Ultimele subiecte
» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyIeri la 7:22 pm Scris de Admina

» Tehnica frivolite pe ac sau needle tatting - 7
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyIeri la 12:56 pm Scris de mlizeta

» Martisoare din diverse materiale VI
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyIeri la 11:10 am Scris de diada

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyIeri la 10:19 am Scris de Dorulet

» Gradina cu legume (7)
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyIeri la 10:17 am Scris de Dorulet

» Florile din gradina mea(2)
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyIeri la 10:10 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyIeri la 9:35 am Scris de Gabica

» Fulare,saluri,esarfe tricotate (VIII)
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyIeri la 8:23 am Scris de Dorulet

» Din materiale reciclabile 5
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyVin 17 Mai 2019, 12:40 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyVin 17 Mai 2019, 11:00 am Scris de vlad_mom

» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyVin 17 Mai 2019, 10:48 am Scris de LRodica

» Incaltari crosetate:cizme,ghete,papuci,sandale(pt adulti)
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyJoi 16 Mai 2019, 9:13 am Scris de vlad_mom

» Painea-retete! Aparat de preparat paine. 2
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyMier 15 Mai 2019, 6:21 am Scris de piciul

» Pirogravura
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyVin 10 Mai 2019, 9:29 am Scris de Gabica

» Drumetii si locuri vizitate (3)
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyLun 06 Mai 2019, 12:08 pm Scris de Gabica

» Bancuri-Buna dispozitie nu trebuie sa va lipseasca ! -5
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyMier 24 Apr 2019, 12:15 pm Scris de mlizeta

» Materiale textile si auxiliare - croitorie II
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyMar 02 Apr 2019, 10:13 am Scris de diada

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyJoi 21 Mar 2019, 10:32 am Scris de Dorulet

» Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptyMier 20 Mar 2019, 7:54 am Scris de dadah

» Lacuirea argilei polimerice (fimo,cernit, sculpey etc)
Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 EmptySam 02 Mar 2019, 8:50 am Scris de vlad_mom

Custom Search

LM Articole

LM YouTube Channel-
-

-

CursuriReiki-

RuneHeivang-

Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

In jos

Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 Empty Re: Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II

Mesaj Scris de vlad_mom la data de Joi 01 Mar 2018, 2:43 am

Eu zic ca e voie din moment ce nu este anunt reclamă, ci doar ne spui din experiența ta...de unde ai luat sau unde ai văzut.(plus ca ai minim 100 mesaje si 6 luni vechime....art 2 din regulament)

Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 2780
Varsta : 40
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II - Pagina 6 Empty Re: Quilt - Arta de a imbina bucatile de materiale - II

Mesaj Scris de ladybird la data de Joi 01 Mar 2018, 9:07 am

Atunci sa spun tuturor:
este vorba de magazinul online : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Desi cam scumpute calitatea este exceptionala.
ladybird
ladybird
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 593
Varsta : 43
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 08/03/2010

http://maryshandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen manta la data de Joi 01 Mar 2018, 11:38 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
carmen manta
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 16
Varsta : 53
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 01/03/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de carmen manta la data de Joi 01 Mar 2018, 11:47 am

Asta e ce am in lucru acum. Am ales sa fac marginea cu bleu pentru ca am si dosul bleu, iar camera copiilor pentru care il fac are mobila neagra si trebuia sa il deschid cumva. Ei si-au ales modelul si nuantele.
carmen manta
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 16
Varsta : 53
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 01/03/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de Gabica la data de Joi 01 Mar 2018, 12:43 pm

foarte frumoasă.... să ai spor...
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1967
Varsta : 50
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de ladybird la data de Joi 01 Mar 2018, 12:54 pm

Foarte frumoasa. Spor!
ladybird
ladybird
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 593
Varsta : 43
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 08/03/2010

http://maryshandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

©Copyright Lucrudemana.com 2008-2015 | All Rights Reserved
FB