Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

+13
fiordaliso
Admina
LRodica
Uca
oliv
gaza
piciul
cretu_veronica22
ioana soare
raluk0182
AlinaJ.Bijoux
kabunta
diada
17 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Ce decoratiune vi se pare mai creativa si bine executata?

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_lcap4%Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_lcap4%Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_lcap13%Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_lcap7%Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_lcap17%Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_rcap 17% 
[ 8 ]
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_lcap22%Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_rcap 22% 
[ 10 ]
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_lcap33%Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
 
Total voturi : 46
 
 
Sondaj inchis

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Lun 12 Dec 2016, 2:53 pm

Deschidem votarea pentru acest minunat si creativ concurs!

Multumim sponsorilor acestui concurs: Brorom Sibiu www.decusut.ro
Multumim tuturor participantelor la concurs pentru creatii, toate ati lucrat decoratiuni foarte frumoase! Felicitari!


Premiile sunt oferite de www.decusut.ro

Sunt puse la dispozitia castigatorilor acestui concurs 3 premii. Premiile vor fi in continuare vouchere:


- Locul I - 200 lei
- Locul II - 150 lei
- Locul III - 100 lei


Castigatorii nu vor primi fizic un voucher, dar se va tine cont de suma castigata, la comandarea produselor de pe site.

Premiile vor fi trimise de catre firma care sponsorizeaza acest concurs, doar la adrese de pe teritoriul Romaniei, deci trebuie sa apelati la rude/ prieteni, daca veti castiga si locuiti peste hotare.

***************
Concurenta 1 - ladybird
Câteva șervete special făcute de crăciun:
Materiale folosite:


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 1
Pregatite de lucru:
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 2
Cusute să vedem modelul:
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 3


Pregatit de final:
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA IMG_20161201_165119


Aplicăm marginea:
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA IMG_20161201_165848


Și repetăm până obținem:
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA IMG_20161201_170354


Concurenta 2 - Alina J. Bijoux
am facut si eu o decoratiune pt. bradul de Craciun. Mai precis un glob. Urmeaza inca cateva (vre-o trei) ca sa formez un set. Dar, acum vi-l prezint pe primul facut zilele astea.


Materiale folosite:
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Lv20w
-material textil cu sclipici
-panglica argintie
-servetele
-reclame
-aracet
-schoci
-foarfeca
-pistol de lipit cu batoane de lipici
-fasii de hrtie
-lipici cu sclipici


Poze din timpul mesteritului:


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 2f0cfh2


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 9716ia


Globul terminat:
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 11vjh1w


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 2ytrxiq


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 301ef40


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA B697o6

si final, setul de globuri:

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Riyckj

Am uitat sa metionez ca am imfrumusetat globul cu cateva ornamente in tehnica qulling, asta pt. ca am vrut sa ii dau o nota personala si sa ma reprezinte.


Concurenta 3 - LRodica
Am terminat si eu decoratiunile pentru concurs.
Materialele folosite sunt fetru (rosu, verde si negru) si polar (rosu si alb).
Pentru decorat am utilizat ata, paiete, margele si pietricele colorate pe care le-am lipit cu pistolul cu silicon.


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 4qo0sg


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 102o2v8


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 2cru3jq


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 33b1zjp


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 2iauzj8


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 2d7dbbm


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA O909b8


Concurenta 4 -  fiordaliso
Am reusit sa termin si eu decoratiunea si sa prind ultimele raze de soare pentru fotografii
Din materiale reciclate, matase naturala dintr-o rochita veche, un rest de la o perdea, un capat de galerie vopsit cu acrilic alb drept suport si un con de carton facut dintr-un dosar, care astepta de iarna trecuta


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 5v3fa9_1


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 2mx31qp_1


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 2mfas00


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 1z4jpki


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 2qsqbv9


Inaltime totala 40 cm.


Concurenta 5 - raluk0182
Postez si eu aici creatia mea, am reusit s-o termin in sfarsit.
Materilalele folosite: sosete gri si cu dungi, bidon de iaurt, fetru rosu, fular polar al copilului.


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 1_1
poza din timpul creatiei
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 2_1


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 3_1


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 5


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 4
Pe parcurs am schimbat nasul... mi s-a parut mai potrivit unul crem, decat rosu
sper sa fie ok, e primul concurs la care particip si mi-a facut deosebita placere...indiferent de rezultat



Concurenta 6 - Ioana Soare
Dupa un maraton de 3 zile si doua nopti am reusit sa termin ceea ce mi-am propus sa prezint la acest concurs. Sunt fericita ca le-am lucrat si in sfarsit sunt gata si atarnate in asteptarea Mosului. Sunt aproape sigura ca daca nu era concursul care sa ma motiveze, ar fi trecut Craciunul fara sa le fac si le-as fi lasat pe anul viitor. Sunt 4 sosete de atarnat la semineu, pentru fiecare membru al familiei.
Am folosit stofe de lana si bumbac (cea tartan) in amestec si blana artificiala. Toate sunt dublate cu stofa de lana pentru a avea o tinuta mai frumoasa. Mi-am facut pentru ele un tipar mai suplu, cu calcaiul evidentiat si talpa arcuita mi se par mai elegante asa. Pentru sosetele copiilor am lucrat doua figurine din fetru, pentru a le inveseli putin.Pentru ele am avut tipare descarcate online (I Manu Fatti). Desi am doi baieti, culoarea lor preferata este roz, asa ca ambele sunt accesorizate cu aceasta culoare:).
Tot in cadrul acestui maraton am lucrat si suporturile pentru atarnat sosetele, dar ele se incadreaza la alt subiect:)


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA DSC_1489


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA DSC_1491


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA DSC_1496


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA DSC_1530


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA DSC_1511


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA DSC_1518


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA DSC_1529


Concurenta 7 - Uca
Particip la concurs cu trei fete de pernă decorative cu dimensiunile finale de 40x40 cm.


Materiale folosite fetru, clopoței, material textil, perne și scai ca sistem de închidere.


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA P1370427


Renii desenați pe hârtie și decupați pe fetru:


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA P1370440


Petalele decupate:


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA P1370448


Din timpul lucrului:


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA P1370464


Detaliu floare:


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA P1370504


Ansamblu:


Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA P1370523


Fetele de pernă pe dos:
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA P1370529

Votarea este permisa 4 zile. Va multumim tuturor!


Ultima editare efectuata de catre diada in Lun 12 Dec 2016, 8:46 pm, editata de 1 ori

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de kabunta Lun 12 Dec 2016, 4:42 pm

Bravo fetelor!
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 12 Dec 2016, 5:14 pm

Multumim!!!!
Diada, mi-ai promis ca pui si poza cu tot grupul de 4 globuri!
Oricum nu e nici un bai ca fetele au vazut-o deja.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de raluk0182 Lun 12 Dec 2016, 7:39 pm

Uca, imi plac pernele tale de mor... sunt super haioase cu renii aceia. Si sosetele Ioanei mi se par foarte frumos lucrate, cu detalii semnificative pt.fiecare membru al familiei. felicitari!
ura ura ura
raluk0182
raluk0182
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 269
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Lun 12 Dec 2016, 8:29 pm

Multumesc Raluca! Si mosuletul tau imi place mult e super haios! Imi plac toate decoratiunile postate aici, fiecare are ceva deosebit si un pic din sufletul celei care le-a lucrat. Eu sunt foarte fericita ca in sfarsit am reusit sa fac sosetele, mi le imaginam de multa vreme atarnate la semineu, dar tot nu reuseam sa ma motivez sa ma apuc de ele, mereu erau altele de facut. Concursul a venit la fix ca sa ma impinga de la spate si sa ma mobilizez in sfarsit.

Mi-ar placea sa fie cat mai multi membri care voteaza, mi-aduc aminte la concursurile de acum cativa ani ca se adunau si peste 300 de voturi in total. Dar la ultimul au fost doar vreo 40, nu stiu de ce nu se mai voteaza.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Lun 12 Dec 2016, 8:50 pm

Alina, ti-am adaugat poza, dar nu eu ti-am promis hug

Mult succes tuturor!

Ioana, poate ca atunci tinea mai mult votarea. Acum ne grabim putin, poate va primiti premiile anul asta hug love De-asta am si zis sa sheruiti pe FB poate fetele vechi or sa intre sa voteze.
Tehnologia isi spune cuvantul si forumurile au pierdut putin teren in fata altor retele de socializare.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 12 Dec 2016, 9:33 pm

Multumesc mult Diada! pupi
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de cretu_veronica22 Mar 13 Dec 2016, 1:03 am

Toate decoratiunile sunt frumoase.Pernele insa mi-au placut in mod deosebit.
cretu_veronica22
cretu_veronica22
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 192
Varsta : 61
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de piciul Mar 13 Dec 2016, 6:37 am

Felicitari, fetelor! Toate sunt faine!
Sa ne bucuram de sarbatori si sa avem pace, bucurie si sanatate!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de gaza Mar 13 Dec 2016, 9:02 am

UAUUUU!!!!!!!! bucurie ura
Cat de frumoase sunt!!!!! hug

Felicitari!!!
Nu stiu care-mi plac mai mult. Sunteti foarte talentate si pline de idei.

Deci care-mi plac: wink  love servetelele(sunt super); globurile mari  love ; decoratiunile mici  love ; Bradutul(ce frumos a iesit) love ; poate Spiridusul cu nas, barba, fes si pantalonasi dungati       aplauze ; sosetele cu figurine(sunt perfecte)   hug ; pernele cu reni  rendeer .....


Votez! Le pot vota pe toate?! zid O incantare pentru ochi si suflet! Bravo!
Sarbatori cu bine si sanatate, si tot ce va doriti ...din partea mea, cu drag. prietenie
gaza
gaza
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 371
Varsta : 49
Localizare : pe aici
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de oliv Mar 13 Dec 2016, 11:08 am

Foarte frumoase decoratiunile voastre, mult succes la concurs! Smile
oliv
oliv
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/09/2011

http://victorsboutique.com

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de Uca Mar 13 Dec 2016, 3:12 pm

Mulțumesc Raluca! Îmi place și mie mult de tot Moșuletul tău. Îmi plac mult creațiile din materiale reciclate. Încerc și eu pe cât pot să reciclez și să transform. Le iau ca pe o provocare și mereu abia aștept să văd rezultatul final.
Ioana, șosetele tale sunt bijuterii. Renii parcă sunt desprinși din povești, munciți și cusuți fără cusur.
Fiecare creație are ceva aparte, îmi plac toate. Vă felicit!
Mă bucur că am reușit și eu să decorez casa pentru sărbătoare.
Dacă nu exista concursul sigur nu mă mobilizam, acum sunt de neoprit Smile) . Mi-am făcut o listă cu ce am de făcut și sper să le termin săptămâna asta.
Mi-am propus ca anul acesta să ofer cadouri lucrate de mine. Am terminat tot ce mi-am propus iar acum mă ocup și de casă.
Succes tuturor!
Felicitări din nou! kiss


Ultima editare efectuata de catre Uca in Mar 13 Dec 2016, 3:13 pm, editata de 1 ori (Motiv : completat)

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de LRodica Mar 13 Dec 2016, 6:57 pm

Toate sunt frumoase.
Succes tuturor.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3639
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Mar 13 Dec 2016, 8:42 pm

Multumesc mult Uca! Tie ti-am spus deja cat de mult imi plac pernele tale. M-au cucerit de cand le-am vazut in lucru, stiam ca va iesi ceva deosebit. Cele cu reni imi aduc zambetul pe buze instantaneu, sunt nemaipomenite. Ai avut o idee minunata si talentul pentru a o pune in aplicare.

Multumim mult pentru acest concurs, mi-a facut o deosebita placere sa particip la el. Acum mai am nevoie de unul la tricotat ca sa fac in sfarsit pernele de iarna pe care mi le imaginez de atata timp, unul la bijuterii sa fac un pandantiv,cadou restant de doua luni, unul la bricolaj...Smile))



ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de raluk0182 Mar 13 Dec 2016, 9:34 pm

Bine zis Ioana, noroc cu aceste concursuri ca ne stimuleaza sa mai lucram si pt.sufletul nostru. Eu recunosc ca am atatea proiecte, dar parca nu-mi mai ajunge timpul...si uite-asa le las pe anul urmator .. zid
raluk0182
raluk0182
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 269
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Joi 15 Dec 2016, 10:43 pm

Castigatoarele si clasamentul final:
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 12-15-10

Locul 1 - Concurenta 7 - Uca
Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA P1370523

Locul 2 - Concurenta 6 - Ioana Soare

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA DSC_1529

Locul 3 - Concurenta 5 - raluk0182

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA 4
Rezultatele primite pe grupul FaceBook au fost neconcludente, deci nu le vom afisa.

Multumim sponsorilor acestui concurs: Brorom Sibiu www.decusut.ro
Multumim tuturor participantelor la concurs pentru creatii, toate ati lucrat decoratiuni frumoase pentru Craciun!  Felicitari!

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Joi 15 Dec 2016, 11:28 pm



Felicitari Uca!!! ura  Ai meritat pe deplin, pernele tale au fost minunate!

Felicitari noua tuturor! ura

Multumesc adminelor si sponsorului pt acest minunat concurs, fara el nu m-as fi mobilizat. A fost imboldul de care aveam nevoie! hug

(editat si sters primul rand, pt ca a modificat admina si ramasese remarca fara sens:)) )


Ultima editare efectuata de catre ioana soare in Vin 16 Dec 2016, 7:33 am, editata de 1 ori
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de piciul Vin 16 Dec 2016, 6:00 am

Felicitari castigatoarelor!  flower
Felicitari concurentelor!  flower
Felicitari organizatorilor si sponsorilor!  flower

Si sa nu ne pierdem in marea internetului si sa ne intalnim aici pe forum cat de des se poate!

P.S.Un concurs de tricotaje...o ce vis....macar o provocare mica, care sa se incheie pe 17 ianuarie!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Vin 16 Dec 2016, 6:49 am

Multumesc Admina, multumim tuturor care ne sustin! hug

Fetelor, va rog sa-mi transmiteti datele de expediere si telefoanele unde puteti fi contactate. Astazi daca puteti, pana-n ora 13.00 sa le pot si eu transmite sponsorului.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de raluk0182 Vin 16 Dec 2016, 7:11 am

Felicitari Uca, Ioana! Felicitari tuturor concurentelor si multumesc organizatorilor pentru acest concurs! Multumesc din suflet ca m-ati votat Merci hug
ura
raluk0182
raluk0182
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 269
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de LRodica Vin 16 Dec 2016, 8:32 am

Felicitari castigatoarelor. ura
Multumim adminelor si sponsorului pentru concurs.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3639
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de Uca Vin 16 Dec 2016, 9:28 am

Felicitări Ioana și Raluca!hug
Felicitări tuturor! prietenie
A fost un concurs frumos cu o temă foarte frumoasă.Merci
Mă bucur că am putut participa și vă mulțumesc mult pentru voturile acordate! kiss

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de fiordaliso Vin 16 Dec 2016, 8:55 pm

Felicitari castigatoarelor! Raluca, ai vazut ca a meritat sa incalti gnomul? love
fiordaliso
fiordaliso
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 505
Varsta : 50
Localizare : cluj
Data de inscriere : 12/08/2011

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 17 Dec 2016, 11:03 am

Felicitari castigatoarelor! Flowers
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de raluk0182 Sam 17 Dec 2016, 11:45 am

A meritat Fiordaliso. Multumesc de incurajari. kiss
raluk0182
raluk0182
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 269
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA Empty Re: Concurs Decoratiuni Craciun - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB