Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

+13
valih
flori balteanu
greieras
Gabica
mia and me
lucky
gretty
lacrisel
flori de camp
danniela
Lumaria
victoriacus
Michelle88
17 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de Michelle88 Joi 08 Ian 2015, 4:41 pm

Da , ce va placut cel mai mult.
Michelle88
Michelle88
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 36
Localizare : Chirnogi
Data de inscriere : 21/02/2012

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de gretty Joi 08 Ian 2015, 9:30 pm

Oscilez intre lacrisel si Flori dar cred ca o sa ma hotarasc la Flori pt ca e finut, se poarta tubularele si e diafan...
Asta nu inseamna ca nu-mi plac mult si celelalte... fiecare are farmecul sau...
Deci Flori Balteanu are un vot de la mine.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de flori de camp Vin 09 Ian 2015, 6:11 am

E foarte greu de ales!
Movulia Grettei e pufoasă, călduroasă ....
Fularul Lacriselei e extrem de practic.....
Eşarfele Găbicăi, Floricicăi, Victoriei sunt mai de accesoriu...
Dar o voi alege pe cea mai diferită, aşa că o aleg pe Găbica pentru originalitate.
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de Gabica Vin 09 Ian 2015, 10:28 am

Până acum la provocări se trăgea la sorţi.
De la Lacrisel încoace s-a trecut la votare.
Mulţumesc Flori de câmp pentru alegerea ta.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 09 Ian 2015, 11:14 am

Ba pardon! Gabica, de la provocarea nr.12 s-a votat si eu fiind noua pe forum, nu am stiut ca se trage la sorti, asa ca am procedat la fel ca in cazul provocarii la care am participat si pe care am castigat-o... nu-mi atribui mie acest merit kiss

Eu votez cu produsul nr.2 : Gretty.
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de Gabica Vin 09 Ian 2015, 11:18 am

Scuzaţi Domniţă Lacrisel!  kiss

Propun tragerea la sorţi.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de gretty Vin 09 Ian 2015, 11:43 am

Eu - daca mi-e permis - as opta pt votare, care sugereaza pe langa aspect general, stradania de a performa in calitatea executiei. Altfel ce rost ar mai avea? La vot tii cont si de originalitate, si de calitatea executiei, si de compexitate... Tragerea a sorti inseamna ca aleatoriu se extrage din mai multe foarte diferite, unul la intamplare, singurul "criteriu" fiind norocul... Zic, nu dati cu rosii... (ca sunt scumpe si proaste...)
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 09 Ian 2015, 12:31 pm

Si mie mi se pare mai corect sa votam. Subscriu la tot ce a scris Gretty!
Oricum se da premiu ca la concursuri, asa ca de ce sa nu castige cea care a facut cea mai frumoasa si corecta lucrare?
Parerea mea! prietenie
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de Gabica Vin 09 Ian 2015, 12:56 pm

Dacă aş fi participat la aceste provocări cu gândul numai la câştig, nu aş fi realizat nimic.... Când m-am înscris pe site nu ştiam nici să ţin croşeta în mână. Mulţumită postărilor voastre am învăţat să lucrez, să citesc o scemă....
Aceste provocări mi-am dat acel şut în ... fund necesar să mă autocenzurez pentru a lucra din ce în ce mai bine.
Nici la concursuri nu particpam deoarece mă blocam la gândul că X, sau Y, atoştiutoare care lucrează de mici copile, vor participa cu minunăţii: de ce să merg dacă oricum se votează în anumite condiţii....
Aici la provocări era mai uşor.... pentru mine.
Vor fi mereu 3-4 participante la croşetă care-şi vor învârti premiile între ele.
Baftă.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de mlizeta Vin 09 Ian 2015, 1:04 pm

Felicitari participantelor.
Toate produsele sunt frumoase si este foarte greu de votat. Votez cu Gabica.
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 927
Varsta : 53
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 09 Ian 2015, 1:14 pm

Gabica a scris:
Vor fi mereu 3-4 participante la croşetă care-şi vor învârti premiile între ele.
Baftă.

Imi pare rau ca gandesti asa... eu niciodata nu am participat la ele cu gandul la premiu. Si pentru mine au fost un sut in popou ca sa ma mobilizez sa termin intr-un anumit timp, sa nu ma lalai si mai ales sa evoluez in tehnica crosetatului. Daca am fost apreciata cu atat mai bine, daca nu, ma voi stradui mai mult.
Chiar nu cred ceea ce ai zis tu mai sus! Si nu are cum sa fie asa!!!! pupi
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de flori de camp Vin 09 Ian 2015, 1:35 pm

Provocările nu consider că trebuie să se finalizeze cu premiu, decât dacă cea care a lansat provocarea ţine neapărat să dea un premiu.
Şi participarea trebuie să se bazeze pe acea motivaţie expusă şi de Găbica.
Iar votarea din păcate nu poate întruni chiar toate criteriile aşa după cum le-a expus Gretty. În cazul de faţă de exemplu, aş fi votat pentru execuţie indubitabil, în primul rând cu Gretty. Execuţia Găbicăi chiar dacă nu se ridică la nivelul Grettey, e bună şi m-a încântat ideea, modelul.
Dar un sondaj ar fi fost mai eficient, în votare. Aşa se pierd mesajele cu cine s-a votat printre discuţiile noastre.
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de Michelle88 Vin 09 Ian 2015, 2:23 pm

Acum sunt in dificultate. Prima provocare le care am participat a fost cea cu sacoul, deci ce am vazut asta am facut si eu. acum imi este greu sa aleg cine are cea mai frumoasa esarfa sau ceva de pus la gat. mie imi plac toate, si la toate le-as gasi cate o intrebuintare.
Sondaje nu stiu sa fac, nu sunt un as in calculator.
Michelle88
Michelle88
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 36
Localizare : Chirnogi
Data de inscriere : 21/02/2012

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de flori de camp Vin 09 Ian 2015, 2:30 pm

Michelle, normal că fiecare dintre realizările fetelor sunt frumoase şi utile.
Sondajul sau chestionarul pentru votare, cum i-o zice, îl poate face o moderatoare, dacă o rogi. Dacă nu mă înşel aşa s-a procedat şi la Lacrisel.
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de Greteledelweiss Vin 09 Ian 2015, 9:21 pm

Sa ma bag si eu ca musca-n lapte? Mi-e ca-mi iau bataie si la cum ma dor muschii acum...asta imi mai lipsea Laughing

Ar trebui sa se stie ca aici e o provocare, nicidecum un concurs. Asa ca diferenta este enorma, scopul si regulile fiind diferite, deci despre ce vorbim?! Pe scurt iata ce inteleg eu despre cele doua:
- provocarea, dupa cum ii spune si numele, provoaca pe cei care vor sa participe la realizarea unui proiect cu scopul de a-si depasi limitele, de a invata tehnici noi, de a crea ceva diferit/indraznet sau neincercat pana atunci. Poate participa oricine si este extras aleatoriu un castigator prin tragere la sorti. Cea care a lansat provocarea decide daca ofera premiu sau nu, iar castigatorul va lansa o noua provocare! Subliniez inca un aspect important: daca s-ar vota pe baza calitatii executarii produsului finit atunci este interzis sa participi de fiecare data deoarece ceilalti n-ar mai avea nici o sansa si ar fi mereu un castigator experimentat si premiat!
- concursul, alta poveste: participa cine doreste, dar in anonimat. Trebuie sa se respecte cerinta temei propuse (altfel e descalificat) si sa se dovedeasca cu poze din timpul lucrului pasii parcursi. La final un juriu va vota in functie de respectarea cerintelor, calitatii executiei si aspectului estetic. Abia dupa votare se afla identitatea autorului lucrarii castigatoare si va intra in posesia premiului. Desigur pot exista premiul 1, 2 si 3.

Sper ca v-ati lamurit, daca aveti pareri contra astept argumente solide  rade
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de gretty Vin 09 Ian 2015, 10:27 pm

Fiore6, as fi de acord cu tine pana la faza cu tragerea la sorti, care nu are nici o noima. Se trage a sorti ca sa ce? Ca sa aegi un castigator? Pai un castigator este EMINAMENTE rezultatul unui concurs. Tragerea la sorti se face cand oferi un avantaj sau un produs la care cei ce intra in tragerea la sorti nu au participat sa-l produca. Tocmai, cele ce intra in provocare sunt sigure ca vor sa arate un produs original, cat pot ele de perfect realizat, estetic, sperand ca al lor e cel mai apreciat.
Asta e logica unei provocari, nu amalgamul de argumente propus de tine.
In consecinta, pt ca am cu totul alta parere, cu regretul ca m-am lasat prinsa in jocul acesta - nici eu nu stiu de ce, ca nu vreau un premiu - ma retrag din concurs intrucat, vis-a-vis de argumentele tale, performantele mele ma descalifica din start. Ce sa-i faci, crosetez de cand aveam 7 ani, acum am 65 si pana acum 5 ani nu stiam sa deschid un calculator... Va doresc succes in jocul asta...
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de kitty_1973 Vin 09 Ian 2015, 10:37 pm

eu votez Lacrisel! kiss
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de diada Sam 10 Ian 2015, 8:42 am

Fetelor, nu ma asteptam sa gasesc discutii si la provocare.

Fiore a fost foarte clara si la obiect. Iti multumesc!

Michelle, se face o extragere prin random.org. Dupa care faci printscreen si se incarci poza aici pentru justificare. Este placerea ta daca vrei sa trimiti un premiu. Nu te obliga nimic sa faci asta.


_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de victoriacus Sam 10 Ian 2015, 10:48 am

Cel mai corect asa Diada,si eu as vota sa nu se mai trimita premii la provocari, ca sa nu mai vedem macar aici discutii. Pana la urma cine se mobilizeaza o face pentru el.Fie ca face un produs pentru vanzare,fie ca il face pentru el sau familie tot are de castigat. Parerea mea Smile
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de Greteledelweiss Sam 10 Ian 2015, 2:14 pm

Ideea provocarii este sa atraga cat mai multe fete care vor sa invete mai bine, sa experimenteze ceva nou, indiferent daca nu ies toate frumoase sau perfecte.
Eu iti respect munca si anii de experienta, Gretty, si pt mine esti un ideal la care multe fete probabil vrem sa ajungem, insa gandeste putin logic: o persoana atat de experimentata ca tine, care lucreaza cu o viteza uimitoare, zilnic produse la comanda, si care nu prea mai greseste, se compara cu cineva care tot timpul mai are de invatat, se chinuie cu scheme si sfaturi de la altii, greseste si desface de multe ori pana e multumita de rezultat si abia gaseste timp pt lucru ? Insa ca sa putem participa toate la provocare, indiferent de nivel, se face extragerea aleatorie.
Asta e doar parerea mea si subliniez ca nu m-am referit la cineva anume cand am scris mai sus regulile generale, pe care chiar aici pe forum le-am invatat (nu le-am propus eu) si pe care le cunosti f bine si tu de atatia ani.
Si referitor la amalgamul scris de mine ar mai fi ceva de adaugat: in cazul in care ar fi fost o votare, participantele nu au drept de vot.
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de flori de camp Sam 10 Ian 2015, 2:33 pm

Mi-am adus aminte că am promis că pun poza când o voi avea, cu eşarfa făcută cu tehnica harpin. Doar că dimineaţă pe fugă, i-am spus soţului să facă poză doar cu modelul tehnicii, nu cu tot produsul. Şi după cum am mai spus, eu am cusut între ele fîşiile croşetate, nu le-am unit tot prin croşetare, că nu mi-a plăcut cum iese. Cred că a fost o nepotrivire de grosime a firului cu dimensiunile furcii pentru harpin. Dar fiind prima dată, e de scuzat. Embarassed
Lăţimea ei e de maxim 15 cm şi are o lungime de cca 1,5 m. I-am făcut şi nişte franjuri dar tot aşa, nu sunt extrem de încântată de ei. Însă o purtăm aşa, când eu când fi-mea. Laughing
Şi bineînţeles că acum nu se mai pune problema intrării în schemă la provocare, mai ales că poza e doar cu modelul, nu cu produsul.
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Juz6np
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de Michelle88 Sam 10 Ian 2015, 4:39 pm

Premiul extragerii, consta in faptul ca, castigatoarea poate sa propuna urmatoarea provocare. Asa este toata lumea impacata. intrat pe random . org si am dat cu zarul, ca altceva nu am stiut ce sa fac. Erau 6 Participante, deci exact la fix.
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 706ca2ba-34dc-4f41-afd4-fb1b19c1d3e9_zps68d2c6f1
Asa am nimerit la zar. am o mana...
Michelle88
Michelle88
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 36
Localizare : Chirnogi
Data de inscriere : 21/02/2012

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de diada Sam 10 Ian 2015, 5:04 pm

Am facut o galerie, se face foarte usor cu CITATE MULTIPLE -> RASPUNDE si rezulta asta:

gretty a scris:Pot sa particip cu esarfa/fularul meu la provocarea ta?

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 10641270_713849638703276_8146546723840620908_n

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 10403016_713849632036610_2176383173017522751_n

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 10649449_713849645369942_3609762928164697257_n

gretty a scris:Daca fularul meu nu va place, pot participa cu asta, e facut tot in intervalul asta, dar de la voi nu vad inca nimic...

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 10624630_715125001909073_3226972655133320262_n

lacrisel a scris:Am facut si eu ceva de pus la gat... in 2 exemplare Smile

1 fular, 2 moduri de prindere la gat Smile

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 23k4y6d

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Ja98k3

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 20kq5jt

flori balteanu a scris:Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 2gtus91
Mi-am facut si eu ceva de pus la gat.

Gabica a scris:Am făcut şi eu o eşarfă fular, la foc automat. A ajuns cadou de Crăciun. Ciucuraşii se pot da jos uşor. Am uitat să-l măsor.

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 IMG_1501_zps8df8ed59

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 IMG_1499_zps0d0de8e7

victoriacus a scris:Vin si eu cu esarfa mea facuta chiar inainte de Craciun dar,pentru ca la soacra mea nu am avut net bun, nu am putut sa v-o arat pana acum
Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 1z4vj4l


Castigatoare este nr 3! LACRISEL! Felicitari, asteptam urmatoarea provocare! hug Flowers Ti-au purtat noroc nasturii cu elefant rade
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de flori de camp Sam 10 Ian 2015, 7:55 pm

rade
A fost o provocare bumerang, Lacrisel! Tot la tine s-a întors. rade
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de victoriacus Sam 10 Ian 2015, 8:29 pm

Bravo.Felicitari Lacrisel kiss
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular) - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr. 14-CROSETAT- De pus la gat(sal, fular)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB