Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

+65
mariag
betymi72
danniela
ancush
SilviaDumitrescu
ancone
madymm
Laura1005
Lucia Ro
amia
AKD
clodi
florycostea
europolis
ana-maria14
Nicoleta Irimescu
mnarcisa
anigherman
mes
dienutzababy
Karina33
m-julie
amnro
Danny24
iuliana72
veniciuc nicoleta
detesan elisabeta
Alina.C
andreeazaharcu
Zana Mica
mdlupu
puffetta
hope
milena
deeaz
Julie
alexya
leonutza69
ELENA76
MagdaMarin
Maria27
Adriana13
tomari
chemio
geany
Clio_Ela
Laila
andreeaX
dandana
Dionisia
noel
Noemi
DANIELA.I
Eva
MihaelaT
livia_iri
ioana soare
ciresicca
arime
zylv
Admina
ariana
aisha
diada
Camy
69 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Camy Sam 04 Iul 2009, 1:25 am

buna fetelor.De mult timp vroiam sa fac un costum de baie.in ultimul nr al revistei este un costum de baie.la prima vedere mi-a placut,am scos tiparul dar nu am folosit decat partea din fata la slip,si chiar am mai rascroit.
prietena mea vroia un costum de baie alb ,i-am facut ei unul si mi-am facut si eu unul dar cu slip tanga al meu .este din licra,i-ar in parti am pus elastic ingust. costumul de baie l-am dublat ,iar la sutien am facut sa se poata baga cupe.saptamana viitoare vreau sa mai fac unul galben si unul albastru si o sa fac mai multe poze si explicatii cum se face.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

costum de baie cu slip tanga fata(in parti are snur legat difera putin la slip in parti )

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

pe aici se baga cupele ,in poze nu sunt bagate si cupele la sutien.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

eu sunt tare incantata de ce a iesit,si ea la fel.sper saptamana viitoare sa am timp sa le fac si pe cele 2 am un galben si albastru superbe

pupicei hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de diada Sam 04 Iul 2009, 4:00 pm

Foarte reusit, foarte bine lucrat! abia astept si pe celelalte! love si totusi, de unde iei cupele de sutien? poti face o poza? Merci in rest, nu mai am cuvinte primul

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de aisha Sam 04 Iul 2009, 4:30 pm

Arata excelent! Zici ca-s de firma! ura
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Camy Sam 04 Iul 2009, 6:19 pm

diada, ea are cupe de la celelalte costume de baie si chiar zicea ca o sa imi dea si mie o pereche ptr al meu.Dar sunt la mercerie de cumparat toate marimile alb si negru.m-am interesat eu pentru maieutul rosu cu cupe.

da o sa le fac poza saptamana viitoare.si eu am avut un costum de baie care avea cupe de se bagau.

pupicei
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de ariana Sam 04 Iul 2009, 8:22 pm

Foarte frumoase si reusite costumasele de baie love
ariana
ariana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 194
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Admina Sam 04 Iul 2009, 9:39 pm

bucurie Camy, cand m-am uitat pe la noile postari am ramas ca la dentist, am zis ca am gresit forumul... Foarte frumos ti-a iesit costumul de baie si prietena ta e fotomodea. dama Poate-poate ma motivez si eu sa-mi fac unul, dar nu se prea intrevede plaja anul asta...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de zylv Sam 04 Iul 2009, 10:53 pm

camy,super costume ai facut.dar ,tu ne-ai invatat numai cu frumuseti love
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de arime Sam 04 Iul 2009, 10:56 pm

vai Camy, sunt superb costumul de baie, felicitari sincere... cum au spus si fetele, numai frumuseti ies din mainile tale Flowers
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty RE: costume de baie

Mesaj Scris de ciresicca Lun 06 Iul 2009, 9:23 am

Super Camy, sunt deosebite! ar trebui sa-ti faci un logo al tau sa-l pui pe lucrurile facute de tine (designed by Camy : ).
ciresicca
ciresicca
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 45
Localizare : bacau
Data de inscriere : 28/02/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de ioana soare Lun 06 Iul 2009, 3:14 pm

Uau, Camy! Bestial! mirat2
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de livia_iri Mier 08 Iul 2009, 12:51 pm

buna. mi-am cumparat un costum de baie care imi este cam mare si asa vrea sa-l modific. am o masina de cusut singer 4210 si sunt incepatoare in ale cusutului
ma poti ajuta cu niste informatii?
1. cu ce fel de ata cosi costumul de baie? ata elastica? cat de groasa si de unde as putea sa o cumpar?
2. elasticul de pe margine cum trebuie asezat si cu ce tip de cusatura trebuie cusut?

multumesc anticipat pt raspunsuri !

PS: pe fata se vad 2 cusaturi paralele si pe interior zig-zag
livia_iri
livia_iri
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 80
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Camy Vin 10 Iul 2009, 12:21 am

LIVIA acum am vazut mesajul tau,am promis ca voi face inca 2 costume de baie ,am fost tare ocupata saptamana asta,dar cred ca maine voi face macar unul ,si voi pune si poze pas cu pas si sigur vei intelege.Eu am cusut cu ata normala,elasticul este normal de 8mm l-am pus pe triploc si l-am intors in liniara cu zig zag.asa este cel mai usor si repede de facut.

am desfacut 5cm un alt costum cumparat sa vad cum este facut si asa era,dar avea altfel de elastic transparent,m-am interesat le mercerie si nu aveau.dar eu zic ca merge perfect si cu elastic normal.




pupicei
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de livia_iri Vin 10 Iul 2009, 5:23 pm

am reusit sa modific costumul de baie..am desfacut marginea si am taiat cat trebuia ca sa-l micsorez, apoi am surfilat elasticul care il avea si l-am intors si cusut in zig-zag..a iesit foarte bine. multumesc pt ajutor.
ps: poate ma apuc sa fac unul cap-coada sa vad daca imi iese
livia_iri
livia_iri
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 80
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Admina Dum 12 Iul 2009, 1:59 pm

Am gasit un site despre constructia costumelor de baie ura Tipare costume de baie si am sa pun si la linkuri. Sunt multe-multe explicatii de tipare pe meniul verde, si schme se gasesc daca dati clik la: "Illustration for this Step"
Eu planuiesc sa-mi fac bikini ca cei de la linkul pus. wink
Si tipar de-a gata puteti lua tot de pe acel site, doar ca la mine nu merge zid (nu inteleg daca e eroare de la ei sau nu stiu...): Tipar slip

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 14 Iul 2009, 11:21 am

Vai, Camy, m-ai omorat! Sunt super, super costumele de baie!
Felicitari! primul

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Admina Sam 25 Iul 2009, 12:14 am

Si cum "nu lasa pe maine ce poti face azi", nu e clar motto-ul meu, am facut in graba un sutien pentru costumul de baie. Slipul l-am croit si cusut dintr-un material prea putin elastic si apoi alta pereche doar am croit-o si nu am mai terminat-o (era din spandex rosu). Cand mi-am amintit de acest material si am zis sa fac un sutien. Am sa-l port cu un slip negru, din dotare, cred. Poate ii fac si pereche, la iarna... sa fie. dama
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 25 Iul 2009, 12:17 am

Numai frumuseti... kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Eva Sam 25 Iul 2009, 12:22 am

Foarte frumos ti-a iesit! love
Eva
Eva
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 552
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 12/01/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty costume de baie

Mesaj Scris de DANIELA.I Dum 26 Iul 2009, 9:12 am

Admina e mortal sutienul,imi place materialul.se gaseste spandex la voi?
ce material este cel din care ai facut sutienul?
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de arime Dum 26 Iul 2009, 10:01 am

Felicitari pt. sutien Admina, sa-l porti cu placere la mare! wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de diada Dum 26 Iul 2009, 1:15 pm

Imi place mult, mai ales culoarea! si nu ne-ai facut si o poza la spate... chiar sunt curioasa cum se inchide, e bestial cum vine in fata, asa ceva mi-ar placea si mie love

Sa-l porti cu placere, neaparat sa-i faci si slipul! ura

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Admina Dum 26 Iul 2009, 9:18 pm

Are si burete wink si nu unul special pentru sutiene, am improvizat. Si la spate se innoada ca nu am avut sistem de prindere decat pentru sutien de lenjerie de corp, nu si din cel special, de costum de baie... Am facut un tub de material, am bagat catarama, la mijloc, am introdus in tub cele 2 cupe, una intr-o parte si alta in cealalta. Am croit niste tuburi mai subtiri de material, le-am facut lunguiete la capete si le-am intors pe fata. Apoi am surfilat partea din fata de de cele 2 bretele din spate.
Maistra, cred ca un lurex sau spandex poate, dar e subtirel si bielastic. Lurex-ul cred ca are structura de tricot, nu? Dar e perfect pentru costume de baie. Am luat din Sam expo, acum 2 ani materialul asta, dar nu mai stiu pretul. Aveau si auriu si inca vreo cateva nuante. Spandexul pt costumul de Spiderman, l-am luat din Obor din magazin, cu 19,5lei pe metru; partea rosie am luat-o pe un suc, totusi. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty costumas de baie

Mesaj Scris de Noemi Vin 07 Aug 2009, 12:31 am

Revin cu pozele promise, cu costumasul de baie copiat dupa un costumas existent. Datorita masinii uber si a elasticului special care se indoaie de la mijloc, a fost floare la ureche (ma rog, niciodata in croitorie nu e asa simplu cum pare).
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Am folosit elastic special pt lenjerie, si vreau sa spun ca sunt incantata la maxim de el, nici macar nu a trebuit sa insailez de mana, chiar daca materialul e moale si destul de alunecos.
Am folosit doar 2 ate la uber, reiesind astfel cusatura lantic pe spate, ce da elasticitate materialului.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cupele sunt dublate cu materialul costumului, si am lasat o parte prin care sa se poata introduce bureti.
Fata slipului e dublata cu bumbac, initial am vrut sa dublez putin ca la chilotei, dar s-ar fi vazut in fata unde se termina dublura, si astfel am mers pana sus cu dublura.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de aisha Vin 07 Aug 2009, 9:52 am

Noemi, din pacate nu se vad pozele. Sau eu nu le vad, nu stiu...Oricum, daca seamana cu topul si chiloteii postati mai sus, sunt super!
Iti doresc succes maxim in viitorul business! taie

Uber-ul inteleg ca e mai mult masina industriala sau are si varianta home-hobby? Am vazut o fotografie pe net - ca de, eram curioasa Smile - si mi s-a parut tare complicata, cu o gramada de butoane, etc.
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty poze

Mesaj Scris de Noemi Vin 07 Aug 2009, 12:53 pm

Sper sa se vada pozele, le incarcasem si cand am dat preview se vedeau, nu stiu care e problema. Ia sa vedem acum


Cred ca nu ma lasa mai mult de 2 poze
Revin cu poza de detaliu la costumas si cu poza la uberul meu, casnic, si nu industrial. E asa mic si sweet, iubesc masinuta aia[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB