Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA

+39
mlizeta
Gabica
ralou
zsofia
CarmenClaudia
Adelle23
MihaelaT
orhapetru
AcidoR
Samarineanca
Uca
ioana soare
LRodica
olguta cusma
Floren
filipoidana
clauditzuka
danniela
lenutastan
wellwe
piciul
tomari
michelinebeaulieu
danabarbu2007
Dorulet
Michelle88
Giorgi
Larisa09
Buburuza
Andata
oargar
elena.habasescu
stefutza3
adina.adcont@gmail.com
cretu_veronica22
MagdaMarin
valentinadof
aurishta
diada
43 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA

Mesaj Scris de mlizeta Lun 15 Dec 2014, 11:46 am

Felicitari tuturor concurentelor. aplauze aplauze aplauze  
Ioana ma inclin MerciMerciMerci in fata perfectiunii tuturor lucrarilor tale si-ti dau primul .
Tuturor participantelor le ofer din inima multe
bucuriebucuriebucuriebucuriebucurie
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 927
Varsta : 53
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA

Mesaj Scris de ioana soare Lun 15 Dec 2014, 3:34 pm

Multumesc frumos Gabica, Lizeta!hug

Ralou o sa scriu despre paturi la bricolaj, maine, cand o sa fac si cateva poze in plus. Topoganul nu e cumparat, e tot din scanduri si placi de rasinos, iar deasupra am pus o placa de pfl melaminat. O sa fac o poza cu partea de dedesubt ca sa intelegi cum e construit.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA

Mesaj Scris de Admina Mar 16 Dec 2014, 9:49 am

CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 Th?id=HN.608050769724769020&pid=15 Ioana, inteleg eu bine sau cum? Si mobilierul e facut de voi? Shocked Daca da, e clar ca sunteti extraterestrii! Aveam ceva rezerve, dar acum imi e clar... rade
Cum sa iti iasa asa chestii perfecte, artizanal? Adica handmade, lucru de mana, dar mai mult ca perfectul? Incredibil!
Buburuzaroz, de ce n-ai participat la concurs cu husele, daca ai reusit sa termini la timp?

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA

Mesaj Scris de arielas Mar 16 Dec 2014, 1:35 pm

Felicitari tuturor participantelor si felicitari Flowers Flowers Flowers  castigatoarelor.
Meriti toate laudele care ti s-au adus Ioana, dar si cele care nu ti s-au trimis inca. Eu sunt una din acelea care a intrat mai tarziu, dar admiratia mea nu este mai prejos. Sincere felicitari!
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA

Mesaj Scris de buburuzaroz Mar 16 Dec 2014, 3:12 pm

Nu era cazul, nu am postat la croitorie nimic pana acum - si era obligatoriu si nici detaliul deosebit nu l-am gasit fata de frumusetile celorlalte concurente.
Multumesc oricum pentru - impulsul si ambitia date de participante ca sa ma harnicesc si eu.
buburuzaroz
buburuzaroz
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 61
Localizare : piatra neamt
Data de inscriere : 10/02/2012

https://povestideieri.wordpress.com

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA

Mesaj Scris de clauditzuka Mar 16 Dec 2014, 10:53 pm

Felicitari castigatoarei care isi merita din plin premiul....
felicitari tuturor participantelor
clauditzuka
clauditzuka
helper
helper

Numarul mesajelor : 37
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 08/08/2013

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA

Mesaj Scris de Larisa09 Dum 28 Dec 2014, 3:59 pm

Felicitari participantelor! Frumoase creatii!
Ioana, tu si sotul tau meritati tot respectul in tot ceea ce faceti pentru copii vostri!
Larisa09
Larisa09
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 107
Varsta : 61
Localizare : Deva
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA

Mesaj Scris de gaza Dum 28 Dec 2014, 4:28 pm

Felicitari pentru creatiile voastre! Si multumim pentru ca ni le-ati aratat. Mie personal mi-au placut foarte mult servetele de masa. Deosebite!
gaza
gaza
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 371
Varsta : 49
Localizare : pe aici
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA

Mesaj Scris de ioana soare Lun 29 Dec 2014, 1:18 pm

Am primit premiul inca de acum o saptamana, dar prinsa cu pregatirile pentru Craciun si avand piticii amandoi bolnavi, nu am apucat sa scriu. Multumesc mult sponsorului pentru premiul deosebit si pentru rapiditatea cu care l-au trimis. Am apucat sa-l rasfoiesc si sunt extrem de incantata, imi va fi foarte util in viitor!
Multumesc frumos! kiss
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA

Mesaj Scris de valentinadof Lun 29 Dec 2014, 2:58 pm

Sa-l folosesti cu spor si sa faci lucruri minunate asa cum stii tu mai bine,Ioana!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS CROITORIE - DECORATIUNI PENTRU CASA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB