Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO

+23
bluegray
ruxypixy
IrinaH
stella
Armeana
icabica
Fran78cesca
andrea.z style
Nati
ingridtecsi
andy
ppisic
Zuri
Day
67dana
Ela
nicola_
diada
julix_2007
firimitura
bijouxdemonange
Ana Maria
Admina
27 participanți

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

In jos

CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO

Mesaj Scris de bijouxdemonange Mar 27 Oct 2009, 7:25 pm

Multumim Nicoleta!

Intr-adevar toate sunt frumoase!

Stella, imi place si colierul tau :p
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 27 Oct 2009, 7:42 pm

Ce pacat ca nu pot participa si eu la concurs!!! Asta e...m-am inscris prea tarziu pe forum si nici nu am numarul suficient de mesaje pt. a participa!!! Sad Oricum, felicit toti participanti la acest concurs!!! Imi plac aproape toate bijutericile inscrise la concurs!!! bucurie
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO

Mesaj Scris de stella Mar 27 Oct 2009, 9:37 pm

Merci
stella
stella
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 101
Varsta : 38
Localizare : iasi
Data de inscriere : 18/10/2009

Sus In jos

CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO

Mesaj Scris de ruxypixy Mar 27 Oct 2009, 10:17 pm

Succes fetele! Mai sunt mai putin de doua ore si incepe jurizarea ura
ruxypixy
ruxypixy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 139
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/10/2009

http://ruxypixy.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO

Mesaj Scris de firimitura Mar 27 Oct 2009, 10:23 pm

Succesuri (cum zicea o fiinta publica de pe la noi Laughing ) Abia astept jurizarea... deja nu mai am stare zid

Bafta tuturor fetelor. toate creatiile sunt superbe.
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO

Mesaj Scris de stella Mar 27 Oct 2009, 10:47 pm

corect, la fiecare concurenta cate doua succesuri rade chiar si trei

Bafta multa!!! ura
stella
stella
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 101
Varsta : 38
Localizare : iasi
Data de inscriere : 18/10/2009

Sus In jos

CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO

Mesaj Scris de ruxypixy Mar 27 Oct 2009, 11:01 pm

Da, da, da... sa se dea cate doua succesuri la fiecare concurenta sa ajunga la toata lumea rade rade rade rade rade
ruxypixy
ruxypixy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 139
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/10/2009

http://ruxypixy.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO

Mesaj Scris de Admina Mier 28 Oct 2009, 12:20 am

Am sa declar inchis Concursul de Bjiuterii Art Deco! Multumim de participare si multa bafta, tuturor! Multumim sponsorului, magazinul de accesorii si bijuterii

link Margele & Bijuterii.


Asteptam membrii sa-si exprime parerea, prin vot, de maine incolo, la un subiect special destinat pentru votare. Nu vor putea vota decat membri inscrisi pana la data de 27 octombrie si votarea va dura o saptamana, astfel incat sa strangem cat mai multe voturi, sa fie cat mai corecta notarea. peace

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO

Mesaj Scris de nicola_ Joi 29 Oct 2009, 4:42 pm

Admina a scris:
Am sa declar inchis Concursul de Bjiuterii Art Deco! Multumim de participare si multa bafta, tuturor! Multumim sponsorului, magazinul de accesorii si bijuterii

link Margele & Bijuterii.


Asteptam membrii sa-si exprime parerea, prin vot, de maine incolo, la un subiect special destinat pentru votare. Nu vor putea vota decat membri inscrisi pana la data de 27 octombrie si votarea va dura o saptamana, astfel incat sa strangem cat mai multe voturi, sa fie cat mai corecta notarea. peace

Iti multumim si noi Admina pentru toate implicarea ta in realizarea acestui minunat concurs kiss
avatar
nicola_
helper
helper

Numarul mesajelor : 42
Localizare : Bucuresti, Ploiesti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE BIJUTERII - ART DECO

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB