Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Hainute pentru copiii nostri (2)

+45
adar
mihaela79
tomari
clodi
lili5
ciresicca
geany20062006
ralucis
Doina
Monica
kla78
zylv
oana_007
ANURIM
carmenush
chemio
teisoara
StMihaela
margot
umdc
stefytza
aisha
danastanciu
Adriana13
Noemi
ileana cosanzeana
irinaindira
postoleirina
adana
andrusca
Dionisia
DANIELA.I
Clio_Ela
olympia
arime
Admina
Camy
ioana soare
geany
totolina
duchess
ariana
Eva
diada
MihaelaT
49 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 17 Iul 2009, 12:13 pm

Diada, foarte frumoase maiourile! Imi place mult combinatia asta de culori.
Totolina, imi place mult rochita!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de diada Vin 17 Iul 2009, 1:59 pm

Maistra, ti-am mutat postarea aici, cu rochita facuta pentru fetita, care mie imi place foarte mult, cum ai reusit sa scoti dintr-un tricou asa o rochita frumoasa! sa o poarte cu placere, are o mama foarte priceputa! cateodata te gandesti daca sa invete si copilul ce faci tu....si cand zici da, cand zici nu....cel putin asa e la mine....

Totolina, super rochita, la cat mai multe realizari! eu nu as putea sa lucrez pe un scaun, am incercat si eu o data dar am renuntat repede. Cred ca nu am aceeasi libertate de miscare ca la o masa.
Sa o poarte cu placere fetita ta!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de ariana Vin 17 Iul 2009, 2:02 pm

Diada,Maistra,Totolina,felicitari pentru creatii kiss
ariana
ariana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 194
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Clio_Ela Vin 17 Iul 2009, 2:05 pm

Totolina, foarte frumoasa rochita, ti-a iesit super!
La cat mai multe!

Maistra, ai scos o rochita minunata!!
Sa le poarte printesele voastre cu multa placere!
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de totolina Vin 17 Iul 2009, 8:53 pm

multumesc pt felicitari kiss
mai am in lucru inca doua rochite, dar nu am terminat de finisat, asta dureaza cel mai mult, ca le-am imbinat repede, dar vreau sa le mai accesorizez
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de diada Dum 19 Iul 2009, 12:19 am

Ela, e normal sa nu mai vrea baiatul tau sa poarte ceva facut de tine, pai nu vezi ca nici fetele nu mai vor? stii ca ne povestea Vilcris odata. Al meu e inca micut, nu stie el ce si cum si de-aia trag si eu acum cat pot, ca daca isi da el seama cum sta treaba cu imbracamintea atunci sa ma vezi! deocamdata are 1 an si 4 luni asa ca... mai am de lucru cos
Iata de ex un alt maieut, datorita tutorialului postat de camy il fac in 10-15 min! Este din materialul ramas de la rochitele verzi, pacat ca nu a ramas mai mult...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Totolina, abia astept sa vad ce frumuseti mai ies din manutele tale! dar pentru tine? nimic, nimic? bee

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de olympia Dum 19 Iul 2009, 1:12 pm

Diada, trebuie sa facem o "cooperativa", tu faci hainutele in 10-15 minute si eu le pictez! Flowers
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de diada Dum 19 Iul 2009, 2:03 pm

Olimpia, pai tu esti foarte tare in ale croitoriei, nici nu as visa la asa ceva! mai mult te-as incurca, crede-ma pupi sunt fete muuult mai rapide decat mine wink

te pup hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Camy Lun 20 Iul 2009, 12:10 am

DIADA superbe maieutele,seamana cu ale lui Mircea dar in miniatura.
se fac repede si sunt foarte practice.

TOTOLINA foarte frumoasa rochita fetitei.

MAISTRA imi place mult rochita ,era bine daca ne aratai si produsul din ce a iesit aceasta frumusete.si ai fi putut posta la lucruri modificate.

pupicei hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty buna ,

Mesaj Scris de andrusca Mier 29 Iul 2009, 3:50 pm

multumesc pt urarile si gandurile voastre de bine pt tatal meu,uite mi-am facut timp sa incerc sa mai postez cate ceva poze,sa vad daca reusesc,nu sunt f reusite dar sper sa intelegeti ceva
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Admina in Joi 30 Iul 2009, 12:27 am, editata de 2 ori (Motiv : incarcare poze)
andrusca
andrusca
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : barlad
Data de inscriere : 12/06/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 29 Iul 2009, 3:56 pm

Andrusca, ai facut o rochita super! ura Felicitari! Flowers kiss

Cum ai pus aplicatiile acelea? De unde le-ai luat?

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty ...

Mesaj Scris de andrusca Mier 29 Iul 2009, 4:05 pm

multumesc mihaela,le-am luat de la mercerie,sunt tot felul de ornamente,unele sunt prinse cu ata altele lipite,am avut ceva probleme la cusut ca imi intindea putin materialul dar m-am descurcat,mai am cateva lucrate dar nu prea ma descurc cu postatul pozelor
andrusca
andrusca
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : barlad
Data de inscriere : 12/06/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Dionisia Joi 30 Iul 2009, 10:25 am

Opera de arta ai facut tu acolo , bravo !
Dionisia
Dionisia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 537
Varsta : 53
Localizare : de pe aici
Data de inscriere : 21/11/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty ...

Mesaj Scris de andrusca Joi 30 Iul 2009, 12:41 pm

buna,sa vad poate reusesc sa mai postez ceva poze cu ce i-am facut micutei mele,daca nu sper sa nu se supere nimeni pe mine,stau prost la capitolul asta[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
andrusca
andrusca
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : barlad
Data de inscriere : 12/06/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 30 Iul 2009, 4:16 pm

Andrusca, ai reusit sa pui pozele! ura
E foarte frumoasa rochita fetitei! Felicitari si la cat mai multe creatii! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Admina Vin 31 Iul 2009, 12:14 pm

Andrusca, chiar opera de arta. Vad si aplicatii si broderie si multe detalii frumoase. Bravo! ura
Cum ai facut aplicatia in dungi, floricica de pe vesta si cum ai brodat frunzulitele de langa ea?

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty ...

Mesaj Scris de andrusca Vin 31 Iul 2009, 12:21 pm

multumesc fetelor
rochia este dupa un model pe care si l-a cumparat o prietena pt fetita ei,aplicatiile le-am pus eu din acel material in dungi,am desenat o floare apoi am prins-o in bolduri de rochie si pe urma am brodat-o cu zig zag dar la pas mic ,aproape 0,si acele floricele sunt brodate de mana ,sper sa reusesc sa va mai pun poze cu ce am facut ieri
andrusca
andrusca
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : barlad
Data de inscriere : 12/06/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de diada Vin 31 Iul 2009, 1:48 pm

Ambele imi plac, sunt foarte frumoase, deosebite! Mie mi se pare dificil de prins si triunghiurile de material, la prima rochita, godet parca zicea Maistra ca se numesc.

Felicitari, sa le poarte cu placere fetita ta! Asteptam si noile creatii! love

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de totolina Vin 31 Iul 2009, 9:12 pm

am mai facut si eu 2 rochite, dar nu au iesit asa de frumoase, am folosit tot materiale din ce tricouri am mai stricat. asa ca le poarta doar prin casa nor
am cautat materiale gen jerse sau poplin, dar nu am gasit nimic. nu stiu din ce materiale ar fi bine sa fac rochite pt fetita peace
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Camy Sam 01 Aug 2009, 11:31 am

TOTOLINA foarte frumoase rochitele, le poti face din urmatoarele materiale:poplin,bumbac,in ,tercot subtire.

pupicei
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de diada Sam 01 Aug 2009, 1:59 pm

Frumoase rochite! Fetita ai brodat-o tu sau asa ai avut-o pe material?

sa le purtati cu placere!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de totolina Sam 01 Aug 2009, 4:53 pm

da, fetita de pe rochita am brodat-o eu, se vrea a fi Stefania din "Oraselul lenes", ca tot a vazut ea rochite pe la magazin cu Stefania, dar pana la urma am gasit si masura ei si i-am cumparat una.
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de adana Dum 02 Aug 2009, 9:42 pm

foarte frumoasesunt hainutele facute de voi fetelor.am facut si eu zilele trecute o rochita pt fetita mea.o rochita din aceea creata,facuta cu ata elastica.ce ma deranjeaza ,este k a iesit cam stransa pe ea.cum sa fac sa se coasa ata elastica mai slab,mai lejer?sper sa ma fac inteleasa,e cam greu ca nu ma pricep la croitorie deloc. pale
avatar
adana
helper
helper

Numarul mesajelor : 9
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 14/05/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de postoleirina Lun 03 Aug 2009, 1:42 pm

nu stiu daca poti sa faci sa se coase mai slab, insa ai putea sa tai latimea materialului mai mare.
avatar
postoleirina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 100
Varsta : 42
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Admina Lun 03 Aug 2009, 9:43 pm

Adana, exact ca si Irina zic si eu. Merge pusa o latime foarte mare a materialului, ca sa-ti dau un exemplu, eu la o bluza am pus toata latimea, 1,4m si am facut tubul si apoi am incretit. Fiind un material moale si subtire a iesit buna pentru mine si a drapat frumos. Atentie sa nu fie foarte gros sau tare materialul si iese. Da mai departe bluzita aia si fa alta, mai larga. A, mi-am amintit, am facut anul trecut o bluza pentru mine si era cam stramta(cred ca am facut-o cu un diametru de 95cm); anul asta mi-a furat-o fi-mea de 3 ani si cateva luni; si ii vine putin cam larga la piept, dar nu deranjant, o prind dupa gat mai strans. Normal ca ei ii vine rochie, nu bluza, dar merge. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB