Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

+70
emma90
geo
Savu Ramona
mamiboom
Crissy86
Mirelablj
denis21
ragazza
arielas
aleynad
carmenco
corina corina
Aditza
cursant1001
Gianina4ever
rivka
anamariacimpoieru
rossana
optom
melus
zsofia
lili_mili
stephanya
firicel
betymi72
7furnici
Giobsy
CCristinaC
SilviaDumitrescu
Steluzza
chocolate
kitty_1973
Uca
aba
danielaelena68
Maci
natasaSV
greieras
diana-s
LYNDA
mimmi
danyelyta28badea
Nicoleta Irimescu
datsun
amnro
anca1820
Adeana
maju1810
leonutza69
clodi
firimitura
anc@
Gabiuta
noel
irish05
alexaaa08
AlinaJ.Bijoux
Ramonica
stella
icabica
Cazimi
da-mely
ioana soare
rocsana
dandana
bijouxdemonange
StMihaela
alinutza80
diada
Bianca
74 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 2:39 am

O sa pun niste poze de la site-urile nemtesti cu decoratii, din te miri ce materiale, cu te miri ce idei. O sa dau si sursa cand nu e pe poza, ca sa nu avem probleme cu ei.
Daca nu va place ideea mea de topic il puteti sterge wink

Asa, sa incepem cu o decoratiune din ...lana. :D Aduce a stil indian, nu costa mult si e destul de distractiv. Va dati seama ca puteti folosi orice fir, orice culoare, puteti combina, impleti sau mai stiu eu ce va trece prin gand Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Poze pas cu pas:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 2:50 am

Inel din margelute

Aveti nevoie de cca. 60 margelute de 2,5mm, sarmulita argintie.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

pas cu pas:

taiat cam 50-70cm sarmulita si bagati 3 margele la mijloc, apoi alte 3 argele si lasati spatiu intre ele, apoi celalalt capat printre ultimele 3 margele, astfel incat sa se incruciseze.offfff nu stiu daca explic bine.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

trageti de capete pana cele6 margelute sunt lipite. faceti tot asa mai departe.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

acum bagati capetele de sarma in capatul de margele cu care ati inceput si trageti pana se unesc, astfel vom avea un inel.
Inodati sarma ramasa, si taiati restul.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Bianca in Sam 23 Mai 2009, 2:58 am, editata de 1 ori
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 2:54 am

Suport pentru pixuri

Aveti nevoie de: o doza, culoare acril rosie, paie rosii (cu care bem din pahare Smile) ), lipici bun sau pistol de lipit.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Poze pas cu pas nu am dar e foarte simplu.
Vopsiti doza intr-o culoare apropiata paielor (sau poate un contrast, cine stie ce iese) apoi lipiti paiele de doza. Simplu, nu? :D
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 3:04 am

"Margele" pt. fetite

Am stat vreun minut si m-am gandit daca sa pun ideea asta sau nu Laughing acum, eu zic ca e buna pentru facut ceva cu fetitele, nu trebuie sa poarte dar e bun de pierdut vremea.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Aveti nevoie de hartie colorata, lipici, foarfeca si clame de birou. Nu mai zic nimic, pun doar pozele, o sa va dati singure seama. :D

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ta naaa rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 3:11 am

Iluzie optica - decoratii pt. geam.

Aveti nevoie de carton negru, (puteti sa il vopsiti voi), si hartie creponata.

Taiati un contur de fructe sau alte motive, apoi bucatele de hartie creponata si le lipiti putin una peste alta. Dupa ce pun pozele o sa va dati seama la ce ma refer. Uitati cateva idei mai jos:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 3:16 am

Suport pentru lumanare

Aveti nevoie de un pahar sau un borcanel, sfoara, scoici sau alte chestii de ornat. Imaginatia nu are limite:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 3:24 am

Magneti pentru frigider

Am vazut la ei o idee dar mie mi-a venit una mai stralucita. wink

Aveti nevoie de magneti, decupati fata cuiva drag dintr-o poza nereusita, lipici foarte bun, si pietricele transparente (se gasesc la diferite magazine artizanat. )

Lipiti poza de magnet apoi pietricica peste si avem niste magnetei superbi :D



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 3:29 am

Suport pentru caietele.

Nu o sa scriu pas cu pas cum se procedeaza, e foarte simplu, aveti nevoie de un carton mai tare, stabil, un carnetel, un creion, lipici si imaginatie pentru pictatul cartonului, ahhh da, si ata pentru agatat suportul.
Creionul sta intr-un suport mic din sarma facut si indoita la spatele suportului.

Pe carnetel puteti lasa pur si simplu notite, sau scrie retete, mie de asta chiar mi-ar trebui ca vesnic am o gramada de foite prin bucatarie cu te miri ce retete de pe net unde scriu repede ingredientele si prescurtat modul de preparare :D

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 3:38 am

Hmmm, am vazut pe alt site, decoratii dintr-un aluat, tot felul, uitati mai jos despre ce vorbesc:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asa, cica aceste chestii se pot face dintr-un aluat si am gasit si o reteta, nu stiu cat si ce iese din ea:

300gr faina, 300gr sare, 1 lingura ulei si circa 1/4L apa. Se framanta. Gata. Sunt destul de sceptica, dar cine stie, poate iese. Se usuca la foc mic, si apoi se vopsesc dupa plac.

mai cateva poze:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 4:02 am

Sa decoram cu CD-uri

Suport pentru servetele
Aveti nevoie de 2 cd-uri, o tablita mica (poate fi lemn sau plastic), servetele, si ceva sclipici, bilute, etc.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ceas

Aveti nevoie de materialele necesare pentru un ceas, un cd si alegeti intre a picta dupa imaginatie sau a lipi un servetel, ba chiar o poza.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Suport pentru lumanare:

1 cd, 4 bilute, o lumanare si deco pe langa, (fluturasi, floricele, etc).

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 4:15 am

O bere, va rog!

ohh, o idee exceptionala, o sa va placa la nebunie wink sa imi spuneti daca v-a placut.

aveti nevoie de: o halba de bere goala, lumanari vechi albe, o lumanare alba putin mai inalta decat halba, crema de papuci maro deschis, o oala si un tel care le puteti arunca dupa experiment rade

Pentru inceput incalziti halba de bere in apa calda. Puneti lumancarea lunga in mijlocul ei si asteptati sa se lipeasca. Topiti cateva lumanari vechi in oala (grija sa nu fie prea fierbinte) si le colorati cu cema de papuci Laughing Cool apoi turnati compozitia in halba.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asteptati sa se intareasca cat de cat. Mai topiti restul lumanarilor vechi si albe si le bateti bine cu telu. (atentie din nou la temepratura, deci ceara sa NU fie prea fierbinte), cand incepe sa se faca spuma, turnati incet in halba, puteti da chiar si putin pe langa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si, hai noroc! rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 7:15 am

Nu stiu daca este folositor cuiva dar totusi hai sa va arat cum se face un tort din hartie Laughing

Decupati 12 cartonase ca in a doua poza, le inchideti si gata e tortul rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 7:17 am

mai 2 facute dupa metoda de sus. (acum imi dau seama ce fain poti pacali pe cineva pana ia o felie.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 7:23 am

Cum sa faci o harta

Ai nevoie de o bucata de carton mia moale, pensula, o bricheta si cafea (lichid + macinata).

Ardeti cartonul pe margine cu bricheta, apoi pensulati cu cafea lichida si mai presarati si putina cafea macinata. Puteti sa scrieti/desenati dupa ce usuca cu creionul sau cu un marker, dar e mai autentic cu creionul.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de diada Sam 23 Mai 2009, 1:05 pm

Bianca, super idei, mai ales cu magnetii de frigider, eu sunt innebunita dupa ei, am frigiderul plin! (unii din ei sunt ciobiti, se joaca piciul si-i mai tranteste). De curand am facut un magnet de frigider dintr-o ..... roata de masinuta! A calcat tati pe masinuta si i-a rupt roata Sad magnetul il aveam de la alt magnet de frigider rade si a iesit asa:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Bianca Sam 23 Mai 2009, 1:33 pm

Da, asta inseamna sa fii ingenios. ;)
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de alinutza80 Mier 17 Iun 2009, 4:18 pm

Interesante idei in special aia cu figurile din aluat.
alinutza80
alinutza80
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Varsta : 43
Localizare : ro
Data de inscriere : 19/05/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de StMihaela Mier 17 Iun 2009, 9:33 pm

Ce idei superbe!!!
Absolut minunat!
kiss
StMihaela
StMihaela
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 49
Localizare : Romania
Data de inscriere : 03/01/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de bijouxdemonange Joi 18 Iun 2009, 12:36 am

Super super! Vreo cateva o sa le pun si eu in practica, sunt minunate! Multumesc!
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de dandana Joi 18 Iun 2009, 10:00 am

Shocked ce e aia "crema de papuci"?
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de bijouxdemonange Joi 18 Iun 2009, 1:12 pm

crema de pantofi wink
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratii - poze-

Mesaj Scris de rocsana Mier 14 Oct 2009, 2:07 pm

Hello!

Foarte faine decoratiunile tale Bianca. Felicitari! Uite cum mi-am ocupat eu o particica din timpul liber.
Am folosit:
o bucata de carton pe care am decupat-o in forma de frunza
cateva frunze uscate
aracet
si niste "uscaturi" Laughing din bolul cu flori uscate parfumate pe care le-am pus pe post de ochi, nas si gura wink
Am lipit-o cu dublu adeviz pe faianta din bucatarie.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
rocsana
rocsana
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 39
Localizare : craiova
Data de inscriere : 25/06/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de ioana soare Mier 14 Oct 2009, 4:20 pm

Foarte frumos Rocsana!
Si eu am facut niste tablouri din flori si frunze presate, le-am pus in bucatarie. Cred ca am folosit lipici obisnuit ca sa le lipesc pe carton colorat, si le-am inramat.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de da-mely Joi 15 Oct 2009, 11:16 am

ce multe idei grozave!
da-mely
da-mely
helper
helper

Numarul mesajelor : 89
Localizare : ro
Data de inscriere : 13/04/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratii - poze-

Mesaj Scris de rocsana Joi 15 Oct 2009, 7:45 pm

Multumesc pentru aprecieri.
Acum am pus gand rau unei vaze vechi, vreau sa o imbrac in sfoara si sa lipesc pe ea si cateva ...nu stiu ce inca scratch dar ma hotarasc eu...A postat BIA un mesaj cu o astfel de decoratiune si mi-a placut mult. O sa pun poze.
rocsana
rocsana
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 39
Localizare : craiova
Data de inscriere : 25/06/2009

Sus In jos

Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1) Empty Re: Tot felul de decoratiuni - Poze si creatii (1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB