Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Diverse accesorii - brose, bentite, clame

+72
stoy
tantelu01
marona2004
anasia
scorpy
carmendana
Gabiuta
nancyrbd
LORIMAR
Aditza
gmiki1
julix_2007
teisoara
pufoi
Ana Maria
Roxi_J
monatibi
elena87
flaviana
ragazza
georgeta.prnic
Serban Valentina
diana-s
gaza
amoni
elenaveronica
cursant1001
CCristinaC
lady
LN
emma90
anc@
andegelia
annamaria26985
chocolate
danniela
Karina33
Lucia Ro
SilviaDumitrescu
arielas
dienutzababy
amia
firicel
corina corina
Chirrox13
Marry
MagdaMarin
diada
Nicoleta Irimescu
ARYANNA
cld
ikuta
zahariaelouise
MihaelaT
smiley_juliet
Gianina4ever
Uca
Admina
anca viragh
roxanabacila
Aghata
Giobsy
Bianka7
kitty_1973
greenscarf
AlinaJ.Bijoux
veniciuc nicoleta
mady85
noel
duchess
cris69
bijouxhobby
76 participanți

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 22 Noi 2011, 3:03 pm

Foarte frumoase,pentru primele tale brose... wink
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de emma90 Mar 22 Noi 2011, 4:35 pm

si mie imi plac..la mai multe pupi
emma90
emma90
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 22 Noi 2011, 6:20 pm

F. frumos tot ce a-ti postat fetelor!!! Flowers
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de ikuta Mar 22 Noi 2011, 10:25 pm

Asa cum am promis, azi episodul 2 din telenovela agrafe brose si flori.Ultimele agrafe:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
brose:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Maine seara episodul 3, si ultimul ,momentan, din odiseea agrafe, brose si flori kiss
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 22 Noi 2011, 10:57 pm

eeeee dar ce frumuseti.... Felicitari Ikuta! Si vanzare buna!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de CCristinaC Mar 22 Noi 2011, 11:04 pm

Ikuta, sint toate toate foarte frumoase. Sa scapi repede de ele si sa iei bani multi! pupi
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de Admina Mar 22 Noi 2011, 11:04 pm

Ikuta, imi place odiceea agrafelor, in mod deosebit. Foarte vesele. Sa ai vanzare buna!
Lady, inseamna ca ai un talent innascut la accesorii. Imi plac brosele tale.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de emma90 Mar 22 Noi 2011, 11:32 pm

superbe, ca si celelalte love
emma90
emma90
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de lady Mier 23 Noi 2011, 10:11 am

Multumesc fetelor, multumesc Admina. kiss
Chiar ma gandeam sa incerc un colier cu flori si margelute...hmmm. umbla multe prin capusorul meu :D timp de as avea Smile.

Ikuta sunt tare dragalase creatiile tale love cu siguranta voi incerca si eu sa fac pentru fetita mea Smile . Multumesc de inspiratie kiss
avatar
lady
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 85
Varsta : 49
Localizare : Belgia
Data de inscriere : 10/02/2010

http://veronicascrap.blogspot.com/

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de ikuta Mier 23 Noi 2011, 10:13 am

Multumesc frumos, fetelor, atat pentru aprecieri cat mai ales pentru urari.Sa dea Domnul, sa am vanzare ca tare mare speranta mi-am pus in asta. Dupa cate prostii mi s-au intamplat in ultimul timp, am ajuns sa zic ca nu mai am mult si voi suferii de mania persecutiei :toate (relele) mi se-ntampla numai mie"Asa ca ar fi minunat sa am vanzare buna.Diseara continuam telenovela "agrafe, brose, flori" cu seria a treia flori, pe care o voi posta la locul ei. kiss
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de cursant1001 Mier 23 Noi 2011, 1:00 pm

LN a scris:Rasina sintetica este destul de scumpa si destul de dificil de lucrat fiindca se realizeaza prin combinarea a 2 compozante iar dozarea trebuie sa fie foarte precisa. Eu prefer sa lucrez cu aceste culori care imita rasina si au avantajul ca sint foarte rezistente in pelicula ff fina.
Pentru ca nu stiu daca am voie sa pun adresa producatorului ma voi multumii a va spune ca sint in tratative pentru a le avea in magazinul meu.
Pot insa sa va arat niste flori ce le mai am si care sint facuteacum vreo 5 ani si nu s-au schimbat de loc:
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
am uitat sa va spun cum se numesc culorile: VITRIFLORE.
Daca mai aveti nelamuriri va stau la dispozitie.
Multumim mult. De mult caut aceste vopsele ("pe vremuri" se gaseau niste martisoare facute din aceasta vopsea). Imi plac brosele mult,mult!
cursant1001
cursant1001
helper
helper

Numarul mesajelor : 52
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de lady Mier 23 Noi 2011, 1:10 pm

Iata si doua clamite nou noute Smile
Fotomodelul nu prea avea chef de pozat rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Si ii stau asaaa de binee love
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

edit la mesaj Smile sa mai postez inca doua facute la cerere.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Multumesc inca o data Ikuta pentru inspiratie kiss

avatar
lady
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 85
Varsta : 49
Localizare : Belgia
Data de inscriere : 10/02/2010

http://veronicascrap.blogspot.com/

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 23 Noi 2011, 4:27 pm

F. frumoase toate. Spor la mesterit in continuare si la vanzaei tie Ikuta!!!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de Gianina4ever Mier 23 Noi 2011, 4:57 pm

Tare frumoase ti-au iesit clamitele! aplauze
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de Admina Mier 23 Noi 2011, 7:13 pm

ikuta a scris:Multumesc frumos, fetelor, atat pentru aprecieri cat mai ales pentru urari.Sa dea Domnul, sa am vanzare ca tare mare speranta mi-am pus in asta. Dupa cate prostii mi s-au intamplat in ultimul timp, am ajuns sa zic ca nu mai am mult si voi suferii de mania persecutiei :toate (relele) mi se-ntampla numai mie"Asa ca ar fi minunat sa am vanzare buna.Diseara continuam telenovela "agrafe, brose, flori" cu seria a treia flori, pe care o voi posta la locul ei. kiss
Ikuta, treci pe la subiectul Gandeste pozitiv, daca nu l-ai citit deja. wink Si incearca sa schimbi din interior, daca vrei sa se schimbe si intamplarile din jurul tau. Nu e garantat ca merge, dar sunt sanse destul de mari si trebuie sa ai incredere. Deci vanzare buna si multe realizari. hug
Lady, sunt foarte frumoase si acestea. Imi permit un sfat, ca sa tina si mai mult clamele. Pe marginea taiata a panglicilor (organza, satin, chinga, deci sintetice) trece cu o flacara, ca sa se sigileze firele, sa nu se mai desire. E de preferat sa ai o lumanarica mica in fata si treci cu partea taiata, rapid peste.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de firicel Mier 23 Noi 2011, 7:36 pm

Ikuta,Lady,frumoase foc brosele si clamitele voastre!Ikuta,sa ai spor la vanzare ca ai investit timp si suflet in ele! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de ikuta Mier 23 Noi 2011, 9:33 pm

multumesc pentru aprecieri.Conteaza mult pentru mine.Admina, de obicei nu sunt asa, si nici nu ma tine mult starea asta de gandire negativista.Imi revin repede sisunt din nou un om care are incredere in semenii lui chiar daca a patito de multe ori.Multumesc pentru sfat.
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de andegelia Dum 27 Noi 2011, 12:21 am

Ikuta , sunt impresionata de creatiile tale dar si de materia prima (panglici, dantela etc). Sunt fascinata de astfel de panglicute. Ies produse superbe. De unde te aprovizionezi?
Lady, sunt foarte frumoase creatiile . La mai multe!
andegelia
andegelia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 147
Varsta : 45
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/02/2010

http://andegelia.blogspot.com

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de lady Dum 27 Noi 2011, 11:45 am

Multumesc tuturor kiss
Admina, multumesc de sfat, deja l-am pus in practica Smile . S-a intamplat din lipsa de timp si din graba Embarassed . Am doi copilasi mici (2.8 luni si bebe de 3 luni), si sunt singurica p'aici...iar cand am putin timp liber, parca "l-am prins pe Dumnezeu de picior" nu stiu ce sa fac mai intai si uite asa dau totul peste cap..graba strica treaba Smile
Va doresc o duminica frumoasa kiss

avatar
lady
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 85
Varsta : 49
Localizare : Belgia
Data de inscriere : 10/02/2010

http://veronicascrap.blogspot.com/

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de elenaveronica Mar 29 Noi 2011, 11:54 am

Am si eu la activ cateva bentite de par , sa caut prin computer o exemplificare-prefer satinul si culorile deosebiteAnul trecut , de revelion am daruit prietenelor accesorii unicat si au fost tare
incantate.Cum se purtau accesoriile din fermoare, le-am facut"stelute"/"floricele " pe care le-am lipit cu pistolul din silicon pe bentite de metal luate din comert la 1,5 lei bucata


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Mar 29 Noi 2011, 6:59 pm, editata de 1 ori (Motiv : Pus link bun poza)
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de Giobsy Mar 29 Noi 2011, 12:02 pm

Elenaveronica, te rog sa consulti tutorialul pentru atasarea fotografiilor si sa procedezi in consecinta.
Dorim sa vedem creatiile tale, iar mie, cel putin, nu imi merge linkul tau.
Hai, ca nu este greu sa atasezi poze!

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de amoni Mier 30 Noi 2011, 3:36 pm

[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
Si tot ieri am facut si o brose. wink
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de gaza Mar 06 Dec 2011, 10:35 am

ikuta, lady, am ramas muta! Ceea ce faceti se numeste "arta"! Felicitari si la cat mai multe! hug
gaza
gaza
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 371
Varsta : 49
Localizare : pe aici
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de Admina Mar 06 Dec 2011, 10:52 am

elenaveronica a scris:Am si eu la activ cateva bentite de par , sa caut prin computer o exemplificare-prefer satinul si culorile deosebiteAnul trecut , de revelion am daruit prietenelor accesorii unicat si au fost tare
incantate.Cum se purtau accesoriile din fermoare, le-am facut"stelute"/"floricele " pe care le-am lipit cu pistolul din silicon pe bentite de metal luate din comert la 1,5 lei bucata

Elenaveronica, cum ai facut stelutele din fermoare? Sunt cusute sau cum? Imi place mult ce ti-a iesit.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de emma90 Mar 06 Dec 2011, 5:02 pm

daca tot nu pot sa-mi dau seama ce sa le fac cadou craciunitelor mele,am mai buchisit 3brose, in spiritul Craciunului Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
emma90
emma90
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

Diverse accesorii - brose, bentite, clame - Pagina 5 Empty Re: Diverse accesorii - brose, bentite, clame

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB