Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Creatiile noaste, rochii - cap.3

+45
oanabijux
Dionisia
teisoara
raluca1980
costi_iacob
Giobsy
SilviaDumitrescu
nadina_b2005@yahoo.com
diana_roxana
tomari
carmenush
chemio
newsletter310
ANURIM
maria_covacef
ciresicca
vilcris
biscuitzel
umdc
kla78
Adriana13
StMihaela
geany
Usagy
Clio_Ela
livia1981
irish05
ileana cosanzeana
Tinkerbell
gabi1795
diada
zylv
andrusca
ioana soare
Noemi
andreeaX
aisha
viorica
DANIELA.I
Laila
ralucis
Admina
RalucaS
MihaelaT
Camy
49 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de diada Joi 10 Sept 2009, 1:48 pm

Vilcris, imi place tare mult rochita! s-o poarte cu placere domnisoara ta!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 10 Sept 2009, 2:12 pm

Vilicris, e frumoasa rochia pt fiica ta! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste rochii - cap.3

Mesaj Scris de ciresicca Joi 10 Sept 2009, 2:42 pm

buna fetelor,

felicitari pentru toate rochitele din capitolul 3!!!!
Din pacate nu am mai reusit sa intru in ultimele 3 saptamani pe forum, insa am revenit si m-am bucurat foarte mult sa vad atatea creatii frumoase! Sper sa revin si eu cat de curand cu o rochita!

va pup si spor maxim la croitorit!
ciresicca
ciresicca
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 45
Localizare : bacau
Data de inscriere : 28/02/2009

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Creatiile noaste rochii - cap.3

Mesaj Scris de DANIELA.I Joi 10 Sept 2009, 5:56 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Vilcris,ce frumoasa e rochita,dar si materialele se potrivesc de minune.

Am inceput la servici fetelor,se vede nu?am toate utilajele necesare,mi-a fost dor de atelierul meu.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de maria_covacef Joi 10 Sept 2009, 6:49 pm

Maistra, sunt superbe. Am ramas fara cuvinte.
A doua rochita cat este de lunga? Presupun ca este deasupra genunchilor, ca altfel nu mi-o imaginez.
Felicitari! La cat mai multe creatii minunate.
Spor la cos
maria_covacef
maria_covacef
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 308
Varsta : 42
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 03/06/2009

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de Laila Joi 10 Sept 2009, 6:58 pm

Wowowow, superbe !!!!!!!!!!!!!
asta e atelierul unei scoli? Sunt uimita !!!!!
Am nevoie urgenta de un mic ajutor la imbinarea partilor de sus la o rochie, unde sa postez imaginile?
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Creatiile noaste rochii - cap.3

Mesaj Scris de DANIELA.I Joi 10 Sept 2009, 7:00 pm

Da Maria,amandoua sunt pana la nivelul genunchiului.
Laila ,intr-adevar acesta e atelierul scoala a colegiului nostru.iti place nu?
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de vilcris Joi 10 Sept 2009, 8:47 pm

maistra a scris:Da Maria,amandoua sunt pana la nivelul genunchiului.
Laila ,intr-adevar acesta e atelierul scoala a colegiului nostru.iti place nu?

Pot sa ma mai inscriu si eu inca odata la liceu? Vreau si eu la colegiul ala, sa lucrez in atelier si mai ales pe manechinele acelea!..... wink ......Si sa-mi predai croitorie tu, maistra. Flowers
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de Laila Joi 10 Sept 2009, 8:54 pm

Imi place la nebunie !!!!!!!!! Sunt curioasa daca tinerii de astazi sunt interesati in croitorie. Pe " vremea mea" pe mine nu ma atragea deloc, ei............. de-as fi avut mintea pe care o am acum......
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de biscuitzel Joi 10 Sept 2009, 9:07 pm

maistra, cum se face prima rochita? imi place mult modelul si nu mai e nevoie de pense(ca imi cam prind urechile la ele). Merci
eu am facut 2 tentative nereusite de rochite si apoi am vazut pe forum ca cineva a facut exact din aceste culori 2 camasi de noapte Embarassed .asa ca am desfacut-o pe cea roz si vreau sa incerc alt model.
avatar
biscuitzel
helper
helper

Numarul mesajelor : 15
Localizare : constanta
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de diada Joi 10 Sept 2009, 9:16 pm

Maistra, minunate! chiar, mai sunt tinerii interesati de croitorie? minunat atelier, ma bucur mult pentru tine ca faci ce-ti place, este foarte greu sa-ti gasesti un job sa te satisfaca....


Ultima editare efectuata de catre diada in Joi 10 Sept 2009, 9:22 pm, editata de 1 ori

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de Admina Joi 10 Sept 2009, 9:21 pm

Maistra, superbe rochii. Prima e nemaipomenita, daca ai ceva sfaturi despre fronseurile acelea, eu sunt numai urechi. Mai ales ca e o tafta, cred si e dificil de stapanit, asa material. Si eu vin la tine la cursuri, chit ca ma mut acolo, sa dorm pe masa de tipare. rade

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de diada Joi 10 Sept 2009, 9:22 pm

Laila [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ar fi ok sa pui pozele cu intrebari.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de Camy Joi 10 Sept 2009, 9:35 pm

VILCRIS foarte frumoasa rochita ,imi p-lace tare mult si mterialul.

MAISTRA superba rochita imi place tare mult.
ce fel de masini ai tu acas tot industriale?

am termint si eu rochita unei prietene,luni am croit-o ,marti am stat ca a fost sarbatoare,astazi am dat-o la gata,imi place tare mult cum a iesit,la tiv m-am cam chinuit ca l-am facut la mana,va intreb de fapt merge sa cosi pe saten ?nu da rau?
de mine e putin cam mare pe talie,poate voi pune si cu prietena mea imbracata.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cred ca este cea mai tare rochita pe care am facut-o pana acum. LA spate i-am pus o banda ca sa poata lua sutien,iar la trena un inelus facut din acelasi material ,ca sa il poata tina dupa deget,sa poata dansa.


vreau pareri

pupicei
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Creatiile noaste rochii - cap.3

Mesaj Scris de DANIELA.I Joi 10 Sept 2009, 9:41 pm

VILCRIS ,te primesc cu placere,la orice varsta se poate.
LAILA,vreau sa-ti spun ca programa pe care o avem nu ma prea multumeste,insa pt a atrage copiii ,eu intotdeauna realizez lucruri pe masurile lor,tocmai in ideea de a vedea ce poate iesi din mainile lor.ca sa nu-i plictisesc intotdeauna introduc o pauza de materia si ma ocup de lucruri care fetele in ziua de azi nu le mai invata acasa(tricotat,chilim,goblen,pct.in cruce,accesorii pt vestimentatie,valorific deseuri textile si din piele).nu-mi place sa-i plictisesc si incerc sa tin pasul cu moda si cu tot ce este nou.

Fetelor pe toate va primesc,poate va hotarati si veti face o excursie pana aici.

Camy e mortala ,dar materialul e super.puteai face tivul pe zig-zag marunt,tivul de care am mai spus,mai ales ca este partea inferioara a rochiei pe clini.

Prima rochie este toata incretita,nu cu ata elastica ,ci normal,e tafta ,ai dreptate Admina,iar fundele sunt simplu de facut.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 10 Sept 2009, 10:12 pm

Maistra, ti-a iesit super, super prima rochie! Felicitari! Flowers
Camy, chiar e cea mai tare rochie pe care ai facut-o pana acu'. ura Felicitari! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de Admina Joi 10 Sept 2009, 10:12 pm

Camy, ce pareri crezi ca vei primi? Mai intrebi?
Pai chiar ca e cea mai frumoasa rochie, profesionala in adevaratul sens al cuvantului si finisata la perfectie. Am vazut de genul asta, in oras, la 500-600lei, la magazinele de firma, oare cat ajunge o asa rochie, mai ales ca e facuta la comanda?
Deci este incredibil de frumoasa, materialul este de calitate, se vede clar, si modelul superb. Flowers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de ANURIM Joi 10 Sept 2009, 10:25 pm

Maiastra ... wooow...!!!!!!! Fara cuvinte!!! Profi!!

Camy, pot sa iti marturisesc ca te admir in secret?! Embarassed Frumoaste, minunate, superbe toate lucrurile cusute de tine! Parerea mea de invatacel in ale croitorieie dar de admiratoare a frumosului: "superba"!!!!
ANURIM
ANURIM
helper
helper

Numarul mesajelor : 28
Localizare : München
Data de inscriere : 13/07/2009

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de kla78 Joi 10 Sept 2009, 11:21 pm

MAISTRA imi place mult prima rochita!e grozav de frumoasa.

CAMY wowwwwwwwwwww ce ai facut tu acolo pt mine e capodopera de arta,sa dai explicatii cum ai facut-o te rog si mii de felicitari!
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de vilcris Joi 10 Sept 2009, 11:27 pm

aisha a scris:Si eu zic la fel ca geany: numai lucruri de vara! Asta si pentru faptul ca sunt mult mai usor de facut (din punctul meu de vedere). Imi prind urechile intr-o rochie cu captuseala. rade
vilcris, frumoasa rochita. Sa o poarte cu placere! Mare bafta are cu asa o mama priceputa! Si o intrebare off topic pt tine (pt ca am vazut ca nu mi-a raspuns nimeni la postarea mea mai veche plasata pe la "Mancaruri" pe undeva): Ai idee cum s-ar putea face un soi de biscuiti / cracker in casa, fara drojdie?

off topic Scuze!
Orice faci din coca trebuie sa contina si un agent de crestere si afanare ca altfel nu e comestibil deloc. Asa ca daca nu vrei drojdie (desi ar fi cea mai buna ca are si vitamine) trebuie sa pui altceva: bicarbonat, praf de copt sau amoniac. Pentru biscuiti, oricare dintre astea e bun. Daca nu vrei sa pui nici de-astea atunci aluatul trebuie sa contina oua ca sa se afaneze si trebuie sa fie cam ca cel de chec. Dar atunci nu-ti mai ies cracker. Poate ceva ca niste fursecuri mai moi. Cam astea ar fi optiunile.
Scuze inca odata de off topic. Daca vrei sa mai intrebi ceva ne intalnim la Mancare ca si pe-acolo dau aproape zilnic kiss
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de Laila Vin 11 Sept 2009, 7:49 am

Camy...........vreau si eu o rochie asa............ Imi place la nebunie!!!!!!!!!!!!!!!! De ce nu-ti deschizi o mica casa de moda? Sau fa-ti un site unde sa-ti faci publice creatiile si sa le vinzi. Esti cea mai grozava croitoreasa pe care am vazut-o !!! E mai mult decat superba rochia asta, mie mi-a placut f f mult si una neagra ( tot rochie de seara) .....cred ca avea gri sau rgintiu pe margini
Felicitari fata frumoasa cu maini de aur kiss
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de geany Vin 11 Sept 2009, 9:32 am

Camy, este superba rochita Flowers; sa o poarte prietena cu placere la nunta si sa spuna la toata lumea cine i-a facut-o, cu siguranta vei mai primi asa comenzi.
kiss


Ultima editare efectuata de catre geany in Vin 11 Sept 2009, 9:58 am, editata de 1 ori
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de diada Vin 11 Sept 2009, 9:41 am

Camy, este foarte, foarte reusita! restul au spus fetele! asa ceva nu sunt in stare sa fac cos Felicitari si la cat mai multe cliente! pupi hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de ioana soare Vin 11 Sept 2009, 11:29 am

Maistra super rochitele! Mai ales prima, imi place mult, e deosebita! Felicitari! Si felicitari pentru ca pui suflet in ceea ce faci si te implici, pentru ca elevii tai sa invete cat mai multe si sa vina cu drag la scoala!

Camy intr-adevar este cea mai tare rochita pe care ai prezentat-o aici pana acum! E minunata cu totul - material, croiala, executia, tot tot! primul
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de Adriana13 Vin 11 Sept 2009, 11:51 am

Fetelor, ce rochii frumoase faceti.
Maistra, mi se scurg ochii dupa rochia roz love love

Azi ies la 2 de la servici, suma hotarata sa ma duc acasa si sa cos pana nu mai pot.


Pupici,
prietenie
Adriana13
Adriana13
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/05/2009

Sus In jos

Creatiile noaste, rochii - cap.3 - Pagina 6 Empty Re: Creatiile noaste, rochii - cap.3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB