Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

+17
ramomic
diada
zylv
livia1981
andreea_2008
Armeana
deiutza23
dana_mi16
Giobsy
Roxy
avr_dana
ana_bela
crixuta
SilviaDumitrescu
juliennej
alessia
arime
21 participanți

Pagina 15 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de arime Mier 23 Dec 2009, 10:47 am

'neata tututror!
Dana_mi sarbatori fericite si linistite alaturi de cei dragi si un Mos darnic sa aveti! santa
Foarte frumos Crix ca te iei sa faci botosei pt. Andrei love uite, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] link Sa ai spor, abia astept sa ne arati ce ai facut hug
Andreea voi unde petreceti de sarbatori, aveti planuri? Smile
Imediat ma iau de facut cateva dulciuri pt. perioada asta... wink Vrem sa-l asteptam pe Mosul cu turta dulce, fursecuri si briose in speranta ca o sa fie darnic cu Raisa santa

Sa aveti spor... pupi


Ultima editare efectuata de catre arime in Mier 23 Dec 2009, 11:22 am, editata de 1 ori
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 23 Dec 2009, 10:59 am

pai noi Craciunul il facem acasa iar de revelion mergem la un restaurant doar noi 2 sa ne sarbatorim ca e si aniv nostra si maj prietenilor pleaca din Buc dar cum iubi lucreaza si pe 31 pana la ora 18:00.... voi?

l.e.: eu va urez Sarbatori fericite si un an nou plin de impliniri. kiss kiss kiss vorbim la anu' wink
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de avr_dana Mier 23 Dec 2009, 7:34 pm

buna fetelor

DAna Sarbatori fericite si Un AN Nou cat mai bun si mai darnic. ;)

Cris spor la botosit, e frumos ca vrei sa incerci. Eu la capitolul impletit/crosetat sunt un dezastru ...nu ma pricep deloc.
Andrica...ce pacat ca lucreaza frendul asa mult. DAr cred ca o sa fie ff frumos si petrecut in doi. Petrecere frumoasa Smile

Fetelor spor la treburi si la bunatati. va pup pe toate

Socrela a facuit ieri saratele..sau cum se cheama cu aluat +branza sarata+chinem..parca. Iar azi a facut ...dupa indicatiile mele croseta un tort...iamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cu crema de cioco cum nu s-a mai vazut si invelit in frisca. si alba ca zapada ... a si un cozonac absolut delicios.. foame foame

MAine o sa facem racitura/piftie de cocos, carnea pt fripturica e la baitz, sarmalute , salata de boeuf...ca nu am mai facut de ani de zile la craciun...si un cozonac de carne foame .......presimt ca o sa pap cam multe Embarassed ...a sa nu uit carnatii si fripturica de porc la ceaun croseta
Noi avem meniu traditional romanesc

UN CRACIUN FERICIT , sa aveti parte de caldura, intelegere , bucurii si noul an sa va indeplineasca toate dorintele santa santa

va pup bucurie
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Mier 23 Dec 2009, 8:22 pm

Smile Dana, eu am citit friptura de cocos, nu de cocosh :D, nu stiam ce gatesti rade
Eu maine merg la servici pana la 13, fortata de imprejurari, ca a fost nevoie, ufffff
De-abia astept sa ajung acasuca la ai mei, sa ma odihnesc....si atat.
Deci voi mai fi si spre maine dimineata la apel.
Medeea, o sa ma inspir si de la tine, mi-au placut si linkurile trimise de Livia, sper sa reusesc sa fac ceva lucrusoare frumoase......
Fug, ca sunt obo.
Bye Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ramomic Joi 24 Dec 2009, 3:41 am

Buna fetelor kiss .
Va doresc un Craciun minunat si imbelsugat hug , sa va aduca Mosul tot ce va doriti si chiar mai mult pupi

ARIME am vazut si ultimul tortulet si e M I N U N A T love si LIVIA, casuta ta de turta dulce la fel pupi . Ieri am facut o praji/tort din branza de vaci (zebra se numeste) si cum Maruta imi tot cere tort "hello Kitty" zid, am facut intr-o forma mica o "chestie" ca nu-i pot spune tort, in ideea de a-i face odata tortuletul dorit wink . Problema e ca nu l-am finisat ... nu am avut timp/chef de facut pasta de zahar si pt.un "butter cream" a la Arime nu am avut untul Smile . Plus ca Marutza a si uitat de el wink . Daca aveti idei de un tortulet de genul asta, astept parerile voastre, pt.ca sunt 100% sigura ca voi avea din nou cereri Merci .

CRIS, daca colinzi putin pe aici pe forum, nu are cum sa nu te apuce cheful de tricot . Eu de aici am luat "microbul" wink .

Eu am gatit asa: supa de gaina, sarmalute, snitel din piept de pui, salata boeuf, salata de paste cu sunca si legume, salata de vinete si probabil mai facem o friptura daca e necesar.
Si "bun" Smile : saratele, cozonac, cornulete cu crema de rahat, praji cu miere de albine, prajitura cu crema de lamaie, prajitura zebra.

Am intrat pt.urari si uite ca ma intind Smile .

Va pup fetele si inca o data va urez sa aveti parte de un Craciun fericit santa .
Sper sa apara intre tmp si ALINUTA si ROXA.
pupi prietenie
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Joi 24 Dec 2009, 9:51 am

Dragele mele
Va doresc un Craciun plin de iubire si lumina.
kiss kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 45
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de livia1981 Joi 24 Dec 2009, 11:43 am

Si din partea mea un Craciun cu dragoste, pace si intelegere. Multa sanatate si impliniri pe toate planurile!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de avr_dana Joi 24 Dec 2009, 9:14 pm

buna fetelor in Ajun.... va trimit un colind de aici de la mine kiss

Cris....friptura de cocos...inca nu am incercat rade
Sa te odihnesti cat mai mult...si sunt sigura ca la Bt o sa ai parte de un rasfat pe cinste, nu?

Fetelor ...ce de bunatati......cata mancare...oaaa...sa papati din toate cate un pic ..ca tare sunt multe dar si gustoase wink

Eu am cam terminat treaba de pe la 4., mai devreme a venit mosul la DAvid....a ramas socat....era asa curios, emotionat, mi-a dat si lacrimile....E primul an in care intelege ce e cu mosul,...ca anul trecut nu prea l-a bagat in seama....Acu canta " mos aciun, mos aciun "
...a i-a adus o parcare supraetajata, cu intrare iesire, masinute....si acu scriu linistita ca e curios sa le treaca pe toate prin parcare Laughing Laughing

Un Craciun fericit tuturor ura ura
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Joi 24 Dec 2009, 10:01 pm

craciun luminos,cu bucurii si tot ce va doriti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de arime Joi 24 Dec 2009, 10:53 pm

Craciun fericit tuturor
si un Mos Craciun darnic tare la cei mici, si de ce nu si pt. voi!


santa rendeer santa rendeer santa
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de alessia Vin 25 Dec 2009, 10:09 am

CRACIUN FERICIT si SARBATORI FERICITE tuturor!

Va pup si va imbratisez pe toate si sa aveti parte de un sfarsit de an cat mai frumos si sa pasiti cu dreptul in 2010;sa fiti increzatoare,optimiste si sa aveti un an mai bun decat toti cei de pana acum!!!!!!!!!!!!!! kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de claudde Vin 25 Dec 2009, 10:49 am

Craciun fericit!
Sanatate, multe impliniri si liniste sufleteasca alaturi de cei dragi!
avatar
claudde
helper
helper

Numarul mesajelor : 9
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Vin 25 Dec 2009, 3:28 pm

Un Craciun fericit fetelor, plin de dragoste, sanatate si aromnie in familie Smile
Toate stropite cu bani care sa ne permita sa facem cadouri frumoase celor dragi.
Eu si cu Andrei va pupam Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de miki72 Sam 26 Dec 2009, 6:03 pm

Sarbatori fericite cu sanatate si liniste sufleteasca alaturi de cei dragi kiss
miki72
miki72
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 51
Localizare : bz
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de livia1981 Sam 26 Dec 2009, 11:25 pm

Ce ma bucur fetelor, ca Sarbatorile v-au adus "acasa" la noi! Acum am reintregit familia pupi
Va pup pe toate si va doresc si voua Sarbatori fericite si multa sanatate si sa reveniti mai des.
Doar Deiutza a lipsit, sper ca esti bine si te asteptam cand poti, cred ca ai fost prinsa cu serviciul pupi

Cum ati petrecut? In afara de mancat si iar mancat Smile
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Dum 27 Dec 2009, 8:11 am

seara buna!cum ati petrecut craciunul fetelor?ce v-a adus mosul?cum ati petrecut?
la mine a fost bine,am mincat,in ziua de craciun am veni la famila lui ken si inca sintem aici pina duminica pe seara..incerc sa nu maninc prea mult,azi am si reusit...
sper ca toate ati avut sarbatori bune,linstite,cu un mos darnic!
va pup si sarbatori frumoase in continuare!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Dum 27 Dec 2009, 5:59 pm

Buna fetelor, si noi acasa, ne-am odihnit, am papat, da eu as tot dormi Smile
Deja sunt terminata de la drumul 2 h cu masina, ufff
Sper ca ati petrecut bine-fericite

LE: fetelor, am facut tort egiptean de pe amalia blog, l-am facut cu nuci, nu alune, e supeeeeerb...si nu e asa de greu de facut, numai ca vreau sa ii modific putin reteta ca are nevoie, sa-mi spuneti daca vreti sa il faceti, eu bag si saptamana de revelion unul, de-abia astept :D
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de miki72 Lun 28 Dec 2009, 11:41 am

buna dimineata fetelor hug mai pe la pranz Smile
Craciunul l-am petrecut in familie si am mancat de-am spart ,dulciuri evident asa incat abia astept sa incep munca (11 ianuarie )sa scap de ispite ca daca stau acasa mananc intruna Embarassed
De cand n-am mai scris pe aici mi s-a intamplat o minune dupa 13 ani de casnicie :astept un bebic chiar daca sunt mai batrana sper sa fie totul ok pana la capat
Va pupi acum merg sa vad daca mi s-a incalzit apa sa pun la spalt cateva rufe.
Oricum sunt prin zona
miki72
miki72
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 51
Localizare : bz
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de livia1981 Lun 28 Dec 2009, 12:39 pm

Oau Miki felicitari din suflet! Sa dea Domnul sa fie bine pana la capat si sa ai un bebe sanatos si papacios! Ma bucur mult pt tine, in privinta varstei nu esti batrana deloc si mama tot la 37 ani a nascut-o pe sora mea si nu au fost nici un fel de probleme.
Sa treci mai des pe la noi si sa ne spui ce face bebe si cum te simti! pupi
Apropo in cate saptamani esti? Avem inca o viitoare mamica pe-aici wink

Dana La multi ani si multa multa sanatate, bucurii si tot ce-ti doresti tu! pupi birthday
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Lun 28 Dec 2009, 1:31 pm

Buna fetelor Smile
Miki, bine ai venit, si eu cu bb in burtica...
Esti Miki de la SouthBeach, asa e? peace

Da-da, LA MULTI ANI DANAAAAA~!!!!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de miki72 Lun 28 Dec 2009, 1:50 pm

Multumesc fetelor pupi
LIVIA, am 13 saptamani ,deci mai am destul pana la final dar sper din tot sufletul ajung cu bine la final mai ales ca mi-a descoperit si un fibrom lucru care ma sperie putin ,cand mi-a zis medicul parca mi-a luat Dumnezeu mintile ca nu l-am intrebat cat e de mare ,o sa-l intreb in ianuarie ce si cum evolueaza desi el a zis ca spera sa nu puna probleme
CRIS,da sunt Miki de la SB reloaded,ti-am citit in mare parte postarile de dincolo de la gravidute,tu mai ai putin si o sa te intalnesti cu Andrei pupi abia astept sa povestesti cum o sa fie mai ales ca am inteles ca si tu o sa nasti tot prin cezariana pupi
Acum am vazut ca azi e ziua DANEI -LA MULTI ANI cu sanatate si tot ce-ti doresti sa ti se implineasca! birthday
miki72
miki72
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 51
Localizare : bz
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Lun 28 Dec 2009, 3:46 pm

Miki, da, cezariana cica, ca sunt prea chioara, si e prea periculos pt mine altfel. Dar vedem la oftalmolog, in Jan....
Oricum, e fain ca dupa atatea asteptari vine si la voi, bucurie mare, cred :D
Preferinte ceva?
Sunteti si voi destul de maricei, noi mai avem putin intr-adevar, ufffff, emotii...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Lun 28 Dec 2009, 4:24 pm

la multi ani,dana!sanatate multa si multe bucurii!

miki,felicitari pt bebe!
cris-mai poti?

eu sint in vacantaaaa!vai ce bine e!am de lucrat la hirtii,dar tot e ok....sint prin zona de mai apar fete:)
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de miki72 Lun 28 Dec 2009, 4:54 pm

Cris,normal ca tati vrea baietel ,din partea mea poate fi si fetita desi daca ma gandesc mai bine tot baietel as vrea si eu dar indiferent ce o fi sanatos sa fie ca-i cel mai important bucurie dupa atatea ani aproape ca nici nu mai speram la bebe.
miki72
miki72
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 51
Localizare : bz
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Lun 28 Dec 2009, 5:03 pm

Smile Ce normal, noi am vrut amandoi fetita, si a iesit baietel Smile)
Lasa, sanatos si frumusel sa fie, evident destept, norocos, full de bani, cariera, studii la Oxford :P
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB