Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

+16
firicel
mykya
mangokiwi
sublime
europolis
MagdaMarin
Karina33
02gaviota
Giobsy
rucsy
violeta_10
Admina
SilviaDumitrescu
angells
Tache Marilena
mama4you
20 participanți

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de europolis Mier 24 Feb 2010, 4:21 pm

Scuze rade nu mai am notiunea timpului. ....parca era relativ??
Draga Violeta, cu parere de rau iti spun ca am fost odata. Spunea parca cineva " important e cu ce inlocuiesti"
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de mama4you Lun 22 Mar 2010, 12:27 pm

Sa imi fie cu iertare pentru absentele nemotivate....dar a fost sefa pe la birou si nu am avut acces la net! Ce ma bucur ca suntem atatea....

Am avut atatea pe cap.....caut servici mai bun..mi-am pus casa in vanzare....alerg cu seby sa o conving pe directoarea de la gradi sa il primeasca tot acolo....si tot asa....

sper ca voi sunteti bine!
mama4you
mama4you
helper
helper

Numarul mesajelor : 74
Localizare : paulesti-prahova
Data de inscriere : 06/01/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de sublime Dum 16 Mai 2010, 8:58 pm

Hei, salut. Si eu sint din ploiesti, sint noua pe-aici, Ioana ma cheama. Vad ca nu a mai fost activitate in ultima vreme, dar imi pare bine sa va intilnesc!
Multumesc pentru link, Silvia, nu v-as fi gasit fata tine, imi ia ceva timp sa ma obisnuiesc cu structura forumului...
sublime
sublime
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 9
Localizare : roma
Data de inscriere : 28/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de violeta_10 Dum 16 Mai 2010, 9:51 pm

Bine ai venit printre noi,Ioana!
violeta_10
violeta_10
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 50
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 17 Mai 2010, 6:42 am

Bine ai venit Ioana si sa ne arati si noua creatiile tale. hug

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de Tache Marilena Lun 17 Mai 2010, 8:11 am

Se mareste gasca din Prahova. Bun venit Ioana! Sedere cat mai lunga pe la noi. Forumul e destul de stufos. Cu rabdare o sa-l citesti si o sa afli cate ceva din toate domeniile lucrului de mana si nu numai atat!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de mangokiwi Dum 19 Sept 2010, 4:43 pm

Buna...Smile
Eu de-abia am descoperit topicul asta..Smile
Sunt din Ploiesti ..evident,..stau pe Republicii
Bine v-am gasit!
mangokiwi
mangokiwi
helper
helper

Numarul mesajelor : 54
Localizare : Romania
Data de inscriere : 14/02/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de Tache Marilena Dum 19 Sept 2010, 6:02 pm

Mangokiwi bine ai sosit printre noi. Marim gasca din Prahova! kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 09 Noi 2010, 8:08 pm

Fetele din Ploiesti-Prahova care au uintrat mai recent pe forum sunt rugate sa semneze in cartea de oaspeti. wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de Tache Marilena Mar 09 Noi 2010, 8:28 pm

Sa nu zici ca pui de-o intalnire....
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de mykya Mar 09 Noi 2010, 9:35 pm

Heloo, hop si eu p'aci. Pai cum sa ratez un topic cu prahovencele mele? Sunt din Ploiesti si am 34 ani...inca. Nu am bebei cu toate ca imi doresc foarte mult. Imi place (pe langa alte pasiuni off forum) sa crosetez, sa fac bijuterii din textile ori margele, sa tricotez lucrusoare mici ca de alea mari nu am rabdare. As si croitori numai ca nu reusesc sa-mi strang bani de masina. Poate pe viitor. Pup toate prahovencele si pup toate fetele de pe forum indiferent de locul in care s-au nascut sau locuiesc.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de firicel Joi 06 Ian 2011, 10:44 pm

Uite Mykya ca v-am invadat si noi teritoriul rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de mykya Joi 06 Ian 2011, 10:46 pm

Prahovence din toate colturile lumii nu mai treceti si pe aici? Ca oameni toata tara facura sarbatorile pe Valea Prahovei numai voi nu va prezentarati. Haideti la apel sa facem o numaratoare ca se organizara vecinele noastre ialomicence sa ne intreaca.
Da, vreau scandal, da... pentru că m-ai uitat pe mine, le-ai uitat pe toate: ai uitat că sunt fiică din popor şi sunt violentă; ai uitat că sunt republicană, că-n vinele mele curge sângele martirilor de la 11 Fevruarie; ai uitat că sunt ploieşteancă — da, ploieşteancă! — Năică, şi am să-ţi torn o revuluţie, da' o revuluţie... să mă pomeneşti!...
lol!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 06 Ian 2011, 10:54 pm

asa mykya asa. fi revolutionara

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de europolis Joi 06 Ian 2011, 10:56 pm

rade ia pauza de respiratie Myky rade tu crezi ca se face primavara cu o floare? rade
Apropo' concediul il fac la Cheia rade
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de mykya Joi 06 Ian 2011, 10:58 pm

Pai da normal. Unde-n tara asta e mai frumos ca-n Prahova? beat
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de firicel Joi 06 Ian 2011, 11:01 pm

Euro,cu cortul?Mie imi place cu cortul la Cheia pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de europolis Joi 06 Ian 2011, 11:03 pm

La casute Firi, e super beat
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de firicel Joi 06 Ian 2011, 11:07 pm

Nici nu stiu unde sunt casutele la Cheia!Dar stiu ca am ametit umbland dintr-un judet in altul rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de mykya Joi 06 Ian 2011, 11:09 pm

Bine ca-s invecinate love
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de violeta_10 Joi 06 Ian 2011, 11:47 pm

Un La multi ani! (mai intarziat) din partea mea, fetelor prahovence si celor ialomitence. Sa aveti parte de tot ce este mai bun pe lumea asta!
kiss
violeta_10
violeta_10
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 50
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de firicel Joi 06 Ian 2011, 11:50 pm

Desi plecasem la culcare,m-am intors din drum sa-ti multumesc in numele reprezentantelor celor doua judete,pentru urari!Si tot in numele lor,iti urez si eu Un La multi ani la fel de intarziat Smile
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de Tache Marilena Vin 07 Ian 2011, 8:21 am

Mykya si Violeta ma alatur si eu voua ca sa inclinam balanta! Ete la ele ialomitencele, dau navala p-aci-lea, doar, doar vom sari si noi cu o invitatie pe Valea Prahovei prietenie
Silivia, sari si tu aici si da o mana de ajutor ca Mykya vrea sa faca revolutie....
Sincer mi-ar placea sa o facem lata intr-o seara pe Valea Prahovei. Ne rugam de Gaviota sa ne rezerve o cabana in Busteni si sa vezi ce paranghelie tragem!Dar sa mai treaca putin gerul asta ca ne ingheata saniile!
kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de cld Vin 07 Ian 2011, 11:01 am

buna! acum am descoperit topicul asta!
sint claudia, mama de baiat de 11 ani, anul asta si sint din valea doftanei.
imi place in putinul timp liber pe care il am sa crosetez, tricotez, sa fac pomisori din sarma si margele, kusudama si macrame. putin din fiecare pentru mine si cadouri.
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 07 Ian 2011, 11:01 am

Bine ai venit pe aici. hug

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti! - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din Prahova-Ploiesti!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB