Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

+14
diada
avr_dana
ana_bela
deiutza23
ramomic
juliennej
Roxy
livia1981
alessia
SilviaDumitrescu
crixuta
dana_mi16
andreea_2008
arime
18 participanți

Pagina 7 din 30 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Joi 22 Oct 2009, 6:51 pm

Alessia - pupi mersi de sfat asa am sa fac, crede-ma chiar am sa ma duc.
Ana sa iti traiasca bbi si sa va lumineze zilele!
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 22 Oct 2009, 7:44 pm

alessia a scris:CRIS,ma bucur mult pt tine ca ai inceput proiectul atat de mult asteptat.Ai grija sa nu te obosesti prea mult si sa-l protejezi pe bebe.De-abia astept sa mergi la ecograf,sa-ti confirme ca e fetitza bibe .


Halinutza, multumesc mult pupi hug Nu mai tin asa de mult sa fie fetita, si daca e baietel o sa ma bucur, vreau mult sa semene cu tati Smile, noi il iubim mult deja oricum, si vrem sa ne zica acum ca e sanatos si vioi (de fapt asta stim deja rade )
Inca nu am inceput munca efectiva, ca mai asteptam niste manuale de training, dar am intrat in alta era deja Smile

Ma duc sa mai vad si eu poze cu cel mic al Anei - e atat de frumusel love
Dar e ceva ciudat ...s-a schimbat interfata unde sunt pozele noastre....si nu le mai gasesc..... scratch
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de arime Joi 22 Oct 2009, 9:53 pm

Seara buna fetelor! Smile
Am vazut pozele cu micutii Anei, dar si cu nepotelul Alessiei...sunt tare scumpi si frumosi, sa va traiasca si sa va bucurati de ei. love
Ana esti o mamica puternica, felicitari pt. curajul de a face si bebe 2 kiss
Ieri am promis lui Roxy poze cu Raisa, n-am reusit aseara, insa am pus acum, sa nu fiu neserioasa hug
Andreea, Livia merci frumos pt. bafta hug Pana acum toate bune si frumoase wink
Dana_mi au dreptate fetele, nu ai nimic de pierdut, poate doar sa castigi ceva experienta wink Multa bafta, sunt convinsa ca o sa te descurci hug

PS:
rog frumos sa se foloseasca functia edit in cazul in care nu a mai postat nimeni dupa ultimul mesaj trimis de voi, merci anticipat wink (am modificat in urma)
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Oct 2009, 9:58 pm

m-am intooors wink
am vazut pozele cu raisa si cu bebe iannis, frumosi foc kiss

CALORII INGERATE
Micul dejun, ora 09:14
Crackeri fara colesterol, Misura, 40g - 134 calorii
Sunca Praga, Campofrio, 100g - 112 calorii
Rosii, 100g - 18 calorii
Cafea, 200ml - 2 calorii
Lapte Cedra 1,5%, Napolact, 40ml - 18 calorii

Gustare 1, ora 12:00
Ciocolata lapte cu para bucati, Heidi ChocoVenture, 20g - 104 calorii

Prânz, ora 13:40
Lapte Cedra 1,5%, Napolact, 30ml - 13 calorii
Cafea instant Intense 3 in 1, Jacobs, 12g - 50 calorii
Paine feliata secara, French Toast, 25g - 66 calorii
Aripioare de pui Fragedo, Transavia, 70g - 156 calorii
Mancare de legume a la Diana, 150g - 79 calorii

Cina, ora 16:00
Iaurt de baut cu mango si piersica, Margareto, 450ml - 275 calorii
Bomboane cu aroma de frisca si capsuni, Solano, 2.85g - 8 calorii

Gustare 3, ora 17:30
Banane, 150g - 134 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1169 calorii, 51.1 proteine, 33.4 grasimi, 0 colesterol, (mult)175.2 carbohidrati, 13.7 fibre, 11.9 sare, 20.9 zahar

ACTIVITATI FIZICE
Mers, 90min - 368 calorii
Metabolism bazal - 1233 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1601 calorii
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 22 Oct 2009, 10:09 pm

Gata, m-am lamurit cu pozili :D
Medeea, Raisa e o scumpa si mi se pare ca devine o adevarata domnisoara.....cred ca deja moda e foarte importanta la voi in casa..... aoleu, asta ma insapaimanta putin affraid
Da, deci un motiv in plus sa ma consolez daca iese baietze...vai, asa nu ma vad soacra mare......(mare in niciun caz cyclops )
Dar cand vezi cate e de mic si de frumusel baietelul Anei, clar te gandesti ca nu mai vrei fetitza albino
Cum o da cel de sus lucru lucru de mana
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Joi 22 Oct 2009, 10:31 pm

Am fost si eu sa vad bebeii, cat sunt de dulci, parca imi faceti pofta de un bebe mic Smile
Ana sa fie sanatos Iannis, a crescut mult si e un grasunel, se vede ca papa bine!
Alessia e un scump nepotelul tau, o sa franga multe inimi daca de pe acum zambeste strengareste, in penultima poza love Sa fie sanatos si sa va bucurati de el!
Arime tu ai deja o domisoara, e tare frumosa, defapt sti tu pe cine seamana Smile
As pune si eu poze, dar trebuie sa fug dupa tero meu sa-l prind la pozat, nu sta 1 secunda, toate pozele sunt miscate, sau sta cu capul in jos, parca sa-mi faca in ciuda Smile I-am zis ca o sa cresca si n-are o poza ca lumea cu el de cand era tero, nu-l intereseaza rade
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Oct 2009, 10:39 pm

livia langosi cu branzaaaaaa poftapoftapoftapoftapofta
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Joi 22 Oct 2009, 10:45 pm

Daaa rade au fost tare buni! Iar va fac pofta neintentionat Embarassed
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Oct 2009, 10:46 pm

eee...ce bine-ar fi dc ar putea sa se aterizeze toate bunatatile alea de pe blogul tau direct la mine pe birou :D
oricum, cine ma pune sa ma uit? rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Joi 22 Oct 2009, 11:26 pm

Buna seara, fetele !

Am fost si eu sa vad pozele. Suuuperbe !

Arime, ce scumpa e Raisa. Si Doamne cat e de mare ! 2 ani si 7 luni, nu ? E inalta bine. Iar depsre nazdravanii, ce sa mai zic ? Poate se face hair stylist. Copiii astia sunt senzationali. SI eu, nu tre eo zi, sa nu ma minunez de cate face Tudor la cei aproape doi ani.
Iar tie, mamico, nu pot sa iti spun decat felicitari pentru colaborare. Sa ne tii la curent ! Si sa ai multa bafta !

Ana, se vede ca trece timpul. Ianis e maaare si e asa de dragalas. Vorba Liviei, mai ca imi vine sa mai fac si eu unul. oricum e in plan, dar nu chiar acuma. Amandoi copii sunt superbi, ai cu ce sa te mandresti.

Alessia, l-am admirat pe Eric. Ce bine ii sta cu rosu. Mie mi se pare ca seamana cu sora ta. Ai un nepotel superb caruia trebuie sa ii faci repejor pereche.

Andrica, am vazut si cele doua pozici noi ale tale. Doamne, cat esti de slaba ! Nu mai slabi ca ramai fara fundic ! Sper ca nu te superi pe mine. Eu zic ca esti foarte foarte bien asa cum esti. Daca reusesti sa te mentii (si pana acum ai fost super consecventa), e super.

Cris, mi-am amintit acuma c am-ai intrebat mai in urma despre Tudor daca seamana cu sotul meu. Zice lumea ca e vopie fidela. Acuma in ultima vreme incep unii, altii, si mai ales cei care nu l-au vazut decat cand era bebe mic, sa spuan ca seamana cu mine. Adevarul e ca vom vedea pe masura ce creste. Trasaturile copiilor sunt in permanenta schimbare. La Tudor cel mai bien se observa asta comparand pozele din urma. Oricum, ideea e ca sotu` meu e brunet la ten si la apr si are ochii caprui inchis. Tudor are parul castaniu, tenul muuult mai deschis decat al sotului, dar nici chiar asa deschis ca al meu, iar ochii sunt caprui deschis, uneori bat spre verde. Asa ca.... Forma ochilor e de la mine, culoarea de la sotu`, mare nasucul meu si forma buzelor. In rest.... Parul s-ar putea sa se inchida. Si eu si fratele meu am fost in copialrie bloooonzi, iar acuma suntem castanii. Soacra-ma zice ca Vlad era in coilarie castaniu sia cuma e brunet. Om trai si om vedea ! Sotiorul meu iubit zice ca se bucura ca imi seamna mie la temperament. Acuma am scris "povestea trasaturilor".

Livia, sa stii ca si eu am poftit la langosile tale. Si mama face tot asa ceva, doar ca pune si marar. Iar cand le mancam, le ungem deasupra cu smantana, bomba calorica ce mai !
Noroc c anu face foarte des. Nuami cand ne apuca pofta ! De exemplu acumaaaaaaaa rade rade rade ar fi tare bune.


Ultima editare efectuata de catre Roxy in Joi 22 Oct 2009, 11:39 pm, editata de 2 ori
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Oct 2009, 11:30 pm

nu ma supar roxy pupi momentan si eu tot asta vreau, sa ma mentin. recunosc ca mi-ar placea sa mai slabesc vreo2kg (at as ajunge cam unde eram asta vara in perioada licentei) dar doar in teorie ca practic n=am chef sa fac nimic in privinta lor rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de arime Joi 22 Oct 2009, 11:40 pm

Crix, Livia, Roxy asa este avem o adevarata domnisoara, 2 ani si 7 lunute love Moda la fetite este interesanta inca de cand sunt bebeline, nu este vina ei ca astea ii plac lui mami, ea micuta nu comenteaza, nu alege ce sa imbrace, pur si simplu accepta! Mai tarziu mai vedem ce prefera a purta Smile in schimb ii place cand o aranjez, merge frumos la oglinda sa se priveasca cand ii cer acest lucru love
Legat de colaborarea mea, este o revista de sanatate, dupa aparitia numarului o sa va dau link sa o vedeti, rasfoi virtual wink

Andreea si eu vrea de la Livia "gogosi" foame


S-a incheiat concursul de croitorie, haideti la votare, sunt fustite faine acolo wink ura
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Joi 22 Oct 2009, 11:42 pm

Ei, ca sa fii ca in perioada licentei, cred ca trebuie sa treci prin stresul aferent respectivei perioade, si nu stiu daca chiar vrei asta Smile Esti super asa. Chiar daca ar fi sa iei un kil doua de sarbatori sau asa, ai unde sa le pui si dupa ce trec sarbatorile, la cat esti de pusa pe treaba le dai repejor jos.
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Oct 2009, 11:43 pm

arime uitasem sa-ti spun...lalele de pe ultimul tort sunt SUPERBE!!!

roxy asta e si intentia mea, ce o sa se puna de sarb sa dau jos repede dupa pt ca nu vreau sa mai las sa se acumuleze multe niciodata :D
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de arime Joi 22 Oct 2009, 11:47 pm

andreea_2008 a scris:arime uitasem sa-ti spun...lalele de pe ultimul tort sunt SUPERBE!!!
Merci frumos hug au fost devorate toate si frunzulitele... au mai ramas doar staminele si sarmulitele rade
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Oct 2009, 11:51 pm

pofta la cat de bine arata ma mir ca n-au fost devorate si sarmulitele rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Joi 22 Oct 2009, 11:55 pm

Arime, cata rabdare ai !!! Tot ce iese din mainil tale e impecabil. Felicitari ! Mi-as dori ca tu sau Livia sa fiti mai aproape. Se apropie ziua lui Tudor si cum e fan Mickey Mouse, vrem sa facem un tort Mickey. Sotul ma incurajeaza sa ma incumet eu, dar nu am mail ucrat cu pasta, nu am colorantii. Oricum mi-am propus sa aprofundez bine partea asta de tortelit. E pacat sa nu le stiu decora ca la carte. De gustoase, imi ies super. Ce modesta sunt ! De ziua mea, am facut trei tavi mari de praji si s-au topit in doua zile, in conditiile in care nu am avut fff multi musafiri. parinti, socri, fini. nah, prajiturile sunt specialitatea mea, de vreo 12, 13 ani tot experimentez Smile
Si de ziua lui tudor as prefera de 1000 de ori s afac eu tortul pentru ca stiu cum il fac, stiu din ce il fac, stiu ca ar fi gustos, dar nu stiu cum sa il fac mickey Sad Sad Sad

Chiar acum am vizionat si eu subiectul cu concursul. Ce fuste superbe !

Dana-mi, bafta orice decizie ai lua ! Sa ai muuulta incredere in tine. Angajatorii se impun de multa ori si prin intimidare.


Ultima editare efectuata de catre Roxy in Vin 23 Oct 2009, 12:09 am, editata de 1 ori
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 23 Oct 2009, 12:02 am

numai fete talentate avem pe aici kiss


Ultima editare efectuata de catre andreea_2008 in Vin 23 Oct 2009, 12:11 am, editata de 2 ori
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Vin 23 Oct 2009, 12:10 am

Si moooodeste ! rade Am mai zis noi ca ne-am adunat una si una, dar chiar ca asa e !
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 23 Oct 2009, 12:10 am

eu inca imi caut talentul dar sigur e acolo asa ca-s si eu modesta alaturi de voi rade rade rade

ma mananca undeva sa ma uit la torturi rade
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Vin 23 Oct 2009, 12:15 am

Am vizitat deja de mult timp blogurile respective. dar mersi ca mi le-ai reamintit pentru ca am uitat ce voiam sa fac. Voiam sa caut pe net forma mickey. Poate gasesc sa comand undeva. Ar fi super.

PS> ca sa continui pe acelasi ton modest, talente avem multe, nu doar la bucatarit. Asa ca, tu il cauti pe al tau intr-ale praji/tortelitului, dar mai ai multe altele..
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 23 Oct 2009, 12:17 am

il ale tortelitului il caut doar cu privirea ca n-am facut niciodata in viata mea ceva mai mult decat o budinca la plic rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de arime Vin 23 Oct 2009, 12:21 am

Roxy multumesc frumos. Si mie-mi pare rau, mi-ar fi placut sa te ajut in realizarea tortului pt. Tudor, dar sa stii ca poti incerca wink cand ma gandesc ca nebunia asta cu torturile a inceput inainde de ziua Raisei, ma saturasem sa merg din cofetarie in cofetarie cu o foto... asa ca m-am pus pe treaba. Am inceput totul de la zero, cautat pe site-uri etc... nimic nu este imposibil...suntem aici sa te ajutam de ai nevoie de vreo info, un sfat... hug Scriu si in numele Liviei Laughing Poti face un tort pe rotund si personajul din desene animate sa fie figurina din pasta se zahar ;)
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 23 Oct 2009, 12:25 am

ma duc si eu la somn, iar o sa visez numai torturi rade da' abia peste o luna mai mananc

roxy pana la ziua lui tudor fa niste torturi de incercare si trimite-ne la pachet sa ne dam cu parerea rade
arime, de curiozitate, tu cat iei pe kg de tort?
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de arime Vin 23 Oct 2009, 12:40 am

andreea_2008 a scris:ma duc si eu la somn, iar o sa visez numai torturi rade da' abia peste o luna mai mananc

roxy pana la ziua lui tudor fa niste torturi de incercare si trimite-ne la pachet sa ne dam cu parerea rade
arime, de curiozitate, tu cat iei pe kg de tort?

Buna noapte si lasa tortuletele... ca este boala curata rade pupi
50ron/kg Andreea wink

Buna noapte tuturor, sper sa reusesc de data asta sa trimit mesajul zid
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 30 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB