Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

+14
diada
avr_dana
ana_bela
deiutza23
ramomic
juliennej
Roxy
livia1981
alessia
SilviaDumitrescu
crixuta
dana_mi16
andreea_2008
arime
18 participanți

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Lun 16 Noi 2009, 9:11 pm

andreea_2008 a scris:am revenit. v-a fost dor de mine? rade

rap de azi DEZASTRU
md: 40g crakersi int, 60g sunca pui, 30g exquisa 0.2%, 5felii castravete, 1cafea cu lapte
g1: 3castane coapte, 1kinder felie de lapte
p: pui umplut in aluat, 2patratele cioco
g2: 1fitness
c: 2linguri mazare, 1lingura varza, 1/4pulpa pui, 1ciabatta cu masline
g3: 1banana, 1mana seminte

Merge Handrico, merge./....
eu acu fac orez cu pui si crema de zahar ars e gata....ei, va dati seama....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 16 Noi 2009, 9:13 pm

crema de zahar ars pofta

ati vazut filmul julie&julia? pofta
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de alessia Mar 17 Noi 2009, 8:05 am

.

Hello fetelor! Este 1 noaptea aici si de-abia acum am reusit sa intru sa va scriu. Cand sunt libera parca n-am timp deloc,nici macar cat am atunci cand lucrez.... Embarassed .

DEEA, ma bucur asa mult pt tine ca ai mai slabit,ca e bine cu munca si ca ai rezolvat si problemele ce le aveati hug .

ANDRICO,taci din gura ca tot skijetroana esti pupi

DANA,super asa ,sa slabesti un kil jumate cand mananci tort .Eu as manca unul pe zi,nu ca tine doar jumate -ca sa slabesc. Apropo de tort ,pe 10 nov. ERIC a implinit 4 luni si bunica lui a facut repede un tort si fuga-fuga la el.Incerc sa pun poze cu Eric si cu tortul.

Eu am dat-o pe inghetata(deja ma doare gatul),pe pizza si apple pie. Dar am facut ieri o ora pe stepper si.... nu mai zic nik wink

JULIENNE,am citit zilele trecute discutia ta partea cealalta referitor la produsele organice si din curioazitate,dar si pt ca s-a intrat in postul Carciunului mi-am comandat cartile: SKINNY BITCH si Skinny bitch cookbook. Mi se pare interesanta din ce am citit la descrierea cartii(pe overstock.com) si chiar simt nevoia sa mananc mai putina carne.Insa am nevoie de retete gustoase ,ca sa nu ma simt frustrata.

LIVIA,ARIME,CRIS,ANA_BELA,DANA_ME,SILVIA,ROXY,RAMO - va pup pe toate. Pe maine!!!!!!!! hug

P.S: Am pus poze noi si am creat un album nou doar cu ERIC bibe
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mar 17 Noi 2009, 10:47 am

Halinutza, Eric e superb Smile Smile
E un bebe foarte vesel si frumusel.....
De fiecare data cand ma uit la cat un bebe, ma tot intreb ce meclutza va avea gazutza mea love
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 17 Noi 2009, 10:50 am

buna dim fetelor,nu ma laudati prea tare,ca slabesc din cauza ca nu mananc,stiu ca nu e bine,dar ori nu am timp la lucru,ori acasa ma iau cu treaba sau am anumite stresuri si nu mai mananc.cand mananc mananc doar prostii si nici asta nu e bine,dar deocamdata asta e.ieri am mancat toata ziua 1 si 1/2 baton mare snickers,alta data pap corn cu cioco sau cu creme sau perinita fornetti,stiu ca nu e sanatos,dar dc nu as manca ceva de care mi-e pofta cred ca nu mi-ar trebui sa mananc nimic SadSad.ma bucur ca slabesc,dar sper sa vina zile mai linistite si sa revin la normal.
va poop pe toate si fug pana in oras,paaaaaaaaaaa.

LE:am vazut pozele cu TUDOR si cu ERIC,sunt niste scumpi amandoi,sa creasca mari si cuminti,tortul lui Tudor e yammi,vreau si eu :D.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Mar 17 Noi 2009, 11:10 am

Neatza fetele,

Deiutza ce ma bucur ca ai slabit si ca totul e ok
Alessia bebe Eric este asa dulce, de iti vine sa il papi, un scump
Cris - pai ia ghici cum va fii bb tau, va semana cu mamica lui, care este super, ca in reclama de la Tide, mama mea e super pupi
Eu ieri nu am fost la conta si azi nu stiu ce va fi ca a zic ca ma suna, daca e, dar cu greva de la metrou nu cred ca ma mai cheama ca are treaba si va ajunge tarziu.
Asa ca e posibil sa stau acasica, oricum am de invatat si sa crosetez.
Va pup
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 17 Noi 2009, 11:30 am

neata fetelor pupi
alessia super pozele cu bebe eric, e un dulce de-ti vine sa-l mananci
deiutza vad ca ai mai slabit, felicitari....de modul in care slabesti nu-ti mai zic nimic ca stii si tu ca nu e bine, doar nu e prima data cand slabesti asa....numai sa ai mare grija de sarbatori cand sigur o sa mananci si tu mai normal.... pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de avr_dana Mar 17 Noi 2009, 12:14 pm

buna fetelor

Am vazut pozele...e un ingeras tare dulce bebe Eric....e cumva singurul nepotel?? Sigur e tare rasfatat de toata lumea. pupi
Alessia ar fi fff fain sa slabesc mancand tort..dar nu-i chiar asa. Oricum am dat-o pe legume si fructe....un pic de post cat de cat si poate poate se mai duce ceva. Nu-mi mai fac mari planuri dar incerc sa ma tin departe de chestii nesanatoase.

Andrica....nu-i bai ca nu mai ajungi tu la 70 kg...ca acu daca ai pus 1-2 kg le alungi tu rapid. Asa k nu-mi fac griji wink

Cris....cand intri in concediu ? VAd ca ai inceput si tu cu bunatati ..... foame foame
Deiutza nu-i bine ce papi tu acolo ...sper sa-ti revii si sa papi mancare nu doar 2 snikersuri pe zi Twisted Evil

sper sa mai intre careva ...ca e asa liniste pe aici.......
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 17 Noi 2009, 12:23 pm

eu sunt aici wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de juliennej Mar 17 Noi 2009, 12:35 pm

salutare fetelor

n-am mai trecut de un car d evreme pe aci..scuze!

deiuta-ai grija cu slabitul prin nemincat ca nu-i sanatos!
andrica -tu tot slaba esti..asa ca nu te stresa.
alessia-eu n-am citit cartile alea ,dar cred ca -s interesante.si eu tin post.daca vrei sa vezi cum "produc"americanii mincarea uita-te la "food inc".daca inainte mai scapam cite ceva neorganic,acma mai bine nu iau deloc sau iau mai putin daca e scump tare.
sapatamina asta sau cel mai tirziu lunea viitoare ajung in ny.nu cred ca stam prea mult.merg la consulat dupa un travel pass ca mi-a expirat pasaportul si nici macar nu stiam.daca stam si pe a doua zi poate ne vedem daca nu esti la serviciu sau ocupata.

azi am un fel de inspectie ..am niste emotii de numa'numa'.m-am trezit cu noaptea in cap si timpul pe care l-am dormit numai copii si materiale am visat.

va pup si va doresc o zi faina!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 17 Noi 2009, 12:39 pm

bafta la inspectie julie pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de avr_dana Mar 17 Noi 2009, 12:43 pm

Multa bafta juli la inspectie. Sa-ti iasa totul super.
Andrica cum e cu masterul? Ceva interesant?
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de juliennej Mar 17 Noi 2009, 12:50 pm

multumiri ,fetelor!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 17 Noi 2009, 12:52 pm

imi plac 2 materii din 4...se pune? rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de avr_dana Mar 17 Noi 2009, 12:54 pm

Andrico esti belea rade rade Bun si atat , mai rau sa nu-ti fi placut nici una......dar deja jumate din materii iti plac. CAm mult , nu ? Smile)))
eu ma retrag...merg in pat si mai citesc cate ceva...ca imi ajunge la pc croseta

va kiss pe toate
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 17 Noi 2009, 1:02 pm

kiss
lectura placuta wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mar 17 Noi 2009, 1:34 pm

July, ce bine ca ai mai trecut pe aci Smile
Daca te intalnesti cu Halinutza, faceti si voi poze si smotoceste-o si pentru noi :D...aaaaa, si pe Vanny daca il vezi :P
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de alessia Mar 17 Noi 2009, 7:26 pm

JULIENNE,sigur ca mi-ar placea sa ne vedem si sa facem si poze hug .Acu depinde cand vii,pt ca New Yorkul e tare mare,iar programul meu la servici e de la 2 la 11 noaptea.Oricum ,mai vbim si sa vedem mai intai in ce zi te hotarasti sa vii in New York.Si mie imi expira pasaportul la anul si o sa am treaba pe la consulat.

Vai DEEA,decat sa slabesti asa,mai bine abtine-te.Nu e sanatos deloc si tu stii .Ar trebui sa ai macar o masa santoasa pe zi care sa contina ceva legume si macar un fruct pe zi.Eu cand mananc prostii ma simt tare aiurea si nu am energie deloc,chiar daca cantitativ poate e putin.Ai grija de tine si dupa cum ziceau si fetele,sa nu te ingrasi la loc de sarbatori,cand vei manca normal. Ai mare grija de tine,mai ales acum ca ai inceput sa si lucrezi si ai nevoie sa fii puternica si plina de energie.

DANA,e bine ca ai lasat-o mai moale cu dulcele si mananci multe fructe si legume.Eu ,desi nu-s mare amatoare de carne,mananc mai des decat inainte din cauza sotului,care parca nu mananca nimic daca nu are si ceva carne in farfurie. Insa acum,ca am intrat in post,chiar mi-ar placea sa mananc mai usor si sa incerc retete noi.Deja m-am uitat si pe aici la categoria papa si mi-a facut cu ochiul manacarea chinezeasca postata de ADMINA.
Aaaa...si ai dreptate,ERIC e primul nepotel si toate rudele sunt fermecate de el si de zambetul lui.Mai nou ii ies dintii.Doctorita le-a zis ca e un copil precoce si sa fie mandri de el bibe

ANDREEA,e bine totusi ca esti ocupata cu masterul.Daca tot inca nu ti-ai gasit un job,macar sa nu treaca timpul aiurea.

CRIS,scuze,dar am uitat cand ai zis ca mergi la ecograf din nou.Eu nu mai sunt ca inainte nici eu iar atunci cand ma voi hotara sa fac un bebe,chiar nu mai coteaza daca va fi bebeloi sau bebeloaica. bebic .

O seara frumoasa!!!!!!!!!!!!
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de juliennej Mar 17 Noi 2009, 11:44 pm

salutare din nou!

alina-inca nu stiu sigur,ca tare multe am de facut saptamina asta.oricum o sa fie fie joi fie lunea viitoare.ar fi tare fain sa ne vedem .daca stam si vineri sau marti atunci o sa fiu f flexibila si ne putem intilni cind poti tu.daca nu putem sta ,atunci nu stiu de ne putem vedea.oricum avem in plan alte vizite in ny,mai lungi.

am terminat cu inpectia/observation si a fost bine.profa a fost f impresionata de cum lucreaza copiii ,de cum sint in clasa..sint f happy si multumita de piticotii mei..si de colegele mele.miine le iau praji...
hombre m-a astepata cu flori acasa...Smile
cam atita de pe acilea...mai am una anul viitor si gata..

va pup si o zi faina
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 18 Noi 2009, 12:13 am

inca o inspectie si scapi de ele? asta e de bine,nu? pupi felicitari
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de juliennej Mier 18 Noi 2009, 12:25 am

saluatare andrica

da inca una pe la anul prin primavara si gata!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 18 Noi 2009, 12:26 am

kiss scapi cu bine si de aia si gata, misto
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mier 18 Noi 2009, 8:53 am

Salutari la toate fetele Smile
Bravo Julienne, oricum n-avea cum sa nu-ti iasa super, de asta eram sigura...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 18 Noi 2009, 10:05 am

neata fetelor
va pupi ca-s pe fuga. poate mai apuc sa intru inainte sa plec la facultate, dc nu at vb maine
sa aveti o zi cat mai frumoasa kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 18 Noi 2009, 10:41 am

Neatza fetele,

Va pup pe toate, nu am apucat sa va citesc tocmai dinaia doar va pup, ieri am fost la conta si azi merg iar, am mult de lucru prin casa pana plec asa ca pupici si vb diseara, sper kiss
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 27 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB