Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

+70
valiusha_96
Amalthea
viorica
mnarcisa
aleinad
arime
iuliana72
milexina
andacoman
maruska
Dariaa
Clio_Ela
Iulia40
mica
carmenush
vasilica
felix_79
alimami
teisoara
ancush
chemio
cris_27
Eva
Noemi
Karina33
Cristine
LYNDA
rucsy
rozy
lorexa1987
kittygreeneyed
bubu85
angells
Kristina
ioana soare
Armeana
datsun
kitty_1973
marami
Dodo-pui
ileana cosanzeana
jojo21
adar
mihatm80
felicia13
marlen372001
maria_covacef
lilia27
Ana Maria
Lali
diada
SilviaDumitrescu
ele
ginab
geany
danadea
dariaoana
trice
aidaalex
lavinia_702
MihaelaT
Allyyna
Mimi
irish05
Bianca
angelnelias
cris69
Admina
daniela
Daniella
74 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de danadea Lun 25 Ian 2010, 8:11 am

Mihaela, frumoase caciulitele; imi place si culoarea si materialul
avatar
danadea
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 736
Localizare : Deva
Data de inscriere : 17/08/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de LYNDA Lun 25 Ian 2010, 9:31 am

Mihaela sunt foarte frumoase caciulitele tale!!!

Si printesa mica e dulcica tare!!!

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de arime Lun 25 Ian 2010, 12:21 pm

teisoara a scris:Am terminat de finisat caciulitele "avangardiste" rade si an trecut la sedinta
Foarte frumoase, felicitari. Sa le poarte cu drag micuta! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cris_27 a scris:
Arime,multumesc nu stiam ca si pitica ta se numeste Raisa.Sa-ti traiasca si sa-i faci cat mai multe lucrusoare.
Merci frumos, imi este tare drag sa-i crosetez, tricotez Raisei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] De cand a venit pe lume am si placerea asta de [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

MihaelaT a scris:Noemi, mltumesc! Eu nu port deloc caciula, pt mine a fost foarte caldurasa(poate si datorita firului moale si pufos), iar cand batea vantul mai tare imi puneam si gluga de la geaca.Diana n-a fost cu asta, ci cu una imblanita pe interior wink
Cris, imi place foarte mult cum ti-a iesit bereta.
kiss
Foarte reusite fesurile MihaT sa le purtati cu drag! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cunosc sentimentul cu... "nu-mi place sa pun nimic pe cap", dar la ce ger este afara, oricat de fudula sunt [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] sa ma vezi MihaT cum imi trag ceva pe urechi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] De aici si noua "bascuta" crosetata... sper ca in cursul acestei zile sa vin cu poze... abia astept parerile voastre [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Nu am avut un model dupa care sa ma ghidez, asa ca am
crosetat cu ajutorul intuitiei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de ioana soare Lun 25 Ian 2010, 12:35 pm

Teisoara foarte frumoase si interesante caciulitele "avangardiste"! Prima imi place cel mai mult, asa cu floarea mare aplicata.

Mihaela super caciulitele! love Si foarte de efect atunci cand veti iesi amandoua cu ele pe cap, asa asortate:)
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de aleinad Lun 25 Ian 2010, 12:50 pm

frumoase caciulite! va invidiez ca lucrati asa frumos si repede. eu lucrez tare incet dar de cand v-am descoperit parca mi-a venit cheful salucrez mai repede.acum sotul meu vrea sa-i tricotez o caciula cu multe culori dar eu nu stiu cum trebuie lucrata o caciula barbateasca.ma puteti ajuta? multumesc hug
aleinad
aleinad
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 67
Localizare : ialomita
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de teisoara Lun 25 Ian 2010, 1:47 pm

Imi sunteti tare dragi,fetelor si va multumesc pt.cuvintele frumoase.
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 25 Ian 2010, 2:44 pm

Multumesc! kiss
Cris, a mea e lucrata cu trei picioruse duble scurte intr-un ochi, doua ochiuri nelucrate, iar trei picioruse intr-un ochi...La inceput pana am obtinut "placinta" am lucrat tot in al doilea ochi, iar a Dianei e cu piciorus dublu scurt, si cat am facut "placinta" am lucrat ca la bereta.
Arime, pb este ca de-mi pun fes pe cap si-l dau jos se sperie copiii rade asa ca dimineata cand e prea fig imi pun gluga...am noroc ca aproape toate hainele mele de iarna au gluga Smile
Ioana, Smile de vede matzulina mea ca-mi iau haina rosie, vrea si ea tot rosie si tot asa...deci, nu-i exclus sa aparem amandoua cu sepcile pe cap. Smile
Aleinad, din pacate nu stiu cum se face, dar stiu ca am vazut undeva...iti dau link de mai gasesc.
M-am uitat, dar n-am mao gasit. In schimb am gasit un model barbatesc care poate te ajuta.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tu poti lucra cu cate culori doresti.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de arime Mar 26 Ian 2010, 12:37 am

Am reusit sa fac poza in cele din urma la basca mea...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre arime in Mar 26 Ian 2010, 7:42 am, editata de 1 ori
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de mnarcisa Mar 26 Ian 2010, 2:00 am

La prima postare vin cu ultima lucrare, nu foarte deosebite, dar numai buna pentru gerul asta.



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

edit diada - culoarea se foloseste la moderat, multumesc.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de cris_27 Mar 26 Ian 2010, 8:08 am

Sunt foarte faine Arime aplauze
cris_27
cris_27
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 41
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 11/08/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de LYNDA Mar 26 Ian 2010, 9:31 am

MihaelaT e foarte frumoasa caciula si culorile ca le-ai ales. hug

Arime iti sta foarte bine si cu modelul si cu , culorile alese!!! pupi

mnarcisa e foarte practica si la ursulet ii vine bine!!!

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de Admina Mar 26 Ian 2010, 9:44 am

Arime, minunat ti-a iesit. Imi place movul. love
Narcisa, e foarte bine sa fie si utile, nu numai deosebite. Ai lucrat foarte frumos; bravo.
Eu am crosetat o caciula, tot groasa si indesata, dintr-un fir de la Schachenmayr (noroc ca exista copy-paste ca mi se impleticeau degetele Smile ). Am luat ideea culorilor intrepatrunse dintr-o carte cu modele de crosetat, pe care am primit-o cadou. hug

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si bascul e din doua fire acrilice, asemanatoare. Am inceput cu degradeul, dar nu-mi placea ca nu se vede modelul, si am improvizat. Modelul de la Carmenush Merci Motul il scot, era povizoriu pana ii pun ciucure, dar numai bine ca nu am facut rost de aparat de ciucurit...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de geany Mar 26 Ian 2010, 10:41 am

Admina, imi place. Iar pustoaica ta e o dulce. Parca o si vad cand va creste mai mare, cum va face concurenta cu tine la lucru manual rade Sa le poarte sanatoasa. Ii vin foarte bine love
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de arime Mar 26 Ian 2010, 10:49 am

mnarcisa felicitari pt. caciulita atat de practica si frumoasa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
cris_27, LYNDA, Admina... multumesc frumos [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Admina ador caciulita cu fir gros si "indesata", poate stabilim o intalnire la mine si vii cu micuta Elisa... mi-ar placea sa invat acel model... am tot incercat sa crosetez atat de indesat, dar n-am reusit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de Iulia40 Mar 26 Ian 2010, 11:00 am

Adar cum ai facut palariile postate la cap.I ? Imi poti da o diagrama sau macar sa-mi explici putin? Multumesc
avatar
Iulia40
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 54
Localizare : Vaslui
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de Dariaa Mar 26 Ian 2010, 11:22 am

Arime, imi place fff mult bascuta mov/neagra !!!
Adimina, la fel, tare faine sunt.
Cum ai facut "motzul" ???
Dariaa
Dariaa
helper
helper

Numarul mesajelor : 71
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 08/09/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de Admina Mar 26 Ian 2010, 12:06 pm

Daria, nu am facut decat o rozeta cu fir foarte gros, de la prima caciulita. Dar poti face ceva de genul asta:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si au dezbatut fetele-priceputele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Eu o sa fac un pom-pom (fir-ar, ca tot nu stiu daca e ciucure, sau ce e)... Am gasit niste explicatii dragute AICI cum sa-l faci pe degete, nu cu ajutorul cercurilor de carton. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de ioana soare Mar 26 Ian 2010, 1:21 pm

Arime e foarte frumoasa bascuta, si mie imi place movul mult! love Si imi place ca ti-ai asortat si machiajul!Smile

Narcisa super caciulita, imi place forma!

Admina tare mult imi place cum ti-a iesit bascuta! love E foarte interesanta asa in mai multe culori, o inveseleste! Modelul intrepatruns de la caciulita imi place foarte tare, poate vin si eu sa iau niste lectii wink
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de arime Mar 26 Ian 2010, 1:52 pm

Dariaa a scris:Arime, imi place fff mult bascuta mov/neagra !!!
???
Merci frumos [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
cum nu am specificat culorile si in poza te duce in eroare culoarea inchisa, spun acum :P este mov cu maro [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ioana soare a scris:Arime e foarte frumoasa bascuta, si mie imi place movul mult! love Si imi place ca ti-ai asortat si machiajul!Smile

Merci frumos Ioana, esti draguta. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Trebuia sa pun putin mov pe la ochi, ca sa dea bine la foto [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de Dariaa Mar 26 Ian 2010, 1:56 pm

Multumesc de linkul cu pompoane, am ma primit unul maidemult de la voi, insa mi-a iesit aiurea zid
Sper acum sa mi reuseasca mai bine bucurie
Dariaa
Dariaa
helper
helper

Numarul mesajelor : 71
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 08/09/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de marlen372001 Mar 26 Ian 2010, 2:26 pm

fetelor,

sunt atat de reusite beretele/ caciulitele, ca nu stiu pe care sa laud mai intai !

imi plac toate.

marlen
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de cris_27 Mier 27 Ian 2010, 8:08 am

Fetelor ,am mai facut si eu o palariuta pentru fetitza unei prietene.Sper sa va placa[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
cris_27
cris_27
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 41
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 11/08/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de LYNDA Mier 27 Ian 2010, 8:43 am

Cris_27 e super hug

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de cris_27 Mier 27 Ian 2010, 8:48 am

mersi Lynda,scuzati "manechinul",dar n-am vrut s-o dau la probat la fiica-mea ca nu se mai despartea de ea wink
cris_27
cris_27
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 41
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 11/08/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de mihatm80 Mier 27 Ian 2010, 9:52 am

cris27 caciulita e oauuuuu superrrrrr kiss
mihatm80
mihatm80
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 43
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 11/01/2009

Sus In jos

Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2) - Pagina 10 Empty Re: Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate (2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB