Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyAstazi la 9:25 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyAstazi la 9:08 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyJoi 12 Sept 2019, 6:47 am Scris de vlad_mom

» Modificarea si stramtarea hainelor -2
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyMier 11 Sept 2019, 8:59 am Scris de diada

» Drumetii si locuri vizitate (3)
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyJoi 05 Sept 2019, 8:21 am Scris de LRodica

» Picturi pe sticla
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyVin 30 Aug 2019, 8:46 am Scris de vlad_mom

» Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyJoi 22 Aug 2019, 11:31 pm Scris de vlad_mom

» Animale de companie!!! - 5
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyMier 21 Aug 2019, 6:32 am Scris de piciul

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyMier 14 Aug 2019, 2:55 pm Scris de Giorgi

» Metoda servetelulul capitolul VIII
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyMier 14 Aug 2019, 8:41 am Scris de diada

» amicii nostri necuvantatori
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyMar 13 Aug 2019, 10:34 am Scris de vlad_mom

» Workshop cu lut polimeric
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyDum 04 Aug 2019, 9:52 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyMier 31 Iul 2019, 8:27 am Scris de LRodica

» Pirogravura
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyVin 26 Iul 2019, 11:43 am Scris de Gabica

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyJoi 25 Iul 2019, 8:51 am Scris de LRodica

» Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyVin 19 Iul 2019, 9:56 am Scris de Gabica

» Aranjament nunta masina
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyMier 17 Iul 2019, 9:25 am Scris de vlad_mom

» Manual de croitorie Lorna Knight
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyMar 16 Iul 2019, 9:42 am Scris de Gabica

» Fuste - capitolul X
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyMier 10 Iul 2019, 6:46 am Scris de Dorulet

» Hainute pentru copiii nostri (20)
 transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta EmptyMar 09 Iul 2019, 6:04 am Scris de piciul

transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta

In jos

transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta Empty transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta

Mesaj Scris de francesca33 la data de Mier 17 Feb 2016, 10:58 pm

Buna seara ,am o intrebare catre DVS . Vreau sa transform o camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta.Sunt nelamurita cat de lunga sa-i las maneca -pana la cot,deasupra cotului sau sub cot.

Camasa barbateasca un pic deteriorata ,care vreau s-o tai e a sotului si nu stiu cat de lunga sa-i las maneca sau daca merita transformata sa nu arate penibil.

Multumesc.
francesca33
francesca33
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 1
Localizare : tirgu mures
Data de inscriere : 17/02/2016

Sus In jos

transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta Empty Re: transformare camasa barbateasca clasica de costum cu maneca lunga in maneca scurta

Mesaj Scris de Admina la data de Joi 18 Feb 2016, 10:25 pm

Nu are alte camasi cu maneca scurta, in garderoba? Daca sunt aceiasi masura poti sa faci la fel de lunga, lasand loc pentru o manseta, banda aceea indoita.
Cred ca sunt usor deasupra cotului, dar nici foarte scurte, la mijlocul bratului nu ar arata bine.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*

Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8713
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/