Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Probleme tehnice (masini de cusut)

+86
IOANAI
Miniona
lorinaoo1
kla78
laurin
catalinac
danabarbu2007
GABRELA
sabinaivanov
haute_couture
maria.maria
viviene
gmiki
panaia
Flowers
cocav
Giobsy
ismi3ismi
Danny24
elenucanuca
veruta
mihaela72
gagaritz
Adela Ispas
europolis
SilviaDumitrescu
marian dmm
tomari
mmona
deedee_d_89
Maci
Sony
ancush
ady_ganea
limbutu elena
Larrisa
Raresuca
creatzza
loremunteanu
amnro
AlinaAmza
raluca1980
ppisic
mada93
cory74
Uca
AKD
pisi
miki_ella18
mamiboom
elutzamicutza
valentinadof
puffetta
oana_007
ancone
Larisa
cristinap
danabekk
sebi71
edvine
Noemi
geany
Cheapandchicshop
RalucaS
scamutza
Dionisia
zylv
ileana cosanzeana
Camy
nadina_b2005@yahoo.com
adita_ave
Karina33
Carmendiana
MagdaMarin
geany20062006
lya06k
clodi
Kristina
stephanie
mary75
diada
margot
umdc
MihaelaT
Admina
Cecilia
90 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 11 Apr 2010, 10:04 pm

Pt Karina acel buton regleaza pozitia acului:pe partea stanga,pe centru sau pe dreapta.

Pt elutzamicutza tu nu esti ortodoxa de cosi duminica?

Eu evit sarbatorile pt ca am avut niste experiente neplacute, la 13 ani m-am ars pe fata si acum 3 ani m-i s-a spart masina si un nepot s-a innecat cu un os de peste(i l-a scos la spital)toate astea pt ca am spalat si turnat beton in zi de sarbatoare.
Si nu mai fac nimic cand e sarbatoare ca am copii si ei patesc.
Stiu ,stiu ca e off topic .

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de Karina33 Dum 11 Apr 2010, 10:10 pm

Nu ala Magda, mai e un buton mai in dreapta. De-ala nu mai vazusem pana acum la cate masini mi-au trecut prin mana.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 11 Apr 2010, 10:27 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Daca de acest buton e vorba ,el ajusteaza cusatura mai rara sau mai deasa mai ales la butoniere.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de mamiboom Dum 11 Apr 2010, 11:36 pm

Am luat ac dublu pentru masina mea ( HYUNDAI) si merge, doar ca iese strans, oricat as lasa tensiunea de mica . Prin strans vreau sa spun ca intre cele doua tighele se face o cuta, materialul nu ramane intins.Imi dau seama ca asta e de la ata de la suveica, dar nu stiu cum as putea sa o slabesc. E cumva de la surubelul acela mic de pe suveica???

Asta e poza(sper sa se vada)
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]


Ultima editare efectuata de catre mamiboom in Lun 12 Apr 2010, 12:14 am, editata de 1 ori (Motiv : atasare imagine)
mamiboom
mamiboom
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 169
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de Admina Lun 12 Apr 2010, 12:30 am

Mamiboom, incearca sa desfaci de surubelul de pe suveica, in asa fel incat sa iasa ata usor, cand tragi cu mana. Teuiti si pe dosul materialului, daca zig-zagul acela este strans, e de la tensiunea in firul inferior si o mai micsorezi. Incearca si sa stabilizezi materialul (banuiesc ca e jerse sau lycra) cu insertie adeziva, pe care o lipesti cu fierul de calcat. Nici nu o sa mai sara cusaturile, astfel. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de mamiboom Lun 12 Apr 2010, 12:41 am

Multumesc mult banuiam ca de acolo e, dar am vrut sa ma asigur ca nu fac vreo tampenie . Am sa revin sa arat rezultatul.

Noapte buna.
mamiboom
mamiboom
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 169
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de miki_ella18 Lun 12 Apr 2010, 10:00 pm

buna fetelor! sunt noua pe acest forum si am emotii....acum sunt necajita ca mi s-a stricat masina de cusut. :-( Am o masinutza modesta Lipnickz 340 care am primit-o anul trecut. Mi-am facut cateva rochitze cu ea, dar acum nu stiu ce are.....nu mai se misca acul cand apas pe pedala.. motorul se aude mergand , dar nu vrea sa case, se incalzeste si miroase un pic a ars ...merge un pic cand o ajut cu mana, dar apoi incestineste si in final se opreste....nu stiu daca m-am exprimat corect si daca ma intelegeti...as aprecia orice idee din partea vostra....
miki_ella18
miki_ella18
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 11/04/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 12 Apr 2010, 10:12 pm

Daca ai primit-o anul trecut inseamna ca e in garantie.Majoritatea electrocasnicelor au 2 ani garantie.
Dute cu ea la magazinul de unde ai luat-o.Sau cere actele celui care ti-a facut-o cadou.Nu umbla in ea cat e in garantie ca pierzi garantia.
Si daca nu se repara iti vor da banii pe ea,cred ca de la Metro e luata,nu?
Eu am patit-o cu un tv stricat, folosit un an si pe care Carrefour-ul mi-a dat banii inapoi si cu o masina de calcat Tefal care mi-a fost inlocuita cu una noua (am mai dat 20 lei diferenta).

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de miki_ella18 Lun 12 Apr 2010, 10:26 pm

multumesc pentru sfat... intradevar e luata de la metro mi-a cumparat-o sotul meu ... inca este in garantie...o sa merg la service -ul care e trecut pe garantie... credeam ca poate e o problema cae se rezolva acasa si nu trebuie dusa la mecanic.... sunt necajita pentru ca mi-am cumparat material si imi facusem deja modelul de rochita pentru un botez la care trebuie sa merg sambata.... asta e ...o duc la doctor!!! multumesc
miki_ella18
miki_ella18
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 11/04/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 12 Apr 2010, 10:30 pm

Vezi ca daca nu se poate repara iti poti recupera banii sau sa primesti alta masina noua.Trebuie sa fi in pic intepata ca la magazin sunt foarte lenesi cu retururile.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de elutzamicutza Sam 17 Apr 2010, 4:50 pm

Va stresez si eu din nou cu o problema, fetelor. Destul de urgenta, as zice, pt ca ma chinui sa termin o rochita pentru diseara si sunt cam contra cronometru. Problema e urmatoarea: cand fac cusatura aia ca o imitatie de surfilat, mi se incurca atza de jos (aia care vine de pe bobina de sub ac), dar rau de tot, de se face un ghemotoc de atza si dupa aceea se blocheaza acul, nu mai vrea sa coasa. Ma apuca disperarea ca nu stiu ce are, pentru ca zilele trecute am folosit tipul asta de cusatura fara probleme, si azi am cusut ce am cusut, si dintr-o data a inceput sa se incurce atza de jos... ce ma fac? pliz help!

Merci!
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de Karina33 Sam 17 Apr 2010, 7:23 pm

Incearca sa repui atele corect.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de Admina Sam 17 Apr 2010, 7:48 pm

Elutza, poate fi si de la tensiunea in ata inferioara. Daca ai masina cu suveica verticala, poti regla de la surubelul de pe suveica, il strangi (s-ar putea sa fie prea slaba). Fa reglarile pe un material de bumbac, daca ai un material dificil, alunecos sau elastic.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de pisi Mar 20 Apr 2010, 7:09 pm

Buna fetelor,tocmai am dat si eu de o problema care-mi da batai de cap la a mea masina.Am de scurtat doua perechi de pantalori de treining si imi sare pasul materialul fiind elastic.Exista vreo solutie sau nu stie masina din astea?Smile
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de geany Mar 20 Apr 2010, 7:23 pm

Pune fasii de hartie sub material acolo unde vine pe transportor, apoi coase. La final indepartezi hartia. Bafta!
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de pisi Mar 20 Apr 2010, 8:57 pm

Merci fain geany,mi-ai fost de mare ajutor kiss
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de geany Mar 20 Apr 2010, 9:13 pm

Am fost pe faza pupi Nu sunt pe faza doar la Loc de dat cu capul rade
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de AKD Joi 22 Apr 2010, 2:01 pm

Va rog, daca aveti putin timp, sa-mi spuneti cat de des ar trebui data cu ulei o masina de cusut, deoarece in cartea tehnica a masinii scria ca o data pe saptamana daca se coase cam o ora pe zi si zilnic daca se depaseste( Brother LS2125). Multumesc
AKD
AKD
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 137
Varsta : 40
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/03/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de Karina33 Joi 22 Apr 2010, 4:50 pm

Asa cum scrie sau chiar mai des. Mi se intampla sa o curat/ung si de doua ori pe zi.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de Uca Joi 22 Apr 2010, 8:10 pm

Buna, eu am un brother bc2100 , am vb la reprezentanta si mi au spus sa o ung rar... foarte rar... pentru ca e cu componente mai mult din teflon, plastic etc, nu prea are componente din metal. Voi ce ma sfatuiti? Nu lucrez mereu la ea, am perioade cand lucrez in fiecare zi, alteori mai deloc rade , deci? Ce spuneti? Cum ma sfatuiti sa fac? Multumesc anticipat!
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de margot Vin 23 Apr 2010, 8:25 am

Brother BC este o masina computerizata si mie mi-a spus mecanicul ca se unge f rar si numai iunde este mecanismul cu ac.
avatar
margot
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : margareta
Data de inscriere : 08/06/2009

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de Uca Vin 23 Apr 2010, 8:27 am

aha, multumesc frumos, m-am mai linis\tit, nu vreau sa o stric.
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de Karina33 Vin 23 Apr 2010, 9:11 am

Chiar daca e computerizata si majoritar din plastic tot trebuie unsa. Cand are scame sau 'troncane', merge mai greu sau vi se pare ceva in neregula. Curatati-o corect de scame si alte resturi si apoi ungeti c-o picatura de ulei unde se 'freaca' metalul in miscare, graifarul, cam tot ce misca. Mergeti in gol cu masina data pe zigzag ca sa se unga bine cateva secunde. Apoi cu o carpita de bumbac(eu am o laveta de-aia speciala ca pielea de caprioara) stergeti usor surplusul de ulei. Montati masina la loc si coaseti pe-o bucata de carpa pentru a verifica.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de AKD Vin 23 Apr 2010, 10:04 am

Multumesc pentru sfat, o sa o ung desi mi-e cam frica sa o desfac. Smile
AKD
AKD
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 137
Varsta : 40
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/03/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de cory74 Lun 26 Apr 2010, 10:19 pm

Eu am o masina de cusut Brother XL 5500. Problema e ca nu pot folosi decat ata mai groasa (nr.80), daca incerc sa folosesc mai subtire, sa zicem 150, se rupe foarte des... La mercerie mi-au explicat si mie cum e cu grosimea firului de ata, si spuneau ca nu e bine reglata masina daca se rupe ata.. Dar ce o insemna oare sa o reglezi bine? N-ar trebui sa fie reglata la livrare, cand o cumperi? Poate ma ajuta cineva cu niste sfaturi!
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) - Pagina 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB