Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

+16
SilviaDumitrescu
an-deea
teisoara
alessia
Giobsy
ana_bela
deiutza23
juliennej
ramomic
Roxy
avr_dana
dana_mi16
crixuta
andreea_2008
livia1981
arime
20 participanți

Pagina 3 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Joi 17 Sept 2009, 11:54 pm

Da e adevat ca depinde si de conformatie, e adevarat ca (virgula) conteaza si parerea celor din jur, dar cel mai bine e acolo unde te simti tu bine in pielea ta.

Eu am vorbit cu o cunostinta, viitoare mamica si ea, ma plangeam de kg ea zice "nu te prosti ca nu arati rau deloc, esti doar plinuta, deloc grasa, ca te-am vazut eu" Shocked
Cum suparare sa nu fiu grasa, cand la 70 kg intru in categoria obezitate gradul1. Si atunci sa ma iau dupa ea, dupa parerea celor din jur?
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 17 Sept 2009, 11:56 pm

da...e ciudata si lumea din jur, fiecare te vede in felul lui...imp e sa ne simtim noi bine in pielea noastra si sa fim la o greutate sanatoasa...nici prea prea, nici foarte foarte
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Vin 18 Sept 2009, 12:01 am

Asa e , din cauza asta am zis ca daca voi mai ajunge (vreodata Smile ) la 50kg o sa fiu super fericita. Nu sunt slaba, nici n-am cum la 150cm Sad , dar acolo m-am simtit bine in pielea mea wink
Acum nu-mi ramane decat sa ma chinui rade
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 18 Sept 2009, 12:04 am

dc te ajuta conformatia la 1.50m si 50kg poti sa arati excelent, cunosc cazuri wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Vin 18 Sept 2009, 12:06 am

O sa vedem, va pun sa va dati cu parerea rade de vre-un an jumate tot va amenint cu asta boo
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 18 Sept 2009, 12:11 am

asteptam wink

ps: pt ca-mi merge fff prost netul zic acum ca nu stiu dc mai reusesc azi: deiutza nu ne uita cu pozele cu noua tunsoare pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Vin 18 Sept 2009, 12:40 am

Si eu vreau poze Smile
Am mai pus o reteta pe blog wink
Ne auzim maine, sper sa nu-mi mai faca iar sigurantele figuri! rade
Noapte buna tuturor!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de arime Vin 18 Sept 2009, 1:23 am

Seara buna fetelor sau 'neata!
N-am reusit nici acum sa fac tarta de mere Livia, sunt tare neserioasa, dar pana duminica o fac, PAROL rade
Am intrat doar sa va salut, azi am fost prinsa cu invatatul, mai cu croseta si asa m-a prins iara ora tarzie in fata PC-ului...
Maine seara am sa revin, pana atunci va imbratisez pe toate cu drag! kiss
Buna noapte! hug
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 18 Sept 2009, 8:39 am

Buna dimineatza,

Va ca sunteti foarte harnicutze, trebuie sa recuperez ce ai povestit.
Eu am venit aseara de la Fagaras, nu ma pot lauda ca m-am odihnit pentru ca i-am ajutat pe ai mei la munci.
Am avut 4 zile de munca la facut sandwisuri apoi saptamana aceasta de mers la adunat cartofi, va spuneam ca au o ferma mai mica si i-am ajutat acolo cu treburi, in rest am fost la doua nunti si la o cununie civila, nimic deosebit.
Am vormit cu ai mei ca poate ne mutam la Fagaras peste vre-un an sau maxim doi, acum sa vedem exact ca sa ne rezolvam cu o locuinta acolo.
Am reusit sa ajung la 64 kg, deci m-am ingrasat vreo 3 kg cat am stat acolo, spre surprinderea mea, ma gandeam ca daca muncesc am sa slabesc, dar am papat foarte mult si asa am reusit performanta zid .
Am pus 4 poze, una e la manastirea Cozia, facuta in august, iar restul sunt din zona Fagaras.
La interviuri nu am mai fost pentru ca nu am reusit sa mai aplic foarte mult.Azi am un curs si maine la fel. Iar apoi sunt mai libera.
Ma duc la un dus acum si vb mai tarziu.
prietenie
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 18 Sept 2009, 9:18 am

buna dim fetelor.
eu ieri am mancat 3300 de cal Shocked Shocked Shocked ,o sa va scriu si ce sa va minunati,am zis ca scriu tot raportul poate asa ma linistesc pt o vreme c u mancatul aiurea.
am pus si pozele azi vad ca s-au incarcat din prima.
DANA-MI esti f frumoasa in poza de la nunta cred,esti ca si mine,am mers la tara si am lucrat,am crezut ca nu ma ingras,dar si eu de la 62 am ajuns la 65.las ca slabim noi.
LIVIA ma bucur ca ai reusit sa mananci ok,continua tot asa.
ANDRICA mie mi se pare ca arati ffffff slaba cand esti imbracata,dar in costum de baie arati numa bine si sexoasa,ai o poza cu blugi negri,in ai9a mi se pare ca esti scheletica rade rade ,si cum pe strada umblam imbracati rade rade ,eu zic ca nu ar trebui sa mai slabesti.dar tu sti mai bine pupi .
ARIME bafta la invatat si felicitari pt prima restanta hug .AN-DEEA de ce nu mai intra,sti ceva?

acum va dau raport
17 sep 2009
-cafea cu lapte-124
-600 g piersici-240
-100 g cascaval vegetal-330(o felie mai groasa)
-100 g cozonac-435(2 felii)
-2 struguri-140
-2 pere+50 g cozonac-375
-100 g cozonac-435
-2 sandwich-uri cu cascaval vegetal si sunca-810
-50 g alune-300
TOTAL=3189 cal shot shot shot shot shot shot .

acum merg sa coc vinete sa fac cu maioneza cat sa mancam si mai vb.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de crixuta Vin 18 Sept 2009, 9:28 am

livia1981 a scris:Sooper ma bucur mult!
N-aveai cum sa te ingrasi asa de pe o zi pe alta si mai ales cu 1 kg, mi se pare f mult. Trebuie sa rezolvi problema cu mersul la baie cumva! pupi

Apropo de asta...eu pt infectie urinara beau in fiecare zi 1 cana -2 de ceai de codite de cirese, fara zahar. E chiar bunutz. Am citit dupa aceea si am si obs ca are efect diuretic, ca ma ajuta sa merg normal la baie in conditiile in care nu mai fumez, nu mai beau cafea, si in general sarcina si suplimentele de gravida care contin fier te ajuta sa te constipi. Asa ca poti incerca..... Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de crixuta Vin 18 Sept 2009, 9:30 am

andreea_2008 a scris:ciudati rau dar chiar asa au reactionat rade absolut toti se mirau de mine de deja ma rusinasem rade rade rade
de slaba nu-s prea slaba, mi s-a zis azi ca arat de vreo 53kg rade rade rade

Aoleu Handrico, daca ar fi sa ne luam dupa gura lumii....nu-i mai baga in seama deca daca zic de bine...ca oamenii astia fara motiv sau din inchipuiri iti fac rau intentionat....vazut asta pe pielea mea...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 18 Sept 2009, 10:13 am

am vazut pozele, fff frumoase wink
deiutza iti sta f bine asa
dana_mi esti scumpa foc
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Vin 18 Sept 2009, 11:08 am

Buna fetelor!
Am vazut pozici, frumoase sunteti toate!
Deiutza mie imi place cum iti sta asa, botinele imi plac iar, par foarte comode si bebe? Al cui e bebe, ca e tare dulce? Smile
Cu macatul pe ieri, tu chiar cantaresti ce papi sau pui asa aproximativ? Uite la cozonac eu socoteam o felie de la 30g, la tine am vazut 50g. Mi se par prea multe calorii si parca n-ai mancat chiar asa mult. Pe mine cand ma apuca sa balotez depasec 5000calorii si chiar mananc multe si mult zid
Sper sa nu mai am ocazia sa scriu meniul pt o zi din asta ca ocup 2 pagini rade
Cris cum esti azi? Uite eu chiar nu stiam ca ceaiul de cirese ca are dublu efect Smile E bine de stiut asta.
Dana_mi frumoase pozele si tu esti o draguta!
Arime pai chiar esti neseriosa rade nu te lua dpa mine, daca poti sa nu faci e cel mai bine, asa daca faci ceva bun cu greu rezisti sa nu papi, eu am vazut asta pe pielea mea. pupi
Pup toate fetele, o zi frumoasa va doresc!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 18 Sept 2009, 11:17 am

Hello,

Va multumesc fetelor si voi aratati foarte bine si sunteti niste dulci, Deiutza nu stiu ce sa zic cu slabitul ca eu nu am nici un chef spre exemplu azi am facut tiramisu ca imi era pofta si am papat o groaza plus doua feli de paine cu salata de icre, deci la mine nu tine faza cu slabitu'.
Andreea vad ca tu mergi in continuare cu dieta si esti super slabutza.
Crixutza cum te mai simti cum e ?
Livia pupici.
Va pup pe toate !
Merg la curatenie azi si apoi la curs si diseara mai vdm.
Cu voi pe langa mine incerc sa ma gandesc de doua oi ce pun in gura poate poate se leaga ceva.
Va multumesc!
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 18 Sept 2009, 11:21 am

LIVIA eu am cump un cozonac de 500 de g si am calc ca imi iasa 10 felii de 1 cm grosime,deci 50 de g felia.
oricum,azi dim,dupa dezmatul de ieri aveam 64,1 kg,pe mine asta ma ambitioneaza sa continui cu dieta,ma bucur cand vad ca nu pun mult pe mine.
plec dupa Sori la gradi si mai vb cand vin acasa.
o sa incerc sa tin o dieta din Libertatea pt femei,cu 1 sapt legume si fructe si zice 5 kg in 7 zile,dar si de nu e asa macar ma detoxifieza.
am foogit,paaaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de Giobsy Vin 18 Sept 2009, 11:26 am

Dragelor, slabutelor! A incercat vreuna dintre voi "Dieta pentru schimbarea metabolismului". Daca da - cu ce rezultate? Stiu ca e impropriu spus ca ar schimba metabolismul, dar asa se numeste dieta. In rest: hug "Sa slabim bine!"
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Vin 18 Sept 2009, 11:30 am

Am inteles acum, Deiutza! pupi
Care e dieta cu legume si fructe? Cand ai timp daca vrei sa faci un rezumat, poate o tinem impreuna wink
Eu am tinut ceva asemanator in primavara si chiar mi-a fost bine. Mi-am facut ciorbe, supe, compot, salate... foame

Giobsy din cate tin eu minte Roxy a tinut dieta asta, si da a slabit, dar numai ea poate sa-ti dea detalii mai multe. wink
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de crixuta Vin 18 Sept 2009, 1:11 pm

livia1981 a scris:Am inteles acum, Deiutza! pupi
Care e dieta cu legume si fructe? Cand ai timp daca vrei sa faci un rezumat, poate o tinem impreuna wink
Eu am tinut ceva asemanator in primavara si chiar mi-a fost bine. Mi-am facut ciorbe, supe, compot, salate... foame

Giobsy din cate tin eu minte Roxy a tinut dieta asta, si da a slabit, dar numai ea poate sa-ti dea detalii mai multe. wink

Fetelor, nu va mai ganditi la dietele astea pt ca 5 kg intr-o saptamana, de ar fi sa fie asa, ti s-ar face o tona de vergeturi, s-ar lasa sanii, etc.
Plus de asta dupa aceea sigur ar veni efectul yo-yo, cu ingrasare naspa dupa.....

PS: am uitat sa zic, ca m-am uitat pe poze: iti sta super parul Deiutza...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 18 Sept 2009, 1:27 pm

am revenit,dar mai am si de facut mancare,scriu repede dieta si apoi mai fac treaba.
nu conteaza cat slabesc,vreau sa ma tin de ceva anume macar 1 sapt si nu strica sa ma detoxific,dupa cate prostii am bagat in mine vara asta.

DIETA CU LEGUME SI FRUCTE
-IN FIECARE DIM PE STOMACUL GOL SE BEA 1 PAHAR DE APA PLATA LA TEMP CAMEREI SAU CALDUTA.

ZIUA 1-LEGUME
-orice legume crude sau fierte,oricate

ZIUA 2-FRUCTE
-orice fructe(fara banane),oricate si sub orice forma(compot,suc etc)

ZIUA 3-LEGUME SI FRUCTE
-ORICE LEGUME SI FRUCTE(FARA BANANE)

ZIUA 4-LEGUME SI FRUCTE
-1 banan dim dupa apa plata
-1 banana la 11:30
-in rest fructe si legume

ZIUA 5-IAURT SI BRANZA SLABA
-ASTA PE LANGA FRUCTE SI LEGUME,DAR IAURTUL SI BRANZA INAINTE DE ORA 18

ZIUA 6-LEGUME SI MERE
-3 salate de cruditati si 2 gustari constand in cate 1 mar la o gustare

ZIUA 7-FRUCTE SI LEGUME INCLUSIV 2 BANANE.


eu incerc sa o tin,doar ca incep cu ziua de fructe(ziua 2) si tin maine ziua 1 de legume,ca am in casa multe fructe de care mi-e pofta.
va tin eu la curent dc pot sa o tin si cat slabesc.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 18 Sept 2009, 1:57 pm

Deiutza aici ma bag si eu vorba ta macar sa ma detoxific.
De luni o incep ca acum am frigiderul plin de bunataturi!!!! pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 18 Sept 2009, 2:16 pm

bafta multa de luni fetelor wink
eu in week-end sigur o sa mananc ceva dulce ca sunt zilele bucurestiului si sigur ma lipesc eu de vreo tura dulce sau ceva rade rade rade de luni o iau iar cu SB. stiu ca as scapa mult mai repede daca as fi cuminte si la sf sapt nu doar 5zile din 7 dar asta e

l.e.: am luat 9 la examenul de admitere la master Smile ramane ca sapt viit sa aflam 100% sigur dc sunt destui studenti ca sa se faca grupa
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 18 Sept 2009, 2:39 pm

FELICITARI ANDRICA hug .
DANA-MI sper sa ai cui te alatura luni,ca eu acum fac papanasi fierti din branza dulce si asa o pofta imi e,cand n-am de lucru si fac bunatati asta patesc zid .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 18 Sept 2009, 2:54 pm

Andrica felicitari pentru nota si pentru reusita,iti tin pumnii sa iasa asa cum vrei tu!!!!
Deiutza mi-ai facut o pofta de papanasi, pacat ca nu am timp acum ca ma duc la curs dar maine fac sigur papanasi si eu ca am de toate pentru ei!!!! zid , asa ca pana luni mai pun 2 kg!!!
Va pup si fug sa ma imbrac pentru ca plec la curs!
Pup la toate!
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 18 Sept 2009, 3:05 pm

IMI PARE RAU CA TE-AM DUS IN ISPITA rade rade .
dc nu mai intru pana luni,va doresc la toate un we frumos si linistit.
va pooooooop,paaaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB