Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ornarea torturilor noastre - cap.3

+59
Cristina_Ionela
Alexxia
Luthelo
aba
betymi72
milena
dandana
denis21
Ela
luminita_khader
marami
came_lia
Ela42
Noemi
danadea
valentinadof
europolis
ivanoiuadela9
danabekk
codruta-cosmina
veniciuc nicoleta
cata13lina
letho
Maci
stoy
totolina
Uca
ramonikk
miclescumirela
ioana soare
Camy
raveca
Karina33
adelina24
emi
maliniciu elena
AlinaJ.Bijoux
Cristale
nadja
cris69
cretu_veronica22
zylv
vasilica
Marry
SilviaDumitrescu
iuliana72
danae
Admina
diada
teisoara
skygirl
mnarcisa
mihamiha
mady85
angells
Giobsy
anc@
arime
MihaelaT
63 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de raveca Lun 12 Apr 2010, 5:31 pm

foarte frumoase torturile fetelor!!! dar pt incepatoare nu aveti nimik?duminica e ziua fetitei mele...face 1 an si as vrea sa ii pregatesc eu tortul.ma poate ajuta cineva cu o reteta mai usoara?si as vrea sa nu fac blat...sa pun piscoturi...vreau sa zic ca voi va poteti numi experte...de curioasa intreb si eu cam cat costa un tort...?
raveca
raveca
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 16/02/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de diada Lun 12 Apr 2010, 6:27 pm

Admina, m-ai omorat cu mini-tortuletele, cred ca a fost bataie pe ele, esti foarte talentata! Esti o mama minunata!
Sa-ti traiasca fetita si sa va aduca numai bucurii! birthday

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de arime Vin 16 Apr 2010, 12:23 pm

Admina superbe cupcakes ale tale [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

******

Tortuletul este unul foarte special si ma bucur ca Ioana(_soare) s-a gandit sa o ajut la realizarea acestei surprize dulci pentru iubitul ei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sper din suflet sa-l uimeasca si sa se bucure de Jeep-ul decapotabil Army cake ce-i reprezinta...


La multi ani fericiti Adoratului tau si sa aveti parte de o petrecere reusita alaturi de cei dragi! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de cretu_veronica22 Sam 17 Apr 2010, 9:14 am

Foarte frumoase torturi!
Astea le-am facut la Paste.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sa va arat tortul facut pentru ziua mea.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
cretu_veronica22
cretu_veronica22
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 192
Varsta : 62
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de Camy Sam 17 Apr 2010, 9:59 am

foarte frumoase torturi,trebuie sa mai incerc si eu cu martipanul asta ,am facut o data ,nu mi-a iesit si m-am lasat pagubasa zid
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de ioana soare Dum 18 Apr 2010, 8:28 am

Arime multumim mult atat pentru tortul minunat cat si pentru urari! pupi hug A fost atractia serii, toata lumea i-a facut poze, si toata lumea s-a distrat si vroia sa stie ce si cum si de unde:) Iar la gust a fost nemaipomenit de bun, am mancat un felioi mare si mi-a parut rau ca nu mai incape ca mai vroiam inca:)))Eu si Karol ne-am amuzat tare dezlipind si mancand literele:)). Am facut poze cu sectiunea si o sa pun aici sa vedeti ce iami arata si in interior torturile lui Arime.

edit: Am uitat sa zic de surpriza - sa nu-ti faci probleme ca nu s-a prins de nimic atunci cand ai zis tu, habar n-avea, pana cand m-am apucat eu agitata sa-i explic de ce nu i-am raspuns la telefon cand el ma suna si voria sa-mi spuna nu stiu ce chestie importanta
"-...si tocmai atunci venea cu tortul si...
- ...cu ceee???????"
si mi-am pus mana la gura si m-am pus pe bocit ca am stricat surpriza:)))) Dar el a ras in hohote de mine si a zis ca mereu o sa tina minte cum am vrut eu sa-i fac surpriza si m-a luat gura pe dinainte:)))

Multumim mult , a fost deosebit tortul si a avut un succes nemaipomenit pupi
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de Admina Dum 18 Apr 2010, 9:46 am

Ce zapacite sunteti... hug Bravo Arime, pentru mandretea de tort si bravo Ioana, pentru idee. Colaborare perfecta intre lucratoresele de mana. aplauze

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de miclescumirela Dum 18 Apr 2010, 9:50 am

Am si eu vreo 2 torturi nu foate foarte spectaculoare dar vi le arat
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
un pic mai noi
miclescumirela
miclescumirela
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de arime Dum 18 Apr 2010, 11:38 am

cretu_veronica22 a scris:Foarte frumoase torturi!

miclescumirela a scris:i

felicitari pt. tortuletele voastre[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ioana ma mucur din suflet ca ti-a iesit surpriza, cu peripetiile de rigoare (ce emotii am avut cand am facut gafa, nu stiam cum s-o mai dreg [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] )

Admina merci frumos [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de ioana soare Mar 20 Apr 2010, 2:40 pm

Am revenit cu poza cu sectiunea din tortul facut de Arime m-am gandit sa va lase si voua un pic gura apa ca eu asa am patit cand am descarcat-o din aparat:))) Numai cand ma uit mi-e pofta, mai ales cand stiu cat a fost de bun foame foame foame A avut 2 feluri de crema , una mai buna decat cealalta, si decorul a fost foarte bun(nu mai tin minte care a fost cu martipan si care cu pasta de zahar, dar foarte bune amandoua felurile)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre ioana soare in Mar 20 Apr 2010, 4:28 pm, editata de 1 ori
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de adelina24 Mar 20 Apr 2010, 2:47 pm

Mi se face o foame cand ma uit la minunatiile acestea !! Bravo !
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de ramonikk Mar 20 Apr 2010, 3:33 pm

buna fetelor si felicitari pt torturi,adevarate opere de arta.ma uitam la ele si nu-mi venea sa cred ca se poate face asa ceva acasa.
si cum voi sunteti experte indraznesc sa va cer si eu ajutorul.pe 6 mai,fetita mea va implini un anisor si vreau sa-i fac un tort deosebit.cum avem cam 20 de invitati imi trebuie un tort mai mare,m-am gandit ca unul pe o tava dreptunghiulara de 35/45 imi ajunge.eu ma gandeam sa fac tiramisu dar acum vreau sa-l acopar cu pasta de zahar si nu mai merge.va rog ajutati-ma cu niste idei pt blat,crema chiar si pt ornare ajutor kiss
ramonikk
ramonikk
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de arime Mier 21 Apr 2010, 5:59 am

ioana soare a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hmm... faina sectiunea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ioana [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Alt TORT
De data asta pentru nepotica mea de la Buzau, implineste 5 anisori... fan Hannah Montana!!!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Voi reveni asta seara cu alte 2 mini tortulete...
VA URMA!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de ramonikk Mier 21 Apr 2010, 11:39 am

nu ma ajuta nimeni?
Sad ioana soare arata super tortul tau,arime foarte frumos
ramonikk
ramonikk
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de miclescumirela Mier 21 Apr 2010, 11:45 am

Dar poti sa faci foarte bine un diplomat,si sa-i pui si blat sau piscot ce iti place
Iti arat eu ceva poze?? Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
By miclescumirela, shot with Canon PowerShot A450 at 2010-04-21
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
By miclescumirela, shot with Canon PowerShot A450 at 2010-04-21
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
By miclescumirela, shot with Canon PowerShot A450 at 2010-04-21
nu e foarte foarte bine finisat dar e tortul pe care l-am facut pentru printesica mea cand a implinit 2 anisori
miclescumirela
miclescumirela
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de ramonikk Mier 21 Apr 2010, 7:05 pm

arata super,dar daca e diplomat,pot sa-i pun pasta de zahar?am inteles ca trebuie acoperit cu unt sa nu intre in contact cu umezeala ca se topeste
ramonikk
ramonikk
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de miclescumirela Mier 21 Apr 2010, 9:30 pm

Pasta e din bomboane marsmellow nu de zahat,iar trandafiri din sugus
Diplomatul e cu iaurt foarte foarte usor de facut si racoritor o sa pun maine reteta
miclescumirela
miclescumirela
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de arime Joi 22 Apr 2010, 10:54 am

Am ramas restanta cu doua mini tortulete! Si cum ieri am fost la Buzau, torturile au fost facute special pentru...

Tortul lui Camy

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Tortul Diadei

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

M-a bucurat revederea cu Diada, avand in vedere ca sunt 5-6 ani de cand nu ne-am mai vazut [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Si nu mai spun, intalnirea cu Camy a fost chiar emotionanta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] parca ne-am fi stiut de multi ani. Sunt bucuroasa ca mi-a iesit surpriza pentru ele, le-am simtit tare emotionate si placut surprinse de tortulete... ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Later edit:

ramonikk aceste tortulete au diplomat si blat. Intre blaturi ai diplomatul si dupa imbraci cu stratul subtire de unt. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de diada Joi 22 Apr 2010, 11:11 am

Clar ca am fost emotionata! Ce au trecut ani...
Tortuletele sunt fenomenale in realitate, foarte bine si atent lucrate, cel putin nu ma asteptam la un tort cu tema croitorie, pe mine una m-ai terminat definitiv! Gustul nu va mai zic, excelent!

Una peste alta, mare surpriza placuta am avut ieri! Multumesc Arime hug Flowers

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de ramonikk Joi 22 Apr 2010, 11:14 am

multumesc arime,torturile tale arata super,nu stiu daca eu o sa pot face asa ceva vreodata,dar o sa incerc.blatul de care este?

l.e. arime kiss


Ultima editare efectuata de catre diada in Joi 22 Apr 2010, 5:25 pm, editata de 1 ori (Motiv : unit mesaje)
ramonikk
ramonikk
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de cretu_veronica22 Joi 06 Mai 2010, 9:19 am

Tortul facut de ziua baiatului meu Andrei,a implinit 19 ani.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si sectiune
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
cretu_veronica22
cretu_veronica22
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 192
Varsta : 62
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de Uca Joi 06 Mai 2010, 9:54 am

Mama, mama, ce tort sexy si indraznet... cum a reactionat baiatul dumneavoastra cand la vazut?
Felicitari!
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de cris69 Sam 08 Mai 2010, 6:31 pm

am facut si eu un tort pentru un prieten.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si unul pentru o doamna speciala
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de mnarcisa Dum 09 Mai 2010, 9:53 pm

Mai feterlor sa stiti ca eu nu mai intru iaici ca ma imbolnavesc de inima si imi creste glicemia doar uitandu-ma.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de cris69 Dum 09 Mai 2010, 10:38 pm

data viitoare iti opresc o felie cu ciocolata amaruie si nu mai ai probleme. pupi
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre - cap.3 - Pagina 4 Empty Re: Ornarea torturilor noastre - cap.3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB