Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

+14
diada
avr_dana
ana_bela
deiutza23
ramomic
juliennej
Roxy
livia1981
alessia
SilviaDumitrescu
crixuta
dana_mi16
andreea_2008
arime
18 participanți

Pagina 3 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 19 Oct 2009, 11:26 am

multumesc ana dar m-am mai ingrasat vreo 2kg fata de cum eram prin iulie si simt asta. stiu ca nu pare mult 2kg dar eu le vad
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de ana_bela Lun 19 Oct 2009, 11:32 am

andreea_2008 a scris:multumesc ana dar m-am mai ingrasat vreo 2kg fata de cum eram prin iulie si simt asta. stiu ca nu pare mult 2kg dar eu le vad
Da esti bine asa. Nu te mai stresa cu dieta. Tu trebuie doar sa te mentii. De as fi si eu ca tine, nici prin gand nu mi-ar mai trece sa tin dieta, doar papa sanatos. Dar tu sti cum iti place mai mult. Oricum, noi, femeile nu suntem niciodata multumite de cum aratam. rade
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 19 Oct 2009, 11:35 am

cam asa ceva rade rade rade oricum sunt multumita cat de cat de mine, mi-ar mai trebuie ceva sport pt tonifiere dar cine sa se mobilizeze sa faca? rade rade rade

pff ce urat e afara,...cred ca nu mai plec nicaieri azi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de avr_dana Lun 19 Oct 2009, 12:58 pm

Buna fetelor

ANdrica esti super slabuta, mentine-te mai departe si atat . wink
Alessia flower flower felicitari ca te-ai mobilizat si ai inceput cu pilates si Sb ...o combinatie super.
Deiutza...eu as vrea sa merg dar nu am unde. M-am saturat de stat acasa. E altceva cand mergi la serv, oameni noi, te mai areanjezi si tu, iti mai cumperi cate ceva...ca doar nu poti merge in pijamale. VAi ce dor imi e de fete...de barfa de la cafea...de eternele cafele. de" ce mai comandam de papa la pranz" " hai sa mai comandam de la tarafashion " pe net....super.
Ai sa vezi ca o sa te obisnuiesti si ca nu o sa mai vrei acasa hug

Livia ...sa stii k mi se pare fff bine ca ai dat jos 3 kile...is in minus si sa nu le mai pui la loc pupi

Ana ..multa sanatate lui Edy, Sa-i treaca. Si DAvid , cum stii, a stat acasa o sapt ca a tusit. SI l-am tratat fara antibiotic. Acu incerc orice numai sa nu ma mai ating de antibiotic...oricum trece mai greu. EU i-am dat Eurespal si Prospan pt tuse , Sumetrolim si Septilin. + aerosoli cu ACC . SA ai grija sa nu raceasca cel mic pupi

Eu am fost o lenesoaie ...am facut aseara un tort...iamiiii foame foame foame Primul blat facut de mine ...a iesit super pufos si delicios. +pizza + suc ..... zid zid IAr am dat-o in bara in wk. Off offf
Azi is singurik cuc ...si in loc sa fac si eu ceva pt mine - sport, sa ma tin de dieta, am lenevit , am dormit....am stat in pat la caldutz....si de acu sa ma duc sa fac de papa....vai cum am irosit ziua ...si ma doar capu de la atata somn.............dar sincer imi era dor de asa ceva. De mult nu am mai lenevit asa, am profitat ca soacra e la tara, sotul la serv si david la gradi..:D
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Lun 19 Oct 2009, 3:45 pm

Buna fetelor!
Cam pustiu pe-aici Smile noi tot in casa de cateva zile, ploua si e urat tare afara, vreau din nou sa fie vara si cald!
Deiutza deja ti se simte lipsa! pupi Spor la lucru si sa te adaptezi repede! Cand ai timp sa ne pove primele impresii!
Mai putin si merg si eu la lucru, pe de-o parte mi-e groaza, sunt 2 ani si jumatate decand am incetat serviciul, nici nu mai stiu cum e sa ma trezesc dimineata devreme Smile Deja colegele ma suna, imi pregatesc teritorul sa fiu tot cu ele. Pe de alta parte abia astept, tot numai in casa parca m-am tampit de cap, nici memorie nu mai am, pt mine nu fac mai nimic (nici nu mai am cand) dieta e vai de ea...
Ana pupici! Multa sanatate bebeilor!
Andreea sa nu te invinovatesti pt ca ai papat in weekend, doar odata in an e ziua lui iubi Smile Oricum tu esti la mentinere, acum ai grija cateva zile si gata!
Dana iti prinde bine o zi de leneveala si asta e tot o mica placere Smile
Alessia pupici si bafta la dieta!
Dana_mi abia astept sa vad pozici!
O saptamana reusita fetelor!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Lun 19 Oct 2009, 6:28 pm

Deiutza, zi-ne cum a fost azi la servici hug
Primele impresii, alea alea...
Probabil ca estir rupta....pe mine ma termina lunea..
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 19 Oct 2009, 8:21 pm

azi am dat-o rau in bara, am mancat ca o pig pig pig 200g biscuiti, dupa ei mi-a fost greata toata ziua asa ca seara am putut sa beau doar o cana de lapte cu o lingurita de miere. nu mai vreau sa mai vad dulciuri in fata ochilor

CALORII INGERATE
Micul dejun, ora 09:00
Crackeri fara colesterol, Misura, 40g - 134 calorii
Branza topita triunghiuri, 13% grasime, Fitness, Hochland, 36g - 69 calorii
Pastrama din piept de pui, Aldis, 60g - 63 calorii
Cafea, 200ml - 2 calorii
Lapte semidegresat 1,5%, Zuzu, 40ml - 18 calorii

Prânz, ora 14:00
Piept de pui afumat, 200g - 238 calorii
Chifle de secara, 80g - 216 calorii

Gustare 2, ora 15:31
Biscuiti glazurati, Dr. Krantz, 200g - 850 calorii

Cina, ora 19:00
Lapte Cedra 1,5%, Napolact, 250ml - 108 calorii
Miere, 15g - 46 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1744 calorii, (mult)117.9 proteine, (mult)65.1 grasimi, 0 colesterol, (mic)173.1 carbohidrati, 4.7 fibre, 4.6 sare, 14.5 zahar

ACTIVITATI FIZICE
Mers, 30min - 123 calorii
Metabolism bazal - 1233 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1356 calorii


fetelor voi ce parere aveti despre a fi nasii unui copil fara a fi casat? stiu ca unei prietene care a vrut sa fie nasa i-a spus preotul ca nu e bine sa fie impreuna cu iubitul ei dc nu sunt casatoriti...
din pacate deja am fost nevoiti sa refuzam din motive financiare dar eram curioasa ce parere aveti voi? e ok sau nu?
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Lun 19 Oct 2009, 9:49 pm

Eu am un caz in familie de cuplu necasatorit care a cununat un alt cuplu.
Chiar nu mi se pare naspa, e un gest foarte frumos, care ajuta un bebe, stiu ca ii ajuta pe cei care fac asta, plus ca banuiesc ca voi 2 sunteti un cuplu serios, care probabil are si ganduri mari de viitor Smile
Asa ca ar trebui sa fie ok.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 19 Oct 2009, 9:53 pm

asa ma gandeam si eu dar din pacate chiar nu ne permitem acum sa facem asta intr-o luna, maxim 2 zid chiar imi pare ff rau ca nu putem dar cine stie...poate cand or sa aiba al 2-lea copil? wink
nici mie nu mi se pare nimic aiurea dar am intrebat pt ca acel preot i-a zis prietenei mele ceva de genul ca te inrudesti cu pers respectiva nu stiu cum si n-ar mai fi in regula sa te casat cu el/ea dupa....
oricum ma bucur din suflet ca bebelul e bine desi a fost asa de grabit sa vina...4sapt inainte de data cand era programata cezariana mi se pare ceva...abia astept sa mergem luna viitoare sa-l vedem wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 19 Oct 2009, 10:14 pm

Din cate stiu eu , poti boteza un copil daca nu esti cununat/a dar nu poti cununa o pereche de tineri daca nu esti la randul tau cununat/a. Se face exceptie cand sotul/sotia nu e atunci se poate cununa cu un copil - daca ai, daca nu ai copii care sa poata tine lumanarile la spatele mirilor stiu ca nu iti da voie preotul. Dar nu am vazut vreodata si nici nu am auzit ca in biserica sa intrebe preotul daca nasii sunt cununati sau nu. Cred mai degraba ca tine de fiecare. E o regula nescrisa ca multe altele.


Ultima editare efectuata de catre SilviaDumitrescu in Lun 19 Oct 2009, 10:58 pm, editata de 1 ori
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 19 Oct 2009, 10:16 pm

pupi multumesc pt raspuns
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Lun 19 Oct 2009, 10:56 pm

Da, teoretic preotul nu intreaba daca nasii sunt casatoriti, dar cred ca etic e sa ii spui, sau crestinese, sau ceva de genu....Adica nu poti incepe cununia cu jumatati de adevar, nu?
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 19 Oct 2009, 11:00 pm

Scris de crixuta la data de Lun 19 Oct 2009, 22:56

Da, teoretic preotul nu intreaba daca nasii sunt casatoriti, dar cred ca etic e sa ii spui, sau crestinese, sau ceva de genu....Adica nu poti incepe cununia cu jumatati de adevar, nu?



exact la asta m-am gandit cand am spus ca depinde de fiecare
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 19 Oct 2009, 11:38 pm

da, cred ca depinde de fiecare in parte dar oricum de data asta nu avem cum Sad imi pare sincer rau dar asta e situatia. oricum bebelul o sa aiba drept al2-lea nume, numele lui iubi :D

"In afara de cerintele fizice, omul are in plus necesitati si datorii superioare, sufletesti, si deci are nevoie in casnicie si de binecuvantarea lui Dumnezeu, adica de cununia religioasa. Cei ce traiesc fara aceasta cununie nu li se pot primi darurile si pomelnicele la Sfantul Altar si nu pot fi nasi, nici la cununie, nici la botez. Ei nu se pot mantui decat daca se cununa la biserica facand si un canon de cativa ani oprire de la Sfintele Taine ( Dupa pravila bisericeasca de Arhim. Nicodim Sachelarie)."

"daca nu sunt cununati,botezand impreuna un copil devin rude spiritule si nu se mai pot casatori."
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de alessia Mar 20 Oct 2009, 6:09 am

Buna seara! Vin si eu ultima la raport:

-MD:240 ml kefir,1 ou fiert,cateva rosii grape(ceva mai mari decat o unghie);1 ceapa verde (f mica).
-P:salata si gratar de pui,o felie branza swiss light;o ciocolata calda (facuta din cacao,indulcitor ,apa fierbinte si f putin lapte fat-free).
-C:ciorba de pui cu o bucatzica f mica de piept de pui;roasted garlic hummus cu cateva rosii grape si ceapa verde.
-Gustari:10 migdale,sprite 0,3 bomboane s free de vanilie.
Am facut si 30 min de pilates si am mers mult pe afara.
ANDREEA-si eu stiu la fel,ca nu e bine sa botezi sau cununi daca nu esti casatorit,dar stiu ca nu toata lumea respecta chestia asta. Eu sunt destul de superstitioasa in general si cum aud o chestie,chiar daca zic ca nu cred,ca e doar o superstitie,oricum evit chestia respectiva daca mi se intampla mie .

CRIS,care e treaba cu proiectul ala? Ce s-a hotarat?

Noapte buna tuturor prietenie
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Mar 20 Oct 2009, 7:56 am

Neatza fetele,

Am citi ce ati scris, iar debotez stiu ca nu are importanta de faza cu casatoria, doar la nunta, din cate imi dau seama preotul se bazeaza ca nu ai voie sa stai impreuna sau altceva fara sa fi casatorit, spre exemplu noi nu am fost la impartasit si spovedit doi ani la rand deoarece un preot la care ne-am dus sa ne spovedim si sa ne impartasim a zis ca ne leaga pana la nunta sa nu ne putem impartasii. I-am spus ca vom avea nunta, dar tot a zis ca e pacat ca stam in aceeasi casa fara sa fim cununati si asa nu ne impartaseste si sa nu ne ducem nici noi la un alt preot sa ne impartasim pentru ca nu ne da el voie. Mi s-a parut aberant pentru ca o alta prietena care statea cu iuby ei a fost impartasita de un alt preot, asa ca asta mie mi se pare relativa, in functie de preot.
Eu ce sa va povestesc, azi am un interviu, la care scrie contract de mandat, este la 12, dar habar nu am la ce se refera.
Am sa va spun dupa, plus ca trebuie sa fac papa si de toate ca de aseara am musafiri si nu stiu cand pleaca.
Deci nu stiu can mai intru asa ca va pup pe toate si avetin grija d voi!!!! hug kiss
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 20 Oct 2009, 8:05 am

Neata fetele! Am vrut sa va salut mai dimineata dar din pacate la mine nu a mers pagina. Azi .... o zi ca toate celelalte dealtfel. Deocamdata sunt la munca, am baut cafeaua, am lucrat cateva ochiuri la geanta (ooofff ca greu mai merge) mai tarziu... o sa vad eu. oricum sunt cu ochii pe voi.
Va doresc o zi buna, bafta dana_mi16 si spor in tot ce faceti!
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mar 20 Oct 2009, 9:10 am

Neata fetelor Smile
Halinutzo, vad ca te tii de treaba, bravo, felicitari....Proiectul e aproape inceput, in sensul ca ce era mai important, adica contractul, a fost semnat, ar trebuie sa purcedem la drum maine-poimaine, ideea e ca asteptam ca olandezii sa aiba puse la punct toate materialele de training si sa ne trimita parolele pt softul pe care vom lucra si sa zic: go, maine incepem....eu cred ca cel tarziu joi, incepem...da pana atunci stau ca pe ace, am o stare asa...de stat in luntre :D
Deiutza tot nu ne-a povestit cum a fost, suntem curioase, clar :D
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 20 Oct 2009, 9:52 am

dana_mi bafta muuulta azi la interviu, tinem pumnii pupi
cris felicitari pt proiect da' tot tin pumnii pana incepe efectiv pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mar 20 Oct 2009, 10:03 am

andreea_2008 a scris:dana_mi bafta muuulta azi la interviu, tinem pumnii pupi
cris felicitari pt proiect da' tot tin pumnii pana incepe efectiv pupi

Exact asta fac si eu rade rade rade nici nu ma bucur inca....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 20 Oct 2009, 10:30 am

eh...dc s-a semnat contractul cred ca poti incepe sa te bucuri macar putin wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mar 20 Oct 2009, 11:05 am

andreea_2008 a scris:eh...dc s-a semnat contractul cred ca poti incepe sa te bucuri macar putin wink
Ei, ma bucur putin, ca deja m-am ocupat de organizare, de biroul unde vom sta, de logistica, deci ne miscam Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 20 Oct 2009, 11:06 am

sunteti pe drumul cel bun wink felicitari pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mar 20 Oct 2009, 11:42 am

andreea_2008 a scris:sunteti pe drumul cel bun wink felicitari pupi hug
Of, merci, asa de mult imi doresc sa ne apucam de treaba, si sa treaca timpul mai repede hug pupi
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 20 Oct 2009, 11:49 am

cand o sa inceapa cred ca n-o sa mai ai timp de nimic Smile
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB