Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Articole interesante, despre tot si despre toate

+42
dorina64
micheline
fizicuta
Gabica
bisisica bijuterii
AlinaJ.Bijoux
doraly
Floren
kitty_1973
canadianca50
Dorulet
Giorgi
Angelica18
Day
danniela
piciul
ismi3ismi
ghita
ChidinNuta
Cristache
mykya
Uca
SilviaDumitrescu
caoticamonica
MagdaMarin
danae
snoopy
came_lia
02gaviota
mihatm80
LYNDA
arime
Tache Marilena
marlen372001
Gabyx
stella
Monica
Ana Maria
MihaelaT
vilcris
duchess
Admina
46 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de ismi3ismi Mar 25 Feb 2014, 7:58 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de dorina64 Sam 31 Mai 2014, 1:28 pm

Cum nu am stiut unde sa pun acest link gasit azi pe facebook, l-am pus aici. Recunosc ca titlul e usor derutant dar continutul merita citit.Fetele care lucreaza folosind tehnica " frivolite" si stiu ca sunt multe aici,pot fi mandre vazand ce deschizatoare de drumuri  celebra au avut!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
dorina64
dorina64
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 382
Varsta : 60
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de Celya_f40 Dum 15 Iun 2014, 12:06 pm

Ma bucur tare ca am gasit acest topic. O sa am ce citi in momentele de pauza ;)
Eram in cautarea unu loc potrivit pentru urmatorul articol:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Oare sa fie o modalitate de a iesi in evidenta sau ?
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de danniela Dum 15 Iun 2014, 12:36 pm

Celya, iarta-ma dar individul asta nu e nici pe departe scriitor. Sa publici un astfel de libaj lasa de dorit. Stau si ma intreb unde a studiat de a invatat asa de multe jargoane???
Probabil vrea atentie, dar sa se coboare la nivelul asta??? Inseamna ca e sarac cu duhul.
Din cate stiu eu era o statistica despre ardelence ca sunt cele mai cochete, erau pe primul loc din tara ca frumoase si elegante. Nu or fi toate, ha, ha , nici eu nu sunt tocmai o frumoasa.
Pacat ca a umplut o pagina cu asa prostii!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de Celya_f40 Dum 15 Iun 2014, 12:47 pm

Si totusi Danniela, vezi ca a gasit o publicatie care sa-i dea atentie....pe mine aproape ca m-a socat. Nu ceea ce a scris, poate fi un om bolnav sau ma rog....nu ma obosesc sa-l clasific. Si totusi am citit ca face parte din Uniunea scriitorilor. Daca oricine leaga ''oarece'' cuvinte capata statutul de scriitor....poate ma apuc naibii de scris  rade 
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de danniela Dum 15 Iun 2014, 5:21 pm

Daca te apuci, te rog eu din tot sufletul sa scrii frumos si pacifist, asa cum scrii pe aici, sa nu care cumva sa te apuci sa scrii balacarii ca dom,nul de mai sus!!!!
O fi la moda sa fii scriitor si nebun in acelasi timp...mai stii  zid zid zid 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de Andata Lun 16 Iun 2014, 12:46 am

Individul ala nu le are pe toate acasa, i-ar trebui un consult psihiatric si o tona de sapun sa i se spele gura. Cred ca e frustrat ca nu isi vinde cartile asa ca recurge la orice metoda pt a castiga trafic pe fb si pe blog. Nu cred ca am mai citit vreodata atatea porcarii scrise de unul care se crede scriitor.
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 16 Iun 2014, 6:27 am

Eu una nici nu am citit articolul,mi-a fost suficient doar ce scrie in acel link.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de Admina Lun 16 Iun 2014, 6:58 pm

rade Hai ca nu stiu daca sa pun aici sau la religie, dar pun aici, sa nu va mai certati pentru pseudo-scriitorul respectiv.
Sfantul Trafalet si Prefericirea Sa! Sfinti-s-ar monitoarele acestea, cu trafaletul prea sfant si inmuia-v-oi bidineaua in aghiasma de trei ori. Amin! beat 

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de aurishta Lun 16 Iun 2014, 8:05 pm

Admino, m-ai omorat! zid rade rade 
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de dorina64 Joi 25 Sept 2014, 6:00 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Un articol pe care l-am vazut azi pe yahoo,se prea poate sa-l fi citit si voi.Pe mine m-a impresionat.
dorina64
dorina64
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 382
Varsta : 60
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 17 Oct 2014, 10:14 am

Ceva interesant, zic eu!!!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de Karina33 Vin 24 Oct 2014, 7:17 am

Va recomand un articol (mai lung si plin de informatii) scris de maestrul Liiceanu: Fie-va mila de noi, domnule Ponta!
Poate citindu-l va ganditi de doua ori cat de bine este sa mergem la vot si sa votam constient pentru binele intregii tari.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Articole interesante, despre tot si despre toate - Pagina 5 Empty Re: Articole interesante, despre tot si despre toate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB