Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Hainute pentru copiii nostri (3)

+52
hope
cris.b
adelina24
denygina
anc@
crumaoli
mickyta
mamiboom
scamutza
pepy24
danam
Alina.C
kla78
mdlupu
Giobsy
stephanie
gabi1795
valentinadof
ancuta_ancuta
olympia
ciungalan sorinel
amnro
LYNDA
luminita_khader
milena
Karina33
SilviaDumitrescu
feliciagl
bobitica
dandana
Kristina
vilcris
clodi
ileana cosanzeana
Vianne
geany
DANIELA.I
zylv
oana_007
StMihaela
teisoara
chemio
Admina
Dionisia
geany20062006
ioana soare
Clio_Ela
nadina_b2005@yahoo.com
Camy
MihaelaT
totolina
diada
56 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 11 Feb 2010, 2:55 pm

Alina C sigur e fata ta ? rade seamana muuult cu nepoata mea

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de Alina.C Joi 11 Feb 2010, 3:14 pm

Silvia, rade sigur sigur e fata mea!!! Dar poate fi nepoata ta, cine stie...Desi, daca esti din Ploiesti, cum scrie, nu prea are cum! pupi

Mihaela, multumesc pentru aprecieri. Sa stii ca in ceea ce ma priveste sigur sunt incepatoare, pentru fata am cusut mai mult pana acum, mi-e mai usor sa fac lucruri in miniatura, desi nu sta deloc la probe.... dar reusim noi pana la urma!
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de ioana soare Joi 11 Feb 2010, 3:29 pm

Alina sunt foarte frumoase toate lucrusoarele postate de tine! Si fetita ta e asa de scumpa! Mai ales in costumasul de pastorita!
Deci tu stai in Spania? Ca am citit Iasi si ma napustisem sa te intreb unde ai gasit la noi banda in zig zag asa de lata.Smile)
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 11 Feb 2010, 3:30 pm

Alina, nu am zis-o cu vreo rautate sau ca nu as crede ca esti la inceput Merci Cand am inceput sa cos si sa postez tot asa citeam si eu"nu se vede ca esti incepatoare", iar eu o luam ca pe o lauda, imi crestea inima de bucurie ca insemna ca am facut ceva bun, nu doar purtabil rade
Si eu am inceput tot cu haine pt Diana tocmai ca imi era mai usor...adaptam din mers de nu iesea ceva
wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de Alina.C Joi 11 Feb 2010, 3:51 pm

Exact, Mihaela, e mult mai simplu sa cosi pt cei mici, nu trebuie atatea pense, incape tot materialul pe masa, etc Smile Si stai linistita, nu am luat-o ca pe o rautate, nicidecum. Sunt mandra tare de hainele pe care i le fac micutei mele. Pentru mine, intr-adevar, daca am facut cate ceva pana acum, e doar purtabil, mai am multe de invatat! Si parca am si un pic de frica sa ma apuc de taiat materialul, cand nu sunt sigura, dar... exersand invata omul!
Ioana, da, stau in spania acum, am gasit intr-un magazin chinezesc snurul, desi de obicei nu au decat de alea simple, lucioase. Si imi pare rau ca nu am cumparat mai mult, ca nu am mai vazut. Dar probabil gasesc la magazinele specializate, doar ca mult mai scump....
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de diada Joi 11 Feb 2010, 4:56 pm

Alina.C a scris: Mai am o rochie de tricot si o fusta sau doua de postat, de ale mele, dar nu pot posta acum la subiectele respective, fiind eu ultima care a postat si trecand mai mult de 24 ore. Asa am inteles wink

poti posta cu edit.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de Alina.C Joi 11 Feb 2010, 5:01 pm

diada a scris:
Alina.C a scris: Mai am o rochie de tricot si o fusta sau doua de postat, de ale mele, dar nu pot posta acum la subiectele respective, fiind eu ultima care a postat si trecand mai mult de 24 ore. Asa am inteles wink

poti posta cu edit.

Imediat incerc, dar sa le semnez intai wink Merci

Am incercat, Diada, dar a disparut butonul de editare. Banuiesc ca e din cauza ca au trecut mai mult de 24 ore de la postarea mesajului. Dar nu-i nimic, nu am nici o graba, postez eu zilele urmatoare...
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de danam Sam 13 Feb 2010, 3:46 pm

Fetelor, va rog ajutati-ma si pe mine! Vreau sa-i fac baietelului meu (2 ani)
un costum. Nu am tipare, nu am mai cusut sacouri...... fratele meu se casatoreste, iar baietelul meu ii va inmana verighetele la biserica. Trebuie sa aiba costum Orice informatie de la voi imi va fi de ajutor. Am cumparat deja materiale....mai putin intaritura. Eu nu sunt un expert in ale croitoriei de aceea va cer ajutorul. Mi-am mai cusut o fusta , o bluza.....dar acum am masina de cusut electrica si sper cu ajutorul vostru sa ma descurc mai bine. Toate urarile de bine si astept mesaje de la voi.
Dana
danam
danam
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 48
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de amnro Lun 15 Feb 2010, 2:10 am

stiu ca nu tb sa pun un mesaj dupa altul daca nu au trecut 24 de ore, dar pentru ca nu au nicio legatura, am zis sa risc o bataita

din ciclul "mamaia, nu-mi dai mie bluza ta sa-mi faca mami o rochita?"

bluza, model XXXL Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

dupa ce am dezmembrat-o am croit fata:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

spatele:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

manecile:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

tiparul dupa care am facut rochita era de bluza, de-aia e asa scurt. iar tiparul de maneca era de la alta rochie si era putin bufanta, de-aia iese putin din peisaj.
la gat si la terminatia manecilor am incercat sa pun tiparul astfel incat sa pastrez cusaturile originale.
la piept nu stiam ce sa-i pun asa ca am profitat de ocazie ca sa incerc ata elastica. a iesit binisor.

si rochia, in final. (niste poze nu foarte reusite din pacate)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de LYNDA Lun 15 Feb 2010, 10:00 am

Ce super arata!!!

Si ideea e super kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de valentinadof Vin 19 Feb 2010, 6:25 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
am facut un sarafan pt fetita mea,e un tipar din burda dar acolo destinatia tiparului era o tunica pt fete 10-12 ani,eu am adaptat atasand un cordon,o panglicuta din satin pe margine.Fiind printre primele mele lucrari chiar imi place.sper ca am postat bine subiectul wink
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de pepy24 Dum 21 Feb 2010, 11:08 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si alt lucru creat de mine, salopeta fetitei mele, de catifea rosie, incheiata pe spate cu fermoar, elastic la picioruse, si o dantele la gat.
imi cer acuze daca nu trebuia s-o postez aici, si va rog sa-mi spuneti unde.
multumesc


Ultima editare efectuata de catre geany in Dum 21 Feb 2010, 11:14 pm, editata de 1 ori (Motiv : link schimbat)
pepy24
pepy24
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 44
Localizare : campulung
Data de inscriere : 31/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de zylv Dum 21 Feb 2010, 11:16 pm

foarte frumoasa,si fetita e o scumpa.sa te bucuri de ea
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de luminita_khader Lun 22 Feb 2010, 9:43 am

bluza fara maneci doar ce am terminat-o
ideea am luat-o de aici de pe sait dar nu mai stiu cine a postat-o dar am sa pun si linkul cu explicatii . ca accesoriu i-am facut din acelasi material si o bentita pt cap
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
linkul:http://www.jcarolinecreative.com/Merchant2/merchant.mvc?Store_Code=JC&Screen=CHILDTOP
luminita_khader
luminita_khader
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 217
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de LYNDA Lun 22 Feb 2010, 9:55 am

Vai ce frumoase sunt hainutele voastre hug
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de danam Lun 22 Feb 2010, 10:17 am

Foarte frumoase hainutele pentru copiii vostri.....m-am indragostit de salopeta de catifea a bebelusului. Poate imi dai si mie, Pepy 24 detalii despre cum ai facut o asemenea minunatie. Multumesc, Dana
danam
danam
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 48
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de totolina Lun 22 Feb 2010, 10:23 am

ce frumoasa e bluzita! imi place foarte mult si materialul tocmai bun pt fetite: si roz si cu flori. love
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de luminita_khader Lun 22 Feb 2010, 4:14 pm

multumesc totolina si eu abea astept sa vina vara sa le poata imbraca hug
luminita_khader
luminita_khader
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 217
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de scamutza Joi 25 Feb 2010, 11:35 pm

buna tuturor...vin si eu cu ceva mai modest, asa...mai de incepator...2 body-uri pentru brotacelul meu facute din tricourile lui tati..cel crem e primul facut si se vede, ca mi-a luat un pic pana am prins manecile si sunt cam crete pe unde nu trebuie, dar cel mic nu se supara...cel albastru e ceva mai "profi" bounce1 ...oarecum... bis [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
scamutza
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 101
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/03/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de Karina33 Vin 26 Feb 2010, 6:24 am

Amnro si scamutza buna reciclarea!
Valentinadof e vesel sarafanul fetitei!
Luminita asa hainute colorate si vesele sa-i faci mereu copilei!
Pepy24 frumoasa foc salopeta!

Sa mai faceti! kiss


Ultima editare efectuata de catre Karina33 in Vin 26 Feb 2010, 6:25 am, editata de 1 ori (Motiv : corectii, inca imi beau cafeaua si nu vad bine tastatura)
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de stephanie Vin 26 Feb 2010, 8:33 am

Amnro, e foarte draguta rocita roz.
Felicitari scamuta, ti-au iesit frumos body-urile.
Valentina, Luminita, Pepy frumoase si hainutele si fetitele.
Am inceput si eu sa fac un body si o caciulita (tot materiale reciclate, adica tricourile mele si ale lui tati), dar au ramas la stadiul de bucati croite, ca nu am mai avut timp sa le cos. Cand termin o sa fac poze.
stephanie
stephanie
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 67
Varsta : 41
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 15/07/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de mamiboom Vin 26 Feb 2010, 8:58 am

ioana soare a scris:Amnro foarte frumoase lucrusoarele pentru piticii tai! Flowers Tivul si cusaturile la hainele lucrate din material de jeans se pot "toci" cu smirghel.

Diada excelenti pantalonasii pentru Petru! love

E super ideea eu am material de jeans dar nu am putut face nimic tocmai pentru ca nu avea aspectul acela de tocit, si as fi vrut sa arate ca din fabrica.
Acum stiu cum pot face . Am sa va arat ce a iesit cand voi face ceva..cat de curand

Sunt "buculoasa" cum zice fata mea....

Multumesc.
mamiboom
mamiboom
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 169
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de Karina33 Vin 26 Feb 2010, 9:02 am

mamiboom poti obtine invechirea si cu o piatra ponce pe blugul ud. E verificata metoda.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de mamiboom Vin 26 Feb 2010, 9:07 am

Multumesc. deja o sa incerc in weekend toti blugii pe care i-am scurtat . Stiu ca la croitoria unde am lucrat eu acum muuuulti ani produsele de jeans erau bagate la spalat cu piatra ponce pentru efectul de "prespalat". Dar niciodata nu mi-a trecut prin cap ca as putea face si eu ceva asemanator.

Sunteti minunate

ura
mamiboom
mamiboom
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 169
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de luminita_khader Joi 04 Mar 2010, 7:07 pm

buna seara fetelor tocmai am terminat aceasta rochita care se numeste : SUNNY DAY DRESS. sa va dau si saitul de unde am luat modelul
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
luminita_khader
luminita_khader
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 217
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (3) - Pagina 9 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB