Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyAstazi la 8:13 am Scris de diada

» Pirogravura
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyIeri la 10:06 am Scris de diada

» Modificarea si stramtarea hainelor -2
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyIeri la 10:04 am Scris de diada

» Username schimbat la cerere
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyIeri la 9:43 am Scris de diada

» Jucarii crosetate
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyVin 11 Oct 2019, 7:19 am Scris de Dorulet

» Fuste - capitolul X
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyVin 11 Oct 2019, 7:05 am Scris de diada

» Decoratiuni interioare pt casa (6)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyJoi 03 Oct 2019, 9:10 am Scris de vlad_mom

» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyJoi 03 Oct 2019, 7:48 am Scris de LRodica

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyJoi 03 Oct 2019, 6:33 am Scris de piciul

» Animale de companie!!! - 5
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyMier 25 Sept 2019, 9:55 am Scris de ema

» Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyMier 25 Sept 2019, 7:34 am Scris de Dorulet

» Din materiale reciclabile 6
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyLun 23 Sept 2019, 8:32 am Scris de diada

» Florile din gradina mea(2)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyJoi 12 Sept 2019, 6:47 am Scris de vlad_mom

» Drumetii si locuri vizitate (3)
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyJoi 05 Sept 2019, 8:21 am Scris de LRodica

» Picturi pe sticla
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyVin 30 Aug 2019, 8:46 am Scris de vlad_mom

» Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyJoi 22 Aug 2019, 11:31 pm Scris de vlad_mom

» Metoda servetelulul capitolul VIII
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyMier 14 Aug 2019, 8:41 am Scris de diada

» amicii nostri necuvantatori
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyMar 13 Aug 2019, 10:34 am Scris de vlad_mom

» Workshop cu lut polimeric
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyDum 04 Aug 2019, 9:52 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 EmptyJoi 25 Iul 2019, 8:51 am Scris de LRodica

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de diada la data de Lun 30 Mai 2011, 11:31 am

Admina a scris:Diada, cand o sa reusesti sa plasezi copii la bunici, rude, gradinite, sa ma cauti. Te scot un weekend undeva, la un spa poate, all inclusive, vorba Silviei. Dar parol, ca nu te las sa vorbesti de copii, toata perioada... rade

Spun doar atat: fata chiar s-a tinut de cuvand, doar ca am fost si cu copii din dotare. A fost un weekend minunat, multumesc Admina, si ne-am intalnit si cu Uca, frumoasa fata. Deocamdata atat, am ramas in urma cu multe, sper sa recuperez.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 6772
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://picasaweb.google.com/101308234088606518793

Sus In jos

Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti - Pagina 4 Empty Re: Propunere "intalneala", forumiste din Bucuresti

Mesaj Scris de MagdaMarin la data de Lun 30 Mai 2011, 11:36 am

Bauiam eu ca sunteti plecate la intalneala zilele trecute rade
Bravo.

Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie/Carte veche croitorie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5485
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Mesaj Scris de firicel la data de Lun 30 Mai 2011, 3:51 pm

Ce ma bucur pentru voi!Felicitari de intalneala!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 58
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB