Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

+70
emma90
geo
Savu Ramona
mamiboom
Crissy86
Mirelablj
denis21
ragazza
arielas
aleynad
carmenco
corina corina
Aditza
cursant1001
Gianina4ever
rivka
anamariacimpoieru
rossana
optom
melus
zsofia
lili_mili
stephanya
firicel
betymi72
7furnici
Giobsy
CCristinaC
SilviaDumitrescu
Steluzza
chocolate
kitty_1973
Uca
aba
danielaelena68
Maci
natasaSV
greieras
diana-s
LYNDA
mimmi
danyelyta28badea
Nicoleta Irimescu
datsun
amnro
anca1820
Adeana
maju1810
leonutza69
clodi
firimitura
anc@
Gabiuta
noel
irish05
alexaaa08
AlinaJ.Bijoux
Ramonica
stella
icabica
Cazimi
da-mely
ioana soare
rocsana
dandana
bijouxdemonange
StMihaela
alinutza80
diada
Bianca
74 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de firicel Joi 28 Oct 2010, 9:39 pm

va place butoiul meu "imbracat"de iarna?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Uca Joi 28 Oct 2010, 9:49 pm

Foarte frumos!
Ai ascuns sa nu vedem noi ce este in el...ai...hac... rade

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de firicel Joi 28 Oct 2010, 9:57 pm

dar suportul de ghiveci va place?l-am daruit tot nasei mele care l-a agatat si ea de...teava de gaze rade [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Giobsy Vin 29 Oct 2010, 9:00 am

7furnici a scris:

Al doilea: plasa de armare


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Asta, desi gata teapana cred ca s-ar rula mai greu ( si s-ar prinde mai greu) dar poate fi decupata ca niste turturi, spreiata cu sclipici si decorata cu ceva argintiu ( globuri mici mici sau chiar stelute origami argintii). Reprezinta un suport grila excelent pentru multe decoratiuni. Si cred ca e si ieftina.

Nu va sfatuiesc sa folositi plasa de armare. Contine fibra de sticla si va intra cristalele in piele (si atunci sa vezi usturime si disconfort!) si isi pierde tinuta in timpul lucrului.
Am folosit eu, ca intaritura la o geanta din denim. Am umblat plina de aschii (treceau prin captuseala), pana mi-am dat seama de la ce mi se trage si dupa 2-3 purtari geanta s-a blegit ca o carpa.


Ultima editare efectuata de catre Giobsy in Vin 29 Oct 2010, 12:49 pm, editata de 1 ori (Motiv : adaugat un mic amanunt)

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de 7furnici Vin 29 Oct 2010, 10:39 am

Giobsy, bine ca ne-ai atentionat!

Multumesc, o scot de pe lista cu proiecte personale.

Iata cit e de importanta experienta. Practica bate teoria! Smile
7furnici
7furnici
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 106
Localizare : onesti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://7furnici.blogspot.com/

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Giobsy Vin 29 Oct 2010, 12:48 pm

Sa va fie de bine!
Firicel, ce minunatii faci tu!!!
Nu stiu cand si cum le faceti pe toate. Eu nu bine ajung acasa de la serviciu ca se face deja...maine. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de anca1820 Vin 29 Oct 2010, 4:32 pm

Nu stiu cum,dar am debifat optiunea de a urmari acest subiect,si,chiar ma miram cum de nu mai scrie nimeni nimic! Sad
Si,azi,cand vad ce de idei mi s-au dat....sunt super extaziata!!!!
Si,realizez ca ,7furnici ar fi mult mai buna intr-un mall ,decat mine...dar,daca dna Rus va alege una dintre ideile ei,care de altfel imi plac si mie f f f f mult,o sa consider ca si 7 furnici a participat la lucrarea ce trebuie sa o fac si ii multumesc de pe acuma!
Deci,7furnici....lasa ideile sa curga...sunt absolut minunate!
anca1820
anca1820
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 391
Localizare : prin apropiere
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Gabiuta Vin 29 Oct 2010, 4:36 pm

Am terminat si eu azi o funie de usturoi
rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si i-am dat o utilitate.
Iar ieri am "creat" o fetita: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de anca1820 Vin 29 Oct 2010, 4:46 pm

Foarte frumoase,firicel!
kyky,indeparteaza si..."personajele" de halloween? Smile
anca1820
anca1820
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 391
Localizare : prin apropiere
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Gabiuta Vin 29 Oct 2010, 7:16 pm

rade posibil.........de ce nu??Uite la asta nu m-am gindit Smile Poate trebuia sa las un catel de paza Smile
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de anca1820 Vin 29 Oct 2010, 8:32 pm

betymi72 a scris:iata ce-am facut ptr ziua fiicei mele..sa vad pe unde ii agat...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
E de halloween ziua fetitei?
anca1820
anca1820
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 391
Localizare : prin apropiere
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de 7furnici Sam 30 Oct 2010, 8:43 am

anca1820 a scris:ult,o sa consider ca si 7 furnici a participat la lucrarea ce trebuie sa o fac si ii multumesc de pe acuma!

Oh, Anca, multumesc dar sa stii ca tie o sa ti se datoreze complet rezultatul fiindca la tine sint miinile de aur, am vazut cit de indeminatica esti. Eu doar am gugalit un pic, ma obsedeaza cind ma gindesc la cite o solutie si mie mi-a facut placere sa gasesc acele idei pe net. Imi place cind vad oameni ca-si dau interesul, oameni care lucreaza cu miinile, ma fascineaza teribil, mai ales ca eu sint total pe linga. Cel mai tare "origami" facut de mine e un coif de zidar facut dintr-un ziar Smile ( la stadiul acela sint), imi ia un sfert de ora sa cos o margica si jumate de an sa termin o caciula tricotata.
Dar, pentru ca satisfactia trebuie sa vina de undeva iaca ma ocup cu ...ginditul. Cu imaginatia.
Asa ca vezi tu, la tine e baza. M-as bucura sa stiu ca ti-am dat o idee cit de mica si sper sa vedem poze!!! bee


bettymi72, imi plac foarte mult decoratiunile de la ziua fiicei tale! La multi ani si distractie placuta!!
7furnici
7furnici
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 106
Localizare : onesti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://7furnici.blogspot.com/

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de firicel Sam 30 Oct 2010, 11:25 pm

Kyky a scris:Am terminat si eu azi o funie de usturoi
rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si i-am dat o utilitate.
Iar ieri am "creat" o fetita: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Kiki,foarte frumoase decoratiunile tale Smile Din ce ai facut coditele Domnisoarei Codita?
Anca1820 si Giobsy,va multumesc pentru aprecieri si sa sti Giobsy ca printre picaturi mai "trag o sfoara',mai crosetez cateva randuri etc.
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Gabiuta Dum 31 Oct 2010, 8:01 am

Firicel le-am facut din niste cinepa .Mi s-a parut o idee haioasa. wink
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de betymi72 Dum 31 Oct 2010, 8:18 am

Da Anca azi e ziua fetitei mele(a implinit 10 ani).Ieri a serbat-o cu copiii si am ornat sa fie frumos ..ea a fost foarte incantata...
Foarte dragute decoratiunile Kyky!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de firicel Dum 31 Oct 2010, 4:31 pm

Betymi72,sa-ti traiasca domnisoara si sa te bucuri de ea birthday Dragalase decoratiuni i-ai facut! Flowers
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de anca1820 Joi 04 Noi 2010, 4:30 pm

Buna.Nu stiu unde sa pun intrebarea urmat:
De unde pot cumpara glitter-sclipici,de pe net?
In oras,am gasit doar la cosmetice,dar e f putin si prea scump..Mie imi trebuie mai mult...pt fulgi sau cine stie ce o sa mai fac!
anca1820
anca1820
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 391
Localizare : prin apropiere
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Giobsy Vin 05 Noi 2010, 8:47 am

Anca, eu in copilarie pisam globurile sparte si presaram pe un contur trasat cu adeziv pe felicitari hand made. Din pacate azi nu mai sunt asemenea globuri (dar poate gasesti pe la cunostinte)

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de anca1820 Vin 05 Noi 2010, 11:33 am

Multumesc,dar,cum spui,din pacate nu se mai gasesc...caci la acelasi lucru ma gandisem si eu!
Pun si ultimele decoratiuni:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si,din ca mi-a ramas de la niste fulgi,am incercat si turturii astia:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre anca1820 in Vin 05 Noi 2010, 3:07 pm, editata de 1 ori
anca1820
anca1820
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 391
Localizare : prin apropiere
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de stephanya Vin 05 Noi 2010, 1:49 pm

Ce frumosi sunt flugii!! Felicitari Anca pentru tot ceea ce faci, si felicitari si celorlalti membri, care infrumuseteaza acest forum cu lucrarile lor aplauze
stephanya
stephanya
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 117
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/12/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de anca1820 Vin 05 Noi 2010, 3:08 pm

multumesc,am vazut si ce poti tu sa faci! Smile
anca1820
anca1820
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 391
Localizare : prin apropiere
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de firicel Vin 05 Noi 2010, 5:50 pm

Ancuta, asa coronite mai zic si eu aplauze Nu ca aia alba nu era frumoasa dar astea sunt super si transmit caldura sarbatorilor Flowers
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de anca1820 Vin 05 Noi 2010, 6:41 pm

firicel a scris:Ancuta, asa coronite mai zic si eu aplauze Nu ca aia alba nu era frumoasa dar astea sunt super si transmit caldura sarbatorilor Flowers
pupi
Lasa ca o refac pe cea alba si o sa ii dau un pic de viata!ca,asa era comanda...
anca1820
anca1820
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 391
Localizare : prin apropiere
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de firicel Vin 05 Noi 2010, 6:45 pm

Am stat impitrita sa vad ce raspuns imi dai ca sa nu te superi pe mine pupi
Sa-mi faci si mie una cum este prima de sus dar cu stekute albe in loc de bleu wink Mi-o daruiesti virtual ca sa fie si cu alb cum era aceea pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de anca1820 Vin 05 Noi 2010, 7:11 pm

firicel a scris:Am stat impitrita sa vad ce raspuns imi dai ca sa nu te superi pe mine pupi
Sa-mi faci si mie una cum este prima de sus dar cu stekute albe in loc de bleu wink Mi-o daruiesti virtual ca sa fie si cu alb cum era aceea pupi
Nu m-as putea supara pe tine,si pe nimeni..totul e constructiv!
Eu ma bucur ori de cate ori are cineva ceva de spus,e importanta parerea tuturor,asa ,la final o sa avem un produs care place!
Eu iti trimit si prin Posta Romana,daca vrei... wink
anca1820
anca1820
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 391
Localizare : prin apropiere
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) - Pagina 6 Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB