Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

+98
kmn
Dorulet
fulguta28
Maria Tatuti
Angelica18
cory74
Rimmelle
mari01
danniela
mimiady63
trandafiras78
marya222006
lelia40
arielas
tadok
alinachiri
pufoi
raducan48
tinap
valentinadof
danyelyta28badea
despina13cucli
danabarbu2007
cif2010
IrisT
adriuta
RamonaM
vyky2010
irish05
sunflowers
natasaSV
mariucamariuca
andarlidia
Giobsy
coripin
Marry
adelina24
bubu85
Gianina4ever
geo
Chirrox13
zahariaelouise
feliciagl
rucsy
amoni
cris_27
elenaxx
iasmina_ioana
violetas
Andata
mykya
stoy
Lucia.BlueFlower
ionela stefan
zylv
totolina
Admina
tomari
betymi72
firicel
Steluzza
AlinaJ.Bijoux
Karina33
SilviaDumitrescu
melus
silvia s
kitty_1973
andacoman
LYNDA
aurishta
MagdaMarin
PAULA CONSTANTIN
Clio_Ela
ioana soare
CCristinaC
teisoara
Cristache
mnarcisa
danae
veniciuc nicoleta
diada
myky7robc
MihaelaT
Noemi
codruta-cosmina
ivanoiuadela9
lotus nufar
mami de doi ingerasi
iuliana72
Zeyyya
datsun
AliceCullen
veveritz
cris69
andreeaX
georgia
ramomic
arime
102 participanți

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de violetas Mar 22 Feb 2011, 10:38 am

Ioana, ma bucur ca tu si bebelusul sunteti bine, sa va traiasca si sa va bucurati de minunea din viata voastra. Flowers
violetas
violetas
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 55
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de cris69 Mar 22 Feb 2011, 10:39 am

copii urati? nu cred ca sunt.poate obraznici, prost crescuti, nespalati dar nu urati, nu pentru cei care ii iubesc.
ieri mi-a fost rusine de mine. si am iesit dintr-un magazin cu lacrimi in ochi. ce puteam face? am iesit valvartej fara sa mai cumpar nimic. nu mai puteam sta acolo, aveam impresia ca toata lumea stia ce gandesc eu.
eram aproape de intrare, intr-un second , ma uitam la cupoane de materiale cand vad in fata usii un copil , atunci mi-s s-a parut foarte urat, pur si simplu m-a luat prin surprindere, parca si zambetul lui era dizgratios. a intrat in magazin cu o femeie mai in etate si aud dintr-o data: ai venit ingeras? si vanzatoare, o femeie frumoasa foc il saruta pe amandoi obrajii, el a inceput sa rada si brusc numai era urat, parca il vedeam altcumva si mi-a fost atat de rusine ca nu stiam ce sa fac.
am iesit cu lacrimi in ochi.
toata iubirea acelei femei era in zambetul si privirea baiatului.
ieri am luat o palma si o meritam pe drept.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de Andata Mar 22 Feb 2011, 12:59 pm

Aurishta, rade , la 4500 copil urat? Mie cei peste 4 kg mi se par din start mai frumosi si rozalii decat ceilalti. Ia pune tu o poza de-a lui Gabriel din primele zile sa admiram si noi minunea. Asta ca sa nu te provoc sa pui poze cu toate minunile tale.
Cris, se intampla, nu cred ca esti singura careia i s-a intamplat. Eu insa ma gandesc la cei mai frumosi copii pe care i-am vazut eu, prima care mi-a ramas la inima cred ca e acum adulta. Acum vreo 14-15 ani, era o fetita brunetica, cu pielea alba si ochi mari, albastri, marginiti de niste gene lungi si dese. Parul ii cobora in carlionti peste umeri si era atata dragalasenie si prospetime in zambetul ei incat nici dupa atatia ani nu am reusit sa o uit.
Un alt copil frumos, superb (daca spalai jegul de pe el) la care mi-a ramas gandul a fost o pustoaica tigancuta, cu tenul masliniu, par ravasit, dar niste ochi mari negri si un zambet fantastic.
Pun si eu o poza cu mezina in prima ei ora de viata. Trisez un pic, nu e chiar prima poza, ca in aia era prima ei masa, la 1/2 de ora de la nastere. Era o chestie mica, rosie, ca o babuta, dar era a mea ! Deci, implicit, in propria opinie, cea mai frumoasa. Cra!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de aurishta Mar 22 Feb 2011, 1:54 pm

Din pacate, pe vremea aceea nu aveam aparat foto si nu am poze cu ei iesiti din ou. Doar pe Angelica o am in poze, poate reusesc sa pun vreuna. Oricum, nu-i nici o pierdere, toti copilasii mei au fost ca trasi la xerox. Doctora de familie chiar a facut o gluma, zicand ca am un sablon dupa care fac copii!
rade
Oricum, ador bebeii nou-nascuti, mirosul lor de lapte, somnul lor atat de dulce, fericirea care-i cuprinde cand sug, fetisoarele lor cu grimase haotice. Sunt dulci de tot.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de Steluzza Mier 23 Feb 2011, 5:13 pm

Andata, ce babuta dragalasa kiss .
Auristha si mie imi place mirosul pe care il au bebelusii si hainutele lor.Parca il simt tot timpul,imi aduce aminte de fratii mei cand erau mici. Smile
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de iasmina_ioana Mar 15 Mar 2011, 7:16 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Mier 16 Mar 2011, 6:44 am, editata de 1 ori (Motiv : Pus link bun poza)
iasmina_ioana
iasmina_ioana
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 38
Localizare : Husi
Data de inscriere : 14/02/2011

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de Vizitato Mar 15 Mar 2011, 7:30 pm

Ioana, sa-ti traiasca copilul!
S-aveti parte de sanatate si fericire!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de iasmina_ioana Mar 15 Mar 2011, 7:34 pm

Multumesc Habana, petronela ma numesc , incantata . M-am inscris cu numele fetitei mele, dewoarece lucrez lucrusoare doar pt ea.
iasmina_ioana
iasmina_ioana
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 38
Localizare : Husi
Data de inscriere : 14/02/2011

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de Vizitato Mar 15 Mar 2011, 7:40 pm

Si un alt Bine ai venit pe lume pt Paul!
Ioana Soare, multa sanatate, bucurie si iubire!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de aurishta Mar 15 Mar 2011, 8:20 pm

Petronela, ai o minune de fetitza! Cat e de mare acum?
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de iasmina_ioana Mar 15 Mar 2011, 10:44 pm

Multumesc Aurishta . Are 4 luni.
iasmina_ioana
iasmina_ioana
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 38
Localizare : Husi
Data de inscriere : 14/02/2011

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 15 Mar 2011, 11:01 pm

iasmina_ioana sa-ti traiasca fetita sa fie sanatoasa si norocoasa! (iar pe viitor te rog sa nu mai postezi succesiv )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de Steluzza Mar 15 Mar 2011, 11:22 pm

Petronela sa-ti traiasca fetita. pupi
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 16 Mar 2011, 6:46 am

Sa-ti traiasca minunea iasmina_ioana.
Am rezolvat eu si cu poza si cu cele 2 mesaje succesive wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de elenaxx Mier 16 Mar 2011, 8:02 am

Ai o minune de copil iasmina. Sa-ti traiasca si sa aiba parte numai de lucruri bune in viata. pupi
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de cris_27 Mier 16 Mar 2011, 8:35 am

Petronela,e tare dragalasa bebelusha ta,e mai mare cu o luna decat voinicul meu. Smile
cris_27
cris_27
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 41
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 11/08/2009

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de iasmina_ioana Mier 16 Mar 2011, 2:18 pm

Multumesc magda18. Nu prea stiu eu cum e cu pozele, si recunosc k nu am citit modul de atasare. Imi place sa va citesc postarile, si mi-am luat inima in dinti sa va arat si eu pe piticuta mea.
Promit sa nu mai fac greseli.
Multumesc si celorlalte fete pentru urari.
Cris_27 sa iti traiasca voinicul, e asa de grasut......si scump.
iasmina_ioana
iasmina_ioana
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 38
Localizare : Husi
Data de inscriere : 14/02/2011

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de amoni Mar 22 Mar 2011, 2:02 pm

Sa ma laud si eu cu papusica mea, o cheama Alexandra Narcisa, si in poza asta are 3 zile, si 3120g [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img] e nepotica mea.
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de firicel Mar 22 Mar 2011, 2:11 pm

Amoni,sa va traiasca printesa!E frumusica tare! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 22 Mar 2011, 2:14 pm

Amoni sa-i dai un pupic mic pe nasuc de la mine

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de aurishta Mar 22 Mar 2011, 2:29 pm

Amoni, e o scumpete!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de amoni Mar 22 Mar 2011, 2:40 pm

Da silvi ii dau, in afara ca e frumoasa e o sughitoasa, sughite intruna si o calica la mincare, masa spune ca seamana cu mine rade sar"na mult hug pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de rucsy Mar 22 Mar 2011, 4:53 pm

Ce minuni de copii !!!!!!!!! Toti copiii sunt frumosi, eu i-am vazut pe-ai mei din prima secunda frumosi. Mi-ar fi placut sa cresc 10 copii, din punctul asta de vedere o invidiez pe Aurishta. Abia astept sa am un nepotel, cred ca am mai spus asta pe forum.
rucsy
rucsy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de aurishta Mar 22 Mar 2011, 6:19 pm

rucsy a scris: Abia astept sa am un nepotel, cred ca am mai spus asta pe forum.
Sincer , si eu! Nu mi-a trecut de copii, abia astept nepotei, desi inca mai am copii mici! wink
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de cris_27 Mar 22 Mar 2011, 6:28 pm

Amoni ,sa va traiasca printesa,e frumusica foc. hug
cris_27
cris_27
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 41
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 11/08/2009

Sus In jos

Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1 - Pagina 5 Empty Re: Bine ai venit pe lume. Prima poza a bebelusului! Cap 1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB