Ultimele subiecte
» Incaltari crosetate:cizme,ghete,papuci,sandale(pt adulti)
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyAstazi la 5:40 pm Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyAstazi la 5:26 pm Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyAstazi la 1:30 pm Scris de Gabica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyAstazi la 10:45 am Scris de diada

» Tehnica frivolite pe ac sau needle tatting - 7
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyAstazi la 10:28 am Scris de Gabica

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyAstazi la 8:49 am Scris de diada

» Jucarii crosetate
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyAstazi la 6:16 am Scris de piciul

» Din materiale reciclabile 5
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyAstazi la 6:12 am Scris de piciul

» Fulare,saluri,esarfe tricotate (VIII)
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyAstazi la 6:09 am Scris de piciul

» Bancuri-Buna dispozitie nu trebuie sa va lipseasca ! -5
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyAstazi la 6:00 am Scris de piciul

» Gradina cu legume (7)
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyIeri la 7:58 am Scris de LRodica

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyLun 20 Mai 2019, 7:22 pm Scris de Admina

» Martisoare din diverse materiale VI
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyLun 20 Mai 2019, 11:10 am Scris de diada

» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyVin 17 Mai 2019, 10:48 am Scris de LRodica

» Painea-retete! Aparat de preparat paine. 2
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyMier 15 Mai 2019, 6:21 am Scris de piciul

» Pirogravura
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyVin 10 Mai 2019, 9:29 am Scris de Gabica

» Drumetii si locuri vizitate (3)
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyLun 06 Mai 2019, 12:08 pm Scris de Gabica

» Materiale textile si auxiliare - croitorie II
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyMar 02 Apr 2019, 10:13 am Scris de diada

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyJoi 21 Mar 2019, 10:32 am Scris de Dorulet

» Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)
cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? EmptyMier 20 Mar 2019, 7:54 am Scris de dadah

Custom Search

LM Articole

LM YouTube Channel-
-

-

CursuriReiki-

RuneHeivang-

cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ?

In jos

cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ? Empty cum modific o pereche de pantaloni care fac cute in fata si se ridica inestetic ?

Mesaj Scris de aurora fera la data de Dum 06 Mai 2018, 1:25 pm

majoritatea pantalonilor cumparati fac o cuta inestetica si se ridica in fata .Eu sunt mai dolofana si port nr 46 . Ma gandesc ca ar trebui marita rascroiala dintre picioare sau ar trebui introdusa o pana triunghiulara pe crac in partea de sus. sau o alta idee? este nevoie sa cumpar nr mai mare si sa ii recroiesc ?
aurora fera
aurora fera
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 1
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/05/2018

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

©Copyright Lucrudemana.com 2008-2015 | All Rights Reserved