Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

+37
dariaoana
irish05
dina_dorina
cami26
FLORIAN
Armeana
Ana Maria
DANIELA.I
claudinna
ionela stefan
Wave
infairyland
Lali
maria_covacef
Ania
SilviaDumitrescu
irinaindira
ariana
cris69
geany
Kristina
bijouxdemonange
livia1981
Agatha
Eva
duchess
little_light
Camy
adar
diada
ioana soare
arime
aisha
Admina
mihatm80
MihaelaT
ppisic
41 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de livia1981 Dum 17 Mai 2009, 3:34 pm

Am facut si eu o geanta de vara. Inca nu i-am pus captuseala, dar va arat ce-a iesit. Marime 40/32cm.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 17 Mai 2009, 3:59 pm

Livia, e foarte frumoasa! sa o porti cu placere hug kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de diada Dum 17 Mai 2009, 4:49 pm

Livia, foarte, foarte reusita! imi place tare mult! love love love felicitari, crosetezi foarte frumos! ura ura

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de bijouxdemonange Dum 17 Mai 2009, 6:47 pm

Ppisic este absolut superba geanta ta de vara! Imi plac si modelul si culorile! O sa incerc sa-mi fac si eu, desi eu chiar sunt la inceput cu crosetatul!

Toate faceti lucruri frumoase! Imi place ideea cu reparatul!
Si gentutele pentru copii! Si salurile! Si ultima geanta e frumos lucrata! Felicitari!
Eu am lucrat doar o bratara si doua huse pentru telefon! Dar imi plac la nebunie! O sa revin si cu poze! Pupici si spor la crosetat!
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de ioana soare Lun 18 Mai 2009, 10:13 am

Livia e super geanta, imi place mult de tot! ura
Ti-am vazut si caciulitele si sunt foarte frumos lucrate!
Felicitari! Flowers
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de arime Lun 18 Mai 2009, 10:16 am

wow livia / felicitari, foarte tare esti... mi-ai luat-o inainte cu gentuta wink
Imi doresc tare mult o gentuta crosetata love
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de livia1981 Lun 18 Mai 2009, 11:29 am

Multumesc la toate!
De la voi m-am inspirat si apoi am cautat modele, ce-a iesit e unicat Smile
Arime te astept wink si eu mai vreau una.
Asta e mare si nu merge decat vara, la plaja, padure.
Acum vreau o posetuta, dar pana atunci incerc o palarie asortata cu geanta asta Smile
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Kristina Lun 18 Mai 2009, 4:11 pm

Buna fetelor.....~

am mai terminat o posetuta de vara ...pe care am reusit de data asta sa o pozez inainte de a o oferi....
sunt la inceput....fi-ti indulgente.....


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

nu stiu de ce pare a fi mai deschisa partea de sus a posetei....desi am lucrat cu acelasi fir;

si ma mai joc si cu niste colare....

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 18 Mai 2009, 4:36 pm

foarte frumoase! Felicitari! Flowers

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de bijouxdemonange Lun 18 Mai 2009, 4:43 pm

imi place geanta! e frumoasa!

Colierul verde e superb! love
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty geanta Livia

Mesaj Scris de Agatha Lun 18 Mai 2009, 5:45 pm

Livia,nu te supara daca indraznesc sa fac o critica, dar sper sa nu mi-o iei in nume de rau... pupi Gentuta e bine facuta, se vede ca esti priceputa,dar ai ales gresit culorile.Sunt prea tari.Mai ales acel portocaliu,in general e foarte greu de asortat la ceva.As zice ca merge doar cu negru.
Scuza-ma dar asta gindesc! kiss
Agatha
Agatha
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/05/2009

http://meagatha.blogspot.com

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de ioana soare Lun 18 Mai 2009, 6:09 pm

Kristina foarte frumoasa geanta! Felicitari! ura ura
Imi plac si colierele mult, chiar as vrea sa te intreb cum ai facut bila galbena, ai imbracat o margica?


Mie gentuta Liviei mi se pare foarte vesela , varatica si frumoasa. Cred ca asortatul culorilor tine si de preferintele fiecaruia. De exemplu eu acel portocaliu il vad , in afara de cum l-a combinat Livia, si in combinatie foarte reusita cu crem, caramiziu, maro, alb, kaki... Ne-am obisnuit sa asortam orice culoare cu negru, dar cred ca putem indrazni mai mult, mai ales vara.
Felicitari Livia! Flowers
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de geany Lun 18 Mai 2009, 6:35 pm

geanta liviei e geanta de vara exact cum a specificat si ea,si daca ii face si o curea sau un brau din aceleasi culori vor putea fi asortate la orice culoare de imbracaminte wink
Kristina sunt foarte frumoase atat geanta cat si colierele,,,imi plac foarte mult culorile love
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de livia1981 Lun 18 Mai 2009, 10:46 pm

Agatha nu ma supar, suntem aici sa invatam una de la alta.
Am ales culorile astea tocmai pt ca am o bluzita portocalie, cateva tricouri si o rochie aproximativ nuanta deschisa de albastru. Cred ca merge si cu ceva alb.
Dupa ce termin si palariuta le asortez impreuna wink
Geany mi-ar place un brau sau curea la fel, dar deocamdata nu-mi permite silueta sa port asa ceva, poate in cateva luni Smile
Kristina si mie imi place gentuta ta, nu se vede ca esti incepatoare.
Ne-am obisnuit sa asortam orice culoare cu negru, dar cred ca putem indrazni mai mult, mai ales vara.
Cam asa am zis si eu cand am ales culorile astea. Ani de zile m-am ascuns dupa negru, maro, mov, totusi sunt inca tanara si mai ales in sezonul cald sa indraznesc la ceva mai tipator, chiar daca numai la o plimbare wink
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Kristina Mar 19 Mai 2009, 12:01 am

Fetelor multumesc mult de aprecieri....ma bucur ca va place!
in cateva zile mai termin una........sper sa reusesc sa o pozez!

Ioana ,biluta e imbracata....sunt de mare efect,dar nu gasesc bile de cumparat! zid
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de diada Mar 19 Mai 2009, 1:42 pm

Kristina, nu am cuvinte, imi place foarte mult! love love love Felicitari! Flowers Flowers Flowers

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de livia1981 Joi 28 Mai 2009, 11:26 pm

Va rog sa nu radeti prea tare, mi-am "imbunatatit" o pereche de saboti sa-i pot asorta cu gentuta si palaria.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O sa pun poze si cu palaria, dar trebuie apretata, operatiunea asta n-am facut-o niciodata, sper sa-mi iasa.
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de bijouxdemonange Joi 28 Mai 2009, 11:58 pm

Ce frumosi! Imi plac si imi place si ideea! ;)
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de cris69 Vin 29 Mai 2009, 8:04 am

Kristina a scris:Buna fetelor.....~

am mai terminat o posetuta de vara ...pe care am reusit de data asta sa o pozez inainte de a o oferi....
sunt la inceput....fi-ti indulgente....

pot sa te cristic putin? deci fii atenta: este superba poseta ta de vara. imi place si culoarea si faptul ca lucrezi uniform. felicitari.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Admina Vin 29 Mai 2009, 9:19 am

Kristina, si mie imi place enorm, geanta crosetata love si seturile de bijuterii... Lucrezi foarte frumos si uniform si imi place stilul.
Livia, mie imi place la maxim, imbunatatirea ura Sunt originale, cu influente etno, culorile merg super, ce mai perfecte. Cum ai prins baretele crosetate de talpa?
Eu mi-am gasit o pereche de papuci cu talpa de plastic, imitatie de pluta Embarassed dar vreau sa le accesorizez, sa vedem ce iese.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Agatha Vin 29 Mai 2009, 9:54 am

Draga Lavinia, te felicit si eu pentru ideea ta.E SUPER!! Ti-au reusit foarte bine sandalutele! Te intreb si eu, cum ai prins baretele de talpa? wink Merci
Agatha
Agatha
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/05/2009

http://meagatha.blogspot.com

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 29 Mai 2009, 12:48 pm

Livia, ai avut o idee trasnet! ura imi plac foarte mult sabotii imbunatatiti! Felicitari! primul kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de diada Vin 29 Mai 2009, 1:24 pm

Livia, foarte original! primul

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Kristina Vin 29 Mai 2009, 2:18 pm

Admina,Cris ....Flowers


am mai terminat una ,cadou pt fata patroanei,ea zice ca ia placut....acum spuneti si voi....da sau nu?


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


am primit invitatia de a vinde intr-o loja de produse similare.....mi-a placut ideea....dar nu stiu cam cat as putea cere pe ele!.....spre exemplu....pe firul de la posetuta de mai sus am dat 18 euro ,4 scule;(un abuz,dar nu se mai repeta)
pe firul de la posetuta anterioara.....7 euro,2 scule!
cat pot cere? Embarassed
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de geany Vin 29 Mai 2009, 2:20 pm

wow,mie chiar imi place poseta crosetata...dar la preturi nici eu nu ma pricep.Eu te felicit pentru realizare dama
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate-genti, curele, bijuterii (1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB