Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Nici o saptamana, fara lucru de mana! EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Nici o saptamana, fara lucru de mana!

+26
mariaisfs
mamiboom
clodi
maria_covacef
kisslandia
SilviaDumitrescu
angells
Clio_Ela
olympia
AlinaJ.Bijoux
rucsy
ileana cosanzeana
Lucia.BlueFlower
CristinaB
ioana soare
LYNDA
carmenush
firimitura
Ana Maria
geany
diada
marlen372001
dianavieru
julix_2007
kitty_1973
Admina
30 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de Admina Dum 10 Ian 2010, 12:05 pm

Propun un subiect de intrajutorare resiproca, de suport si galerie pentru toate cele care vor sa lucreze, dar nu gasesc motivatia sau timpul necesar. Prin 2008 aveam bunul obicei sa lucrez saptamanal cate ceva; teoretic, in fiecare saptamana coseam ceva pentru mine sau pentru cei dragi; practic m-am lasat pe tanjeala de cand am inceput forumul, ca de, timpul liber e limitat si nu puteam sa ma dedic in totalitate niciunei activitati. Sad
Dar, trebuie! Mi-am zis, 2010 este un an nou si trebuie sa-l incep cu bine. Am purtat la cumpana dintre ani ceva cusut de mine si in prima zi a anului am ornat un tort si am facut fimo. In saptamana care se incheie am terminat niste obiecte si vreau sa le prezint, sa dau raportul, sa fac inventarul:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

1. O tunica din tricot
2. Jambiere si mitene din acelasi tricot
3. 2 brose crosetate, din lana
4. Finisat margele din onix si cercei asortati
5. 2 bratari (una pe sarma siliconica si alta pe memory) si doua perechi de cercei din granate
6. Bratara dn snur tricotat
7. Borcanel decorat cu felii de fimo plin cu margele de fimo si doua inele la fel.

Deci, daca mai vrea cineva in club, sunteti bine venite. hug Cred ca e foarte important sa existe motivatia, ca timp si energie ne gasim. Deci haideti sa ne incurajam reciproc si sa cream saptamanal, ceva lucrat de mana. cos lucru de mana croseta cos

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de kitty_1973 Dum 10 Ian 2010, 6:08 pm

Felicitari ! Imi place mult tunica ! kiss
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de julix_2007 Dum 10 Ian 2010, 6:14 pm

Foarte interesanta tunica. Eu sunt la capitolul tricotat.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de dianavieru Dum 10 Ian 2010, 6:22 pm

foarte frumoase. felicitari.
dianavieru
dianavieru
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 44
Localizare : italia
Data de inscriere : 09/12/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de marlen372001 Dum 10 Ian 2010, 6:27 pm

buna idee !

eu deschid forum-ul si de fiecare data vad aici 1001 de minunatii si asta ma motiveaza teribil. la mine e: nici o zi fara sa lucrezi ceva.

uite saptamana trecuta am ramas in pana de idei si am facut astea : pardesiu, rochie si bereta lui Barbie :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

e o prostie, nu-i asa ? numai sa nu stau degeaba.

curaj ! la inceput e mai greu, apoi devine obisnuinta

va sarut- marlen
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de diada Dum 10 Ian 2010, 6:43 pm

Avem [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] un subiect special destinat crosetarii pentru papusi, poate ar trebui un subiect deschis si pe tricotat? bee

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de Admina Dum 10 Ian 2010, 7:17 pm

Julix, nu conteaza ce lucrati, din orice domeniu, important este sa terminati saptamanal ceva. Tricotate, crosetate, cusute, bijuterite, taiate si lipite, orice.
Foarte frumos compleu, Marlen. Si eu incerc sa lucrez zilnic cate ceva, dar dimineata nu prea am spor si cand ma intorc de la scarbiciu, de multe ori nu mai am chef. De aia zic, saptamana si creatia/ creatiile, ca sa fiu sigura ca le termin. wink
Si o sa postez poze cu fiecare in parte, la subiectul aferent, dar aici dau raportul.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de geany Dum 10 Ian 2010, 7:29 pm

Admina, gand-la-gand... Smile Asa mi-am propus si eu pentru acest an, sa fac cat mai mult si tot ce-mi place rade
Eu am terminat un fular crosetat, urmeaza sa-l pozez Smile apoi il voi prezenta. bounce bounce bounce
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de marlen372001 Dum 10 Ian 2010, 8:39 pm

diada a scris:Avem [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] un subiect special destinat crosetarii pentru papusi, poate ar trebui un subiect deschis si pe tricotat? bee

draga diada,

super idee ! pot sa-l incep eu cu ce vedeti, ca net-ul e plin de asa ceva.

oricum e usor de lucrat, ca se fac imediat scazaturile, rascroielile, etc.

o seara buna !

marlen
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de julix_2007 Dum 10 Ian 2010, 9:59 pm

Mi-ar placea la nebunie sa termin cate ceva saptamanal. Nu am timp de lucru decat de pe la 17 incolo. Mai e cate o sarbatoare, cate o duminica, astea ma incurcape mine, ca altfel ....
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de Ana Maria Lun 11 Ian 2010, 12:21 am

Buna idee, Admina, si motivanta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .

Eu am terminat un fular inceput chiar inainte de revelion si doua fularase cu pompoane.

As vrea ca saptamana aceasta sa-mi termin geanta impaslita super-dimensionata si un fular inceput cu muuult timp in urma.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ana Maria
Ana Maria
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/07/2009

http://www.firetricotat.ro

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de firimitura Lun 11 Ian 2010, 9:20 am

eu in prima saptamana din an am lucrat la niste bijuterii din fimo, ca sa testez si eu noile mele achizitii (matrita, foita aurie) , iar in saptamana ce tocmai a trecut am lucrat vreo 3 felicitari prin quilling si o cutiuta cu capac.
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de carmenush Lun 11 Ian 2010, 9:41 am

Buna! Revin si eu prima data pe anul asta. Pentru ca nu am timp deocamdata sa postez la fiecare subiect, va arat aici ce am lucrat in prima saptamana din acest an:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

- o bereta crosetata care va ajunge la cea mai draga prietena a mea
- 5 perechi de sosete pentru o fata simpatica si pentru sotul ei (se stie ea)
Cand voi avea timp voi posta acolo unde le e locul, promit.
carmenush
carmenush
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 258
Varsta : 43
Localizare : Dambovita
Data de inscriere : 24/02/2009

http://www.creatii-carmen.blogspot.com

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de LYNDA Lun 11 Ian 2010, 10:01 am

Carmenush foarte tare!!!
Ciorapii i-ai tricotat?
Cum?

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de carmenush Lun 11 Ian 2010, 10:23 am

LYNDA, uite aici cum se fac sosetele: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
carmenush
carmenush
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 258
Varsta : 43
Localizare : Dambovita
Data de inscriere : 24/02/2009

http://www.creatii-carmen.blogspot.com

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de LYNDA Lun 11 Ian 2010, 10:24 am

Multumesc mult!!!

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de ioana soare Lun 11 Ian 2010, 11:58 am

La mine nu trece o zi fara sa mesteresc ceva.Smile
Sunt bucuroasa ca in vacanta de sarbatori, pe langa urcat pe munte si plimbari, am reusit sa lucrez cate un pic la fiecare din proiectele mele.
De terminat am terminat de imbunatatit fata unui paltonas, care avea nasturi din plastic , coronul se lega cu nod si manecile erau prea lungi. Am cumparat nasturi din lemn dar nu am gasit decat de culoare deschisa, asa ca i-am slefuit (cu smirghel din ce in ce mai fin) , i-am baituit si lacuit in 3 straturi, am desenat o catarama si am rugat-o pe prietena mea din Satu Mare (care imi face si manerele pentru genti) sa mi-o taie din placaj, apoi eu am slefuit-o , baituit-o si lacuit-o la fel cum am procedat la nasturi. Arata mult mai elegant acum cu cordonul strans cu catarama decat innodat. Nasturii si catarama din lemn ii dau un aspect mai deosebit si mai pretios decat plasticul.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am lucrat cateva bratari pe sarma de memorie, am terminat o jumatate de pulover din alpaca, am terminat de cusut un pulover lucrat anul trecut (dar nu-l postez pana nu termin de cusut si al doilea pulover din aceeasi lana dar de culoare diferita), fularase din snurulete si din fir cu gogoloaie pentru cadouri , si inca ceva special dar nu zic nimic pana nu-i gata wink

Zilele trecute m-am jucat si cu vopselele, voi pune poze cand sunt gata, la sectiunea potrivita:), iar azi si maine sper sa termin captuseala unei genti tricotate si sa-i cos manerele.
Si poate poate inainte sa vina primavara sa apuc sa-mi fac si eu paltonasul pentru care am cumparat stofa acum vreo doua luni si ceva:)
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de CristinaB Lun 11 Ian 2010, 2:20 pm

Buna
Ma bucur ca-ti place sa tricotezi si in acelasi timp iubesti munctii, spune-mi unde esti in acesta poza, ultima mea excursie pe anul trecut a fost la Malaiesti, BUcegi, super
cos
CristinaB
CristinaB
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : brasov
Data de inscriere : 11/01/2010

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de ioana soare Lun 11 Ian 2010, 2:27 pm

....in Piatra Craiului, pe Piatra Mica. La noi ultima pe anul trecut a fost la Curmatura. Malaiesti vine acum in februarie Smile Daca nu e zapada si e vreme buna as vrea sa urcam prin hornuri spre Omu:)
scuzati off topic
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Sam 16 Ian 2010, 1:22 pm

Foarte simpatic 'subiectul'! Ma inscriu si eu! Trebuie sa ma gandesc ce sa fac saptamana asta, adica azi si maine aerobic Laughing
Eu sunt noua pe aici si ma bucur foarte tare ca v-am gasit, ca am gasit un forum ca acesta, unde se pot invata lucruri utile si placute. aplauze
kiss
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de Admina Sam 16 Ian 2010, 1:30 pm

Da, da. Si eu. Saptamana asta am crosetat 2 fularase tirbuson si atat. Sad Sa pun mana pe masina de cusut, sa-mi fie rusinica... Revin cu pozele fularaselor si sper si ceva cusut.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de Admina Dum 17 Ian 2010, 6:36 pm

Am venit sa dau raportul. Doar doua fulare crosetate si finisat o geanta crosetata, inceputa... asta vara. rade Dar mare lucru ca am apucat sa o captusesc si sa-i pun un buzunaras, mi-a luat putin, dar motivatia imi lipsea. Am gasit-o azi noapte, ca ma suparasem ca am lucrat putin saptamana asta.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Dum 17 Ian 2010, 6:44 pm

super tare topicul!!
de la inceputul anului am facut si eu asa
o rochita pt mine
o bereta pt patricia fiica mea cea mare
2 sacose
un goblen
si am mai inceput unul
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
maine revin cu poze la bereta (sau incercarea de bereta) si la sacose.
succes si un an cat se poate de imbelsugat in creatii de tot felul
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de rucsy Dum 17 Ian 2010, 7:22 pm

Foarte frumoasa gentuta, unde ai gasit manereleeee?

Apropo, la mine este valabil : "nici o zi fara lucru de mana".
rucsy
rucsy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 17 Ian 2010, 7:42 pm

Vin si eu la raport! saptamana asta am facut cateva martisoare. Nu sunt gata toate dar...cand le voi termina le fac si o poza sa vi-o arat si voua!!! Vreau sa lucrez si in seara asta putin la ele, ca mi-au venit niste ideii noi!!! wink
Frumoase lucruri a-ti mai facut mai fetelor!!! hug Admina, imi place gentuta ta!!! Tare mi-ar placea sa stiu si eu sa imi crosetez una, dar inca sunt tare la inceput in acest domeniu al crosetatului!!! bounce1
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB