Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Hainute pentru copiii nostri (2)

+45
adar
mihaela79
tomari
clodi
lili5
ciresicca
geany20062006
ralucis
Doina
Monica
kla78
zylv
oana_007
ANURIM
carmenush
chemio
teisoara
StMihaela
margot
umdc
stefytza
aisha
danastanciu
Adriana13
Noemi
ileana cosanzeana
irinaindira
postoleirina
adana
andrusca
Dionisia
DANIELA.I
Clio_Ela
olympia
arime
Admina
Camy
ioana soare
geany
totolina
duchess
ariana
Eva
diada
MihaelaT
49 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Camy Lun 14 Sept 2009, 10:20 pm

ANURIM foarte draguta rochita,catifeaua este elastica?

sa o poarte cu placere fetita. hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Admina Lun 14 Sept 2009, 10:46 pm

Anurim, frumoasa rochita. Si frumoasa fetita, marea scolarita. ura
Am poze cu rochita de botez, in stare finala si pe frumusica mica:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
La cat de alergata am fost perioada asta am uitat complet sa fac poze cu trusoul de botez, mare parte lucrat de mine: crisma, paturica, bentita, infrumusetat botosii, decorat sticluta de mir si sapunul pentru preot, brodat fasa, prosopul preotului si al fetitei... Si nici eu nu mai stiu, dar cred ca ma si dau mare. rade Daca se regasesc in pozele de la fotograf, le pun, daca nu, nu. Sad

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de diada Lun 14 Sept 2009, 11:30 pm

Anurim, frumoasa rochita fetitei tale, s-o poarte cu placere! mult succes in noul an! hug pupi

Admina, frumoasa finuta, sa va traiasca! frumoasa si rochita la final! wow si tu cu manutele tale ai facut totul love love love poate o sa gasesti ceva poze, cred ca sunt bestiale, nici nu stiam de "infrumusetat botosii, decorat sticluta de mir si sapunul pentru preot, brodat fasa, prosopul preotului si al fetitei.." Petru nu a avut nasa asa indemanatica...

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de ANURIM Lun 14 Sept 2009, 11:41 pm

Admina, e tare dulce frumusica ta!!! love E scumpica si o dulcica! Sa creasca mare, desteapta si cuminte foc! Iar rochita si panglicuta de pe cap sunt superbe, asa cum sunt sigura ca sunt si celelalte lucruri facute de tine pt botez. Abia astept sa vad si restul fotografiilor (daca le mai gasesti Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 4246 ).

Camy, catifeaua e elastica dar nu f. elastica (....ce mai explicatie mai dau si eu... zid Dar nu am termen real si concret de comparatie acum). Dar e ceva mai subtire de cum stiam eu ca e catifeaua in Romania. Si mai fluida, parca. Se lucreaza relativ usor (pt o incepatoare).

Diada, multumum pt urare! Sa dea Domnul sa aiba succes, ca are nevoie ... Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 4246

Multumesc mult pt aprecieri!!! Merci
ANURIM
ANURIM
helper
helper

Numarul mesajelor : 28
Localizare : München
Data de inscriere : 13/07/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Mier 16 Sept 2009, 5:54 pm

continui seria creatiilor pt copii,cu 2 perechi de colanti,licra nu foarte grosut,cusuti special pt tricoul favorit al fetitei mele ,patricia
am invatat sa pun si jartea in talie,multumita unei bune prietene,membra a forumului,se stie ea,careia ii multumesc pt rabdarea pe kre o are cu mine. kiss

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Camy Mier 16 Sept 2009, 9:43 pm

ADMINA foarte frumoasa rochita,dar si fetita,e o dulcica.

MIONELA,deja ti-ai intrat in mana ,ma bucur tare mult.Te ajut cu cea mai mare placere,atat cat styu.Si eu m-ai am multe de invatat.

va pupic dulce

hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de diada Mier 16 Sept 2009, 10:50 pm

Mionela felicitari, felicitari, felicitari! foarte bine, te-a prins microbul si pe tine, ma bucur mult! love love love sa-i poarte cu placere fetita ta!

Astepam cu interes si alte creatii!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de geany Mier 16 Sept 2009, 11:01 pm

Fetelor felicitari, ma bucur sa vad ca sunt multe fete interesate de acest hobby. Noi cu hainele noastre suntem cosmarul magazinelor de imbracaminte... copiem tot ce suntem in stare sa lucram rade
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de ioana soare Joi 17 Sept 2009, 9:29 am

Admina a iesit foarte frumoasa rochita si bebe mic a fost o dulcica imbracata asa!
Si asa de multe ai lucrat pentru botez, habar n-am avut ca sunt atatea de facut! Sa-ti traiasca finuta si sa fie sanatoasa si frumoasa! love

Mionela tu si fetita ta semanati ca doua picaturi de apa! Felicitari pentru lucrusoarele pe care le faci! Flowers
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Admina Joi 17 Sept 2009, 12:41 pm

Mionela, frumos ti-au iesit colantii. Trebuie sa-mi explice si mie Camy (daca are timp), asa ceva, ca nu cred ca ai avut tipar.
Rochita fetitei mele, imbracata si finisata, a avut fundite bleu chiar pe cusaturile de imbinare, mi s-a parut mai interesant asa. Este un material de la Camy hug cu lalele transparente de organza si am captusit cu satin bleu (pus fata pe dos), ca sa se vada frumos.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si botosii cu fundite de organza, una mare peste broderia argintie pe care am vrut sa o acopar si una mica, lipita pe bareta, ca sa acopere lipiciul deja existent (era un trandafiras argintiu prins acolo):

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de geany Joi 17 Sept 2009, 12:50 pm

Doamne admina dar de unde ai colectionat atatea idei si cand ai avut tipm de toate. Esti nemaipomenita. Felicitari bee Flowers
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de diada Sam 19 Sept 2009, 8:03 am

si un compleu dintr-un tricou de-al meu, era croit de ceva vreme, pana sa ne arate Camy bumbacul love pantalonasi 3 sferturi si un maieut, stiu ca a cam trecut vremea lor, dar la mine in casa este cald, sigur mai apuca sa le poarte!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 19 Sept 2009, 9:20 am

Diada, frumos compleu! Sa-l poarte sanatos Petru! pupi

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de geany Sam 19 Sept 2009, 11:46 am

´Diada, imi place foarte mult compleul si apreciez foarte mult faptul ca lucrezi din lucruri date deoaprte. Si eu sunt pentru aceasta idee, ca altfel nu zoboara niciodata din casa ce nu purtam, si daca stric nu-mi pare rau.
Sa-l poarte cu placere kiss
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de ioana soare Lun 21 Sept 2009, 3:29 pm

Admina tare dulce e strengarita ta in rochita si ii vine foarte frumos! Ti-a iesit excelent! Rochita adica. Si fetita, dar acum ma refeream la rochita wink Si la papucei ingenioasa ideea cu funditele ca sa-i asortezi cu rochita!

Diada super costumas! Sa-l poarte piticul cu placere! E norocos cu o mamica asa priceputa!
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de diada Mier 23 Sept 2009, 1:18 pm

Si revenim, o pijama facuta dintr-o bluza de-a mea de pijama care a intrat la apa din prima si nu mai aveam ce face cu ea, asa ca am pastrat ursuletul din fata pentru bluza, din maneci mi-au iesit pantalonasii, imi pare tare rau ca nu am facut poza inainte la bluza.... si mi-a mai ramas putin material de maneci asa ca le-am facut si eu scurte, sau pana unde i-or veni wink bentitele de material albastre le aveam de la Camy Flowers si tot de la ea am invatat sa le atasez pe material. Si din nou imi laud overlockul, fara el nu as fi reusit!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

servetelele umede sunt puse ca sa va dati seama cam cat sunt de mari/mici love

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de totolina Mier 23 Sept 2009, 1:21 pm

ce frumoase sunt pijamautele, sunt perfecte, ca in magazin. mie nu imi iese asa de bine sa pun margini si de obicei le cos la mana, ca sa imi iasa bine. inca nu am aflat secretul lor. dar banuiesc ca ies mai bine cu overlockul, decat cu liniara
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de diada Mier 23 Sept 2009, 2:14 pm

eu zic ca marginile, benzile acelea de material trebuie sa fie mai mici decat materialul pe care vrei sa le pui, de ex la piciorus, tii intins de bentita, la fel si la gat, maneci, altfel iti ies labartate, cel putin eu asa fac, mai intrebam expertii! Merci

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de ioana soare Mier 23 Sept 2009, 4:09 pm

Super Diada, zici ca-i de la magazin! E perfecta si ai potrivit ursuletul foarte frumos acolo! primul
Sa o poarte sanatos piticul tau!
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Camy Mier 23 Sept 2009, 5:45 pm

DIADA superrrr pijamaluta,da asa le pun si eu bentitele cum a zis diada si ies perfect.


sa le poarte Petru sanatos.

pupicei hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de teisoara Joi 24 Sept 2009, 8:08 am

Poti sa si vinzi pijamalute asa-s de reusite parca ar fi de la magazin [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de diada Vin 25 Sept 2009, 10:12 pm

Mersi fetele, hug

Acum revin, ce am facut din bumbacul de la Camy, vad ca fiecare face cate ceva wink

Mie dintr-un metru de material mi-au iesit 2 perechi de pantalonasi si o bluzita:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

compleul o sa-l folosesc ca si pijamaluta la cresa pentru ca este foarte cald acolo si e numai bun, pijamalutele din comert sunt grosute, pantalonasii tot acolo vor merge. Mai am croit inca 1 metru de bumbac grena, sa vad cand imi fac timp sa-l cos.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Camy Vin 25 Sept 2009, 10:48 pm

DIADA super,ma bucur tare mult cand vad lucrusoare facute din materialele de la mine.

imi place ca ai combinat si cu grena,portocaliu,foarte misto.

sa le poarte PETRU sanatos hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Camy Sam 26 Sept 2009, 7:50 pm

buna fetelor,STMIHAELA ,vreau sa iti arat cum se pune gulerul,mansetele,la un tricou ,o maletuta.

asa ca am facut repede un costumas de casa ptr LORENUCA

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
CUM SE PUNE GULERUL

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

PUPICEI
hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Dionisia Sam 26 Sept 2009, 8:47 pm

gulerul,mansetele...
dar LORENUCA -e minunata !!! si stie si ea sa pozeze love
sa-ti traiasca !
Dionisia
Dionisia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 537
Varsta : 53
Localizare : de pe aici
Data de inscriere : 21/11/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (2) - Pagina 6 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB