Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

+17
ramomic
diada
zylv
livia1981
andreea_2008
Armeana
deiutza23
dana_mi16
Giobsy
Roxy
avr_dana
ana_bela
crixuta
SilviaDumitrescu
juliennej
alessia
arime
21 participanți

Pagina 18 din 30 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 05 Ian 2010, 10:00 am

neata fetelor
dap cris, 55 am acum Sad da-s in scadere wink
tinand cont ca inainte de Craciun aveam aproape 53 si ca am mancat orice, oricat si oricand eu zic ca e totusi bine Smile sper ca pana de ziua mea sa aj cat mai aproape de 50
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Mar 05 Ian 2010, 3:20 pm

Arime iti multumesc, sper sa fie bine si cu nota mareeee
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 05 Ian 2010, 3:38 pm

bafta multa dana, sigur o sa fie bine pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Mar 05 Ian 2010, 5:01 pm

Mersic mult Andica tu cand incepi sesiunea?
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 05 Ian 2010, 5:10 pm

teoretic peste 2sapt dar practic am ceva colocvii si proiecte inainte deci...de maine zid si logic ca nici eu n-am terminat nici pe sfert ce-as avea de facut
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Mar 05 Ian 2010, 6:10 pm

Salutare dragele mele
Livia, LA MULTI ANI pentru Stefan!!!!!!!!!! (cred ca am nimerit wink ) Sa creasca mare si cuminte, sa va aduca numai bucurii si satisfactii si sa fie sanatos. Muuuuulti pupici si de la Edy si Iannis.
Pup fetele. Am fugit sa hranesc pe mancacila.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 45
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de avr_dana Mar 05 Ian 2010, 6:57 pm

Buna fetelor

Cris..doar stiam ca esti luna a 8..nush ce am vrut sa spun [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] E frumos ca bebe o sa aibe un locsor al lui Smile
Nici nu gandesc ca pana la sf anului n-o sa fii supla la loc...la ambitia ta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Andrica felicitari ca ai dat startul. Bv ....Las ca se duc si de la tine kilele repede.
MAi rau de cele mai pline..car au tot acumulat si care se tot chinuie de ceva ani de acu ( off doamne).....
DAna frumoasa zona....cred ca a fost nemaipomenit. BAfta multa la ex.

Arime cred ca-s ultimele torturi pt Sf Ioan, nu?
DEiutza te mai asteptam cu vesti, nu te-ai ingrasat prea mult ;)

Juli hombre al tau de ce nationalitate e? Felicitari pt sport...oaaa iar ai inceput cu eliptica. BV Bv si da-i batai [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ana te pregatesti de ex? Ce face papaciosul? E cuminte?
Ramo eu am inteles ce vrei sa tii, BAfta si sa scapi rapid de cateva kile.

Eu inca nu-s hotarata. MErg pe papa mai putina si deja am renuntat la dulciuri . Tre sa renunt la celelalte chestii ingrasacioase si ......cam atat.
E tare greu...inca nu reusesc sa ma acomodez cu programul, ma trezesc devreme , cand vin is inghetata de frig si abia in 2-3 ore reusesc sa ma incalzesc. Am o circulatie sangvina tare nasoala. MA incalzesc tare greu, iar figul imi intra in oase.
Sper ca anu asta sa gasesc ceva mai bun..ca aici prea mult nu o sa rezist.

Livia ai inceput munca? BAfta si nu uita sa mai intri la noi

VA pup pe toate [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Mar 05 Ian 2010, 10:22 pm

Buna fetelor Smile
Stai linistita Dana, oricum am o luna si ceva ca la cezariana nu stau pana in ultima clipa, e mai sigur asa.....
Andreea, stiu cum ar fi fost daca de la 52 saream de ex la 57, eram toata panicata si suparata, da 5 kg nu sunt greu de date jos, stai sa vezi cate o sa am eu, vai, doamne...
Multumesc Medeea, is ceva mai linistita, camera imi doream f mult sa fie curata si safe pt bebe Cel Mic Smile
Livia, la multi ani pt Stefan ? :D. Ana, ne-ai ajutat.... :P
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 05 Ian 2010, 11:13 pm

Livia LA MULTI ANI pt Stefan birthday birthday birthday birthday birthday birthday birthday birthday birthday birthday

Cris n-am urcat chiar brusc, pt primele 3kg am muncit din august pana acum + inca 2 de sarbatori... da' le dau eu jos :D

Md: 2felii sunca pui unse cu exquisa light, 1rosie mica, 1cafea cu lapte
P: tocanita de pui, salata de varza
C: muschi de porc fiert, salata verde
G: 1mana seminte, 1felie pastrama, 1solano(7.5cal), 150g exquisa creamy quark 0.2%, 1ligurita cacao, 5g indulcitor (17cal)

am descoperit un desert SB sa te lingi pe degete: crema de branza exquisa creamy quark 0.2%, 1-2lingurite cacao si indulcitor pudra dupa gust
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Mar 05 Ian 2010, 11:29 pm

seara buna

la multi ani pt stefan,sa creasca mare si sanatos.
mutumir anei de info..Smile
andrica,vad ca e cuminte si la dieta..bravo.
dana-hombre e american.adica e nascut aici dar tatal lui a venit de mic ,la 2 ani ,din insulele azore.mama,americanca.
bicicleta am facut eu tot timpul,chiar de nu scriam aici,tot facema sport d ecel putin 3 ori pe sapt.
va pup si o seara faina.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 05 Ian 2010, 11:30 pm

julie tu esti cea mai cuminte si harnica in ceea ce priveste sportul wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Mar 05 Ian 2010, 11:40 pm

andreea_2008 a scris:julie tu esti cea mai cuminte si harnica in ceea ce priveste sportul wink

sport fac ca imi place,fac pt ca e sanatos si fac pt ca daca nu,arat ca o perina pufoasa...Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 05 Ian 2010, 11:42 pm

mmm...anul asta ar fi cazul sa fac si eu ceva sport :D
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Mier 06 Ian 2010, 1:19 am

andrico,tu oricum arati bine,dar cu sport o sa arati si mai si:)
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 06 Ian 2010, 10:22 am

neata fetelor pupi

multumesc julie Embarassed
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de deiutza23 Mier 06 Ian 2010, 12:05 pm

neata fetelor kiss kiss kiss .
si eu ca si Andrica mancam mult,orice si la orice ora,asta si inainte de sarb,doar ca atunci si munceam si slabeam chiar si mancand.acum de sarb ca am stat mai mult in casa se vede.
azi dim la ora 3 cand am ajuns de la lucru am mancat 3 felii de paine cu unt si salam si 2 batoane twix,asa ca nu va mirati ca am pus 2,5 kg,dar sper sa renunt la mancatul inainte de somn si de seara.
sapt viitoare sunt in concediu legal si am si contractul prelungit pana in 15 feb,nu vor nicicum sa ne faca nedeterminat,totusi cred ca din 15 feb tre sa se hot ca in 4 aprilie sunt Pastele si dc nu ne fac nedeterminata nu mai sta nimeni la suplimentare.
vreau sa fac si un curs de calc,sa vedem cand incepem,luna asta candva,vor fi 42 de ore,in Deva,deci voi fi si mai ocupata.am noroc ca sotul s-a lasat de servici si va lucra doar pe cont propriu si mai pot apela la el,asta pe langa ai mei care oricum ma ajuta.
LIVIA birthday birthday birthday birthday birthday birthday birthday birthday birthday birthday birthday birthday birthday pt STEFANUT sa va aduca numai bucurii in viata bee pupi .
ANDRICA nu te-ai ingrasat mult,la burtica si talie se vede totusi,in rest nu-mi dau seama.dar le dai tu jos,nu-mi fac probleme.
DANA poate acum ca muncesti slabesti si tu ca mine,totul e sa nu te mai gandesti atat la mancare,sa mananci doar cat sa traiesti.
ARIME frumoasa culoarea la par,intru imediat sa vad si tortuletele,ca nu am mai intrat de mult.
ANA ce fain ca mai alaptezi,bafta in continuare.
CRIS chiar vrei sa ti secret cate kg ai pus?eu una sunt tare curioasa wink .
JULII bravo pt sport,sigur nu esti pufoasa hug .
RAMO bafta cu dieta,oricare ar fi ea si ma bucur ca te voi citi mai des pupi .
va poop pe toate si sper sa mai vb,iar sunt in contra timp ca tre sa fac mancare,paaaaaaaa kiss kiss kiss .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 06 Ian 2010, 12:22 pm

deiutza se vede ca am pus la talie si la burtica pt ca acolo s-au depozitat in mare :D am mai pus ceva si pe fund dar asta nu se vede in poze

bafta multa cu serviciul si cursul, e bine dc acum o sa aiba si sotul tau mai mult timp
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 06 Ian 2010, 2:34 pm

Neatza la ora 14 fetele,

Eu acum am reusit sa intru ca nu am avut curent de aseara de la 10 fara pana acum.
Cica fac la priect depun CV-uri ascult muzica si nici nu mai stiu.
Eu de papat incerc sa nu mai pap seara tarziu, si sa am 5 mese pe zi 3 principale si apoi mai vad.
Deiutza ce ma bucur ca faci curs si ca e ok la tine.
July tu cum te tii de bicicleta ca eu nu pot o tin pe post de cuier.
Livia LA MULTI ANI pentru Stefan sa va bucurati de el si sa va umple casa de bucurie!!!!
Andrica bafta la invatat si spor
Ana tu inca mai alaptezi?
Va pup si va urmaresc!!!!! pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Mier 06 Ian 2010, 3:14 pm

Buna fetelor
Eu am avut azi un program destul de interesant, respectiv: dimineata m-am trezit rupta de somn si am fost la analize, am venit acasa, ma luase nitel frigul si am bagat somn…..taaaare bine e sa dormi de amiaza....
Deiutza, bine ca ai mai trecut pe la noi Smile
Curiozitatea cu kg nici eu nu mi-o satisfac f des, ca nu prea am curaj sa ma canteresc decat destul de rar.....la inceput eram pe cantar in fiecare zi, da acuma.....
Fug si eu ca fac papa, acusit vine sotul si eu n-am gatit mai nimic. Deja nu mai am chef de servici.... rade rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 06 Ian 2010, 3:31 pm

Spor la gatit Cris ce faci bun?
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Mier 06 Ian 2010, 3:58 pm

Eeeee, o ciorbica de vacuta si fasole bauta pt proteine Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 06 Ian 2010, 5:11 pm

yammmy ce bun

si eu cred c voi face fasole batuta, e asa buna!!!!!!!!!!! ciorbitza mai am de perisoare am facut-o ieri
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 06 Ian 2010, 5:24 pm

buuna fasolea batuta wink
sa dau si eu rap pe ziua de azi desi n-am luat inca cina
Miercuri (ziua3 SBI):
Md: 1rosie mica, 4felii castravete, 2felii ardei gras, 2cremvusti piept de pui, 2lingurite exquisa light, 1cafea cu lapte
P: tocanita de pui
C: varza cu piept de pui
G: 1cremvust din piept de pui, 1felie sunca pui, 100g exquisa creamy quark 0.2%, 1ligurita cacao, 5g indulcitor
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Mier 06 Ian 2010, 6:17 pm

Mi-ar placea si mie o ciorbita de perisoare, dar am facut inainte de craciun. Si cum sotului ii era dor de vacuta, am zis sa ii fac o surpriza Smile .
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de avr_dana Mier 06 Ian 2010, 7:17 pm

Buna fetelor
Livia eu m-am tinut sa-ti zic LA MULTI ANI pt Stefan a 3 zi de Craciun, cand e Sf Stefan dar evident am uitat....DAr iti spun acu de 2 ori. Sa creasca mare si sanatos, si sa va aduca numai bucurii!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Deiutza ma bucur ca mai treci pe la noi. Ce-ti mai fac baietii? Cum te descurci cu programul ?
Eu tre sa ma obisuiesc cu programul si sa renunt la paine, ca de asta m-am ingrasat eu. De fapt m-am ingrasat de cand am inceput sa lucrez ca papam la serv cate 2-3 colaci iar acasa paine..+ de sarb si s-a vazut indata.
DAr vine sfarsitul lor, ca azi mi-am luat antiadipos si sper sa ma apuc si de ceva masaj ...nu de alta dar sotu imi cam atrage atentia ca a dat bani pe aparat si nu l-am folosit deloc inca. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cris pofta mare la ciorbita..iami iami..
Andrica se vede putin la burtica in rest....mare lucru eu nu am vazut :D Felicitari pt a 3 zi de sb [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Alesia, Roxi?? Unde sunteti mai fetelor?

Eu azi am papat mamaliga +ostropel de pui si apoi ficatei... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .MAi trec si peste ziua de Sf ioan si gata ma apuc si eu serios :D
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 18 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 30 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB