Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Discutii despre revista Burda-2

+78
Danny24
Tinkerbell
alexaaa08
LauraL
rosita
Gioconda
totolina
inelush
cory74
margot
mamiboom
mes
m-julie
amia
AlinaAmza
Made by Ank
valentinadof
dandana
mnarcisa
veniciuc nicoleta
sonytzu
ladybird
marial
kristadesign
Broskuzza
schatzkomatik
nicky3128
danae
SilviaDumitrescu
Usagy
tomari
mihamiha
leonutza69
Uca
BiancaBellyDance
deeaz
Gabiuta
Adriana13
noel
camelia-db
angells
amnro
Alina.C
zylv
bluegray
olympia
ana21maria
geany20062006
kla78
nadina_b2005@yahoo.com
geany
Admina
puffetta
MihaelaT
GIO Studio
mdlupu
maya31
ancacib
kerkyra
diada
Dionisia
vilcris
oana_007
ioana soare
clodi
MAYA
milena
ileana cosanzeana
mada93
RalucaS
Karina33
chemio
DANIELA.I
feliciagl
bursuk
andreeaX
bobitica
ema
82 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de nadina_b2005@yahoo.com Vin 07 Mai 2010, 9:06 pm

Sunt mai multe..dar eu stiu doar de doua Diana couture si Burda ar mai trebui sa fie i Elena couture..
avatar
nadina_b2005@yahoo.com
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 132
Localizare : egy
Data de inscriere : 31/08/2009

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de mes Joi 13 Mai 2010, 10:07 pm

buna,
tot legat de Burda, as vrea sa va intreb voi de unde stiti care sunt materialele pe care le scriu ei acolo pentru fiecare model (ex. crep din bumbac, poplin, batist din matase, etc). prin magazinele de textile nu am vazut nicaieri descrieri asa de precise. iar eu nu ma pricep asa de bine la materiale incat sa-mi dau seama la ochi. este pe undeva pe forum vreun subiect pe tema asta? mie mi-ar prinde bine sa invat mai multe despre materiale.
de fiecare data cand ajung prin magazinele cu metraje si-mi place ceva nu sunt sigura ce material este si la ce s-ar potrivi. voi cum faceti?
merci pentru ajutor
mes
avatar
mes
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/06/2009

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de mamiboom Joi 13 Mai 2010, 10:35 pm

Smile E na materiale
tunica pe care am facut-o sapt trecuta trebuia facut din piele velur de capra
(vorbesc serios) dar eu am facut-o din ce am avut
Cu timpul iti vei da seama ca nu e nevoie de asemenea strictete la material, model culoare...sau cel putin asa cred eu
Pupicei si "Succesuri" rade


Ultima editare efectuata de catre mamiboom in Joi 13 Mai 2010, 10:36 pm, editata de 1 ori (Motiv : litera lipsa)
mamiboom
mamiboom
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 169
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de diada Vin 14 Mai 2010, 9:28 am

da, si eu fac din ce am, ma uit doar la tipar si ma gandesc ca ar merge din materialul respectiv. Doar daca scrie ca se folosesc numai materiale bielastice, eastice, atunci, da, trebuie tinut cont.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de margot Vin 14 Mai 2010, 11:37 am

fetelor, se gaseste si in romania Diana couture? Unde?
avatar
margot
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : margareta
Data de inscriere : 08/06/2009

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de mes Vin 14 Mai 2010, 9:32 pm

mda, m-am gandit si eu ca asa se face insa am zis ca, poate, totusi, stiti voi vreo metoda mai buna.
nah, asadar, o sa fac si eu mai multe experimente, pana imi dau seama ce si cum
merci oricum pt. rapsunsuri,
spor!
mes

mamiboom a scris:Smile E na materiale
tunica pe care am facut-o sapt trecuta trebuia facut din piele velur de capra
(vorbesc serios) dar eu am facut-o din ce am avut
Cu timpul iti vei da seama ca nu e nevoie de asemenea strictete la material, model culoare...sau cel putin asa cred eu
Pupicei si "Succesuri" rade
avatar
mes
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/06/2009

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de cory74 Sam 15 Mai 2010, 3:49 pm

Fetelor, daca doriti sa stiti care sunt modelele in revista Burda, ca sa apreciati inainte daca se merita sa o cumparati sau nu, intrati pe osinka.ru,
dar faceti asta prin google, ca sa folositi optiunea; Tradu aceasta pagina!
Aveti in pagina principala, un tab denumit Jurnale( in dreapta sus). Si puteti vedea acolo pozele din revista lunii in curs si nu numai! Smile
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de diada Sam 15 Mai 2010, 5:13 pm

pai revista se vede si pe burdamode.com, si poti alege versiunea in limba engleza. Vezi chiar si tiparele daca apesi pe hainta de langa model.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty BURDA AJUTOR

Mesaj Scris de inelush Mar 18 Mai 2010, 1:05 pm

salutare.
scuze pt topic nou, dar nu stiam cum sa pun mai vizibil anuntul.
despre ce e vorba: vreau sa-mi fac rochia de mireasa dupa 2 tipare din burda, nr din aprilie 2009. si cind sa ma apuc de treaba stupoare!!!! exact coala care continea cele 2 tipare nu era Sad((((((
am sunat la redactie dar evident nu m-au sunat inapoi.
asa ca am luat internetul la puricat.
deci: VA ROOOG cine are acest numar, vreau doar sa imprumut coala M din tipare si o dau inapoi. sunt la limita cu timpul, deci...
multumesc anticipat.
ioana


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Mar 18 Mai 2010, 2:03 pm, editata de 1 ori (Motiv : subiecte fuzionate)
inelush
inelush
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2010

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de totolina Mar 18 Mai 2010, 1:09 pm

am mai scris despre acest numar al revistei pe topicul cu burda, daca te uiti bine il gasesti. sunt incurcate putin tiparele, trebuie sa te uiti atent pe toate colile. cu siguranta este pe acolo
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de Made by Ank Mar 18 Mai 2010, 1:14 pm

aici gasesti
Made by Ank
Made by Ank
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 41
Localizare : Targu Mures
Data de inscriere : 30/03/2010

http://ankbijuterii.blogspot.com

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de totolina Mar 18 Mai 2010, 1:18 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] este discutia despre acelasi numar al revistei. a fost o greseala de tipar cred.
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de inelush Mar 18 Mai 2010, 1:21 pm

Sa va dea Dumnezeu sanatate, am gasit. Intrasem intr-o panica de nedescris, pt ca azi urma sa ma duc sa imi cumpar materialele si vroiam sa-mi scot tiparul mai intii.
Multumesc din suflet, ati facut un om fericit! Smile
Ioana
inelush
inelush
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2010

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de clodi Mar 25 Mai 2010, 1:43 pm

Vin si eu cu o intrebare.. de fapt doua: a cumparat cineva tipare de pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Si daca da, ce comision se percepe la plata?
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de Gioconda Mier 26 Mai 2010, 3:30 pm

Buna fetelor!
Am descoperit de vreo doua luni acest site si nu m-am incumetat sa va scriu.....pana acum. Am croit si eu o fusta de blugi (dupa tiparul unei alte fuste cumparate, am sa pun si poze cu fusta) si am gasit aici pe site un link cu tipare din Burda, am gasit o rochita interesanta ca model, am scos-o pe 26 de foi, le-am unit conform schitei, numai ca in momentul in care am croit dupa tiparul din Burda era mica de mine rochita, adica stramta. Am sa incerc sa pun si tiparul, poate ma lamuriti... zid ups!....nu pot sa pun tiparul... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] cum fac sa pun poze? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Gioconda
Gioconda
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 40
Localizare : Giurgiu
Data de inscriere : 26/03/2010

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de diada Mier 26 Mai 2010, 3:54 pm

Gasesti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] un tutorial de atasare al pozelor.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de clodi Joi 27 Mai 2010, 10:17 am

clodi a scris:Vin si eu cu o intrebare.. de fapt doua: a cumparat cineva tipare de pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Si daca da, ce comision se percepe la plata?

Mi-am cumparat aseara tiparul (este pentru o rochie in stil spaniol despre care am mai pomenit) si nu am platit comision ci doar costul tiparului. Dupa ce il cumperi devin diponibile optiunile de printare - exact aceleasi optiuni ca la cele free. Acum tb sa ma apuc de printat ca are 75 de pagini ametit
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de Gioconda Joi 27 Mai 2010, 12:13 pm

Buna fetelor!
Multumesc diada pentru ajutor.
Aici am pus tiparul rochitei de care v-am zis:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Uploaded with ImageShack.us
si fusta care mi-am facut-o, nu i-am mai pus buzunare si nu i-am facut nici gaici

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Uploaded with ImageShack.us

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Uploaded with ImageShack.us


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us

si asta este modelul
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Uploaded with ImageShack.us

Mai am de facut tivul la o rochie pe care am inceput-o acum o saptamana, mi-am facut tiparul singura, am mai gresit pe ici, pe colo cei drept, si pentru ca lucrez doar dupa ce ies de la serviciu imi trebuie mai multe zile sa termin un lucru si cu sarbatorile care au fost (Constantin si Elena si Rusaliile) am amanat lucrul, va atasez modelul si am sa pun si poze data viitoare
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us

Spor la [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Te rog sa ti cont de faptul ca avem subiecte separate pentru ceea ce lucram noi. Iti voi muta fustele prin citat la capitolul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] link


Ultima editare efectuata de catre geany in Joi 27 Mai 2010, 12:45 pm, editata de 1 ori (Motiv : chinuiala cu descifrarea linkurilor)
Gioconda
Gioconda
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 40
Localizare : Giurgiu
Data de inscriere : 26/03/2010

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de inelush Lun 31 Mai 2010, 10:47 am

Gioconda a scris:Buna fetelor!
Am descoperit de vreo doua luni acest site si nu m-am incumetat sa va scriu.....pana acum. Am croit si eu o fusta de blugi (dupa tiparul unei alte fuste cumparate, am sa pun si poze cu fusta) si am gasit aici pe site un link cu tipare din Burda, am gasit o rochita interesanta ca model, am scos-o pe 26 de foi, le-am unit conform schitei, numai ca in momentul in care am croit dupa tiparul din Burda era mica de mine rochita, adica stramta. Am sa incerc sa pun si tiparul, poate ma lamuriti... zid ups!....nu pot sa pun tiparul... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] cum fac sa pun poze? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

trebuie sa te uiti pe una din foi undeva ai un asa-numit 'test-square' un patrat cu dimensiunile de 10X10 cm de obicei, dupa care trebuie sa-ti dimensionezi printul. adica sa ai grija cind printezi ca acel patrat sa fie de dimensiunile scrise acolo. hope it helps.
inelush
inelush
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2010

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de nadina_b2005@yahoo.com Lun 31 Mai 2010, 8:52 pm

azi mi-am cumparat si eu revista burda desi eram in dilema sa o iau ..sa nu o iau..dar vazand coperta mi-am zis ca o iau .imi plac modelele mult din revista chiar toate modelele...acum mai astept alta revista couture sa apara.
avatar
nadina_b2005@yahoo.com
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 132
Localizare : egy
Data de inscriere : 31/08/2009

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de diada Lun 31 Mai 2010, 9:13 pm

eu deja am facut unul din ele! super revista!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de amia Mar 01 Iun 2010, 10:49 am

intr-adevar sunt ceva modele dragute in acest numar.Ce model ai lucrat diada?
avatar
amia
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 121
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de diada Mar 01 Iun 2010, 2:09 pm

117, dar bluza!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de RalucaS Vin 04 Iun 2010, 1:07 pm

Am incercat sa mai intru pe burdamode.com sa mai vad ce e in noul numar....si ma redirectioneaza catre burdstyle care nu are revista, patiti si voi la fel, sau doar eu? Sad
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de Gioconda Vin 04 Iun 2010, 1:10 pm

Raluca intra pe osinka.ru, dai traducere la primul link si in josul paginii scrie reviste de moda, acolo ai revista online
Gioconda
Gioconda
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 40
Localizare : Giurgiu
Data de inscriere : 26/03/2010

Sus In jos

Discutii despre revista Burda-2 - Pagina 9 Empty Re: Discutii despre revista Burda-2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB