2009

http://www.crazydesigns.ro

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Daca stie cineva cum se pun atele la o masina de surfilat industriala romaneasca

Mesaj Scris de smarande Dum 06 Iun 2010, 12:13 am

Buna ziua tuturor .
Sunt cam noua pe aici si tin sa va spun ca tocmai mi-am achizitionat o masina veche industriala romaneasca si nu stiu cum se pun atele. Va rog sa ma ajutati.


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Dum 06 Iun 2010, 3:02 pm, editata de 1 ori (Motiv : subiecte fuzionate)
smarande
smarande
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : google
Data de inscriere : 06/06/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de Noemi Dum 06 Iun 2010, 1:01 am

Cred ca mai degrabă noapte buna Smile
ar ajuta o poza sa vedem cum te putem ajuta.
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de Camy Dum 06 Iun 2010, 2:08 am

exact pune o poza ,si eu am avut un triploc romanesc vechi ,acum sa vedem..
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(2) - Pagina 3 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB