Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

+16
miki72
Giobsy
kisslandia
mady85
avr_dana
Roxy
livia1981
ramomic
alessia
juliennej
deiutza23
ana_bela
dana_mi16
crixuta
andreea_2008
arime
20 participanți

Pagina 16 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Mar 09 Feb 2010, 10:39 pm

Seara buna dragelor
Am inceput dieta. Azi a fost mai usor ca am umblat.
Am ajuns din nou la Timisoara cu Iannis si se pare ca e o reactie intarzita la vaccinul care l-a facut la 4 luni. Am primit si ceva tratament, homeopat, bineinteles si vaccinul de 6 luni il vom face abia dupa 1 martie. Acum marea mea problema e ca nu stiu cum sa-i zic doctoritei de familie ca ne-am dus la alt dr. Of, doctorii astia zid
Am obosit.
Va pup si va doresc o noapte linistita. kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 09 Feb 2010, 11:10 pm

Marti:
Md: 1cafea cu lapte, 3linguri coliva
P: clatita SB (2oua, 125g branza slaba milli, indulcitor, esenta de vanilie – 350cal)
C:2cremvusti pui, 1/2pulpa mica, 1lingura fasole, salata verde
G:3linguri coliva, 1cacao cu lapte

ma bucur ca te-ai simtit bine alessia de ziua ta, chiar meriti
eu azi sunt Sad... v-am pov ca aveam catelusul bolnav. ei bine, azi noapte n-a mai rezistat 😢
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Mar 09 Feb 2010, 11:18 pm

Of Andreea, ce nasol Sad Sad, asta chiar e un eveniment tare trist hug , nu fi suparata, sau incearca sa te gandesti la o solutie sa vindeci pierderea asta...Important e ca el a fost fericit la voi in familie, ca a ajuns la voi si l-ati iubit. Dar e normal sa suferi o perioada.....uffffffffff.

Ana, poti sa ii zici doctorului ca ai o ruda care e dr si cu care te mai sfatuiesti. Sanatate lu cel mic, ce complicat devine totul cand cel mic nu mai sta in burtica....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 09 Feb 2010, 11:21 pm

stiu cris dar e ciudat, imi tot vine sa ma duc in curte sa-i dau de mancare ca doar asta fac de 19ani in fiecare seara in care sunt acasa
dar pe de-o parte sunt usurata pt ca saracutul de el tare s-a chinuit ieri Sad
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de dana_mi16 Mar 09 Feb 2010, 11:22 pm

salutare fete dragi
ALESSIA la multi ani cu intarziere,dar sper sa ai parte de tot binele din lume si tot ceea ce visezi sa se implineasca
ARIME- EU ITI SPUN DE ACUM LA MULTI ANI FERICITI SI MULTE BUCURII SI REALIZARI
ANDREEA imi pare rau pentru cutu tau
fetele eu nu v-am citit. pur si simplu sunt franta dar am sa va pov mai multe maine, acum va spun doar ca lucrez si e super, asta e motivul pentru care nu am mai intrat
va pup pe toate
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 09 Feb 2010, 11:25 pm

felicitari dana, sa fie intr-un ceas bun si sa-ti placa in cont si sa fie totul super ok pupi

cris tu cand aflii dc nasti pe 18 sau pe 22? vaai ce putin mai e kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Mar 09 Feb 2010, 11:34 pm

Andreea, pai e ca un membru al familiei, e normal sa iti lipseasca.... pupi
Dana, eu cred ca o sa il las sa vina pe 22, daca e totul ok, ca rechinutzu meu trebuia sa fie pestisor, asa ca ce sa ma mai bag eu sa sucesc datele?
Dar sigur va zic pe 15 cand vb cu doctorita...
Medeea, mai ai doar 30 de minute pana la ziua ta, asa ca iti voi ura si eu LA MULTI ANI!!!!!!!!!! si tot ceea ce iti doresti Smile


LE: fug si eu in pat ca in seara asta nu m-am simtit grozav, ma ia cu emotii....


Ultima editare efectuata de catre crixuta in Mar 09 Feb 2010, 11:38 pm, editata de 1 ori
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 09 Feb 2010, 11:37 pm

24 de minute wink
LA MULTI ANI!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Mar 09 Feb 2010, 11:39 pm

ura
Ce faina e felicitarea Andreea Smile
Gata, fug!!!!!!!!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 09 Feb 2010, 11:40 pm

somn usor
pupi si pt tine si pt andreiut
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Mar 09 Feb 2010, 11:53 pm

andrica-sorry de catelus.e greu tare..cind am avut unul ,acasa si a murit,atita am pins si eu si frate-meu...nu ne mai puteau opri ai nostri...:(eram in clasa a 4 a cind l-a adus tata si era mic,mic cu o coada stufoasa ca un drapel...tare drag ne-a fost..Sad

arime-a multi ani sanatosi,frumosi,fericiti alaturi de cei dragi.
frumos tort!

dana-bravo ca ai gasit job,sa iti placa in continuare si sa iti aduca multe satisfactii.

ana-inca o data sanatate lui iannis.

cum petreci vacanta,andrica?

o seara faina tuturor!


Ultima editare efectuata de catre juliennej in Mar 09 Feb 2010, 11:55 pm, editata de 1 ori
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 09 Feb 2010, 11:54 pm

pupi julie
vacanta asta ma cam plictisesc, am stat cam mult in casa ca la ce zapezi sunt pe afara.....
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Mar 09 Feb 2010, 11:56 pm

lasa andrica,mai la primavara e timp de iesit...Smile
mai tii dieta?sport?oricum esti slabuta si frumoasa:)
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 10 Feb 2010, 12:13 am

sport n-am mai facut, nici dieta Sad dar trebuie ca acum vine ziua mea
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ramomic Mier 10 Feb 2010, 12:17 am

LA MULTI ANI ARIME!!!!!!!!!! Sa ai parte de tot ce-i mai bun in viata si sa te bucuri de fiecare clipa alaturi de cei dragi pupi hug
Multi pupici de la mine si Marutza mica pupi pupi pupi

LE: ANDRICA pupi acum am citit de catelul tau ... imi pare tare rau.
DANA_MI felicitari pt.job. Sa ne dai detalii wink ... tot in contabilitate?
ANA, dar de ce zice medicul ca ar fi efectele vaccinului? Shocked Si sa apara dupa atata timp? Nu contest, doar intreb pe ce se bazeaza cand spune asta? Eu stateam linistita dupa fiecare vaccin daca nu facea febra sau altele in ziua respectiva ... nici nu mi-a trecut prin cap ca se poate sa apara reactii asa tarziu pupi .

Raport:
- un bol ciorba de fasole verde, ardei iute, 60 gr.paine Sm
- 3 felii chec diet
- un bol ciorba de legume cu pui
- rulada din piept de pui, crema de branza ungureasca, 80 gr.paine Sm, ardei gras, rosie
- 50 gr.crema Sly cu cacao si vanilie
- 300 ml suc de mere fara zahar adaugat, ceai de urzica, cafea
Mie nu mi se pare ca mananc putin fetelor, mai ales la cat sunt de balonata in perioada asta Sad . Sper sa fie doar ciclonul si sa nu ma fi ingrasat.
Va pup fetele si vorbim maine. Noapte buna pupi prietenie

PS: ALINUTZA am reusit sa vad pozele (mai devreme nu se vedeau) si vreau sa zic ca esti o dragutza si bb Eric e mortal love (primele lui urari pt.tusica wink ).
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Mier 10 Feb 2010, 9:21 am

Neata fetelor Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 10 Feb 2010, 11:07 am

neata fetelor kiss

l.e.: alessia cat de dulci pot sa fie pozele cu bebe eric wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Mier 10 Feb 2010, 11:59 am

Salutare dragele mele
Andreea, imi pare nespus de rau. Sunt cu gandul la tine. Asa e, un animalut care il ai de atata timp face parte din familie. Si eu am un motan si l-am crescut de la 6 saptamani. Imi e taaare drag. Asa ca te inteleg. pupi
Ramo, ea s-a gandit la asta pentru ca si data trecuta cand a fost racit, a fost aceeasi poveste cu tusit noapte pana a vomitat. Cand l-a ascultat, nu s-a auzit nimic si nici nu avea gatul rosu, deci ciudat. La fel si acum si nu a trecut cu nimic, cu nici un fel de medicament. Acum ne-a dat tot ceva homeopat. Sper sa isi revina. Nici mie nu mi-a venit sa cred cand mi-a spus. Atat a mai zis ca e ca o tuse convulsiva, aceleasi simptome.
Juli, pupi
Cris, odihneste-te si daca te doare tare, stii, ia un no-spa. Daca nu trece, fuga la dr sau macar sun-o. kiss

Arime, LA MULTI ANI cu multe bucurii si sanatate. Sa fi mereu vesela si fericita. Primeste un maaaare pupic de la mine, de la Edy si Iannis. kiss kiss kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 10 Feb 2010, 12:30 pm

felicitari pt dintisorul lui iannis kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Mier 10 Feb 2010, 12:32 pm

andreea_2008 a scris:felicitari pt dintisorul lui iannis kiss

Iote-l si pe spionul cel mic Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 10 Feb 2010, 12:37 pm

si eu pe=aici wink

l.e.: eu ies, zi frumoasa fetelor kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de Roxy Mier 10 Feb 2010, 5:31 pm

Am aparut si eu ! pupi fetelor !

Arime, un sincer si din suflet LA MULTI ANI ! Iti doresc sa ai parte de bucurii si impliniri, sa fii vesela si sanatoasa si sa fii mereu inconjurata de oameni care sa te iubeasca si sa te aprecieze ! Multi kiss de la mine si de la Tudor.

Andrica, imi pae rau de catelusul tau. Si eu stiu cat e de greu. Pan` la varsta asta de batranica care sunt, vorba unuia, m-am atasat de 2 caini, unul l-am avut veme de 10 ani si a murit lovit de masina. Dupa vreo tei ani, ai mei mi-au adus un alt catelus mititel pentru ca stiau cat imi plac. Dar nici cu asta nu am avut noroc. L-am avut 6 ani jumate si s-a pierdut cand renovam gardul dimprejurul gradinii. Desi am incercat s ail tin mai mult in casa in zilele alea, a evadat si dus a fost. Am luat casele, strazile la rand, nimeni nimic.... Dupa vreo doua luni o vecina care nu fusese acasa cand am cautat-o si vobisem doar cu fiul ei, mi-a zis c aintr-o zi a gasit un caine mort care semana cu al meu intre gardul ei si al vecinului, vecin care are vreo 15 caini ciobanesti caucazieni pe care ii imperecheaza ca sa faca bani cu cateii. Deci daca a fost al meu si a ajuns la cainii aia, e clar ce s-a ales de el...in concluzie, eu nu mai vreau caine ! De atunci am zis ca nu ma mai atasez de niciun catel, Cand o sa vrea copilul, atunci o sa luam ceva de talie mica. Avem si acum o pereche de carpatini, frumosi, super, dar....nu`s pentru mine.

S-a trezit Tudor, asa ca ies, vobim mai incolo. Pupicei !
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de alessia Mier 10 Feb 2010, 6:52 pm

cake LA MULTI ANI -ARIMEEEEE!!!!!!!!!!!MULTA SANATATE SI MULTA FERICIRE SI TOT CE-TI DORESTI TU SA SE INDEPLINEASCA. birthday

Eu inca-s rupta de oboseala si n-am putut dormi decat 2 ore aseara.Am baut o cafea,dar nu m-a ajutat prea mut.

ANDREEA,imi pare rau de catelusul tau,dar totusi gandeste-te cat ai fost de norocoasa sa-l ai aproape 20 de ani langa tine.Mai ales daca zici ca s-a si chinuit,poate e mai bine asa pt el. Te cred ca esti f trista,e ca si cum ai pierde un membru al familiei...


Ultima editare efectuata de catre alessia in Joi 11 Feb 2010, 2:34 am, editata de 1 ori
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de avr_dana Mier 10 Feb 2010, 8:21 pm

Helo fetele

Am intrat si eu sa-ti urez Arime LA MULTI ANI !!! Sa fii sanatoasa, bucuroasa , sa ai numai fericire alaturi de cei dragi...si sa tortelesti mereu cu acceasi pasiune pupi party birthday birthday birthday birthday

Andrica Sad sorry pt catelus. SI mie imi plac enorm catelusii, si sigur la casa o sa am vreo doi , macar Smile

MAi luna asta avem o gramada de sarbatorite, nu ?

DAna felicitari pt job, poate treci sa ne pov mai multe.
Ramo sincer mie mi se pare ca papi ok, adica nu mult deloc.

Alessia ...bv pt chef....Tu vrei si distractie si odihnita sa fii in acelasi timp croseta

VA pup si ne mai auzim ;)
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Mier 10 Feb 2010, 9:05 pm

andreea_2008 a scris:felicitari pt dintisorul lui iannis kiss

wink
Multumim. Suntem maaaariiii. rade
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB